Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Μου άρεσαν οι φώτο των Εβελίνα και Λέλα από την Τριγγετοαλυσίδα.Περισσότερες πληροφορίες έχει κάποιος;
η λελα ειναι η πρωην μπιανκα απο κροκεων κοκ και ως λαουρα στα κεφαλληνιας,αχαρνων106 κοκ. μετρια πραγματα...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
σάββατο βράδυ στη θησέως ξεκινήσαμε από χαμηλά για να πάμε
στις μούσσες και τελικά μπήκαμε στα :
θησέως 365 - εργαζόμενη η αλεξάνδρα από σερβιων, θαρύπου κτλ.
γνωστή, εύσωμη, συμπαθής παρουσία με ωραία μεγάλα μάτια
και ακόμα μεγαλύτερα στήθη και σέρβις ικανοποιητικό.
θησέως 79 - με ροζ νέον γράμματα (λέιζερ οράματα
σούπερ γκόμενες στα στούντιο κυλιόμενες :cheesy:) να συνθέτουν
τί άλλο..τη λέξη STUDIO δίνοντας μία πιο ερωτική χροιά στο δρόμο
και μια πιο επίσημη χροιά στο χώρο (παλιά το studio htan pio undercover)..
εργαζόμενη η πολωνέζα σεξοβόμβα με τα υπέροχα μάτια αγνή!
φοβερή παρουσία διαχρονικά για τα γούστα μου τουλάχιστον..
θησέως 40 - στο διαφημιζόμενο, από το δύο γνωστότερα
ερωτικά σάιτ, στούντιο υπήρχαν 3 βαρδιούχες..
η συμπαθέστατη υαλοφορούσα υπηρεσία τις παρουσίασε..
έλενα, έφη και αντριάννα.. η επιτομή της μετριότητος
εμφανισιακώς και σερβισιακώς από παλαιότερη -μία και μοναδική- 
δοκιμή εις έκαστον τεμάχιον... ρουμουνία...
αυτά..
:sunglasses:.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Κε παλι το γραφω οτη καλα ηταν να ζητηση συγγνωμη το'νουμερο' με ονομα Katagavlomenos
Μη στεναχωριεσαι....το εχουμε πει πολλες φορες για σενα οι εισαι Θυληκο με τα ολα του!!! :kissass:
Οτι και να λενε οι αλλοι εμεις ξερουμε τι εισαι και πως εισαι μεσα στο δωματιο!!! :knockinb: :knockinb: :knockinb:

:-* :-* :-*
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Χθεσινοβραδινή στουντότσαρκα.

Βριλησσού 60 κάτω. 2 κοπέλες. Η Μιρέλα με τεράστιους σιλικονάχους βύζους, καστανά μαλλιά και άσπρο δέρμα. Και η Άντζυ πανέμορφη μελαχρινή με 2αρια βυζάκια.
Βριλησσού 60 πάνω. Γκαμπιέλα. Πολύ όμορφο ξανθό αδύνατο κοριτσάκι.
Βριλησσού 46. Κλειστό.
Βριλησσού 42. Ο τσάτσος Τάκης παρουσίασε 2 κορίτσια. Την όμορφη Κατερίνα, μελαχρινή με σιλικονούχα βυζιά και γιαλάκια και την Άντζελα μελαχρινή που έχανε σε εμφάνιση σε σχέση με την Κατερίνα.
Βριλησσού 36. Τζοβάννα. Μαύρα μαλλία, πολύ ωραία κοπέλα με πανέμορφο σώμα και 2ρια βυζιά πολύ ευδιάθετη. Παραφωνία ο Κύπριος τσάτσος που έλεγε συνέχεια ιστορίες ότι ερχόμαστε βλέπουμε τις κοπέλες και την παίζουμε στον βουνό και άλλες μαλακίες και ότι σε λίγο καιρό θα μας κόψουν τις τσάρκες γιατί θα έχουν είσοδο στο στούντιο και θα μπαίνουν μόνο αυτοί που θα γαμάνε. ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!!
Βριλησσού 36Α. Μαριάννα, μελαχρινή με μεγάλη περιφέρια ήθελε με το ζόρι να περάσω λόγω αναδουλειάς. Η τσατσά στο τέλος είπε ότι μας βλέπει που κάνουμε βόλτες, μου είπε μάλιστα ακριβώς τι έκανα απ'έξω και που πήγαινα, γαμώ τις καμερές μου. Αρκετή ειρωνία.
Βριλησσού 57. Μεγαλοκοπέλα ξανθιά αδιάφορη.
Βριλησσού 55. 2 κοπέλες. Έμιλυ, μικροκαμομένη μελαχρινή με ωραίο κολαράκι και η Μαρίζα, ξανθιά με κοντό μαλλί απο Πειραιώς 121.
Βριλησσού 24. Κλειστό.

Σπύρου Πάτση 40. Αμάντα. Ξανθιά πολύ όμορφη παρουσία με πολύ διάθεση στο σαλόνι και πολλά αστειάκια και πολλά τατού, ένα εκ των οποίων φτερά αγγέλου στην πλάτη της.
Σπύρου Πάτση 27. Ζλάτα. Ξανθιά μεγαλοκοπέλα αδιάφορη εμφανησιακά.

Κασσάνδρας 3 πάνω. Ένα καστανόξανθο πανέμορφο λεπτό πιπινάκι.
Κασσάνδρας 3 κάτω. 2 κοπέλες. Μαρία Σέρβα. Ξανθιά με πολλές πλαστικές σε στήθος και χείλια, θυμίζει πορνοστάρ. Και Μικαέλλα, μελαχρινή, όμορφη παρουσία με σιλικονάτα βυζιά.
Κασσάνδρας 6. Φλώρα. Καινούρια κοπέλα, μελαχρινή ομορφούλα.
Κασσάνδρας 4Γ. Αλεξάνδρα. Μελλαχρινή πολύ ωραία κοπέλα, με μία κόκκινη αντάυγια.
Κασσάνδρας 4Β. Κάτια. Ξανθιά με μεγάλα σιλικονούχα βυζία. Δεν μου έκανε το κλικ.
Κασσάνδρας 4Α. Άννα. Μελαχρινή, όμορφη κοπέλα με οραία 2ρια βυζάκια.

Έξω από τα Κασσάνδρας, πέρασε περιπολικό και με ρώτησε αν έχει ωραία γκομενάκια μέσα  :2funny: :2funny:

Μεγάλου Αλεξάνρου 133. Ευτυχώς δεν ήταν η προηγούμενη τσατσά που με ειρωνεύτηκε και ήταν η τρανς τσατσά από Βριλησσού 36Α. Παρουσίασε με γεματούλα μελαχρινή κοπέλα με 40ε.

Ευνειδών 5. Ξανθιά πολύ αδύνατη κοπέλα χωρίς πιασίματα, αλλά συμπαθητική κατ' εμέ, 30ε.

Ιεροφαντών 9. Μόλις έφτασα η τσατσά με την κοπέλα ήταν στο αμάξι και μου έκανα νόημα ότι μόλις έκλεισε. Αν είδα σωστά πρέπει η κοπέλα να ήταν καστανή με μαλλία μέχρι τον όμο. Δεν μπορούσα να δω περισσότερα.

Πειραιώς 109Α. Ναταλί. Ξανθιά, κοντή χοντρή, δεν ήταν κοπέλα αυτή για στούντιο.
Πειραιώς 121. 2 κοπέλες. Ιβάνα, μελαχρινή αδύνατη, μέτριας εμφάνισης και η Άντζελα, milf ξανθιά με σιλικονούχο στήθος.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Μη στεναχωριεσαι....το εχουμε πει πολλες φορες για σενα οι εισαι Θυληκο με τα ολα του!!! :kissass:
Οτι και να λενε οι αλλοι εμεις ξερουμε τι εισαι και πως εισαι μεσα στο δωματιο!!! :knockinb: :knockinb: :knockinb:

:-* :-* :-*

εγω απο τη  μερια μου πρεπει να τονισω πως δεν ειχα σκοπο να θιξω κανεναν, αλλωστε οι παλιοι με διαψευδουν , μπορούν με την συγκατάθεσή μου να σβήσουν και το εν λόγω ποστ, εφόσον ενόχλησε ....


 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Η Κατερινα σιγουρα δεν εχει......αν θυμαμαι καλα η Αναστασια εχει δουλεψει στους Γερμανους αλλα δεν ειναι ουτε αυτη η Κελλυ!!!

Αν βεβαια μιλαμε για την ιδια....αυτη που τελευταια ηταν στο Φ 104 και τωρα στο Κων/λεως 132, γιατι νομιζω οτι αυτη ειχε δουλεψει στο Ιπποκρατους!!!

Σιγουρα ξερει ο Πιατσας οποτε ας σταματησω τη φλυαρια!!! :2funny:

Ευχαριστώ spoon .Νομίζω 1 βράδυ πέτυχα στο Βρ. 42 την κέλλυ πριν κανα 1 μήνα γι αυτό ρώτησα!Τώρα αν μπορεί να βοηθήσει και ο Πιάτσας χαρά μου  ;)


Η Αναστασια του 57-42 ειναι η ιδια που δουλευε και στο Χαλκιδικης 83 πριν καποιο διαστημα με το ιδιο ονομα σαν Ιταλιδα.

Σαφως δεν ειναι η Κελλυ του Φ104-Κωνσταντινουπολεως 132, την οποια εμφανησιακα τουλαχιστιον, θεωρω κατα πολυ ανωτερη..

την Κέλλυ θεωρείς ανώτερη απο την Αναστασία?  :think:

Και αν ναι εμφανησιακά ή και το service?


Την Αναστασία την έχω τιμήσει στο Τριγγέτα 3. Υπάρχει και κριτική.

;)  Ευχαριστώ
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Παιδιά.Το Στούντιο στην Αχαρνών 85 λειτουργεί κανονικά ?? Έχει πάει κανείς τελευταία ?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.618
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.323
Πόντοι
14.565
Χτες μεσημέρι κλειστό πάντως.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
την Κέλλυ θεωρείς ανώτερη απο την Αναστασία?  :think:

Και αν ναι εμφανησιακά ή και το service?


;)  Ευχαριστώ
Εμφανησιακα. ;)

Εμπερια στα ενδοτερα δεν εχω με καμια απο τις δυο κοπελες....


.......ακομα.
Συντομα σκεφτομαι να τιμησω την Κελυ

Ομως γουστα ειναι αυτα και περι ορεξεως.........
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Παιδιά.Το Στούντιο στην Αχαρνών 85 λειτουργεί κανονικά ?? Έχει πάει κανείς τελευταία ?
Σε τρια τελευταια βραδυνα περασματα απο την Φυλης ηταν κλειστο. (ωρες απο 23:00 εως 01:00)
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Δεν ξερω τι λετε εσεις αλλα εγω εχω αλλη αποψη για την Κατερινα!!!

Καθαροαιμο PSE με βρισιδια (σε απταιστα ελληνικα), φτυσιματα και μπατσες, δειχνει να γουσταρει αυτο που κανει και βρισκεται στο ανικειμενο της!!!
Πουτανα με τα ολα της δλδ!!!

Βεβαια αυτα μεχρι πριν κανενα χρονο.....αλλα δεν νομιζω να εχει αλλαξει κατι!!!
Mαζί σας μάγκες....καλά τα λέτε για το σέρβις της!!!
Αλλά τα "νέα" παιδιά, τα "άβγαλτα" ντε....τα ξεπετάει!!!!
Είναι να μην σου πάρει τον "αέρα"....αλλιώς στα 10'-15' σου λέει ευχαριστώ και γίνεται Φλας Γκόρντον!!!!
Ελπίζω να με νοείται τι λέω!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Υ.Γ Για τη ρωξανα ισως παιζει ρολο και το γεγονος οτι ειναι ρουμανα,δεν υπαρχουν μεγαλυτερες γατες απο τις ρουμανες
Καθαρά ζώα οι γάτες....δεν λέω!!!!
Αλλά πολύ ζηλιάρες και εγωίστριες!!!
Εγώ τις πετάω σε κατσαρόλα με καυτό νερό για να ....."μαδήσουν"!!!

Έτσι και με τις Ρουμάνες..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Εσυ ρε γαμια,γιατι ασχολεισαι με πουτανες και με το bourdela.tv αφου δεν τις εχεις αναγκη? Γαμα την κυρα σου,ή τη γκομενα/ες που ειμαι σιγουρος οτι σου τρεχουν απο τα μπατζακια, κι ασε μας εδω εμας να ασχολουμαστε με τις συφιλιαρες
Εγω ναι, δεν εχω γκομενα-για να σε βγαλω κι απο τα ερωτηματικα σου
Απο κει και περα,κανεις δε μπορει να κολλησει τιποτα σοβαρο φιλωντας μια γυναικα. Ο,ΤΙ κι αν εχει κανει αυτη προηγουμενως
Ποσο μαλλον οταν στη συντριπτικη τους πλειοψηφια οι κοπελες των στουντιο παιρνουν πιπα με καποτα.Και κανουν εξετασεις καθε τοσο

Ενας αλλος ανεφερε οτι οι πουτανες ειναι για διασκεδαση.Προφανως και ειναι για διασκεδαση, οπως κι ολες οι γυναικες-ΟΤΑΝ ΓΑΝΜΙΟΥΝΤΑΙ. Εκτος αμα εσυ το θεωρεις θρησκευτικη ιεροτελεστια το να γαμας τη γκομενα σου,απο τον φοβερο σεβασμο που εχεις για την προσωπικοτητα της, ή απλως τοσο βαρετο και διαδικαστικο που θες 5-6 βιαγκρα προηγουμενως για να βγαλεις τη "δουλεια"

Τελοσπαντων,σας αφηνω στη μιζερια σας, και στις προκαταληψεις σας. (που σαφως εχουν να κανουν μονο με κοινωνικα κομπλεξ και σε καμια περιπτωση δεν εχουν επιστημονικη βαση/ουτε σχετιζονται επι της ουσιας με ζητηματα υγειας ). Και φιλικη συμβουλη: Γαματε με καποτα τις γκομενες σας... Δεν ξερεις ποτε τι εχει προηγηθει οταν λειπατε απο το σπιτι........ ΑΓΑΠΟΥΛΗΔΕΣ!
Φίλε μου μια χαρά τα λες!!!
Μαζί σου είμαι 1000%!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Αλλά μην μας πάρουν είδηση τα αφεντικά και μετά το γλυφομούνι αρχίζουν να μας χρεώνουν και τα γλωσσόφιλα!!!! ;) :grin: :grin: :grin:

Υ.Γ. Να δω πότε θα βάλετε μυαλό εσείς που "κυβερνάτε" τα στούντιο!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Δεν έχετε καταλάβει τι γίνετε εκεί έξω.....
Συνεχίστε....βαράτε μύγες έτσι και αλλιώς!!!!!
Ρωτήστε τα κουρίτσα που έχουν δουλειά, γιατί γίνονται ουρές απ'έξω για πάρτη τους και θα καταλάβετε!!!!! :sunglasses:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
εγω απο τη  μερια μου πρεπει να τονισω πως δεν ειχα σκοπο να θιξω κανεναν, αλλωστε οι παλιοι με διαψευδουν , μπορούν με την συγκατάθεσή μου να σβήσουν και το εν λόγω ποστ, εφόσον ενόχλησε ....
Εμενα φιλε παντως δεν με ενοχλει......το εχουν πει και πολλοι αλλοι παλιοτερα!!!
Ισα ισα που δινεται η ευκαιρια για τους νεους να μην εχουν και αυτοι αμφιβολιες για την κοπελα!!! :)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Mαζί σας μάγκες....καλά τα λέτε για το σέρβις της!!!
Αλλά τα "νέα" παιδιά, τα "άβγαλτα" ντε....τα ξεπετάει!!!!
Είναι να μην σου πάρει τον "αέρα"....αλλιώς στα 10'-15' σου λέει ευχαριστώ και γίνεται Φλας Γκόρντον!!!!
Ελπίζω να με νοείται τι λέω!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:
Μπορει να τα λες καλα, δεν αμφιβαλλω......αυτο ομως το κανουν σχεδον ολες!!!
Αμα ο "νεος" και "αβγαλτος" τελειωσει στο 5λεπτο δλδ τι θες να κανει η κοπελα.....να κατσει στο δωματιο μεχρι να κλεισει το 15-20λεπτο?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Βριλησσού 36. Τζοβάννα. Μαύρα μαλλία, πολύ ωραία κοπέλα με πανέμορφο σώμα και 2ρια βυζιά πολύ ευδιάθετη. Παραφωνία ο Κύπριος τσάτσος που έλεγε συνέχεια ιστορίες ότι ερχόμαστε βλέπουμε τις κοπέλες και την παίζουμε στον βουνό και άλλες μαλακίες και ότι σε λίγο καιρό θα μας κόψουν τις τσάρκες γιατί θα έχουν είσοδο στο στούντιο και θα μπαίνουν μόνο αυτοί που θα γαμάνε. ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!!

Βριλησσού 57. Μεγαλοκοπέλα ξανθιά αδιάφορη.
Σε λιγο θα μας ζητανε 50αρικο για να κατσουμε και στο σαλονι!!! :2funny:

Μηπως θυμασαι ονομα στο 57?
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
:smitten: :smitten: :smitten:Kαλή βδομάδα :smitten: :smitten: :smitten:


Λέλας  Καραγιάννη  35            Πρωί  ΣΟΝΙΑ        βράδυ    ΛΙΖΑ                    :fuck2:


Πιπίνου 118                Πρωί  ΕΥΑ                          βράδυ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                              :fuck1:


Αριστομενους 72                Πρωί      ΕΛΛΗ                    βράδυ                ΣΑΝΗ                              :tits:


Κωνσταντινουπολεως 94          Πρωί                    ΕΥΑ        βράδυ                    ΜΟΝΙΚΑ                            :tits2: 
 

 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
:smitten: :smitten: :smitten:Kαλή βδομάδα :smitten: :smitten: :smitten:


Λέλας  Καραγιάννη  35            Πρωί  ΣΟΝΙΑ        βράδυ    ΛΙΖΑ                    :fuck2:


Πιπίνου 118                Πρωί  ΕΥΑ                          βράδυ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                              :fuck1:


Αριστομενους 72                Πρωί      ΕΛΛΗ                    βράδυ                ΣΑΝΗ                              :tits:


Κωνσταντινουπολεως 94          Πρωί                    ΕΥΑ        βράδυ                    ΜΟΝΙΚΑ                            :tits2: 
 
Μηπως ξερεις αν και ποτε θα επιστρεψει η Αννετα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom