Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

scouser87

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Sandro να φανταστώ τα γράφεις και σε σειρά τιμής γιατί από ότι θυμάμαι ο κατάλογος του κινκυ είναι ο πιο τσιμπημενος. Πήρε το μάτι σου καμία καλή βυζαρου?
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Sandro στο dream μηπως πετυχες τη Ταιλανδεζα τη Τζενιφερ?
Κινκυ απλα δε θα φυγεις αχυστος! Απο μπριζολα ομως αποτι ξερω ουτε για πλακα
Οχι δεν την πετυχα την τζενιφερ ,κλασικο βρωμοσκυλο της νυχτας !!εχει γραψει απειρα χιλιομετρα στη νυχτα η καβλιαρα..αν δεν κανω λαθος εχει θυτευσει και στα 3 ιδρυματα.ειχε ομως μια μελαχροινουλα πιτσιρικα με πολυ ωραιο προσωπακι και σωματακι απο μολδαβια στο ντριμ.θα τσεκαριστει συντομα
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
9
Like
1.686
Πόντοι
496
Οχι δεν την πετυχα την τζενιφερ ,κλασικο βρωμοσκυλο της νυχτας !!εχει γραψει απειρα χιλιομετρα στη νυχτα η καβλιαρα..αν δεν κανω λαθος εχει θυτευσει και στα 3 ιδρυματα.ειχε ομως μια μελαχροινουλα πιτσιρικα με πολυ ωραιο προσωπακι και σωματακι απο μολδαβια στο ντριμ.θα τσεκαριστει συντομα
ποσα σου πηγε η βραδια?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Στριποβολτα σε

Dreamgirls: παρουσες 7-10 κοπελες , οι πιο πολλες γνωστες,1-2 καλες και οι αλλες μετριες/μετριοχαλια.ειχε αλλη μια παρεα 2 ατομων που αποχωρησε και εμεινα μονος στο μαγαζι..πολυ υποτονικο κλιμα γενικα.σπεσιαλ πριβεδακι παντως προσφερουν οι περισσοτερες.ποτο μπομπα.

Babylon: παρουσες καμια 15ρια κοπελες και περισσοτεροι συναγωνιστες μεσα αλλα κ παλι αρκετα υποτονικα.κατι χαλαρα shows δεν καταφεραν να αναψουν την ατμοσφαιρα.προσοχη μερικες εκει μεσα πριζουν αρχιδια.προσωπικα εκανα 2 χορους και αποχωρησα.η μονη μαλακια ειναι οτι πρεπει να πας στον πανω οροφο ακομη και για απλο χορο.ποτα οκ

κινκυ: πολυς κοσμος μεσα και αρκετα shows.εισοδος στα 15 ευρω.επισης μερικες κοριτσοπαρεες μεσα που απλα κοιταζαν τα shows..πηρα 2 χορους (μετρια πραγματα) και μερικες μου ειπαν για πριβε στον πανω οροφο 1 ωρα 250 ευρω.δε διευκρινησαν υπηρεσιες ειπαν απλα παμε να περασουμε καλα...τηρωντας το πρωτοκολλο που ανεφερα σε προηγουμενο ποστ δεν ενεδωσα,αν και ειχε μερικα δυνατα μωρακια..ποτα οκ
Babylon απλά βαρεμάρα...
Dream girls έχω καιρό να περάσω αλλα δε νομίζω να άλλαξαν και πολλά πράγματα...
 

ukraine_quality

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
0

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
επισκεψη μετα απο παρα πολυ καιρο σε στριπτιζαδικο στην πλαπουτα,νεο ηρακλειο..oueens...το μαγαζι σχετικα μικρο,γυρω στις 15 κοπελες,ολες πιπινια μεχρι 25 το πολυ και πανεμορφες...
οι θαμωνες και αυτοι πιτσιρικαρια...
ποτο δικο μου 10 ευρω,ποτο κοπελας στα 20,υπερβολικο θα ελεγα...
στο σοου ηταν μια ελληνιδα ξανθια,ωραιο κομματι,στην αρχη εκανε παιχνιδι με ενα δονητη,μετα ανεβασε πανω εναν πελατη πιτσιρικα,του πηρε πιπα ανευ και μετα την πηδηξε με προφυλακτικο σε κοινη θεα..εξελιγμενα πραγματα :2funny: η κοπελια που ειχα διπλα μου 24αρα κουκλακι απο Ουκρανια,δεν εκανα παιχνιδι αν και προθυμη,μου εδωσε και τηλεφωνο με viber,ελληνικα γρι,ψιλοαγγλικα,αλλα με την μουσικη τοσο δυνατα,επιανα τα μισα...
μαλλον γερασα,τις περιμενα 30-35 χρονων.με τις 20αρες ενοιωθα κατι σαν...παιδεραστης :2funny:
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
9
Like
1.686
Πόντοι
496
επισκεψη μετα απο παρα πολυ καιρο σε στριπτιζαδικο στην πλαπουτα,νεο ηρακλειο..oueens...το μαγαζι σχετικα μικρο,γυρω στις 15 κοπελες,ολες πιπινια μεχρι 25 το πολυ και πανεμορφες...
οι θαμωνες και αυτοι πιτσιρικαρια...
ποτο δικο μου 10 ευρω,ποτο κοπελας στα 20,υπερβολικο θα ελεγα...
στο σοου ηταν μια ελληνιδα ξανθια,ωραιο κομματι,στην αρχη εκανε παιχνιδι με ενα δονητη,μετα ανεβασε πανω εναν πελατη πιτσιρικα,του πηρε πιπα ανευ και μετα την πηδηξε με προφυλακτικο σε κοινη θεα..εξελιγμενα πραγματα :2funny: η κοπελια που ειχα διπλα μου 24αρα κουκλακι απο Ουκρανια,δεν εκανα παιχνιδι αν και προθυμη,μου εδωσε και τηλεφωνο με viber,ελληνικα γρι,ψιλοαγγλικα,αλλα με την μουσικη τοσο δυνατα,επιανα τα μισα...
μαλλον γερασα,τις περιμενα 30-35 χρονων.με τις 20αρες ενοιωθα κατι σαν...παιδεραστης :2funny:
καμια κριτικη για το μαγαζι εχουμε, πλην του φιλου?
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
καμια κριτικη για το μαγαζι εχουμε, πλην του φιλου?
απο οτι ξερω,ειναι πολυ καινουργιο,διαφημιζε οτι θα ανοιξει 9 Σπτεμβρη,δεν ξερω αν ανοιξε τοτε η μετα...επισης μαλλον εχει καβατζα,γιατι εβλεπα καθε λιγο να μπαινουν πελατες με κοπελες σε μια πορτα,αλλα δεν νομιζω οτι παιζει κατι παραπανω απο χαδακια,ετσι μου ειπε και η κοπελια που ηταν μαζι μου...σοσ για την προσφορα που ειδα τωρα στο σαιτ τους ενα ποτο+ 1 χορος 10 ευρω,δεν μας ενημερωσε κανεις,εκτος και δεν ισχυει σαββατο..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Trifonbakatsoulias

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.996
Κριτικές
30
Like
10.128
Πόντοι
2.046
Γραφω εδω τη κριτικη για το queens of the north γιατι δε βρηκα ξεχωριστο thread.πρωτη φορα στο μαγαζι,μικρο με καμια 12αρια κοπελες μικρες σε ηλικια.μου ρθαν δυο κοπελες στο τραπεζι.πηρα τη μια για χορο ρουσλανα απο ρωσια.πιπινι ψηλο πετιτ κορμι με σουτιεν που βγαιναν οι ρογες εξω.αγαρμπη κοπανιοταν με δυναμη μου επιανε το πουτσο δυνατα και ποναγα.δε με αφησε να γλειψω ρογα.γενικα δεν ερχοντουσαν ευκολα στο τραπεζι ακομα και οταν αρχιζε να λιγοστευει ο κοσμος.δουλευει και η κιαρα απο το adultclub και η λιζα-μαξιμος απο τον χαγιετε.εκανε σοου στη πιστα με δονητες και γαμηθηκε με ενα πελατη.ο dj φωναζε αξιος αξιος.10 ευρω το ποτο και ο χορος.τιμες για πριβε δε ρωτησα.
 

Anastasiou14

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
20
Like
29
Πόντοι
0
Προσφορά έχει κάθε μέρα με ένα ποτό ένα χορό δώρο στο queens of the north!!όσο για κάτι παραπάνω όλες οι κοπέλες λένε Έλα και θα βοηθούσε αλλά καμία δεν δίνει απάντηση αν κάνει στοματικό η χειρονακτικη εργασία!!το πιο πιθανό είναι όχι!!έχω πάει αρκετές φορές για την φάση τέτοιο σκηνικό όπως προχθές με λιζα δεν είχα ξαναδεί!!
 

Spike46

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2017
Μηνύματα
23
Like
38
Πόντοι
0
Μετά από καιρό έγινε γύρα σε αρκετά μαγαζιά το προηγούμενο Σαββατοκύριακο.

Ξεκίνημα με Caissa, λίγα πράγματα, 2-3 από αυτές μετράνε. Γενικά οι περισσότερες κάθονται απλά στο μπαρ και αράζουν ούτε πηγαίνουν εύκολα στους πελάτες. Βαρεθήκαμε σχετικά νωρίς και φύγαμε. Ενώ είναι ένα μαγαζί που πραγματικά αν προσεχτούν 5 πραγματάκια θα μπορέσει να περάσει καλά πολύς κόσμος, κάτι συνεχώς φαίνεται να λείπει, κάτι να σε κάνει να μην περνάς ωραία εκεί.

Ακολούθησε το Kinky, το οποίο για μένα είναι ότι καλύτερο αυτή την εποχή. Και από θέμα show και υπηρεσιών και value for money. Μου κακοφάνηκε ωστόσο που όλες έρχονταν και η έννοιά τους ήταν το ποτό και όχι ο χορός. Ισχύει αυτό με τα 250 ευρώ που γράφτηκε στα προηγούμενα σχόλια. Τέλος, το ρόστερ είναι αρκετά καλό και με πολλές επιλογές για κάθε γούστο.

Καταφέραμε να αντέξουμε να μη φύγουν πολλά λεφτά και συνεχίσαμε στο πραγματικα πλέον ανεκδιήγητο Alcatraz.

Καταρχήν δεν είναι στριπτιτζάδικο, έχει καταντήσει κλαμπάκι λες και δεν είχαμε πολλά να πάμε έπρεπε να πάμε στο Alcatraz. Να κάτσεις Σάββατο βράδυ δεν υπάρχει ελπίδα, τσίμα τσίμα χωρέσαμε στο μπαρ. Κανένα πρόβλημα βέβαια με αυτό. Το πρόβλημα είναι η συμπεριφορά των κοριτσιών εκεί μέσα. Και αναφέρω τα παρακάτω παραδείγματα ενδεικτικά:
Κοπέλα 1, έρχεται μου λέει πάμε για χορό, πάμε λεω, πόσο κάνει? 20 ευρώ μου λέει. Στη διαδρομή μέχρι να πληρώσω μου λέει θες 50 να είναι παραπάνω ώρα? Αντε λεω ωραία είναι να δώσω 50. Μπαίνει μέσα και στα 3 λεπτά αν έχουμε το θεό μας, μου λέει, αν θες να ανοίξουμε καμία σαμπάνια, να πάμε πάνω πριβέ και με 500 ευρώ να κάνουμε ότι θες.... Καλά καλά δεν είχε κάνει απόσβεση το 50ευρω που έδωσα και θέλει 500αρι πριβέ. Λες και θα μου κάτσει η μις κόσμος ξέρω γω. Ξενερωμένος και εκνευρισμένος αφού σκοτώθηκε 5 ολόκληρα λεπτά στο τάχα μου πριβέ κάθομαι να πιω ένα ποτό.

Κοπέλα 2, μετά από καμία ώρα, τα ίδια πάλι, να κεράσω ποτό αλλά όχι το φτηνό, να πάμε πάνω για πριβέ που με 200 ευρώ θα ναι πολλή ώρα κτλ κτλ το κλασικό παραμύθι. Τέλος πάντων δίνω άλλα 50 για τη συγκεκριμένη η οποία πάλι κοίταξε να κάνει την ξεπέτα της αντί να ασχοληθεί με αυτό που υποτίθεται ότι πλήρωσα, και αντί να απολαύσω έναν χορό έστω με έπρηξε να πάμε πάνω για πιο ακριβό πριβε που κρατάει παραπάνω ώρα. Δεύτερη φορά μέσα σε μια ώρα δίνω ένα 50ευρω και ο χορός είναι ένα 5λεπτο. Η συμπεριφορά είναι μόνο πως θα στα αρπάξουν με έναν άσχημο τρόπο μόνο.
Από μένα είναι μαύρο το Alcatraz πλέον. Καλό θα ναι λίγο οι ιδιοκτήτες να το δουν αυτό το πράγμα, γιατί πλέον το μόνο που έχουν όλες είναι μια ομορφιά που οκ δε βρίσκεις στα άλλα μαγαζιά, ωστόσο η συμπεριφορά είναι εντελώς απαράδεκτη. Ένα ακόμα μείον είναι το τουπέ του στυλ ''Εγώ δουλεύω πλεόν στο καλύτερο μαγαζί έχω ξεφύγει από τα δευτεροτρίτα FBI κτλ'' Σαν κάτι παιδάκια στα χωριά που είναι μια χαρά μικροί και όταν κάνουν μια μεταγραφή σε ομάδα Α εθνικής δε σου μιλάνε στο δρόμο.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.897
Κριτικές
15
Like
11.664
Πόντοι
3.846
Για όσους έχουν γυρίσει αρκετά από στριπ, ποιο άλλο θεωρείτε στο επίπεδο του Αλκατραζ όσον αφορά την ποιότητα των γυναικών;
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.781
Κριτικές
30
Like
7.344
Πόντοι
3.886
Για όσους έχουν γυρίσει αρκετά από στριπ, ποιο άλλο θεωρείτε στο επίπεδο του Αλκατραζ όσον αφορά την ποιότητα των γυναικών;
Θα σ πρότεινα golden Queen Μπουρνάζι..Καλές κοπέλες όχι τοπ αλλά και value for money..5€ χωρος και φουλ καυλαντα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.897
Κριτικές
15
Like
11.664
Πόντοι
3.846
Θα σ πρότεινα golden Queen Μπουρνάζι..Καλές κοπέλες όχι τοπ αλλά και value for money..5€ χωρος και φουλ καυλαντα
Φίλε τώρα ειλικρινά, πλάκα κάνεις;
Έχεις πάει στο Αλκα; Σαν να μου συγκρίνεις Audi με Fiat.
Έχω πάει και στα 2 και το Queens είναι 10 επίπεδα πιο κάτω.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.781
Κριτικές
30
Like
7.344
Πόντοι
3.886
Φίλε τώρα ειλικρινά, πλάκα κάνεις;
Έχεις πάει στο Αλκα; Σαν να μου συγκρίνεις Audi με Fiat.
Έχω πάει και στα 2 και το Queens είναι 10 επίπεδα πιο κάτω.
Ναι αλλά στο κουινσ βγάζεις γούστα και με λίγοτερα λεφτά
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.095
Κριτικές
27
Like
19.418
Πόντοι
5.946
Ναι αλλά στο κουινσ βγάζεις γούστα και με λίγοτερα λεφτά
γαμιούνται όλες στο Κουήνς? Εγώ τα τελευταία χρόνια πάω Κίνκυ για μάτι και καυλάντα και Τόυς για γαμήσι...
πρακτικός συνδυασμός και σε οικονομικά πλαίσια...
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.781
Κριτικές
30
Like
7.344
Πόντοι
3.886
γαμιούνται όλες στο Κουήνς? Εγώ τα τελευταία χρόνια πάω Κίνκυ για μάτι και καυλάντα και Τόυς για γαμήσι...
πρακτικός συνδυασμός και σε οικονομικά πλαίσια...
Οι περισσότερες ναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom