Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Πριν απο κανα δυωρο
Βριλλησου 57
Νανσυ...μουναρα μεν αλλα καπου χαλιεμαι με τις πολλες σιλικονες συν του οτι οταν δινω 50 ευρω ξενερωνω φοβερα οταν μου φορανε την καποτα με το καλημερα οπως συνηθιζει να κανει η λεγαμενη!Τωρα λογικα θα ειναι το προστυχοσκυλο η Αφροδιτη
Βριλλησου 55
Αλικη ή αλλιως ο ορισμος της εκφρασης...το κοριτσι της διπλανης πορτας!Γλυκυτατη ξανθια Ελληνιδα με ωραιο λεπτο κορμι!Στα πολυ υποψιν
Βριλλησου 46
Λιζα ή αλλιως Τζεσσυ το γνωστο ομορφο παλτο απο το Φυλης 134 ανω
Βριλλησου 60
Μονικα μελαχρινη αδυνατη μετριοτητα της οποιας ομως οι κραυγες ακουγοντουσαν μεχρι εξω
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Χθες Κυριακή πρωί,

έχασα 50 € , μισή ώρα και όλη μου τη διάθεση !

Πού?      - Βρλ 57
Με ποιά ? - Φρίντα

...πήδημα σε απόλυτη σιωπή, διαδικαστικό, τύπου Φυλής, ... (έχω γράψει κριτική)
Διευκρίνιση: Τύπου Φυλής = στα 4 με τα γόνατα στη κοιλιά και το κόλο πίσω και κάτω να μη μπορείς να σπρώξεις και να βασανίζεσαι,  ενώ η παρτενέρ να μη μιλάει, να μη βογκάει , να λές υπάρχει?,...υπάρχει ??? ,....ανύπαρκτη λέμε,...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Χτες την ωρα του ματς της Εθνικαρας ειπα και εγω να ακολουθησω την συμβουλη του Μεγα Μπουρδελιαρη Πουτανγαμων !!!
Ετσι κινησα προς την Κασσανδρας για να δω πιο πολυ την Βικυ για την οποια εχω ακουσει διαφορα !!!
Βικυ εδω Βικυ εκει πουθενα η Βικυ !!!
Παω στο 4 λοιπον και πεφτω πανω στον Γιαγκουλα που λεγετε Ευα ,καλυτερα να μην γραψω τιποτα αλλο για εκει απλα οτι πηρα το δισακι μου και περασα στην απεναντι πλευρα του πεζοδρομιου !!
Στο 3 κατω εκει που θα ηταν η Βικυ επαιζε η Αμαντα .
Ειληκρινα μου κινησε την περιεργια και ημουν ετοιμος να περασω μιας και το κοτιτσι δειχνει πολυ φιλικο και Fuckable !!!
Eχει βαλει και κουλουρακι στο προγραμμα !!!
Λεω λοιπον ας ανεβω πρωτα επανω να δω πως ειναι απο κοσμο μιας που ειναι η δευτεραθλητρια του Ευρωμπασκετ και εαν εχει κοσμο δοκιμαζω στο κατω !!!
Για κακη τυχη της Αμαντας η δευτεραθλητρια ηταν αδεια απο κοσμο και με εχασε.
Δεν θα γραψω για την συναντηση γιατι ειναι γνωστα !!!
Θα επισημανω ομως οτι η κυρια υπηρεσια ηταν κατι παραπανω απο ευγενικη !!
Αεριζε τους χωρους αλλαξε σεντονια και με καληνυχτισε φευγωντας με πολυ ζεστη φωνη !!!
Ευγε στην ξανθια κυρια !!!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 21/09

Κασσανδρας 3 (κατω): Χριστινα- Μιχαελα- Μιχαελα
Κασσανδρας 3 (πανω): Αλισια- Αννα η Σερβα- Μελινα
Κασσανδρας 4: Αμαντα- Νανα- Ευα
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.616
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.310
Πόντοι
14.565
Aνανεώσεις βαρδιών σε www.studio55-gr.com/schedule]Studio 55 (Βριλησσού 55)[/url], www.kamasutrastudio-gr.com/schedule]KamaSutra Studio (Φραντζή 47)[/url], www.vouliagmenis83.com/schedule]Studio Γοργόνες (Βουλιαγμένης 83)[/url], www.kassandras3-kato.com/schedule]Στούντιο Κασσάνδρας 3 (κάτω)[/url], www.kassandras3-pano.com/schedule]Στούντιο Κασσάνδρας 3 (πάνω)[/url], www.kassandras4.com/schedule]Στούντιο Κασσάνδρας 4[/url], www.studiokarolain.com/schedule]Στούντιο Καρολάιν (Παπαδοπούλου 2)[/url], www.iakhou7a.com/schedule]Στούντιο Ιάκχου 7Α[/url], www.solomou32-1os.com/schedule]Σολωμού 32 (1ος όροφος)[/url], www.solomou32-isogeio.com/schedule]Σολωμού 32 (ισόγειο)[/url] και www.studio82-gr.com/program.php]Studio 82 (Ηλία Ηλιού 82)[/url].
 

xaouk

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
84
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
10
Μια Βαλεντινα που πετυχα στο Δροσοπουλου μιλφ ειναι ξερει κανεις τιποτα για αυτην?Αξιζει?
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Σούπερ, φίλε μου. Είναι και στη Βούρβαχη και στην Αγίου Μελετίου. Από τα καλύτερα 50άρικα που έχω δώσει.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • Valentina.JPG
    Valentina.JPG
    65,5 KB · Εμφανίσεις: 31
  • Valentina1.JPG
    Valentina1.JPG
    137,9 KB · Εμφανίσεις: 60
  • Valentina tits.JPG
    Valentina tits.JPG
    116,5 KB · Εμφανίσεις: 35

gamao_ke_derno

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
ρε παιδιά βλέπω μια αλίσα που δουλεύει στο στούντιο γοργόνες και στο βριλισού 50. μούναρος στις φώτο αλλά δεν βλέπω καμιά κριτική...παλτό????
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Έγώ πάντως Παρασκευή βράδυ στις 12 στο 97 είδα μια που τη λέγαν Ξένια. Κοντή λεπτή με μακρύ μαλλί καστανό σκούρο, γλυκιά πιτσιρίκα. Μάλιστα έπεσα στην αλλαγή των τσατσάδων, μήπως τα μπέρδεψες εκεί Λιο? Ή τα μπερδεύω εγώ?

για την ενημερωση που θα κανω, μην βαρατε ολοι μαζι, αλλα  εναs  εναs. παρασκευη βραδυ,περασα απο δροσοπουλου 97. ειχε 2 κοπελεs, οπωs  παλια. το εχει καθιερωσει παλι με 2? δεν ξερω. την αννα και μια ξανθια μιχαελα. μαλιστα οσο περιμενα στο σαλονι , τα βογγητα τηs μιχαελαs  ηταν εντονα και πειστικοτατα. και οταν συναντηθηκα εξω με τον δραστη,του λεω εσυ ρε μεγαλε την εκανεs να φωναζει ετσι? και χαμογελαστοs μου ειπε ναι. σαββατο πρωι συναντηθηκα με την  ΝΤΑΝΙΕΛΛΑ στην λαικη και αγοραζε αγγουρακια ,σαν καλη νοικοκυρουλα. πιασαμε κουβεντουλα και ψωνιζαμε παρεουλα. απο τα δυνατα τηs σημεια το baby-face. ανακαθεν την συμπαθουσα και την πηγαινα.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
ρε παιδιά βλέπω μια αλίσα που δουλεύει στο στούντιο γοργόνες και στο βριλισού 50. μούναρος στις φώτο αλλά δεν βλέπω καμιά κριτική...παλτό????

Επειδή δεν έψαξες με το αγγλικό όνομα ;)
Ορίστε:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
η ιδια ευα με πειραιως 193 που ξεπεταξε τον συναδελφο προσφατα?
Kαταθεση πριν απο λιγο στην Ευα στο Κηφισου 30!Ειναι η ιδια που αγωνιζεται και στο Πειραιως 193!Περασα σουπερ κι ειλικρινα απορω με τον "συναδελφο" που εγραψε για ξεπετες κλπ!Εκτος αν τα 25 λεπτα που εκατσε μαζι μου με φουλ συμμετοχη θεωρειται ξεπετα? :think:

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
αν και ισως ανοητη ερωτηση αλλα να υποθεσω οτι αναφερεστε σε δυο διαφορετικες χριστινες? διοτι ο ενας μιλαει ξανθια με ωραιο σωμα ενω ο αλλος μελαχρινη στρουμπουλη. ειναι διαφορετικα τα studio αλλα μιας και ειναι αλυσιδα λογικο ειναι να μπερδευουν 2 κοπελες με το ιδιο ονομα!!!

τι εγινε βρε παιδια! τοσο γρηγορα ξεφουσκοσε η φημη της αννας? μονο 2 ατομα?
ααα και κατι ακομα! για την αμαντα που λες φιλε CHEYENNE υπαρχουν πουθενα φωτογραφιες της?

1. Eιναι δυο διαφορετικες κοπελες (Χριστινα)

2. Φωτογραφιες της αμαντας μπορεις να δεις στο banner του Κασσανδρας 3


 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
ΦΥΣΙΚΑ
Δεν εχω δει ΠΟΥΘΕΝΑ ελευθερο sex τα τελευταια 15 χρονια.....

Άσχετο, αλλά:
2003, κάθετα στην Κολωνού (ακριβώς στη γωνία του πάρκινγκ).
45άρα Ελληνίδα, πολύ αδύνατη, εμφανίζεται, κάθεται στα πόδια μου και μου λέει:
Καβλιάρη μου, είναι 15 ευρώ το δωράκι μου, μαζί με κώλο. Εσένα θα σε αφήσω να με χύσεις δύο φορές μέσα στον κώλο, χωρίς προφυλακτικό!!!!!!!!!!
Εννοείται ότι σηκώθηκα κι έφυγα σαν Βέγγος. Κι αυτή να φωνάζει "κάτσε να γαμάς την ίδια γκόμενα στο σπίτι, μέχρι να βαρεθείς, μαλάκα".
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Άσχετο, αλλά:
2003, κάθετα στην Κολωνού (ακριβώς στη γωνία του πάρκινγκ).
45άρα Ελληνίδα, πολύ αδύνατη, εμφανίζεται, κάθεται στα πόδια μου και μου λέει:
Καβλιάρη μου, είναι 15 ευρώ το δωράκι μου, μαζί με κώλο. Εσένα θα σε αφήσω να με χύσεις δύο φορές μέσα στον κώλο, χωρίς προφυλακτικό!!!!!!!!!!
Εννοείται ότι σηκώθηκα κι έφυγα σαν Βέγγος. Κι αυτή να φωνάζει "κάτσε να γαμάς την ίδια γκόμενα στο σπίτι, μέχρι να βαρεθείς, μαλάκα".
τι πινει και δεν μας δινει??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom