Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (5 μέλη και 10 επισκέπτες)

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Μεταμεσονύκτια επίσκεψη στο Αριστοτέλους 6 με σκοπό να δω την Εμμανουέλα...Μιλφ ξανθό με μέτριο πρόσωπο αλλά όμορφο σώμα,ντυμένη με ένα κόκκινο διαφανές σέξυ φόρεμα.Σύντομο σαλονάρισμα χωρίς πολλά πολλά και με ερώτηση 'τι κέφια έχω' μόλις είπα στην υπηρεσία πως θα κάνω μία βόλτα έφυγε απότομα... :huh:

για  εμένα  το μειονέκτιμα της είναι της είναι τα  τα φουσκωμένα  χίλια την χαλάνε  εντελώς
 

lollydolly

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
KALIMERA!    :smitten: :smitten: :smitten:
PROGRAMMA GIA KIRIAKI 24.02.2013.                                                       

*KATEXAKI 8:
[shadow=red,left]11-20[/shadow] MONIKA    [shadow=red,left]20-06[/shadow] ALESSANDRA

*THISEOS 35:
[shadow=red,left]10-20[/shadow] NIKOL      [shadow=red,left]20-06[/shadow] PAOLA
 

Συνημμένα

  • image_1361710420576276.jpg
    image_1361710420576276.jpg
    127,7 KB · Εμφανίσεις: 16

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
702
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Η Αλεξανδρα(ή Παμελα)  απο τα στουντιο Κασσανδρας εχουμε κανενα νεο ????
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)    25/02    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): ---------Kλειστο------
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα/Λουιζα - Βαλια/Μικη - Μαρινα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Ρουσλανα - Ναταλυ - Ναταλυ
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Βαλια/Μικη
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Σαμπρινα/Μαρια/Μονικα - Τζουλια/Ιζαμπελα

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστό  - Μελισα - Ελιζα

Θησεως 40(κατω): Ζωή - Εφη/Ελενα/Σοφια/Αντζελα - Ελενα/Σοφια/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
για  εμένα  το μειονέκτιμα της είναι της είναι τα  τα φουσκωμένα  χίλια την χαλάνε  εντελώς

Υποθέτω εννοείς " χείλια " γιατί διαφορετικά θα έχουμε να κάνουμε μ' ένα φαινόμενο της φύσης : 1000 :tits:  :2funny: :2funny: :2funny: !
 

agapinor

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
20
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
0
Η Αφροδίτη απο Φ104 και Κηφισού 30, ΑΓΝΟΕΙΤΑΙ ακόμη; Κανένα νέο έχουμε;  :idiot:
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
736
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
ρε παίδες, εσείς που ασχολείστε με τα στούντιο, μιας και δεν έχω εμπειρία από αυτά τα μαγαζιά.
ποιά είναι κατά την γνώμη σας η ποιο εμφανίσημη γκόμενα που δίνει το κωλί της;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
ρε παίδες, εσείς που ασχολείστε με τα στούντιο, μιας και δεν έχω εμπειρία από αυτά τα μαγαζιά.
ποιά είναι κατά την γνώμη σας η ποιο εμφανίσημη γκόμενα που δίνει το κωλί της;
Η απαντηση στην ερωτηση σου ειναι αρκετα υποκειμενικη και θα ακουσεις (ενδεχομενως) πολλες γνωμες μιας καιτο προσωπικο γουστο του καθεμος μας διαφερει.

Για μενα :
-Τζουλια απο Κασσανδρας 8
-Ελενα απο Θησεως 40

 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ξερει κανεις αν η νικολετα απο τα κασανδρας θα επιστρεψει? ειναι η πρωην μιχαελα
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
ξερει κανεις αν η νικολετα απο τα κασανδρας θα επιστρεψει? ειναι η πρωην μιχαελα

Φήμες λένε πως θα επιστρέψει...Τώρα κανείς δεν απαντάει σίγουρα...Αρκετά καλή σε εμφάνιση πάντως,ήθελα να έχω μία εμπειρία μαζί της.Δυστυχώς όμως δεν πρόλαβα!
 

LEON79

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
0
Αυτά γίνονται πάντα φίλε μου γιατί κάποιοι ιδιοκτήτες έχουν μπερδέψει την αξία του χρήματος και νομίζουν ότι τα 50 ευρώ έχουν αξία για 10 λεπτά. Πιο πολύ είναι εγωιστικό από μέρους τους, σου λέει τι με 50 ευρώ θα κάτσεις 20 λεπτά; να πάρεις το full. Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς αφού το κάνουν και χωρίς πελάτες στην αναμονή αλλά και πελάτες να υπάρχουν κανείς δεν φεύγει λόγω αναμονής αν ξέρει όμως ότι όταν έρθει η σειρά του δεν θα τον ξεπετάξουν.

Όπως και να έχει επειδή δεν είναι όλοι το ίδιο επιλέγουμε μαγαζιά που αφήνουν τις κοπέλες να διαχειρίζονται τον χρόνο. Βέβαια παίζει ρόλο και η υπηρεσία αλλά εντάξει τώρα, ψάχνουμε τα μαγαζιά, ψάχνουμε τις κοπέλες τώρα θα αργήσουμε να ψάχνουμε και ποια υπηρεσία δουλεύει, ε το γαμήσαμε τελείως...

Πριν κάνα χρόνο μου έτυχε με κοπέλα που μέσα σε 6 μήνες είχα πάνω από 15 συ6νευρέσεις να ανάψει φώτα και μουσική η υπηρεσία και βγαίνοντας η κοπέλα που την αγνόησε να της βάλει χέρι. Βέβαια η κοπέλα προς τιμή της της έριξε τέτοιο βρίσιμο που μετά όπως μου είπε η υπηρεσία ΄'έβαλε τα κλάματα.

Όπως το λες φιλε

Διαλεγουμε μαγαζια  που αφηνουν τις κοπελλες να διαχειριζονται τον χρονο

Αυτό είναι το ζητουμενο
Το σλογκαν της Μαρινας
‘εδώ κανουμε ότι γουσταρουμε επειδη γουσταρουμε είναι χαρακτηριστικο’

Η Ινα δεν είναι πιο στο Τατοιου 71
Το περιστατικο με την υπηρεσια που ανεφερα (ότι της φωναζε να μην καθεται πολύ στο δωματιο) ισως επαιξε καποιο ρολο
Αν είναι ετσι μπραβο στην Ινα
Τετοια κοριτσια θελουμε
Για αυτό και μονο αξιζει μια καταθεση από εμας εκει που θα παει






 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.872
Πόντοι
5.195
Όπως το λες φιλε

Διαλεγουμε μαγαζια  που αφηνουν τις κοπελλες να διαχειριζονται τον χρονο

Αυτό είναι το ζητουμενο
Το σλογκαν της Μαρινας
‘εδώ κανουμε ότι γουσταρουμε επειδη γουσταρουμε είναι χαρακτηριστικο’

Η Ινα δεν είναι πιο στο Τατοιου 71
Το περιστατικο με την υπηρεσια που ανεφερα (ότι της φωναζε να μην καθεται πολύ στο δωματιο) ισως επαιξε καποιο ρολο
Αν είναι ετσι μπραβο στην Ινα
Τετοια κοριτσια θελουμε
Για αυτό και μονο αξιζει μια καταθεση από εμας εκει που θα παει
αρκεί να μην κάνει μεταγραφή στους Γερμανούς, και όπου αλλού θέλει ας πάει. Αν πάει Γερμανία μεριά τουλάχιστον εμένα που ήμουν οπαδός της με έχασε.
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
αρκεί να μην κάνει μεταγραφή στους Γερμανούς, και όπου αλλού θέλει ας πάει. Αν πάει Γερμανία μεριά τουλάχιστον εμένα που ήμουν οπαδός της με έχασε.
Αν αυτό δεν είναι εμπάθεια τότε πες μας τι είναι αλλά να σου πόύμε και κάτι φιλαράκο δεν πειράζει τόσα μαγαζιά υπάρχουν στην Αθήνα πήγαινε να εξυπηρετηθείς όπου εσύ νομίζεις καλύτερα δεν θα σκάσουμε κιόλας.
Ετσι η αλλιώς καλύτερα θα είναι να απαντάς με το όνομα του ομίλου που υποστηρίζεις ΚΑΙ ΠΡΟΜΟΤΑΡΕΙΣ παρά να παριστάνεις τον πελάτη και ενημερωτή.
Δεν θα ξανασχοληθούμε μαζί σου γιατί τζάμπα καταναλώνουμε φαιά ουσία και πιστεύουμε ότι σε πήρανε χαμπάρι ποιούς εξυπηρετείς και τι ρόλο παίζεις.
Ακόμα και οι πιο σκληροπηρυνικοί εδω μέσα όπως ο piatsas και ο cheyenne προσπαθούν να είναι αντικειμενικοί και έχουν αποδεχθεί την προσπάθεια που γίνεται να φτιάξουμε τις όποιες αδυναμίες η λάθη εχουν παρατηρηθεί ο μόνος που καταδικάζεις οτιδήποτε κάνουμε η έχει σχέση με εμας είσαι εσύ.
Το καταδικάζεις χωρίς επιχειρήματα και πραγματικά περιστατικά  εκτοξεύοντας μόνο λάσπη και ψευτιές για φωτορρυθμικά, για τέταρτα στα φουλ προγράμματα, για χάλια γυναίκες και άλλες τέτιοιες καλοσύνες ξέρεις όμως κάτι το ότι πολλές απο τις πιο όμορφες και δυνατές κοπέλλες που συνεργάζονταν με άλλα στούντιο έρχονται και θέλουν να συνεργασούν μαζί μας εσύ πως το εξηγείς?
Η  επιτυχία μας σε πονάει φίλε μας.
Υ.Γ. Και δεν είμαστε γερμανοί είμαστε πιο Έλληνες απο κάτι άλλους αλλά  και στην καμμία δεν είμαστε Αμερικανάκια για νας μας λασπώνεις εσύ  πονηρίδη ε πονηρίδη
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.649
Κριτικές
61
Like
39.939
Πόντοι
22.785
ρε παίδες, εσείς που ασχολείστε με τα στούντιο, μιας και δεν έχω εμπειρία από αυτά τα μαγαζιά.
ποιά είναι κατά την γνώμη σας η ποιο εμφανίσημη γκόμενα που δίνει το κωλί της;

Aννα Μαρία , όχι μόνο κώλο ..... και πολύ περισσσσότερα !!!!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ακόμα και οι πιο σκληροπηρυνικοί εδω μέσα όπως ο piatsas και ο cheyenne προσπαθούν να είναι αντικειμενικοί και έχουν αποδεχθεί την προσπάθεια που γίνεται να φτιάξουμε τις όποιες αδυναμίες η λάθη εχουν παρατηρηθεί ο μόνος που καταδικάζεις οτιδήποτε κάνουμε η έχει σχέση με εμας είσαι εσύ.

Μιας και αναφερθηκε το "ονομα μου" θα ηθελα να πω 2-3 πραγματα :

Σε καμια περιπτωση δεν ειμαι σκληροπυρηνικος.  :grin:.
Ισα ισα που ειμαι πολυ μετριοπαθης, ευγενης και επιεικης και εχω "κατηγορηθει" κιολας για αυτο και δεν εχω κατι με την αλυσιδα σας.
Εχω περασει με καποιες απο τις κοπελες σας, οταν εργαζοντουσαν σε αλλα μαγαζια και εχω περασει πολυ καλα με αυτες. (Ρομινα, Κατερινα, Σαρα)και δεν εχω λογο να πιστευω πως αλλαξαν συμπεριφορα με την μεταγραφη τος σε εσας.

Στα μαγαζια σας εχω περασει παλιοτερα στο Ισμηνης 2 με την Γαλλιδα Εμανουελλα, και ηταν απλα μια καλη εμπειρια, και στο 144 με την Μπιανκα (οχι την κοπελα που εργαζεται με το ιδιο ονομα αυτο τον καιρο) και ηταν μια απο τις χειροτερες εμπειριες μου.
Συμπτωματικα εχω επισκευτει και το Φριξου 9 στη Θεσσαλινκη που πληροφοριες (αληθινες ή οχι δεν το ξερω) λενε οτι ανηκει σε εσας με την Μαντυ και την Αντριαννα πουε χουν κανειπερασμα ακι απο την Αθηνα στα studio σας, με μετριες προς το καλες εντυπωσεις.

Αναμφισβητητηα οι κοπελες σας ειναι ομορφες (τουλαχιστον για το γουστο του μεσου ανδρα) και εχω ξεχωρισει την Βικρωρια και την Ανδρεα, τις οποιες εχω σκοπο καποια στιγμη αν επισκευτω.

Ειναι εμφανης η προσπαθεια μεταστροφης που γινεται απο πλευρας σας και το "χρεωνω" στα θετικα.
Δυστυχως ομως δεν μπορει να ειναι τυχαιο, οτι πολλοι φιλοι εδω στο φορουμ, διαμαρτυρονται για καποιες "τεχνικες" που εφαρμοζονται/εφαρμοζοντουσαν στα μαγαζια σας.
Προσπωπικα εχω ακουσει στην εκφωνηση των προγραμματων στο σαλονι, οτι η τιμη του προγρααμτος, εχει μεγαλη σχεση με τον χρονο και οχι με τις υπητεσιες της κοπελες.
εχω ακουσει για παραδειγμα στο τριγκετα 3 :"50 το απλο με 15 λεπτα, 60 με περισσοτερο χρονο, 100 η μιση ωρα" και απει λεγοντας.
Ισως να ηταν μια πολιτικη που εγαταλειψατε πλεον, μια ςκαι εχω καιρο να περασω απο τα μαγαζια σας στις βολτες μου.
Σαφως ομως εχω συναντησει και ευχαριστημενους επισκεπτες σας.

Προσωπικα εχω ολη την καλη διαθεση να γραψω θετικα σχολια στη περιπτωση που μεινω ευχαριστημενος οπως και να γραψω (με το γνωστο χαμηλων τονων στυλ μου  :grin:)  τα αρνητικα που θα συναντησω απο τις επισκψεις μου στις παραπανω κοπελες, οσο και απο το x-bar στο οποιο να ειστε σιγουρη/σιγουρος οτι θα επισκευτω το συντομοτερο δυνατον που θα ανοιξει..

Καλη εβδομαδα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom