Νέα

Ημερήσια ΣΥΜΒΑΝΤΑ/τραγελαφικά περιστατικά σε μπουρδέλα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mmarios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lordos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
39
Like
1
Πόντοι
0
σε μπουρδελο στο μεταξουργειο περιμεναμε πολλα ατομα να βγει η πουτανα να την δουμε.εν τελει βγαινει μια αραπινα τριμπαζο : χοντρη ,ξεδοντιαρα και μουρη σκυλιου.ολοι κανουμε επιτοπου αναστροφη να φυγουμε και γυρναει και αναφωνει λεει ο τσατσος:Οχι ρε παιδια!Μην φευγετε ολοι!Πως θα ζησει η κοπελα;Πουτανα θα γινει;
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
σε μπουρδελο στο μεταξουργειο περιμεναμε πολλα ατομα να βγει η πουτανα να την δουμε.εν τελει βγαινει μια αραπινα τριμπαζο : χοντρη ,ξεδοντιαρα και μουρη σκυλιου.ολοι κανουμε επιτοπου αναστροφη να φυγουμε και γυρναει και αναφωνει λεει ο τσατσος:Οχι ρε παιδια!Μην φευγετε ολοι!Πως θα ζησει η κοπελα;Πουτανα θα γινει;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μην εισαι ρατσιστης τυπε
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Παιδιά σκάω μύτη μια φορά μετά από κατι μπουζούκια έξω από ένα μπουρδέλο.. δεν περίμενα να είναι ανοιχτό οπότε με το που βλέπω φώτα αναθαρρώ οσάν πρωτάρης!!! Μπαίνω μέσα, κι έχοντας μια οικειότητα λέω κυρία Ζέτα καλησπέρα.. Αγόρι μου μου λέει η κοπέλα μόλις έφυγε της έτυχε ένα απρόοπτο έσκισε το φρύδι της και πήγε στο νοσοκομείο!! Παιδιά?? Το τι ξενέρα τρώω δεν λέγεται.. Γυρνάω να την κάνω μες στη μιζέρια αλλα με πιάνει η τσατσόγρια και μ λέει: ''επειδη δεν θέλω να βλέπω τακτικούς πελάτες απογοητευμένους αν θες, σ κάνω μια εξαίρεση..'' Τν λέω: ''τιιι είδους εξαίρεση ακριβώς''?? Και γυρνάει η τσατσα και μ λέει την ατακάρα! ''Τι είδους εξαίρεση, μονο πίπα!!'' Δεν γαμιέται λέω ΟΚ!!! Κατεβάζω να μην τα πολυλογώ παντελόνι και παιδια;; Γυρνάει και μ λέει: Θες με μασέλα η χωρίς;; Δεν καταλαβα τι εννοει αρχικά και λίγο τρομαγμένος λιγο απορημενος ρωτάω: ''Τι????'' Και βγάζει ένα ποτήρι κάτω απο τον πάγκο και βάζει μέσα την μασέλα!!!!!!! Παιδιά???? Μακράν η καλύτερη τσαμπα πίπα π χω κανει, ισως και η καλυτερη ever!!!! Χωρις σαλτσες 
γι αυτο τα αρνια κανουν τις καλυτερες πιπες? :think:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.197
Κριτικές
496
Like
62.878
Πόντοι
39.662
πριν κανα μηνα περιπου πρωι και ωρα περιπου 0930 παω ιασωνος για ενα πρωινο...ετσι μου΄ρθε!
η κοπελια μια κοντη αλλα με ωραιο κωλαρακι,μπαινει μεσα και μεταξυ αλλων με ρωτα τι δουλεια κανω,εγω τις λεω εννοειται ψεμματα οτι ειμαι επαγγελματιας μασερ αλλα η τυπισσα το πιστευει και μου λεει να τις κανω λιγο γιατι ειναι πιασμενη,εγω ηξερα να τις κανω αλλα τις λεω αν σου κανω μασαζ θα καθυστερησουμε και μετα θα μου λες πρεπει να φυγεις ,μου απαντα οτι ειναι πρωι ειναι εκει απο τις 8 και εχουν περαει μονο 3 πελατες μεχρι τοτε και ελειπε και η τσατσα..το κραταγε μονη της το μαγαζι ,οποτε δε θα βιαζοταν,καλα τις λεω και ξαπλωνει και αρχιζω να τις κανω μετα απο κανα 20 μου λεει φτανει και ηταν ετοιμη να κοιμηθει στο κρεβατι ...γυρναει ομως ανασκελα μου ανοιγει τα ποδια και μπαινω μεσα της ..την γαμουσα κανα μισαωρα και δε μας ενοχλησε κανεις..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.197
Κριτικές
496
Like
62.878
Πόντοι
39.662
ενα βραδι παλι ημουν με ενα φιλο στο γκαζι για ποτακι και οταν φευγαμε περπατωντας για το αυτοκινητο πετυχαινουμε στο δρομο ενα θεομουνο που αλλο δεν ειχαμε δει οση ωρα καθομασταν στο γκαζι και το παιρνουμε απο πισω να το πειραξουμε,την πλησιαζουμε και την πειραζουμε (η αληθεια ειναι οτι ειχαμε πιει και δεν μιλησαμε ωραια) και η κοπελα μας ειπε ''αντε χαθειτε ρε'' !!! τοτε μενουμε λιγο πισω και μετα λεμε να παμε παλι να τις ζητησουμε συγνωμη,ενω την πλησιαζαμε και ειχαμε χωθει σε κατι στενα την βλεπουμε να μπαινει σε ενα studio θελετε να μαθετε την συνεχεια?
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
ενα βραδι παλι ημουν με ενα φιλο στο γκαζι για ποτακι και οταν φευγαμε περπατωντας για το αυτοκινητο πετυχαινουμε στο δρομο ενα θεομουνο που αλλο δεν ειχαμε δει οση ωρα καθομασταν στο γκαζι και το παιρνουμε απο πισω να το πειραξουμε,την πλησιαζουμε και την πειραζουμε (η αληθεια ειναι οτι ειχαμε πιει και δεν μιλησαμε ωραια) και η κοπελα μας ειπε ''αντε χαθειτε ρε'' !!! τοτε μενουμε λιγο πισω και μετα λεμε να παμε παλι να τις ζητησουμε συγνωμη,ενω την πλησιαζαμε και ειχαμε χωθει σε κατι στενα την βλεπουμε να μπαινει σε ενα studio θελετε να μαθετε την συνεχεια?

εχουν κ λεσβιακα προγραμματα τα studio τυπε? :grin:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.197
Κριτικές
496
Like
62.878
Πόντοι
39.662
δε νομιζω να παιζει λεσβιακο αλλα δεν ηταν αυτη η καταληξη..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Παιδιά σκάω μύτη μια φορά μετά από κατι μπουζούκια έξω από ένα μπουρδέλο.. δεν περίμενα να είναι ανοιχτό οπότε με το που βλέπω φώτα αναθαρρώ οσάν πρωτάρης!!! Μπαίνω μέσα, κι έχοντας μια οικειότητα λέω κυρία Ζέτα καλησπέρα.. Αγόρι μου μου λέει η κοπέλα μόλις έφυγε της έτυχε ένα απρόοπτο έσκισε το φρύδι της και πήγε στο νοσοκομείο!! Παιδιά?? Το τι ξενέρα τρώω δεν λέγεται.. Γυρνάω να την κάνω μες στη μιζέρια αλλα με πιάνει η τσατσόγρια και μ λέει: ''επειδη δεν θέλω να βλέπω τακτικούς πελάτες απογοητευμένους αν θες, σ κάνω μια εξαίρεση..'' Τν λέω: ''τιιι είδους εξαίρεση ακριβώς''?? Και γυρνάει η τσατσα και μ λέει την ατακάρα! ''Τι είδους εξαίρεση, μονο πίπα!!'' Δεν γαμιέται λέω ΟΚ!!! Κατεβάζω να μην τα πολυλογώ παντελόνι και παιδια;; Γυρνάει και μ λέει: Θες με μασέλα η χωρίς;; Δεν καταλαβα τι εννοει αρχικά και λίγο τρομαγμένος λιγο απορημενος ρωτάω: ''Τι????'' Και βγάζει ένα ποτήρι κάτω απο τον πάγκο και βάζει μέσα την μασέλα!!!!!!! Παιδιά???? Μακράν η καλύτερη τσαμπα πίπα π χω κανει, ισως και η καλυτερη ever!!!! Χωρις σαλτσες 
αυτα ειναι
κοιτα κατι κωλοφαρδοι τυποι τι σκηνικα τους καθονται
δικε μου σε ποιο μπουρδελο εγινε αυτο?
 

Επισκέπτης
μεσα της δεκαετια του90 ειχαμε παει σχολειοπαρεα βραδυ φυλης καμια 10αρια ατομα για τσαρκα και οπως ειμαστε μεσα στο μπουρδελο και περιμενουμε το μωρο μπαινει δημοσιογραφος με καμεραμαν απο την εκπομπη της νικολουλη.ειχε πεσει συρμα για μια κοπελα που την ειχε κανει απο το σπιτι της οτι την ειχαν βαλει να δουλευει στο μπουρδελο.ειχαμε παρει τα μαξιλαργια απο τους καναεδεσ και κρυβαμε τα μουτρα μας..
 

Επισκέπτης
Θα μπορούσε να έχει ενδιαφέρον το νήμα. Εξαρτάται από την όρεψη των μελών να γράφουν εδώ. Συνήθως γραφουν στις ενημερώσεις ή και σε κριτικές καμιά φορά.
Σαν ιδέα δεν είνια κακή, κατά τη γνώμη μου.
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
629
Πόντοι
81
Πριν 6-9 μήνες περίπου στο Φ59 κάτω περίμενα στο σαλόνι εγώ και ένας Πακι.Βγαίνει η τσα2 και λέει στον Πάκι το κλασικό only Greek.Τίποτα ο Πάκι,ακούνητος στην θέση του.Του το ξαναλέει η τσα2,τίποτα αυτός.Του το λέει άλλες 2-3 φορές,ακούνητος αυτός.Ώσπου η τσα2 του λέει <<δεν καταλαβαίνεις???Και ο Πάκι γυρίζει και της λέει <<και εγώ Έλληνας είμαι>> :uglystupid: :o
Μετά η τσα2 του είπε <<καλά κάτσε άμα σε δέχεται η κοπέλα>>.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Mάγκας το πάκι και μάλον από την φυλή των Καλάς. σήμερα φαντάζωμαι οτι θα ειναι και μέλος του ΛΑΟΣ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Πριν 6-9 μήνες περίπου στο Φ59 κάτω περίμενα στο σαλόνι εγώ και ένας Πακι.Βγαίνει η τσα2 και λέει στον Πάκι το κλασικό only Greek.Τίποτα ο Πάκι,ακούνητος στην θέση του.Του το ξαναλέει η τσα2,τίποτα αυτός.Του το λέει άλλες 2-3 φορές,ακούνητος αυτός.Ώσπου η τσα2 του λέει <<δεν καταλαβαίνεις???Και ο Πάκι γυρίζει και της λέει <<και εγώ Έλληνας είμαι>> :uglystupid: :o
Μετά η τσα2 του είπε <<καλά κάτσε άμα σε δέχεται η κοπέλα>>.
γαμουσα καποτε πισωκολλητα την κορινα στο ιασωνος 20α,στο δεξι δωματιο οπως μπαινεις στο χωλ κοιτωντας προς την κουζινα...οποτε ακουγα τα παντα απ το σαλονι...εμπαινε λοιπον κοσμος...βγαινει η τσα2..."η κουρινα μας ειναι πιντια...κτλ κτλ"...και λεει "ονλι γκρικ"...προφανως καποιος πακις εκανε τον κινεζο...οποτε η τσα2 του ξαναλεει "ονλι γκρικ"...οποτε απανταει κι ο πακης..."γκρικ!γκρικ!" :2funny: :2funny: :2funny:

πεθανα στο γελιο κι εγω και κατι πιτσιρικαδες που ηταν στο σαλονι :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ημουν μια φορα στο φυλης 92α αν θυμαμαι καλα

ειταν ολα κλειστα εκεινη την μερα λογο ασυνομιας

ειχε πολυ κοσμο βεβαια επειδη ηταν αυτο και δυο αλλα ανοιχτα, φανηκε φολα η κοπέλα, αλλα επρεπε καπου να βγαλω της καυλες μου  :2on1:


Εγεινε οτι εγεινε στο δωματιο, φολα οπως ειπα και εφυγε

ειχε πολυ κοσμο στο σαλόνι ,και περιμενα να φυγει για να φυγω και εγω

μολις ντυθηκα ξαναμπαίνει μεσα στο δωματιο μου

Την κοιτάω καλά καλά, την βλεπει η τσατσα και την φωναζει στην κουζίνα που ηταν διπλα στο δωματιο μου

- Θα σε σκοτώσω, παλι εκει μπηκες?
.Συγκνωμη ρε σοφια, ξεχασα

-Γρηγορα στο αλλο δωματιο
. Μην φωνάζεις μωρη γκρια μας βλεπου πελατες

- Εχουμε δουλεια το καταλαβαινεις?
. Τωρα μου ρθε να χεσω δεν μπορώ 


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.062
Κριτικές
31
Like
12.704
Πόντοι
5.097
ημουν μια φορα στο φυλης 92α αν θυμαμαι καλα

ειταν ολα κλειστα εκεινη την μερα λογο ασυνομιας

ειχε πολυ κοσμο βεβαια επειδη ηταν αυτο και δυο αλλα ανοιχτα, φανηκε φολα η κοπέλα, αλλα επρεπε καπου να βγαλω της καυλες μου  :2on1:


Εγεινε οτι εγεινε στο δωματιο, φολα οπως ειπα και εφυγε

ειχε πολυ κοσμο στο σαλόνι ,και περιμενα να φυγει για να φυγω και εγω

μολις ντυθηκα ξαναμπαίνει μεσα στο δωματιο μου

Την κοιτάω καλά καλά, την βλεπει η τσατσα και την φωναζει στην κουζίνα που ηταν διπλα στο δωματιο μου

- Θα σε σκοτώσω, παλι εκει μπηκες?
.Συγκνωμη ρε σοφια, ξεχασα

-Γρηγορα στο αλλο δωματιο
. Μην φωνάζεις μωρη γκρια μας βλεπου πελατες

- Εχουμε δουλεια το καταλαβαινεις?
. Τωρα μου ρθε να χεσω δεν μπορώ 


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε μαλακα για χεστρα σε περασε :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom