Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
αλκα, οπως ειπωθηκε. εχει σπασει δυστυχως, δεν πολυ σαλοναρει, και φοραει το καβλε κορδονι οπως παντα
Δεν πολυ σαλοναρει γιατί είναι συνέχεια busy η σε τραπεζια με σαμπανιες η στο πριβε που ειναι σπεσιαλιστα...ειδικότητα στα ζευγαρια,γι αυτό την επισκέπτομαι με το μωρό μου
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
το ξερω πραγματικα οτι μπορει να εχετε βαρεθει να απαντατε σε κατι τετοιο, νεος σε αυτο το κομματι αυτην την στιγμη πια 3 στριπτιτζαδικα αξιζουν και για πιθανοτητα σεξ(για σεξ μιλας στην κοπελα η με καποιον πχ απο το μαγαζι?) θελουμε να κλεισουμε μια παρεα να παμε (4 ατομα ,και ειμαστε λιγο στα τυφλα)
Μιλάς πρώτα με την κοπέλα αν κάνει και μετά πηγαίνεις στο χορο του κατάλληλου prive.babylon golden caissa Τώρα αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες στείλε μου μύνημα στο προσωπικό.
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Πήγα Παρασκευή στο Fbi 10 είσοδο με ένα χορό δωρεάν .Γυναίκες γύρω στης 15 ζήτημα να αξίζουν 5 ,6 βαρεμάρα και ύπνος το μαγαζί περασμένα μεγαλεία χοροί στην πίστα λίγοι με μεγάλα κενα το μόνο καλό μια Πολωνέζα με κοντό μαλλί πολύ καλό χορό και μέχρι εκεί όντος έχει κάτι χοντρές ούτε για κολομπαρο δεν κάνουν σε γενικές γραμμές μακριά
 

C.M1894

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2021
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
286
Πόντοι
281
Μιλάς πρώτα με την κοπέλα αν κάνει και μετά πηγαίνεις στο χορο του κατάλληλου prive.babylon golden caissa Τώρα αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες στείλε μου μύνημα στο προσωπικό.
δεν μπορω να στειλω
 

Ludwig13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2019
Μηνύματα
47
Κριτικές
10
Like
402
Πόντοι
290
Athens queens υπάρχει καμία βελτίωση; Τις τελευταίες φορές δεν πάταγε κοπέλα στο τραπέζι ούτε με αίτηση
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
940
Πόντοι
86
Γιατί πριν από την Βανέσα Αδαμοπούλου ανέβηκε και χόρεψε μια αδερφή με ξανθά μαλλιά και γυναικεία ξωφτερνα πέδιλα με τακούνι ειδική παραγγελία νο 45; Έχουν αρχίσει και τα strip να έχουν gay παρουσίες; Εκμοντερνιστηκαμε και εκεί; Τι κόλπα είναι τούτα; Αφού έλεγα μήπως είχα κάνει λάθος στη διεύθυνση και είχα μπει αλλού. Οι Ουκρανες τον κοιταζανε με το στόμα να χάσκει όλη την ώρα που χόρευε στον στύλο.
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510

Jon Snow

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
2
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα!
Η ξανθιά από baby gold παλιά...Αν θυμάσαι;
Καλησπερα. Εχει κανει περασμα και απο Lido παλια? Η κανω λαθος? Θυμαμαι lido και dream girls bar ηταν αδελφακια. Πανω διαβασα και για fbi ως lido.. Τι στο καλο.. Εχω να παω και 4 χρονια απο εκει..
 

Juvano85

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
47
Like
34
Πόντοι
0
Που είναι καλό να κυκλοφορήσει κάποιος αυτές τες μέρες στην Αθήνα?? Είμαι από Κύπρο
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Ενημερώνω έρχεται καινουργιο μαγαζί ονόματι Kristal queens Συγγρού.Δεν ξέρω κάτι παραπανω
Αμα ακους queens στον τιτλο ξερεις ηδη τι μαλακεια θα ειναι. Και μονο απο αυτο δε θα ασχοληθω καν. Καλη η πληροφορια ομως και εισαι Αρχηγος
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
9
Like
1.679
Πόντοι
496
Ενημερώνω έρχεται καινουργιο μαγαζί ονόματι Kristal queens Συγγρού.Δεν ξέρω κάτι παραπανω
το ειδα πριν λιγο οπως περναγα. κλειστο ακομα, επιγραφη εχει ομως
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Τη ανοιγει μαγαζι ο παναγιωτης με το ονομα της στριπερ του? Μηπως την βαλει και υπευθυνη :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom