Νέα

Ημερήσια ΣΥΜΒΑΝΤΑ/τραγελαφικά περιστατικά σε μπουρδέλα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mmarios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Ανοίγω αυτό το thread για να αναφέρουμε τα...τραγελαφικά περιστατικά που συναντάμε στα μπουρδέλα και τα στούντιο.

Αφορμή στάθηκε μία τσάρκα μου πριν κανένα 15νθήμερο. Η ώρα είναι 12και και έχω επισκεφθεί ένα σπίτι με ένα κόκκινο φωτάκι. Περίμενα στο σαλόνι μαζί με πέντε ακόμα άτομα. Ενας από αυτούς, αλλοδαπός, είχε έρθει μαζί με 3-4 μεγάλες σακούλες. Βγαίνει η κοπέλα, οι τρεις έφυγαν και μένω εγώ στο σαλόνι όπου περίμενα τον φίλο μου να βγει από το δωμάτιο) και ο τύπος με τις σακούλες. Η γκόμενα κάθισε και τον κοιτούσε περιμένωντας να περάσει στο δωμάτιο. Και εκεί ξεκίνησε το όλο σκηνικό. Τις λέει ο τύπος: "Κοπελιά πουλάω ρούχα. Ολα 3 ευρώ..." και αρχίζει να βγάζει από τις σακούλες μπλουζάκια, φορεματάκια και να τα δείχνει στην γκόμενα  :2funny: :2funny: :2funny:
Η κοπέλα μάλλον εντυπωσιάστηκε και κάθισε δίπλα του, αρχίζοντας να τσεκάρει τα ρούχα που τις έδειχνε. "Μπορείς και να τα δοκιμάσεις,να δεις αν σου πάνε" τις είπε ο τύπος. Περιττό να πω πως είχα πέσει κάτω από τα γέλια...αλλά εκείνη την ώρα βγήκε ο φίλος μου και φύγαμε...

Τετοιο πράγμα προσωπικά δεν μου έχει τύχει να ξανασυναντήσω. Μα να πάει ο άλλος στα μπουρδέλα για να πουλήσει ρούχα  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
Η σκηνή αυτή δεν μου έχει φύγει από το μυαλό. Εχουν περάσει μέρες, αλλά όταν τη θυμάμαι...γελάω μόνος μου.Είμαι σίγουρος και και άλλοι θα έχουν ζήσει μία παρόμοια ιστορία, οπότε περιμένω να τις ακούσω.
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Κάποτε πήγα σε μπουρδέλο πρωινή ώρα, στο σαλόνι περίμεναν δύο συναγωνιστές.
-Κάτσε καβλιάρη, μου λέει η υπηρεσία και αφεντικίνα, η κοπέλα θα έρθει σε λίγο.
Πράγματι σε κανα 10λεπτο μπαίνει η κοπέλα φουριόζα, ενα ξέκωλο κοντοπούτανο θυμάμαι ήταν.
-Γρήγορα γδύσου, της λέει η αφεντικίνα, τα παιδιά περιμένουν ώρα.
-Να μην πιώ ένα καφέ πρώτα; είπε η κοπέλα και πέρασαν και οι δυο τους στη κουζινούλα.
Η αφεντικίνα επέμενε, ακολούθησε καβγάς μεταξύ τους, ακούστηκε ο ήχος απο  σκεύη(μάλλον ποτήρια), που σπάνε.
Κοιταχτήκαμε προς στιγμή  και οι τρείς πελάτες στα μάτια, και αμέσως την κάναμε, όπου φύγει-φύγει ...
     
 
OP
OP
M

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Κάποτε πήγα σε μπουρδέλο πρωινή ώρα, στο σαλόνι περίμεναν δύο συναγωνιστές.
-Κάτσε καβλιάρη, μου λέει η υπηρεσία και αφεντικίνα, η κοπέλα θα έρθει σε λίγο.
Πράγματι σε κανα 10λεπτο μπαίνει η κοπέλα φουριόζα, ενα ξέκωλο κοντοπούτανο θυμάμαι ήταν.
-Γρήγορα γδύσου, της λέει η αφεντικίνα, τα παιδιά περιμένουν ώρα.
-Να μην πιώ ένα καφέ πρώτα; είπε η κοπέλα και πέρασαν και οι δυο τους στη κουζινούλα.
Η αφεντικίνα επέμενε, ακολούθησε καβγάς μεταξύ τους, ακούστηκε ο ήχος απο  σκεύη(μάλλον ποτήρια), που σπάνε.
Κοιταχτήκαμε προς στιγμή  και οι τρείς πελάτες στα μάτια, και αμέσως την κάναμε, όπου φύγει-φύγει ...
     

Φαντάζομαι πως ο καυγάς θα...φούντωσε μόλις φύγατε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
Πραγματικό γελείο και αστειο (τωρα πλεον ) σκηνικό με call girl...
Είμαστε πάνω στην φάση που γαμιόμαστε τρελά και εμένα με έχει πιάσει η κλασική αγχωτική κατάσταση του να μην μπορώ να χύσω (είχα και extra ball πανάθεμα με) με τίποτα.Την γυρνάω λοιπόν σε ιεραποστολικό βάζω μετά τα πόδια μου στο ύψος των βυζιών και λέω να την χύσω στο πρόσωπο...Τελικά με τα πολλά βλάζω την καπο΄τα και πραγματικά την χύνω μετα μανίας...Μετά αφού τα μισά σκάγια σκάσανε απλά στα χείλξη στόμα και συναφη ξαπλωνω δίπλα της..Και τι κανει ΩΡΕ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΤΟ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ???Γυρναει και λεει όλο κάβλα...Kiss me baby..come on...

*απαντηση:let's leave it for another time girl :rockon: :rockon:
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
Ανοίγω αυτό το thread για να αναφέρουμε τα...τραγελαφικά περιστατικά που συναντάμε στα μπουρδέλα και τα στούντιο.

Αφορμή στάθηκε μία τσάρκα μου πριν κανένα 15νθήμερο. Η ώρα είναι 12και και έχω επισκεφθεί ένα σπίτι με ένα κόκκινο φωτάκι. Περίμενα στο σαλόνι μαζί με πέντε ακόμα άτομα. Ενας από αυτούς, αλλοδαπός, είχε έρθει μαζί με 3-4 μεγάλες σακούλες. Βγαίνει η κοπέλα, οι τρεις έφυγαν και μένω εγώ στο σαλόνι όπου περίμενα τον φίλο μου να βγει από το δωμάτιο) και ο τύπος με τις σακούλες. Η γκόμενα κάθισε και τον κοιτούσε περιμένωντας να περάσει στο δωμάτιο. Και εκεί ξεκίνησε το όλο σκηνικό. Τις λέει ο τύπος: "Κοπελιά πουλάω ρούχα. Ολα 3 ευρώ..." και αρχίζει να βγάζει από τις σακούλες μπλουζάκια, φορεματάκια και να τα δείχνει στην γκόμενα  :2funny: :2funny: :2funny:
Η κοπέλα μάλλον εντυπωσιάστηκε και κάθισε δίπλα του, αρχίζοντας να τσεκάρει τα ρούχα που τις έδειχνε. "Μπορείς και να τα δοκιμάσεις,να δεις αν σου πάνε" τις είπε ο τύπος. Περιττό να πω πως είχα πέσει κάτω από τα γέλια...αλλά εκείνη την ώρα βγήκε ο φίλος μου και φύγαμε...

Τετοιο πράγμα προσωπικά δεν μου έχει τύχει να ξανασυναντήσω. Μα να πάει ο άλλος στα μπουρδέλα για να πουλήσει ρούχα  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
Η σκηνή αυτή δεν μου έχει φύγει από το μυαλό. Εχουν περάσει μέρες, αλλά όταν τη θυμάμαι...γελάω μόνος μου.Είμαι σίγουρος και και άλλοι θα έχουν ζήσει μία παρόμοια ιστορία, οπότε περιμένω να τις ακούσω.

αυτό το περιστατικό μήπως ήταν φυλής?!


P.S αν ναί το απόλαυσα και εγώ  :grin:
 

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
Ανοίγω αυτό το thread για να αναφέρουμε τα...τραγελαφικά περιστατικά που συναντάμε στα μπουρδέλα και τα στούντιο.

Αφορμή στάθηκε μία τσάρκα μου πριν κανένα 15νθήμερο. Η ώρα είναι 12και και έχω επισκεφθεί ένα σπίτι με ένα κόκκινο φωτάκι. Περίμενα στο σαλόνι μαζί με πέντε ακόμα άτομα. Ενας από αυτούς, αλλοδαπός, είχε έρθει μαζί με 3-4 μεγάλες σακούλες. Βγαίνει η κοπέλα, οι τρεις έφυγαν και μένω εγώ στο σαλόνι όπου περίμενα τον φίλο μου να βγει από το δωμάτιο) και ο τύπος με τις σακούλες. Η γκόμενα κάθισε και τον κοιτούσε περιμένωντας να περάσει στο δωμάτιο. Και εκεί ξεκίνησε το όλο σκηνικό. Τις λέει ο τύπος: "Κοπελιά πουλάω ρούχα. Ολα 3 ευρώ..." και αρχίζει να βγάζει από τις σακούλες μπλουζάκια, φορεματάκια και να τα δείχνει στην γκόμενα  :2funny: :2funny: :2funny:
Η κοπέλα μάλλον εντυπωσιάστηκε και κάθισε δίπλα του, αρχίζοντας να τσεκάρει τα ρούχα που τις έδειχνε. "Μπορείς και να τα δοκιμάσεις,να δεις αν σου πάνε" τις είπε ο τύπος. Περιττό να πω πως είχα πέσει κάτω από τα γέλια...αλλά εκείνη την ώρα βγήκε ο φίλος μου και φύγαμε...

Τετοιο πράγμα προσωπικά δεν μου έχει τύχει να ξανασυναντήσω. Μα να πάει ο άλλος στα μπουρδέλα για να πουλήσει ρούχα  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
Η σκηνή αυτή δεν μου έχει φύγει από το μυαλό. Εχουν περάσει μέρες, αλλά όταν τη θυμάμαι...γελάω μόνος μου.Είμαι σίγουρος και και άλλοι θα έχουν ζήσει μία παρόμοια ιστορία, οπότε περιμένω να τις ακούσω.
αυτο το περιστατικο ειναι συνηθισμενο στα μπουρδελα, μαλλον εισαι νεος στο αθλημα
θα το δεις πολλες φορες
 
OP
OP
M

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
αυτο το περιστατικο ειναι συνηθισμενο στα μπουρδελα, μαλλον εισαι νεος στο αθλημα
θα το δεις πολλες φορες

Δεν είμαι δα και τόσο νέος στο άθλημα. Απλά δεν πολυπάω στα μπουρδέλα κύρίως επειδή είναι βρόμικα και δεν γουστάρω και τους αλλοδαπούς που πάνε εκεί. Ετυχε να πάω εκείνη την ημέρα επειδή είχε έρθει ένα φιλαράκι από επαρχία και μου ζήτησε να πάμε τσάρκα, αλλά δεν ήταν διατεθειμένος να ξοδέψει πολλά για να  :knockinb:.
Προσωπικά προτιμώ τα στούντιο και τα call gιrl, έστω και αν είναι πιο ακριβά.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Και σε εμένα έχει τύχει κάτι ανάλογο.Παλιότερα σε ένα μπουρδέλο απέναντι από το 65 στην Φυλής,δε θυμάμαι σε ποιο ακριβώς,είχε μπει ένας τύπος και δειγμάτιζε εσώρουχα στην κοπέλα!!!
Πρόσφατα στο ισόγειο του 69 μπαίνω μέσα και βλέπω στο σαλόνι 3 γκόμενες εκ των οποίων η 1 ήταν εξαιρετική.Μου λέει η τσατσά "οι κοπέλες είναι για άλλη δουλειά,περίμενε να βγει η κοπέλα από το δωμάτιο".Τελικά οι κοπέλες ήταν από κάποια οργάνωση υγείας νομίζω και ήθελαν να ενημερώσουν την κοπέλα για τα ΣΜΝ.Πάντως την μία ευχαρίστως την έπαιρνα για 50 ευρώ!Καλύτερη και από την "επίσημη" κοπέλα του μαγαζιού!!!
 

johndee

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
253
Like
0
Πόντοι
1
να σου σπασει το λαστιχο...βεβαια πιο πολυ σε τραγικο ακουγεται. Ευτυχως που δεν μου συνεβη    :zfuck:
 

johndee

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
253
Like
0
Πόντοι
1
Πραγματικό γελείο και αστειο (τωρα πλεον ) σκηνικό με call girl...
Είμαστε πάνω στην φάση που γαμιόμαστε τρελά και εμένα με έχει πιάσει η κλασική αγχωτική κατάσταση του να μην μπορώ να χύσω (είχα και extra ball πανάθεμα με) με τίποτα.Την γυρνάω λοιπόν σε ιεραποστολικό βάζω μετά τα πόδια μου στο ύψος των βυζιών και λέω να την χύσω στο πρόσωπο...Τελικά με τα πολλά βλάζω την καπο΄τα και πραγματικά την χύνω μετα μανίας...Μετά αφού τα μισά σκάγια σκάσανε απλά στα χείλξη στόμα και συναφη ξαπλωνω δίπλα της..Και τι κανει ΩΡΕ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΤΟ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ???Γυρναει και λεει όλο κάβλα...Kiss me baby..come on...

*απαντηση:let's leave it for another time girl :rockon: :rockon:
:2funny:    :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Και σε εμένα έχει τύχει κάτι ανάλογο.Παλιότερα σε ένα μπουρδέλο απέναντι από το 65 στην Φυλής,δε θυμάμαι σε ποιο ακριβώς,είχε μπει ένας τύπος και δειγμάτιζε εσώρουχα στην κοπέλα!!!
Πρόσφατα στο ισόγειο του 69 μπαίνω μέσα και βλέπω στο σαλόνι 3 γκόμενες εκ των οποίων η 1 ήταν εξαιρετική.Μου λέει η τσατσά "οι κοπέλες είναι για άλλη δουλειά,περίμενε να βγει η κοπέλα από το δωμάτιο".Τελικά οι κοπέλες ήταν από κάποια οργάνωση υγείας νομίζω και ήθελαν να ενημερώσουν την κοπέλα για τα ΣΜΝ.Πάντως την μία ευχαρίστως την έπαιρνα για 50 ευρώ!Καλύτερη και από την "επίσημη" κοπέλα του μαγαζιού!!!
αχ βρε imaginas!!!
Δεν ζήταγες και εσύ ενημέρωση ρε γαμώτο? Που μπορείς να τις συναντήσεις, ότι βρέθηκες πρώτη φορά σε μπου γιατί πρόσφατα χώρισες κλπ κλπ...... Η τύπισα για να ντυθεί σένια μάλλον ψαχνόταν..... Άρε φίλε γμτο....  ;) :headbang:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
κορυφαίο σκηνικο στο Φ84Β ή Α, δεν θυμαμαι. Το εχω ξαναναφέρει αλλα δεν πειράζει.
Με το που μπαίνω και παω προς της σκάλες ήταν ένας τύπας που τον είχε βγάλει και τον έπαιζε γυρισμένος προς τον τοίχο. Κοίταζε κιόλας να δει αν ερχεται κανεις αλλα οταν εσκασα μύτη δεν εκανε τίποτα.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
20.605
νομιζω στην περγαμου μπαινω σε ενα ,και η τανα ψωνιζε κατι ρουχα απο εναν πλανωδιο , την εκανα πλαγιως  ;)
 

dannie

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
                                   

Αν και μπαινοβγαίνω εδώ πολύ τακτικά τελικά , 
δεν έχει τύχει να ‘’σας απασχολήσω’’ γραφοντας…
Με αφορμή λοιπόν τα διάφορα ευτράπελα  που έχουμε δει κάνει ακούσει διαβάσει
ο καθένας από εμάς
ας δούμε το βαθμό τρέλας που κουβαλάμε .
Που λίγο  πολύ –εδώ που τα λέμε-  η αδυναμία που έχουμε  είναι κοινή.

    Ποιο είναι το πιο ακραίο που εχουμε κανει ή που μας έχει περάσει από το μυαλό να κάνουμε για γυναίκα.

Όχι μια οποιαδήποτε γυναίκα βέβαια ,αλλά τις πρωταγωνίστριες στις οποίες καθημερινά αναφερόμαστε στο  site .

Θα καθόσουν να  περιμένεις να σχολάσει μήπως την καταφερεις αυτή τη φορα, να δεχτει συνέχεια της βραδυάς ?
...Κι αν σε ρδελότσαρκα έπεφτες σε πρώην φίλου σου ? Θά μπαινες?

Πχ
  με αφορμή γνωριμία που είχα με άτομο  που αρκετοί από εσάς είχατε τιμήσει ίσως      (κι ας μη σταθούμε σε πρόσωπα γιατί μάλλον θα πάει αλλού )                                                είχα αρκετές φορές πάρει χαρτί στυλό  με τη σκέψη να γράψω  ένα βιβλίο.
Αστείο ακούγεται  το ξέρω ,είναι όμως μια σκέψη και είναι μόνο η αρχή ….


Άλλο ακραίο  που έχω δεί να κάνει τύπος και σχετικά πρόσφατα μάλιστα. . .
          Σε βόλτα στα μαγαζιά
  βγαίνει μια  από το δωμάτιο  δείχνει δύο στο σαλόνι  και  λέει στην τσα2
                                                                          ‘’αυτοί οι δυο δεν μπαίνουν’’.
    Κι ο τύπος  με διάθεση να της τη σπάσει προφανώς , πληρώνει  δείχνοντας  έναν  άλλο άσχετο, που ήθελε να  μπεί και λέει κερασμένο .
  Και φεύγει χωρίς να πεί κάτι άλλο.

            Εσείς  Λοιπόν, Ποιο Είναι  Το Πιο Ακραίο  Που Έχετε Κάνει , Σκεφτεί  Ή  Δεί        ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Εχει τυχει σε μια φαση για καναν 2μηνο να μπαινω συνεχεια στην ιδια(οχι καθε μερα αλλα αρκετα συχνα )και να μην πηγαινω σε αλλα μπουρδελα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Κι αυτο που λες μου εχει συμβει να περιμενω καποια συγκεκριμενη..πριν ή μετα την αλλαγη βαρδιας για να την δω εξω χωρις τα ρουχα της δουλειας...ή για να ειμαι ο πρωτος που θα περασει μαζι της...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Και δεν ξερω αν θεωρειται ακραιο μου εχει τυχει να καθεται πουτανα επειδη δεν ειχε δουλεια να μου μιλαει για τα γκομενικα της ...και να πρεπει να της απαντας κιολας για την πορεια της σχεσης της..μετα εννοειται την ολοκληρωση αυτα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Κατα τα αλλα ενα τραγελαφικο μια φορα πετυχα πουτανα να χτενιζεται απο κομμωτη μεσα στο στουντιο..αφησε το χτενισμα ,ηρθε με τα βρεγμενα μαλλια με ξεπεταξε και βγηκε να συνεχισει...μαλακια που περασα αλλα ηταν γνωστη..τεσπα
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Δεν θυμάμαι σε ποιο ήταν , πάνε 2 χρόνια περίπου.  Εγώ έφτασα με το που έμπαινε σε ένα  από τα δωμάτια η γκόμενα και δεν πρόλαβα να τη δω. Έτσι έκατσα μέχρι να ξαναβγεί. Στο ντέλο χαμός, έφτασε να έχει καμιά 15αριά άτομα (χωρίς υπερβολή) στο σαλόνι.Σε μια δόση, και ενώ ο τσάτσος περιμένει έξω από την πόρτα του δωματίου να βγει η κοπέλα (και να τσεκάρει τον κόσμο προφανώς), ακούει το πόμολο να γυρνάει και αρχίζει το ποίημα: «Η κοπέλα μας…Τσιμπουκάκι, πισωκολλητό…κλπ» και τι βλέπουμε;;;  Έναν τυπά να βγαίνει από το δωμάτιο, απορημένο που 15 άτομα είχαν γυρίσει και τον κοιτάνε! …Ο τσάτσος είχε κάνει λάθος πόρτα, και αυτός ήταν ο προηγούμενος που είχε ντυθεί πλέον και έφευγε!
:grin: Περιττό να σας πω τι έγινε μέσα…

(πάλι καλά που δεν απάντησε κανένας: «ΟΚ θα περάσω»)
:2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Πολυ καλο ...ακομα γελαω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom