Νέα

Ημερήσια ΣΥΜΒΑΝΤΑ/τραγελαφικά περιστατικά σε μπουρδέλα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mmarios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nicks32

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
μετά από την πολυπόθητη μετάθεση στην Αθήνα είπαμε μερικοί από τον λόχο να πάμε μεταξουργείο για ξεχαρμάνιασμα , τελικά πήραμε θέσεις στα δωμάτια ο κάθένας να έρθει η σειρά του να μπει η κοπέλα, αφου περίμενα υπομονετικά και ήρθε η σειρά μου μετα τα προκαταρκτικά και την ώρα που ετοιμάζόμουν για την μεγάλη είσοδο μπουκάρει μέσα ο τσάτσος ο οποίος και πρέπει να είχε ένα ψιλοαλτσχαιμερ και λέει στην απορημένη κοπέλα .... μην τον αφήσεις ακόμα να στην βάλει περίμενε να ξανακάνω ταμείο γιατί κάποιος απ όλους δεν με πλήρωσε και θα τον βρώ . Φυσικά εγώ έψαχνα να κρύψω τα παπάρια μου και έπαθα  πανικό :o ενώ στο σαλόνι είχαν πεθάνει στα γέλια  :2funny: ,σηκώθηκα και έφυγα και ούτε τα λεφτά που έδωσα δεν ζήτησα πίσω να πάρω.
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
μετά από την πολυπόθητη μετάθεση στην Αθήνα είπαμε μερικοί από τον λόχο να πάμε μεταξουργείο για ξεχαρμάνιασμα , τελικά πήραμε θέσεις στα δωμάτια ο κάθένας να έρθει η σειρά του να μπει η κοπέλα, αφου περίμενα υπομονετικά και ήρθε η σειρά μου μετα τα προκαταρκτικά και την ώρα που ετοιμάζόμουν για την μεγάλη είσοδο μπουκάρει μέσα ο τσάτσος ο οποίος και πρέπει να είχε ένα ψιλοαλτσχαιμερ και λέει στην απορημένη κοπέλα .... μην τον αφήσεις ακόμα να στην βάλει περίμενε να ξανακάνω ταμείο γιατί κάποιος απ όλους δεν με πλήρωσε και θα τον βρώ . Φυσικά εγώ έψαχνα να κρύψω τα παπάρια μου και έπαθα  πανικό :o ενώ στο σαλόνι είχαν πεθάνει στα γέλια  :2funny: ,σηκώθηκα και έφυγα και ούτε τα λεφτά που έδωσα δεν ζήτησα πίσω να πάρω.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
119
Πόντοι
16
Στην Ιάσωνος παρέα με φίλους ήθελε ο Τσάτσος να του τον δώσω. Μου φώναζε ότι θα πάρω και δωρεάν την κοπέλα, αν τον αφήνα να την πάρει στο στόμα του... Η αλήθεια είναι πως κάτι οι αφραγκίες κάτι οι βάφλες της στιγμής με έκαναν να το σκεφτώ... αλλά τελικά δεν το έκανα. Τώρα που το σκέφτομαι βέβαια το μετανιώνω, αφού ότι κινείται αποτελεί πάντα μια προοπτική.
 

SEX_PYR

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
345
Like
1
Πόντοι
1
Πρίν καμιά 20αριά χρόνια χρόνια εγώ κι ενας φίλος αρκετά μεγαλύτερος μου και αρκετά παχύς θα έλεγα είχαμε πάει τσάρκα στη Φυλής. Από τα πολλά πολλά και αφού είχαμε ξεποδαριαστεί καταλήξαμε σε ένα άθλιο μπουρδέλο στην Αλκυβιάδου (μην ρωτήσετε νούμερο, πάνε τόσα χρόνια). Αφού περάσαμε μέσα και περιμέναμε όρθιοι γιατί γινόταν της πουτάνας από κόσμο σκάει μύτη η τσατσά και μέτα από λίγο το πουτανάκι. Ο φίλος αποφασίζει να μπεί και πληρώνει. Εντώ μεταξύ άρχισε να αποχωρεί ο κόσμος που περίμενε. Το δωμάτιο που είχε αδειάσει ήταν στον πάνω όροφο που συνδεόταν από μια άθλια ξύλινη εσωτερική σκάλα. Καθώς λοιπόν ο ευτραφής φίλος ανέβαινε η σκάλα έτριζε πολύ έντονα. Και πετάει η τσατσά το απίστευτο "σιγά ρε χοντρέ θα μου γκρεμίσεις το σπιτι". Περιτό να σας πω το τι έγινε από τα γέλια αυτών που αποχωρούσαν. Άτομα να γελάνε μέσα στο μπουρδέλο, άτομα να γελάνε έξω από το μπουρδέλο, άτομα που έμπεναν εκείνη την ώρα και τους έλεγαν οι άλλοι τη φάση και γελούσαν και αυτοί. Τώρα αν μετά από όλα αυτά ο φίλος κατάφερε και κάυλωσε για να γαμίσει αυτό το ξέρει μόνο ο ίδιος.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Στην Ιάσωνος παρέα με φίλους ήθελε ο Τσάτσος να του τον δώσω. Μου φώναζε ότι θα πάρω και δωρεάν την κοπέλα, αν τον αφήνα να την πάρει στο στόμα του... Η αλήθεια είναι πως κάτι οι αφραγκίες κάτι οι βάφλες της στιγμής με έκαναν να το σκεφτώ... αλλά τελικά δεν το έκανα. Τώρα που το σκέφτομαι βέβαια το μετανιώνω, αφού ότι κινείται αποτελεί πάντα μια προοπτική.
ΡΕ φιλε θα τον εδινες στον τσατσο :huh:
και μετα ο πουτσος σου θα γινοταν μαυρος
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Δεν ειναι δικη μου ιστορια αλλα την παραθετω απο θρεντ της θεσσαλονικης επειδη εδω διαβαζουν πολλοι αθηναιοι..περιμενουν 2 συναγωνιστες την κοπελα με τον τσατσο εξω που ειναι αδερφη κραγμενη..βγαινει αυτη,ειναι και καπως...μιλφ λεει ο ενας στον τσατσο υποτιμητικα αυτη ειναι η κοπελα;;και πεταγεται η πουτανα οχι αυτη ειναι η κοπελα!δειχνοντας τον εκπληκτο τσατσο...
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny:
Αμαν έπεσα από τα γέλια ( μου ηρθε και αποτομα)
 

ΚΟΝΑΝ

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • 1366338092_390d4e29ae.jpg
    1366338092_390d4e29ae.jpg
    95,3 KB · Εμφανίσεις: 63

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
119
Πόντοι
16
Ε δεν το έκανα όμως.Αυτό έχει σημασία....
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Στην Ιάσωνος παρέα με φίλους ήθελε ο Τσάτσος να του τον δώσω. Μου φώναζε ότι θα πάρω και δωρεάν την κοπέλα, αν τον αφήνα να την πάρει στο στόμα του... Η αλήθεια είναι πως κάτι οι αφραγκίες κάτι οι βάφλες της στιγμής με έκαναν να το σκεφτώ... αλλά τελικά δεν το έκανα. Τώρα που το σκέφτομαι βέβαια το μετανιώνω, αφού ότι κινείται αποτελεί πάντα μια προοπτική.

To μετανοιωνεις??

Δηλαδη θα αφηνες εναν αντρα να σε τσιμπουκωσει για να γλυτωσεις 15 ευρω.

φανταζομαι αν σου ελεγε 200 ευρω θα σε πηδαγε κιολας..

ρε τι αντρες κυκλοφορουνε εξω..

καλα λενε οι γκομενες και λενε οτι αντρας δεν αυτος που εχει 2 παπαρια μονο.

ο αντρας φαινεται απο το χαρακτηρα.

λοιπον φιλε,αφου μπηκες σε τετοιες σκεψεις ,χωρις να σε κρινω,αλλα

η ομοφυλοφυλικη ταση ειναι ενεργη μεσα σου.

ισως ειναι καλυτερα να δοκιμασεις να τον παρεις.

ειναι κριμα να παντρευτεις και μετα να σκεφτεσαι πουτσους.

ερε τι ακουω σημερα.. :cheesy:
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα,καλα εισαι φιλε;αν εκανες καμια βολτα γραψε στο αλλο θρεντ ...εγω διακοπες..

Τυχερε…
Εγω θα πήξω άλλες δεκαπέντε μερες ώστε να μπορέσω να παρω επιτέλους αδεια…
Αντε λιγο ακομη γιατι εχω αφήσει μπουρδελο-εκκρεμοτητες…

Τα καλα ερχονται…
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
119
Πόντοι
16
Κοιτά το γεγονότ ότι το μετανοιώνω σημαίνει ότι αναρωτιεμαι πως θα ήταν. Δεν νομίζεις ότι είναι λάθος το συμπέρασμα που βγάζεις? Απο τη στιγμή που δεν με ελκύει κάτι τετοιο? Η σεξουαλική μου ζωή είναι μία χαρά, τώρα αν την έννοια του χιούμορ (ακόμα και αν θεωρείται ψηλο τραγικό) δεν την πιάνεις αυτό είναι δικό σου θέμα και όχι δικό μου
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
...ακούει το πόμολο να γυρνάει και αρχίζει το ποίημα: «Η κοπέλα μας…Τσιμπουκάκι, πισωκολλητό…κλπ» και τι βλέπουμε;;;  Έναν τυπά να βγαίνει από το δωμάτιο, απορημένο που 15 άτομα είχαν γυρίσει και τον κοιτάνε! …Ο τσάτσος είχε κάνει λάθος πόρτα, και αυτός ήταν ο προηγούμενος που είχε ντυθεί πλέον και έφευγε!

Αυτό έχει συμβεί και σε μένα!

Το δωμάτιο απ' όπου βγήκα ήταν μετά την κουρτίνα, είπε ο τσάτσος το ποίημα, και βγαίνω εγώ απ' την κουρτίνα!

Χάζεψαν οι θεατές, αλλά δε κόλωσα, είπα "Δε λέει για μένα, μη κάνετε χαρές", και έφυγα!
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
Αυτό έχει συμβεί και σε μένα!

Το δωμάτιο απ' όπου βγήκα ήταν μετά την κουρτίνα, είπε ο τσάτσος το ποίημα, και βγαίνω εγώ απ' την κουρτίνα!

Χάζεψαν οι θεατές, αλλά δε κόλωσα, είπα "Δε λέει για μένα, μη κάνετε χαρές", και έφυγα!
το πιο παραξενο που μου σινεβη πριν πολλα χρονια ειναι οτι εχασα το σοβρακο μου δεν το βρηκα πουθενα...
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
119
Πόντοι
16
Μπας και δεν φορούσες τίποτα? Λέω εγώ τώρα...
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Χτες το βράδυ, στο στούντιο της Ισμήνης.
Μπαίνω μέσα με άνεση, με καλωσορίζει η στραβομουτσουνιασμένη τσατσά και βλέπω τους τρεις συναγωνιστές που περίμεναν να δουν την κοπέλα.
Δεν βλέπω, όμως, το υπερυψωμένο σκαλί ( ; ) που η υπηρεσία είχε καλύψει με κόκκινο χαλί και... σαβουριάζομαι, έχοντας τα χέρια στις τσέπες.   :headbang:
Η τσατσά αμίλητη και στραβομουτσουνιασμένη, οι τρεις συναγωνιστές να έχουν λιώσει στα γέλια (αν ήταν κανένας σας χτες εκείνη την ώρα, ας στείλει pm) και εκείνη την ώρα να βγαίνει για πασαρέλα η Νόρα, η γερμανίδα νταρντάνα, την οποία έπιασε ένα σπαστικό γέλιο επίσης.
Εννοείται ότι δεν έκατσα και ότι έκανα μεταβολή με τη μία.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Χτες το βράδυ, στο στούντιο της Ισμήνης.
Μπαίνω μέσα με άνεση, με καλωσορίζει η στραβομουτσουνιασμένη τσατσά και βλέπω τους τρεις συναγωνιστές που περίμεναν να δουν την κοπέλα.
Δεν βλέπω, όμως, το υπερυψωμένο σκαλί ( ; ) που η υπηρεσία είχε καλύψει με κόκκινο χαλί και... σαβουριάζομαι, έχοντας τα χέρια στις τσέπες.   :headbang:
Η τσατσά αμίλητη και στραβομουτσουνιασμένη, οι τρεις συναγωνιστές να έχουν λιώσει στα γέλια (αν ήταν κανένας σας χτες εκείνη την ώρα, ας στείλει pm) και εκείνη την ώρα να βγαίνει για πασαρέλα η Νόρα, η γερμανίδα νταρντάνα, την οποία έπιασε ένα σπαστικό γέλιο επίσης.
Εννοείται ότι δεν έκατσα και ότι έκανα μεταβολή με τη μία.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σ'ενα στη λιωσιων ,πληρωνει ενας παππους το 20αρι και καθεται στο δωματιο περιμενοντας να  :knockinb:,αλλα η κοπελα ειχε δουλεια.
σε καποια φαση επειδη βαριοτανε να περιμενει , βγαινει με το σωβρακο στο σαλονι εκει που περιμενα εγω και φωναζει στην τσατσα :καλα ποτε θα ρθει ειμαι τοση ωρα μεσα και βιαζομαι  :2funny:
:idiot: :idiot:
γεροντικη ανοια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom