Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

tnt211980

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2022
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Ξερουμε που δουλευει η αλινα απο fbi πριν 2-3 χρονια ηταν εκει
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
536
Κριτικές
1
Like
1.018
Πόντοι
86
Παιδιά τις προάλλες είχα πάει στο elite night club και ήρθε προσκεκλημένη μια κοπέλα για να χορέψει μόνο έναν χορό και μετά έφυγε. Τέτοια μουνόπλακα δεν έχω πάθει σε όλη μου την ζωή. Οι άλλες δεν έχουν ιδέα από pole dancing ενώ αυτή η κοπέλα ήταν μια απίστευτη επαγγελματίας που θα έδινα και 300 ευρώ για να της τον βάλω. Έστυψε τον στύλο. Τέτοια ταχύτητα, τέτοια ευελιξία, τέτοιο δυναμισμό δεν τα έχω ξαναδεί στην ζωή μου. Ξέρετε αν υπάρχουν πουθενά αλλού τέτοιου επιπέδου χορεύτριες που είναι ασύγκριτες σε σχέση με αυτές που λικνίζονται χαζά γύρω από τον στύλο;
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
583
Κριτικές
8
Like
451
Πόντοι
306
Παιδιά τις προάλλες είχα πάει στο elite night club και ήρθε προσκεκλημένη μια κοπέλα για να χορέψει μόνο έναν χορό και μετά έφυγε. Τέτοια μουνόπλακα δεν έχω πάθει σε όλη μου την ζωή. Οι άλλες δεν έχουν ιδέα από pole dancing ενώ αυτή η κοπέλα ήταν μια απίστευτη επαγγελματίας που θα έδινα και 300 ευρώ για να της τον βάλω. Έστυψε τον στύλο. Τέτοια ταχύτητα, τέτοια ευελιξία, τέτοιο δυναμισμό δεν τα έχω ξαναδεί στην ζωή μου. Ξέρετε αν υπάρχουν πουθενά αλλού τέτοιου επιπέδου χορεύτριες που είναι ασύγκριτες σε σχέση με αυτές που λικνίζονται χαζά γύρω από τον στύλο;
Υπαρχουν και αυτες... Αλλα θελουν πολυ παραπανω σε χρηματα...Σε πολλα club χορευουν τετοιες.. Αλλα πολυ μαρουλι...
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
536
Κριτικές
1
Like
1.018
Πόντοι
86
Υπαρχουν και αυτες... Αλλα θελουν πολυ παραπανω σε χρηματα...Σε πολλα club χορευουν τετοιες.. Αλλα πολυ μαρουλι...
Αδερφέ, πέρασε, έκανε το νούμερο της και μετά έφυγε για αλλού για να τσιμπήσει ίσως κι άλλο μεροκάματο, οπότε τρόπος προσέγγισης δεν υπήρχε. Εξάλλου αυτές τις κοπέλες δεν ξέρω αν τις έχουν μόνο για pole dancing. Μην φανταστείς ότι ήταν η πανύψηλη, εντυπωσιακή Ρωσίδα που θέλει μπουκάλι + 250 ευρώ για να ασχοληθεί με κάποιον. Ένα μεσαίο ανάστημα είχε για γυναίκα, πολλά τατουάζ και ένα πικάντικο έτσι και γλυκούτσικο μουτράκι και γυμνασμένο σώμα, αλλά εκεί που έχανε σε εμφάνιση, κέρδιζε σε κάβλα. Δεν ξέρω αν κάνουν κάτι περαιτέρω αυτές οι χορεύτριες, ούτε καν αν κάθονται σε τραπέζια ή για ποιο βαλάντιο πιθανά προορίζονται, είναι κάτι καινούργιο για μένα, που δεν το έχω δει πουθενά αλλού, ούτε στο Caissa, ούτε στο Athens Queens, ούτε πουθενά αλλού. Έχεις ακούσει τίποτα, υπάρχει πρόσβαση ή είναι για συγκεκριμένους πελάτες, θέλουν φιάλη και πόσο πηγαίνει το κοστούμι γενικά; Το λέω γιατί σε όλα τα strip οι τιμές είναι οι ίδιες, αλλά για κάτι τέτοια δεν ξέρω τι χρειάζεται, γιατί πρώτη φορά τα βλέπω. Επίσης μήπως ξέρει κάποιος σε ποια strip εργάζονται τέτοιες κοπέλες;
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
583
Κριτικές
8
Like
451
Πόντοι
306
Αδερφέ, πέρασε, έκανε το νούμερο της και μετά έφυγε για αλλού για να τσιμπήσει ίσως κι άλλο μεροκάματο, οπότε τρόπος προσέγγισης δεν υπήρχε. Εξάλλου αυτές τις κοπέλες δεν ξέρω αν τις έχουν μόνο για pole dancing. Μην φανταστείς ότι ήταν η πανύψηλη, εντυπωσιακή Ρωσίδα που θέλει μπουκάλι + 250 ευρώ για να ασχοληθεί με κάποιον. Ένα μεσαίο ανάστημα είχε για γυναίκα, πολλά τατουάζ και ένα πικάντικο έτσι και γλυκούτσικο μουτράκι και γυμνασμένο σώμα, αλλά εκεί που έχανε σε εμφάνιση, κέρδιζε σε κάβλα. Δεν ξέρω αν κάνουν κάτι περαιτέρω αυτές οι χορεύτριες, ούτε καν αν κάθονται σε τραπέζια ή για ποιο βαλάντιο πιθανά προορίζονται, είναι κάτι καινούργιο για μένα, που δεν το έχω δει πουθενά αλλού, ούτε στο Caissa, ούτε στο Athens Queens, ούτε πουθενά αλλού. Έχεις ακούσει τίποτα, υπάρχει πρόσβαση ή είναι για συγκεκριμένους πελάτες, θέλουν φιάλη και πόσο πηγαίνει το κοστούμι γενικά; Το λέω γιατί σε όλα τα strip οι τιμές είναι οι ίδιες, αλλά για κάτι τέτοια δεν ξέρω τι χρειάζεται, γιατί πρώτη φορά τα βλέπω. Επίσης μήπως ξέρει κάποιος σε ποια strip εργάζονται τέτοιες κοπέλες;
Καλημερα... Ειπα μερικες απο αυτες κανουν τα show και σε μαγαζια οπως club, μπαρακια, Γκαζι, κτλπ.. Για πηγαινε σε αυτα και θα δεις... Εχουν και μανατζερ..
 

p.kalam

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2022
Μηνύματα
8
Like
5
Πόντοι
0
Παιδιά τις προάλλες είχα πάει στο elite night club και ήρθε προσκεκλημένη μια κοπέλα για να χορέψει μόνο έναν χορό και μετά έφυγε. Τέτοια μουνόπλακα δεν έχω πάθει σε όλη μου την ζωή. Οι άλλες δεν έχουν ιδέα από pole dancing ενώ αυτή η κοπέλα ήταν μια απίστευτη επαγγελματίας που θα έδινα και 300 ευρώ για να της τον βάλω. Έστυψε τον στύλο. Τέτοια ταχύτητα, τέτοια ευελιξία, τέτοιο δυναμισμό δεν τα έχω ξαναδεί στην ζωή μου. Ξέρετε αν υπάρχουν πουθενά αλλού τέτοιου επιπέδου χορεύτριες που είναι ασύγκριτες σε σχέση με αυτές που λικνίζονται χαζά γύρω από τον στύλο

Παιδιά τις προάλλες είχα πάει στο elite night club και ήρθε προσκεκλημένη μια κοπέλα για να χορέψει μόνο έναν χορό και μετά έφυγε. Τέτοια μουνόπλακα δεν έχω πάθει σε όλη μου την ζωή. Οι άλλες δεν έχουν ιδέα από pole dancing ενώ αυτή η κοπέλα ήταν μια απίστευτη επαγγελματίας που θα έδινα και 300 ευρώ για να της τον βάλω. Έστυψε τον στύλο. Τέτοια ταχύτητα, τέτοια ευελιξία, τέτοιο δυναμισμό δεν τα έχω ξαναδεί στην ζωή μου. Ξέρετε αν υπάρχουν πουθενά αλλού τέτοιου επιπέδου χορεύτριες που είναι ασύγκριτες σε σχέση με αυτές που λικνίζονται χαζά γύρω από τον

Παιδιά τις προάλλες είχα πάει στο elite night club και ήρθε προσκεκλημένη μια κοπέλα για να χορέψει μόνο έναν χορό και μετά έφυγε. Τέτοια μουνόπλακα δεν έχω πάθει σε όλη μου την ζωή. Οι άλλες δεν έχουν ιδέα από pole dancing ενώ αυτή η κοπέλα ήταν μια απίστευτη επαγγελματίας που θα έδινα και 300 ευρώ για να της τον βάλω. Έστυψε τον στύλο. Τέτοια ταχύτητα, τέτοια ευελιξία, τέτοιο δυναμισμό δεν τα έχω ξαναδεί στην ζωή μου. Ξέρετε αν υπάρχουν πουθενά αλλού τέτοιου επιπέδου χορεύτριες που είναι ασύγκριτες σε σχέση με αυτές που λικνίζονται χαζά γύρω από τον στύλο;
Στο toy strip δουλευε μια Ρωσίδα δεν θυμάμαι το όνομα της. Είχε ένα εντυπωσιακό τατου στη πλατη με φτερά. Σε άφηνε με ανοιχτό το στόμα με το χορό της. Οταν τελείωνε τον χορό πέρα από τους πελατες την χειροκροτουσαν όλες οι κοπέλες που δουλευαν εκεί.
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Πέρασα Σάββατο από caissa αρνουμε και να σχολιάσω ζήτημα να έκατσα μια ώρα είχε καμία 15 γυναίκες Ουκρανία κυρίως πολύ όμορφες και μέχρι εκεί φυτά εντελώς βαριουνται να δουλέψουν και που έρχονται κάποιες αγγαρεία κάνουν οι χοροί κλαψτα πήρε ο φίλος μια χόρευε στον αέρα δεν έκατσε καθόλου πάνω του τραγικά πράγματα. Μαύρο θα κάνω καιρό να ξαναπάω.Δευτερα πήγα Golden γυναίκες ελάχιστες και κει τα ίδια δεν έρχεται καμία στα τραπέζια και πήγε ο φίλος μου να την πάρει στην άλλη άκρη κανας υπεύθυνος υπάρχει εκεί? καλον ύπνο .
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.251
Πόντοι
9.095
Αυτος ο μουναρος η Grace ξερει κανεις που εμφανιζεται?Περσι καλοκαιρι ηταν Caissa
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Στο toy strip δουλευε μια Ρωσίδα δεν θυμάμαι το όνομα της. Είχε ένα εντυπωσιακό τατου στη πλατη με φτερά. Σε άφηνε με ανοιχτό το στόμα με το χορό της. Οταν τελείωνε τον χορό πέρα από τους πελατες την χειροκροτουσαν όλες οι κοπέλες που δουλευαν εκεί.
μάλλον η Λάουρα... δυστυχώς στο πριβέ των 100 μόνο πίπα με λάστιχο κάνει...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Παιδιά τις προάλλες είχα πάει στο elite night club και ήρθε προσκεκλημένη μια κοπέλα για να χορέψει μόνο έναν χορό και μετά έφυγε. Τέτοια μουνόπλακα δεν έχω πάθει σε όλη μου την ζωή. Οι άλλες δεν έχουν ιδέα από pole dancing ενώ αυτή η κοπέλα ήταν μια απίστευτη επαγγελματίας που θα έδινα και 300 ευρώ για να της τον βάλω. Έστυψε τον στύλο. Τέτοια ταχύτητα, τέτοια ευελιξία, τέτοιο δυναμισμό δεν τα έχω ξαναδεί στην ζωή μου. Ξέρετε αν υπάρχουν πουθενά αλλού τέτοιου επιπέδου χορεύτριες που είναι ασύγκριτες σε σχέση με αυτές που λικνίζονται χαζά γύρω από τον στύλο;
τα ίδια είχα πάθει όταν είχα δεί την απίστευτη Μις Νίνη στο Ντρημ γκιρλς Μπαρ... ανεάβαινε στο στύλο και σου τον έκανε στύλο... δυστυχώς στο πριβέ ήταν αποστειρωμένο το σεξ μαζί της...
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
9
Like
1.702
Πόντοι
496
Αυτος ο μουναρος η Grace ξερει κανεις που εμφανιζεται?Περσι καλοκαιρι ηταν Caissa
αλκα, οπως ειπωθηκε. εχει σπασει δυστυχως, δεν πολυ σαλοναρει, και φοραει το καβλε κορδονι οπως παντα
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478
τα ίδια είχα πάθει όταν είχα δεί την απίστευτη Μις Νίνη στο Ντρημ γκιρλς Μπαρ... ανεάβαινε στο στύλο και σου τον έκανε στύλο... δυστυχώς στο πριβέ ήταν αποστειρωμένο το σεξ μαζί της...
να μαθεις να κανεις φιλους τους υπευθυνους των χορων
ολα εγω θα στα μαθαινω πχια;
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.932
Πόντοι
1.336
Παιδιά τις προάλλες είχα πάει στο elite night club και ήρθε προσκεκλημένη μια κοπέλα για να χορέψει μόνο έναν χορό και μετά έφυγε. Τέτοια μουνόπλακα δεν έχω πάθει σε όλη μου την ζωή. Οι άλλες δεν έχουν ιδέα από pole dancing ενώ αυτή η κοπέλα ήταν μια απίστευτη επαγγελματίας που θα έδινα και 300 ευρώ για να της τον βάλω. Έστυψε τον στύλο. Τέτοια ταχύτητα, τέτοια ευελιξία, τέτοιο δυναμισμό δεν τα έχω ξαναδεί στην ζωή μου. Ξέρετε αν υπάρχουν πουθενά αλλού τέτοιου επιπέδου χορεύτριες που είναι ασύγκριτες σε σχέση με αυτές που λικνίζονται χαζά γύρω από τον στύλο;
Τετοι δυναμισμό στον στύλο εχω δει απο την μελαχρινή ψιλομυτα στο Athens queens, ειναι ψηλη και εχει πολλα τατού με μερικα απο αυτα στο στερνό της πολυ έντονα.
 

PVaK

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2017
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Ξέρεις κανείς τι παίζει στο FBI νέο Lido πια; Έχω να πάω 3 χρόνια το ρόστερ είναι ίδιο κάπως ή έχει αλλάξει εντελώς;
 

C.M1894

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2021
Μηνύματα
181
Κριτικές
3
Like
286
Πόντοι
281
το ξερω πραγματικα οτι μπορει να εχετε βαρεθει να απαντατε σε κατι τετοιο, νεος σε αυτο το κομματι αυτην την στιγμη πια 3 στριπτιτζαδικα αξιζουν και για πιθανοτητα σεξ(για σεξ μιλας στην κοπελα η με καποιον πχ απο το μαγαζι?) θελουμε να κλεισουμε μια παρεα να παμε (4 ατομα ,και ειμαστε λιγο στα τυφλα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom