Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
ε αμα στα πε κοπελα που δουλευε εκει, οκ, προτεινω λοιπον να αφαιρεθει το κινκυ απο το σαη
Δεν με ενδιαφέρει φίλε έτσι κι αλλιώς δεν πατάω κινκυ δεν πάνε να το αφαιρέσουν .
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.960
Κριτικές
15
Like
11.781
Πόντοι
3.846
Κανονικε ανθρωπε να μαθεις για την ιστορια οτι πηγαινω και εγω και οι παρεα μου για χρονια για διασκεδασει σε πολλα στριπ της Αθηνας και του εξωτερικου πριν καν εσυ βγεις απο το αυγο σου και θα ερμηνευσεις με την δικια σου κακεντρεχει ερμημια τον τροπο που γραφουμε και διασκεδαζουμε οποτε εχουμε καθε δικαιωμα να εκραστουμε αφου εχουμε την εμπειρια να κρινουμε και να αξιολογουμε.
Ρε τυπε μάθε να γράφεις σαν άνθρωπος και μη μας ζαλίζεις τα αρχιδια με 5 απανωτά ποστ.
Βάλε και καμία τελεία, μπας και καταλάβουμε τι γράφεις.
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Κανονικε ανθρωπε να μαθεις για την ιστορια οτι πηγαινω και εγω και οι παρεα μου για χρονια για διασκεδασει σε πολλα στριπ της Αθηνας και του εξωτερικου πριν καν εσυ βγεις απο το αυγο σου και θα ερμηνευσεις με την δικια σου κακεντρεχει ερμημια τον τροπο που γραφουμε και διασκεδαζουμε οποτε εχουμε καθε δικαιωμα να εκραστουμε αφου εχουμε την εμπειρια να κρινουμε και να αξιολογουμε.
Δεν ξερω ποιο ειναι το αφεντικο σου, αλλα εαν σου πω το ονομα μου και πας και του το πεις θα σου απαντησει, επισης αν εσυ εισαι παλιος εγω τοτε θα ειμαι αρχαιος.
Εγω παντως δεν περνω χρηματα για προμο , αντιθετα χαλαγα πολλα χρηματα , παρα πολλα.
Σε οποιο μαγαζι και αν πηγα , διαφημιση δεν εκανα.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Θυμάμαι είχα πάει μια φορά όντως έχει πολύ καλά μωρά ήταν και μια Ρωσίδα μιλφαρα με κάτι βυζαρες τουμπανες μύριζε βότκα από τα 5 μέτρα αλλά ήταν όμορφη !!
και έχει ωραία τεμάχια γενικά εδώ και ένα εξάμηνο......απλά είναι απάτη το θέμα πριβέ...μακριά..
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Είχα πάει πριν κάποιες μέρες στο Queens of the North… Μικρό μαγαζάκι, μαζεμένο, χώρος συμπαθητικός! Κοπέλες αρκετά καλές όλες που είδα, δεν είδα μπάζα. Σαν μια πρώτη εικόνα μου φάνηκε ότι δεν παίζει φουλ πριβέ…

Επίσης πήγα και στο Μπουρνάζι. Είχε όντως κάποιες καλές παρουσίες οι οποίες φουλ πρόγραμμα δεν έκαναν, κάτι σαπακια έκαναν φουλ… Εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε σαν μαγαζί, βέβαια είχα παρά πολλά χρόνια να παω
στο queens of north δεν παίζει πριβέ αλλά σχεδόν ούτε και απλοί χοροί....κατ' αρχάς έχει πολύ λίγα κορίτσια....θυμίζει επαρχιακό κωλόμπαρο της Ε.Ο. ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΘΗΝΩΝ και εν δευτέροις από αυτά τα λίγα τεμάχια ζήτημα τα 2 να γυρίσεις να τα κοιτάξεις μέσα στο μαγαζί που είναι και βαμμένα-φτιαγμένα-περιποιημένα. Όσο για το μπουρναζομάγαζο ναι ίσχύει αυτό που λές αλλά τουλάχιστον με 2 καλά τεμάχια που ξέρω αξίζει αρκετά το πριβέ....στο κόστος που προσφέρεται.
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Δεν με νοιαζει ποιο ειναι το ονομα σου και εαν χαλας χρηματα και ουτε ενδιαφερει κανεναν αυτο.ετσι οπως τα λες εσυ μονο για διαφιμησει φενεται να κανεις.
Ενδιαφερει το αφεντικο σου
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
580
Like
803
Πόντοι
86
Το κινκυ ειναι αξια τα 15 αφου ειναι ετη φωτος καλυτερο και απο θεμα κοριτσιων και απο shows.Οχι μπομπες ποτα οπως το Αλκα και το καισα.
Είναι καλός ο μισθός τουλάχιστον ή σε έχουν στη πείνα? :think::confused:
 

obotsi

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2021
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
στο queens of north δεν παίζει πριβέ αλλά σχεδόν ούτε και απλοί χοροί....κατ' αρχάς έχει πολύ λίγα κορίτσια....θυμίζει επαρχιακό κωλόμπαρο της Ε.Ο. ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΘΗΝΩΝ και εν δευτέροις από αυτά τα λίγα τεμάχια ζήτημα τα 2 να γυρίσεις να τα κοιτάξεις μέσα στο μαγαζί που είναι και βαμμένα-φτιαγμένα-περιποιημένα. Όσο για το μπουρναζομάγαζο ναι ίσχύει αυτό που λές αλλά τουλάχιστον με 2 καλά τεμάχια που ξέρω αξίζει αρκετά το πριβέ....στο κόστος που προσφέρεται.

Ποίο το κόστος του πριβέ με τα έξτρα;
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Παρασκευή βράδυ Babylon είχε γύρω στης 20 γυναίκες χωρίς της χορεύτριες ένα έχω να πω εκεί που φέρνουν κάποιες καινούργιες πολύ όμορφες μετά από. Καμία βδομάδα εξαφανιζολ είχε φέρει δύο από Πολωνία μοντέλα μεταχαπο κάποιες μέρες εξαφανίστηκαν εσείς οι υπεύθυνοι για δείτε λίγο αλλιώς αφήστε της κοπέλες .Επισεις οι χοροί χάλια πάνω εκτός δύο τριών εξαιρέσεων και τα 150 άρια πάνω πριβέ πολύ ακριβά .Πάνω που είχε στρώσει το μαγαζί μπαζει νερά πάλι.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Παρασκευή βράδυ Babylon είχε γύρω στης 20 γυναίκες χωρίς της χορεύτριες ένα έχω να πω εκεί που φέρνουν κάποιες καινούργιες πολύ όμορφες μετά από. Καμία βδομάδα εξαφανιζολ είχε φέρει δύο από Πολωνία μοντέλα μεταχαπο κάποιες μέρες εξαφανίστηκαν εσείς οι υπεύθυνοι για δείτε λίγο αλλιώς αφήστε της κοπέλες .Επισεις οι χοροί χάλια πάνω εκτός δύο τριών εξαιρέσεων και τα 150 άρια πάνω πριβέ πολύ ακριβά .Πάνω που είχε στρώσει το μαγαζί μπαζει νερά πάλι.
Πριν κάτι μήνες που είχα περάσει το ρόστερ ήταν απογοήτευση.
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
9
Like
1.702
Πόντοι
496
Πριν κάτι μήνες που είχα περάσει το ρόστερ ήταν απογοήτευση.
Βασιλη, θυμασαι τον μανατζερ του γκραν ριτορνο? εναν νεαρο, τοτε, νομιζω εκανε και μποξ.
Εχω την εντυπωση τον ειδα, πολυ πιο μεγαλο πια, με απρισμενο γενι, στο κινκυ. Δεν προλαβα να του μιλησω ομως. Παιζει να εκανε μεταγραφη?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Βασιλη, θυμασαι τον μανατζερ του γκραν ριτορνο? εναν νεαρο, τοτε, νομιζω εκανε και μποξ.
Εχω την εντυπωση τον ειδα, πολυ πιο μεγαλο πια, με απρισμενο γενι, στο κινκυ. Δεν προλαβα να του μιλησω ομως. Παιζει να εκανε μεταγραφη?
Νομίζω έχει κάνει πέρασμα και από star.Μαλλον αυτός είναι.
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
9
Like
1.702
Πόντοι
496
Φέρνει για μια μέρα κάτι αστέρια και μετά τα διώχνει δεν ξέρω τα πάει κινκι τι να πω και το κινκι έχει πάρα πολλές .
και το κινκι το ιδιο κανει. φερνει κατι τρελα, και μετα απο λιγες βδομαδες, χαλι μαυρο
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Φέρνει για μια μέρα κάτι αστέρια και μετά τα διώχνει δεν ξέρω τα πάει κινκι τι να πω και το κινκι έχει πάρα πολλές .
Πολλές έχει αλλά δεν είναι όλες εμφανίσιμες.Λιγες αξίζουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom