Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Kαταθεση πριν απο λιγο στην Ευα στο Κηφισου 30!Ειναι η ιδια που αγωνιζεται και στο Πειραιως 193!Περασα σουπερ κι ειλικρινα απορω με τον "συναδελφο" που εγραψε για ξεπετες κλπ!Εκτος αν τα 25 λεπτα που εκατσε μαζι μου με φουλ συμμετοχη θεωρειται ξεπετα? :think:
συναδελφοι και "συναδελφοι" μαλλον... :kissass2:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
συναδελφοι και "συναδελφοι" μαλλον... :kissass2:
Σωστα!!Κι η μαλακια ειναι οτι το μεγαλυτερο ποσοστο των κριτικων που γραφονται ανηκει στην κατηγορια αυτων με τα εισαγωγικα
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
1. Eιναι δυο διαφορετικες κοπελες (Χριστινα)

2. Φωτογραφιες της αμαντας μπορεις να δεις στο banner του Κασσανδρας 3


σε ευχαριστω!!

Σωστα!!Κι η μαλακια ειναι οτι το μεγαλυτερο ποσοστο των κριτικων που γραφονται ανηκει στην κατηγορια αυτων με τα εισαγωγικα

μα γιατι το λες αυτο?
αφου υπαρχουν πολλοι εγκυροι με 2 ολοκληρα μηνυματα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Έχει επιστρέψει η Λολίτα στο Μιχαήλ Βόδα. Δυναμίτης για μια ακόμα φορά  :rockon:
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
καλησπερα συναγωνιτεσ!περνωντασ απο δροσοπουλου 97 ανεβηκα και ειδα μεσα 2 καυλακια ενα μελαχρινο αννα μου ειπε και εα ξανθουλι με καρε.σε καποια φαση μου την εδωσε να τα παρω και τα 2 αλλα εφυγα.γνωριζεικανεισ τιποτα για αυτα τα 2 πουτανακια;
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Βλέπω μια Κωσταντίνα στο πρόγραμμα της Βρλ.55,...να υποθέσω οτι πρόκειται για τη γνωστή Κωνσταντίνα, που επέστρεψε στην αλυσίδα ?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Θα ηθελα να ζητησω συγγνωμη για την αναστατωση που εχει γινει με το προγραμμα μας για καποιους λογους.Το προγραμμα που εχουμε στο ιντερνετ θα ισχυεια απο αυριο κανονικα.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Βλέπω μια Κωσταντίνα στο πρόγραμμα της Βρλ.55,...να υποθέσω οτι πρόκειται για τη γνωστή Κωνσταντίνα, που επέστρεψε στην αλυσίδα ?

χμμμ. φανταζομαι φιλε μου πως οχι. η ιδια ειχε πει οτι δουλευει πειραιως πλεον και θα την βρισκουμε εκει!
αλλωστε εχουν βγαλει και τις φωτογραφιες της απο το site του studio οποτε μαλλον για συνωνυμια πρεπει να προκειτε.
ολα αυτα με επιφυλαξη παντα! ενα τηλεφωνω η μια βολτα θα σε πεισει ;)

Στην Σπύρου Πάτση 27 νέο STUDIO !

δεν μας λες και ποιες δουλευουν εκει..? για τους ενδιαφερομενους!!!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Είναι απορίας άξιον που ανοίγουν καινούργια στούντιο όταν υπάρχει μεγάλη οικονομική κρίση!!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Είναι απορίας άξιον που ανοίγουν καινούργια στούντιο όταν υπάρχει μεγάλη οικονομική κρίση!!

ειναι απλο. οπως και σε περιοδο χουντας ή πολεμων ειχαμε τσοντες. το σεξ παντα πουλαει ακομα και οταν δεν υπαρχουν λεφτα!
τα στουντιο και ο φραπες δεν κοβονται ευκολα στην ελλαδα!

αλλωστε μην ξεχνας το προσφατο παραδειγμα της Αννας  της σερβας που το φουλ το πηγε 200ευρω  ;) και παρολα αυτα εκαναν ουρα ο κοσμος!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Αν τα νέα στουντιο που ανοίγουν, έχουν να προσφέρουν κάτι καλύτερο, που θα ψηλώσει τον πήχυ, καλά κανουν κι ανοίγουν -για να κλείσουν μερικά άλλα-. Αν είναι να προσφέρουν τα ίδια ή και χειρότερα τότε δεν έχουν ελπίδα .
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Αν τα νέα στουντιο που ανοίγουν, έχουν να προσφέρουν κάτι καλύτερο, που θα ψηλώσει τον πήχυ, καλά κανουν κι ανοίγουν -για να κλείσουν μερικά άλλα-. Αν είναι να προσφέρουν τα ίδια ή και χειρότερα τότε δεν έχουν ελπίδα .

κοιταξε. πλεον το μονο καλυτερο μπορει να ειναι η ανεση χρονου και το ποσο ομορφη μπορει να ειναι η κοπελα καθως και το επιπεδο των υπηρεσιων της. νομιζω οτι προς το παρων τουλαχιστον απο χωρους δεν ειναι ασχημα τα πραγματα! υπαρχουν και τζακουζι αν θελει καποιος...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Τελικά στο 55 σήμερα πρωί είναι η ΗΡΑ και οχι η Κωνσταντίνα ! (...είπα κι εγώ...μήπως, αλλά μπα...)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Στο 57 Φρίντα-Μόνικα-Ντανιέλα
 

FlyingLicker

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2008
Μηνύματα
173
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Άσχετο, αλλά:
2003, κάθετα στην Κολωνού (ακριβώς στη γωνία του πάρκινγκ).
45άρα Ελληνίδα, πολύ αδύνατη, εμφανίζεται, κάθεται στα πόδια μου και μου λέει:
Καβλιάρη μου, είναι 15 ευρώ το δωράκι μου, μαζί με κώλο. Εσένα θα σε αφήσω να με χύσεις δύο φορές μέσα στον κώλο, χωρίς προφυλακτικό!!!!!!!!!!
Εννοείται ότι σηκώθηκα κι έφυγα σαν Βέγγος. Κι αυτή να φωνάζει "κάτσε να γαμάς την ίδια γκόμενα στο σπίτι, μέχρι να βαρεθείς, μαλάκα".

καλύτερα 40 χρονια με το ιδιο το μουνι , παρα για μια ξεπετα να κλες με μαυρο δακρύ
(για να βγαινει το ασμα)
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Χαιρετώ την παρέα...μήπως έχει δοκιμάσει κανείς την Έλεν την τσέχα,που είναι στα ιπποκράτους,τριγγέτα,συγγρού?
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Στην Σπύρου Πάτση 27 νέο STUDIO !
Πριν από λίγο επίσκεψη-εξερεύνηση σε αυτό το νέο στούντιο.Συμπαθητικός χώρος αλλά αν έχει τέτοιες κοπέλες δεν θα πάει μπροστά! :headbang: Καλές δουλειές εύχομαι με καλές κοπέλες!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Πριν από λίγο επίσκεψη-εξερεύνηση σε αυτό το νέο στούντιο.Συμπαθητικός χώρος αλλά αν έχει τέτοιες κοπέλες δεν θα πάει μπροστά! :headbang: Καλές δουλειές εύχομαι με καλές κοπέλες!
Κάθε αρχή και δύσκολη, αλλα όσο πιο πολλά st τόσο πιο καλά για εμάς.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Πιτσιρί-, αυτό που είδες τι έλεγε ? ...τόοοοοσο χάλια ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom