Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αν οντως εχουν φερει τετοιο κορμι οι Γερμανοι προβλεπω να παθαινουμε μεγαλη ζημια!!! :o

Αντρεα λεει.....αυριο βραδυ στο Τριγγετα!!!

tpic_1021130117060221173lathen.jpg
URL]]
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Οι αλλες βαρδιες θα μπουν πιο μετα  :) :) :)[/move]

[move] :) :) :) Σημερα 04/04 :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αμιρα
Κασσανδρας 4(πανω): www.kassandras4.com/laoura]Λαουρα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/despoina]Δεσποινα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αλινα/www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Ροζη[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Αντριανα[/url]
 

nord-161

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εμενα φιλε παντως δεν με ενοχλει......το εχουν πει και πολλοι αλλοι παλιοτερα!!!
Ισα ισα που δινεται η ευκαιρια για τους νεους να μην εχουν και αυτοι αμφιβολιες για την κοπελα!!! :)
Ενας χτυπημενος γραφη οτι τον ερχεται και αλι μασανε φεμα 2 μερες :idiot:
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Αν οντως εχουν φερει τετοιο κορμι οι Γερμανοι προβλεπω να παθαινουμε μεγαλη ζημια!!! :o

Αντρεα λεει.....αυριο βραδυ στο Τριγγετα!!!

tpic_1021130117060221173lathen.jpg
http://www.kundeneingang.net/files/102/1/modulefiles/tpic_1021130117060241173lathen.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Μ(Ν)αζί με τα λεφτά, θα πάρουνε και τα μυαλά!!!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Οι αλλες βαρδιες θα μπουν πιο μετα  :) :) :)[/move]

[move] :) :) :) Σημερα 04/04 :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αμιρα
Κασσανδρας 4(πανω): www.kassandras4.com/laoura]Λαουρα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/despoina]Δεσποινα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αλινα/www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Ροζη[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Αντριανα[/url]
[move] :) :) :) Ολοκληρωμενες βαρδιες  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Βικυ - Λαουρα/Γαβριελα - Αλεξανδρα/Γαβριελα
Κασσανδρας 3(πανω): Ραμονα - Ραμονα - Αλεξια
Κασσανδρας 4Β(κατω): Μονικα - Κλαουντια - Κατια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αμιρα - Μιχαελα - Δεσποινα
Κασσανδρας 4(πανω): Λαουρα - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 6: Αλεξανδρα - Μονα/Φλωρα - Μονα/Φλωρα

Βριλησου 60(κατω): Μαριανα - ? - Μιχαελα
Βριλησου 60(πανω): Δεσποινα - Κατια - Αντζη
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Αν οντως εχουν φερει τετοιο κορμι οι Γερμανοι προβλεπω να παθαινουμε μεγαλη ζημια!!! :o

Αντρεα λεει.....αυριο βραδυ στο Τριγγετα!!!

tpic_1021130117060221173lathen.jpg
http://www.kundeneingang.net/files/102/1/modulefiles/tpic_1021130117060241173lathen.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
Κορμαρα οντως  :thumbsup:

τι να το κανεις ομως εαν ειναι "ξυλινο"?

Ελπιζω πως οχι...........
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Κορμαρα οντως  :thumbsup:

τι να το κανεις ομως εαν ειναι "ξυλινο"?

Ελπιζω πως οχι...........
Κατσε να δουμε πρωτα αν ειναι αυτοι και μετα ολα τα αλλα.......το κοβω λιγο δυσκολο!!!
 

lovesoldier

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
15
Like
6
Πόντοι
10
Καλησπέρα. Μήπως ξέρει κάποιος που δουλεύει η νικολ που δούλευε στο φ104 κ μετα στη φιλαδέλφεια στο alien girls?Ευχαριστώ προκαταβολικα
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Χθές μεσημεράκι δοκίμασα Ντενίσα από Ιεροφαντών 9. Πιπίνι με πολύ ωραίο σώμα μινιόν, όπως στις φωτογραφίες. Υπομονετικό μέσα.  :rockon:

Μετά έφυγα για Τριγγέτα όπου είδα για πρώτη φορά τη Γαλλίδα και μου έπεσε το σαγόνι. Είχε αναμονή 2 συναγωνιστές τουλάχιστον οπότε την έκανα απέναντι στο 144. Πέρασα με την Τάνια ψιλή Λιθουανή, ευδιάθετη, και με πολύ καλή πίπα!  :rockon:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Σε λιγο θα μας ζητανε 50αρικο για να κατσουμε και στο σαλονι!!! :2funny:

Μηπως θυμασαι ονομα στο 57?

Όλο μαλακίες έλεγε. Όπως γιατί φεύγετε και λέτε θα το σκεφτούμε κλπ. Αν σας καθόταν τέτοια γκόμενα έξω θα τις λέγατε θο το σκεφτούμε???  :2funny: :2funny: :2funny: Τραγικός

Δυστυχώς δεν θυμάμαι όνομα. Πάντως δεν ήταν τίποτε αξιόλογο
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Εμφανησιακα. ;)

Εμπερια στα ενδοτερα δεν εχω με καμια απο τις δυο κοπελες....


.......ακομα.
Συντομα σκεφτομαι να τιμησω την Κελυ

Ομως γουστα ειναι αυτα και περι ορεξεως.........

Nα σαι καλά  ;)
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Φίλε μου μια χαρά τα λες!!!
Μαζί σου είμαι 1000%!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Αλλά μην μας πάρουν είδηση τα αφεντικά και μετά το γλυφομούνι αρχίζουν να μας χρεώνουν και τα γλωσσόφιλα!!!! ;) :grin: :grin: :grin:

Υ.Γ. Να δω πότε θα βάλετε μυαλό εσείς που "κυβερνάτε" τα στούντιο!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Δεν έχετε καταλάβει τι γίνετε εκεί έξω.....
Συνεχίστε....βαράτε μύγες έτσι και αλλιώς!!!!!
Ρωτήστε τα κουρίτσα που έχουν δουλειά, γιατί γίνονται ουρές απ'έξω για πάρτη τους και θα καταλάβετε!!!!! :sunglasses:

+1000  :thumbsup:  :cool2:
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Αν οντως εχουν φερει τετοιο κορμι οι Γερμανοι προβλεπω να παθαινουμε μεγαλη ζημια!!! :o

Αντρεα λεει.....αυριο βραδυ στο Τριγγετα!!!

tpic_1021130117060221173lathen.jpg
http://www.kundeneingang.net/files/102/1/modulefiles/tpic_1021130117060241173lathen.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Μόνο μην είναι Αντρέας  ;)
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Mαζί σας μάγκες....καλά τα λέτε για το σέρβις της!!!
Αλλά τα "νέα" παιδιά, τα "άβγαλτα" ντε....τα ξεπετάει!!!!
Είναι να μην σου πάρει τον "αέρα"....αλλιώς στα 10'-15' σου λέει ευχαριστώ και γίνεται Φλας Γκόρντον!!!!
Ελπίζω να με νοείται τι λέω!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

+1000.Πιθανότατα να το κάνει μόνο στους πιτσιρικάδες. Δεν ξέρω. Και εγώ μικρός είμαι αλλά έχω πάει πάρα πολλές φορές σε στούντιο εδώ και 3 χρόνια ,με πάρα πολλές κοπέλες. Θεωρώ πως έχω λοιπόν την απαιτούμενη εμπειρία για να κρίνω αντικειμενικά αν μια κοπέλα κάνει καλά τη δουλεία της ή όχι .Και η συγκεκριμένη ήταν ο ορισμός της ξεπέτας. Οκ ,και εγώ τη πήδηξα όρθια ,και εμένα μου το έπαιζε και καλά μεγάλο ξεκωλάκι και με παρακαλούσε να της δίνω σφαλιάρες και γενικώς είχε ένα PS attittude το οποίο άλλους μπορεί να τους πείθει και να τους καβλώνει και άλλους όχι. Το γεγονός είναι πάντως ότι τα προκαταρκτικά και η πίπα της ήταν διάρκειας λιγότερη του λεπτού και στο 7λεπτο άρχισε τα χύσε με και χύσε με. Αυτά είναι τα κριτήρια για εμένα στο να χαρακτηρίσω μια κοπέλα ως ξεπέτα και δεν νομίζω ότι είναι και αυστηρά.
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Μπορει να τα λες καλα, δεν αμφιβαλλω......αυτο ομως το κανουν σχεδον ολες!!!
Αμα ο "νεος" και "αβγαλτος" τελειωσει στο 5λεπτο δλδ τι θες να κανει η κοπελα.....να κατσει στο δωματιο μεχρι να κλεισει το 15-20λεπτο?

Εκτός  από το ότι όπως είπα παραπάνω στο 7λεπτό άρχισε τα χύσε με και χύσε με <<συνεπώς δε διαμαρτύρομαι επειδή τελείωσα γρήγορα και μου ‘’έφταιγε’’ η κοπέλα ,ακριβώς το αντίθετο θα έλεγα>> , τα προκαταρκτικά της μαζί με τη πίπα της ήταν πραγματικά τραγικά μικρής διάρκειας. Άσε που μόλις μπήκε στο δωμάτιο μου την είπε επειδή δεν είχα ξεντυθεί ακόμα και μου λέει γδύσου έρχομαι σε ένα λεπτό. Δηλαδή αν αυτά δε δείχνουν μια βιαστική κοπέλα που θέλει να σε ξεπετάξει τότε τι το δείχνει.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εκτός  από το ότι όπως είπα παραπάνω στο 7λεπτό άρχισε τα χύσε με και χύσε με <<συνεπώς δε διαμαρτύρομαι επειδή τελείωσα γρήγορα και μου ‘’έφταιγε’’ η κοπέλα ,ακριβώς το αντίθετο θα έλεγα>> , τα προκαταρκτικά της μαζί με τη πίπα της ήταν πραγματικά τραγικά μικρής διάρκειας. Άσε που μόλις μπήκε στο δωμάτιο μου την είπε επειδή δεν είχα ξεντυθεί ακόμα και μου λέει γδύσου έρχομαι σε ένα λεπτό. Δηλαδή αν αυτά δε δείχνουν μια βιαστική κοπέλα που θέλει να σε ξεπετάξει τότε τι το δείχνει.
Ok τα δεχομαι ολα αυτα φιλε μου......δεν καταλαβαινω ομως γιατι μερικοι, ειδικα για αυτους που εχουν και μια εμπειρια πο τα μαγαζια, δεν παιρνετε την κατασταση στα χερια σας!!!
Οταν βλεπεις λοιπον μια κοπελα και παει να σε ξεπεταξει, καλη ωρα τωρα που σου πηρε πιπα ενος λεπτου....εσυ τι εκνανες?
Τιποτα......εκανες αυτο ακριβως που ηθελε η κοπελα....σε πηγε με το δικο της ρυθμο!!!
Δεν παιρνω βεβαια το μερος των κοριτσιων, απλα πρεπει λιγο να σκεφτεις τα λεφτουδακια σου και να τα σεβαστεις γιατι μην περιμενεις απ'αυτες να τα σεβαστουν!!!

Επειδη λοιπον,  οταν τρωμε τις ξεπετες, δεν ειμαστε απ'αυτους που θα πανε να ζητησουμε τα λεφτα μας πισω τουλαχιστον να πονηρευομαστε λιγακι και να προσπαθουμε να πιανουν τοπο!!!
Και ειδικα για τα στουντιο!!!
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Ok τα δεχομαι ολα αυτα φιλε μου......δεν καταλαβαινω ομως γιατι μερικοι, ειδικα για αυτους που εχουν και μια εμπειρια πο τα μαγαζια, δεν παιρνετε την κατασταση στα χερια σας!!!
Οταν βλεπεις λοιπον μια κοπελα και παει να σε ξεπεταξει, καλη ωρα τωρα που σου πηρε πιπα ενος λεπτου....εσυ τι εκνανες?
Τιποτα......εκανες αυτο ακριβως που ηθελε η κοπελα....σε πηγε με το δικο της ρυθμο!!!
Δεν παιρνω βεβαια το μερος των κοριτσιων, απλα πρεπει λιγο να σκεφτεις τα λεφτουδακια σου και να τα σεβαστεις γιατι μην περιμενεις απ'αυτες να τα σεβαστουν!!!

Επειδη λοιπον,  οταν τρωμε τις ξεπετες, δεν ειμαστε απ'αυτους που θα πανε να ζητησουμε τα λεφτα μας πισω τουλαχιστον να πονηρευομαστε λιγακι και να προσπαθουμε να πιανουν τοπο!!!
Και ειδικα για τα στουντιο!!!

Ίσως θα έπρεπε να το χειριστώ αλλιώς όπως λες. Η αλήθεια είναι πως παρά το ότι έχω πάει πολλές φορές σε στούντιο συνήθως αφήνω τα πράγματα να κυλήσουν και δεν παίρνω ιδιαίτερες πρωτοβουλίες πέρα από την εναλλαγή κάποιων στάσεων με δικιά μου προτροπή. Ίσως αυτό να μην λειτουργεί καλά με κάποιες κοπέλες. Σε καμία περίπτωση δεν δικαιολογώ την Kατερίνα αλλά δεν έχει και νόημα να το κουράζουμε άλλο το θέμα. Το μόνο που μπορώ να κάνω αυτή τι στιγμή είναι απλά να μην ξαναπεράσω μαζί της.

Υ.Γ. Την Χριστίνα που βλέπω στο banner του ΣΠ 27 να δουλεύει σήμερα τρίτη βάρδια ,την έχει δει κανείς απο κοντά ?? Και αν την έχει πάρει έχει περάσει καλά ? Μου φένεται καλό κομμάτι αλλά δεν θέλω να το ρισκάρω. Σας ευχαριστώ.
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Υ.Γ.2  Ααα ,και την Αμάντα την μιλφάρα από Φραντζή 47 την έχει πάρει κανείς να δει πως είναι τώρα που είναι σε στούντιο. Γιατί είχα διαβάσει καλές κριτικές όταν δούλευε Φωκαίας αλλά δεν την είχα προλάβει δυστυχώς.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom