Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
https://*****/en/StudioWorker/10015-Liana
Ξεκινησα εδω πρωτα διοτι εδειχνε καλο μουνετο. Αμ δε.
Στο προσωπο με λιγο φαντασια ειναι το ιδιο κοριτσι αλλα αβαφτη αφτιαχτη οχι ομως ασχημο.
Στα του σωματοτυπου ειναι αγυμναστη και χυμενο κορμι, οχι χοντρη κτλ αλλα χυμένο.
Δεν αξιζε ουτε κατα διανοια.
Βρισκοταν ομως στο μαγαζι και η Ινα μιλαμε τρελοοοο κορμιιιιι.Ειδικα αυτο ο κωλος απιστευτο ρε παιδι μου. Ενεκα που την εχω γαμευσει πολλες φορες δεν μπηκα ηθελα κατι καινουργιο.

Πηγα και εγω 10.00 με 10.30 στο κασσανδρας 8γ να δω την κριστινα.
https://*****/en/StudioWorker/8935-Kristina
Στο προσωπο ειναι η ιδια κοπελα χωρις ομως τα βαφτικά κτλ που δηλαδη χανει παρααααα πολυυυυυυ ειναι σαν να ειναι αλλος ανθρωπος. Σε σωμα οχι κατι ιδιαιτερο απλη τυπικη κοπελα χωρις να εχει κατι που θα πεις θυλικοτητα, δεν μου εβγαλε κατι τετοιο. Μην περιμενετε να δειτε αυτο που ειναι στις φωτο θα απογοητευτειτε.
Οντως σημερα ηταν η τελευταια της μερα στη δουλεια και ξεκινα παλι απο Ιανουαριο.Δεν εχασε και η βενετιά βελονι. Ειχε σταματησει την ωρα που πηγα και μαζι με ενα συναδελφο παρακαλεσαμε την τσατσα να τη δουμε τουλαχιστον και ετσι και εγινε. Ευγενεστατη η τσατσα.

Επομενη σταση στο βουνο να δω αυτη https://*****/en/StudioWorker/7353-Aliona
Κοντοστουπα με νεαρο της ηλικιας και σχετικα ομορφο σωματοτυπο, οχι κατι ιδιαιτερο αλλα μια θυλικοτητα μου την εβγαζε. Κατεμέ δεν μου αρεσε ο κωλος της που ηταν δυσαναλογος με το υπολοιπο κορμι, οποτε για τους φανατικους θα τους αποζημιωσει.
Περιμενα να δω Ζενια κανα μισαωρο και η κοπελα δεν εβγαινε δεν εμφανιζοταν. Ε αντε και γαμησου στην κυριολεξια και αντε γεια.Κοπελες που δεν σεβονται τον πελατη τοτε τι να το κανεις να την παρεις δωματιο.Εδω δεν εμφανιζοταν ουτε καν στους πελατες της. Οσο για την τσατσα στον κοοοοοοοσμο της, απο τις χειροτερες του ειδους.
Τελικα πηρα ενα τηλ σε μια κορασις και πηγα απο εκει.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Οσο για τη Νικα που ειπατε, μιλαμε για μια νεαρη κοπελιτσα επισης καρα αγυμναστο σωμα οχι σφηχτο και με μεγαλο κωλο αφρατος για τους λατρεις. Ψηλη για κοπελα, ασπρουλιαρικο δερμα και σχετικα ομορφο προσωπο. Οχι κατι ιδιαιτερο, δε θα πεις ωρε μανα μου.Για εμενα αδιαφορη παρουσια και την ειχα ξαναδει οταν δουλευε με την αλλη χριστινα και κροκεων
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.330
Πόντοι
24.571
Επομενη σταση στο βουνο να δω αυτη https://*****/en/StudioWorker/7353-Aliona
Κοντοστουπα με νεαρο της ηλικιας και σχετικα ομορφο σωματοτυπο, οχι κατι ιδιαιτερο αλλα μια θυλικοτητα μου την εβγαζε. Κατεμέ δεν μου αρεσε ο κωλος της που ηταν δυσαναλογος με το υπολοιπο κορμι, οποτε για τους φανατικους θα τους αποζημιωσει.
Αυτη ειναι που αφησα κριτικη χθες , οντως ομορφο σχετικα σωματοτυπο χωρις τπτ σπουδαιο να ναι οπως εγραψα στη κριτικη αλλα μες το δωματιο ειναι πολυ δοτικο κ ορεξατο , δεν απογοητευεσαι απο τπτ . Αν πεσει κ ξεμεινεις καμια νυχτα , εχε τη κατα νου απο τις λιγες που το τιμουν το 50αρακι
Πηγα και εγω 10.00 με 10.30 στο κασσανδρας 8γ να δω την κριστινα.
Στο προσωπο ειναι η ιδια κοπελα χωρις ομως τα βαφτικά κτλ που δηλαδη χανει παρααααα πολυυυυυυ ειναι σαν να ειναι αλλος ανθρωπος. Σε σωμα οχι κατι ιδιαιτερο απλη τυπικη κοπελα χωρις να εχει κατι που θα πεις θυλικοτητα, δεν μου εβγαλε κατι τετοιο. Μην περιμενετε να δειτε αυτο που ειναι στις φωτο θα απογοητευτειτε.
Οντως σημερα ηταν η τελευταια της μερα στη δουλεια και ξεκινα παλι απο Ιανουαριο.Δεν εχασε και η βενετιά βελονι. Ειχε σταματησει την ωρα που πηγα και μαζι με ενα συναδελφο παρακαλεσαμε την τσατσα να τη δουμε τουλαχιστον και ετσι και εγινε. Ευγενεστατη η τσατσα.
Λιγο πριν ή λιγο μετα απο μενα πηγες , 10.15 ημουν εκει . Η τσατσα αυτη με τα γυαλακια πολυ ευγενικη παντα , ρε συ που ναι ο κοσμος στα κασσανδρας σημερα , ψυχη ζωσα . Το εστιατοριο στη γωνια κ ενα μπαρ φισκα , καρφιτσα δεν επεφτε

Περιμενα να δω Ζενια κανα μισαωρο και η κοπελα δεν εβγαινε δεν εμφανιζοταν. Ε αντε και γαμησου στην κυριολεξια και αντε γεια.Κοπελες που δεν σεβονται τον πελατη τοτε τι να το κανεις να την παρεις δωματιο.Εδω δεν εμφανιζοταν ουτε καν στους πελατες της
Μπραζιλιαν κωλαρα εχει ( ευγεμεθεις γλουτοι ) με πολυ λεπτη μεση και ετσι τονιζεται ετει περαιτερω , δεμενο σωμα, 2αρακι στητο βυζι και αδιαφορο προσωπακι θα λεγα σε 2 γραμμες απο τοτε που την ειχα παρει . Μη περιμενεις μοντελε δεν ειναι του γουστου σου αλλα δες την , η τουμπανιαρικη κωλαρα στα 4 σε αποζημιωνει . Ειναι λιγο σε δικη της συχνοτητα καμια φορα , χασκογελαει χωρις λογο , κοιταει καθρεφτες , μην εκνευριστεις δεν ειναι φολα αλλα στη κοσμαρα της . Νομιζα οτι μονο εγω το χω ζησει αλλα το χουν γραψει 2,3 παιδια σε ποστ

χαχα ψιλιαζομαι γτ δεν εμφανιστηκε , το χει ξανακανει , αν θες σε πμ στο λεω
 
Εγγρ.
30 Ιουν 2022
Μηνύματα
13
Like
14
Πόντοι
0
Εδω ειστε συναγωνιστές. Το κορίτσι ειναι πολυ πιο ωραιο απο κοντα. Μια δοκιμή μαζι της ειναι ολα τα λεφτα! https://*****/en/StudioWorker/9716-Mia 2
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.330
Πόντοι
24.571
Έχει πολλά τατου αυτη;

Τη Μεγκαν την ειδες τελικα;
Την ειδε σε τσαρκα το βραδυ που τη πηρα δωματιο , τα ιδια γραψαμε . Στο ενα το ποστ του κλαιν για εμφανιση κ στο αλλο ποστ μου για εμφανιση κ δωματιο . Τα βαζω παλι για οποιο παλικαρι θελει να χει μια εικονα , καφε δεν ηπιες πρωι αφου τα διαβασες ρε


Δημοσίευση στο thread ''Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!'' Ημερήσια ενημέρωση για sex studio - πάνω από 67k αναρτήσεις


Δημοσίευση στο thread ''Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!'' Ημερήσια ενημέρωση για sex studio - πάνω από 67k αναρτήσεις
Αυτή δείχνει μπουρουχα στις φωτογραφίες. Πώς ειναι από κοντα;
Μια , το κλειδι στην οικονομια.

Ετσι ελεγε η διαφημιση , ελπιζω μην εννοουσε οτι
σου μενει το 50αρικο στη τσεπη:grin:
Έφτιαξε πάλι μεσουλα και λεπτυνε ο κωλος της. Σε συνδυασμό με τις 3,5 βυζάρες είναι πάλι κόλαση.
Δεν υπαρχει Λιζα χωρις βυζι, δε στο δινουν το ονομα αν δεν ειναι 3αρι τουλαχιστον , ακομα και η Λιζα του Δογκανου
Θα εξεταστει παρ αυτα
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Πουτανιάρηδες η Λίζα ξανάγινε τούμπανο όπως στις παλιές τις φωτογραφίες!

Έχασε τα περιττά κιλά που χε πάρει και εσφιξε. Πρέπει να έκανε πολύ προσπάθεια το κορίτσι.

Βέβαια πέρασε φευγαλέα Αλλά μου φάνηκε ότι έγινε όπως πριν.

Έφτιαξε πάλι μεσουλα και λεπτυνε ο κωλος της. Σε συνδυασμό με τις 3,5 βυζάρες είναι πάλι κόλαση.

Ένιωσα ένα καρδιοχτυπι όπως τότε προπερσυ που την πρωτόδα.


@Revlimit :wanker::wanker::wanker::wanker:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.748
Κριτικές
11
Like
13.822
Πόντοι
3.246

Πουτανιάρηδες η Λίζα ξανάγινε τούμπανο όπως στις παλιές τις φωτογραφίες!

Έχασε τα περιττά κιλά που χε πάρει και εσφιξε. Πρέπει να έκανε πολύ προσπάθεια το κορίτσι.

Βέβαια πέρασε φευγαλέα Αλλά μου φάνηκε ότι έγινε όπως πριν.

Έφτιαξε πάλι μεσουλα και λεπτυνε ο κωλος της. Σε συνδυασμό με τις 3,5 βυζάρες είναι πάλι κόλαση.

Ένιωσα ένα καρδιοχτυπι όπως τότε προπερσυ που την πρωτόδα.
Κατσε μην μπει με κανα προφιλ παλι η Κ και ψαχνεσαι που ξενοκοιτας :wanker::wanker::wanker:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.748
Κριτικές
11
Like
13.822
Πόντοι
3.246
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Εχει εμφανιστει στο προγραμμα ? η ακομα την ψαχνουμε? :2funny:
αμα ειναι να παμε στη νικολουλη να τη βρουμε :2funny:
@koulourakias
Κάτι διάβασα από Πρωτοχρονιά και μετά θα ξαναπαίξει.
Γιαυτό ψάχνεται ο άλλος, πρέπει κάπου να τον χώσει πριν έρθει το '23 :wanker::wanker::wanker::wanker:
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Καλησπέρα και χρονια πολλά! Άναμπελ από Κηφισού 30/60 έχει δοκιμάσει κανείς; Το κορμί φαίνεται αλφάδι. Επίσης, η Πωλίνα από Τριγγέτα αξίζει στον αγώνα;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.748
Κριτικές
11
Like
13.822
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα και χρονια πολλά! Άναμπελ από Κηφισού 30/60 έχει δοκιμάσει κανείς; Το κορμί φαίνεται αλφάδι. Επίσης, η Πωλίνα από Τριγγέτα αξίζει στον αγώνα;
Για αναμπελ δεν ξερω , αλλα η πωλινα ειναι δυνατη :wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.623
Πόντοι
1.056
Το επίπεδο υπηρεσιών: όταν, ειδικά στο απλό πρόγραμμα, υπάρχουν στουντιοκόριτσα που παρέχουν υπηρεσίες όχι πολύ πάνω από του μπουρδέλου, όταν κάποιες φορές και η ηλικία και η εμφάνιση δεν δικαιολογούν τη διαφορά τιμής, ο άλλος λέει σιγά μην πληρώσω πενηντάρικο+ μόνο για τη ντουζιέρα.

Η λυση ειναι απλη: Μειωση τιμης!

Απο την απλυστια θα γυρισει μπουμερανγκ, αυτο οχι μονο στα στουντιο αλλα και σε αλλες κατηγοριες πχ callgirls..
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.748
Κριτικές
11
Like
13.822
Πόντοι
3.246
Η λυση ειναι απλη: Μειωση τιμης!

Απο την απλυστια θα γυρισει μπουμερανγκ, αυτο οχι μονο στα στουντιο αλλα και σε αλλες κατηγοριες πχ callgirls..
H αυξηση των τιμων ειναι αναποφευκτη , στις αλλες χωρες ξεκινανε απο 200 τα cg ,οποτε καλα ειμαστε εδω,

εαν δεν αυξηθουν εστω κ λιγο οι τιμες εδω πχ απο 140 στο 160 που βλεπω σε λιγο δεν θα παταει καμια εδω στην ελλαδα απ τις καλες, γιατι πεφτει συρμα οτι εδω δεν πληρωνουν καλα οποτε η δινουμε κατι παραπανω η το κοβουμε το αθλημα

τωρα το αν θα παρεχει τις αναλογες υπηρεσιες που πληρωνεις ειναι σχετικο, και υπαρχουν πολλοι παραγοντες

Τα στουντιο εχουν παραμεινει στο 50 10-15 λεπτο λες και θελουμε περισσοτερο για να τελειωσουμε :2funny::2funny::2funny:
Απο ποιοτητα κοριτσιων δεν υπαρχει συχνη ανανεωση αλλα τουλαχιστον υπαρχουν τα στανταρακια που ριχνεις ενα στα γρηγορα

:wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.623
Πόντοι
1.056
Τα στουντιο εχουν παραμεινει στο 50 10-15
Την αποκλείω τέτοια υπηρεσία, δεν θα πλήρωνα ποτέ..

Τις προάλλες που είχα ρωτήσει πάντως (πριν κάνα χρόνο) μου είχε πει 50 τα 20 λεπτά..

Εκεί ίσως το σκεφτόμουν αν όλα τα άλλα άξιζαν..(αλλά πάλι πολλά είναι)
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
56
Like
6.157
Πόντοι
3.556
Περασμα χθες με Μαρια απο Κωνσταντινουπολεως 94. Συστηνεται ως Ρουμανα αλλα εμενα για Αλβανιδα μου κανει. Τλσπ, δεν αξιζει παιδες. Πεταμενα λεφτα. Θ ακολουθησει κριτικη
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Καλησπέρα και χρονια πολλά! Άναμπελ από Κηφισού 30/60 έχει δοκιμάσει κανείς; Το κορμί φαίνεται αλφάδι. Επίσης, η Πωλίνα από Τριγγέτα αξίζει στον αγώνα;
Η κοπελα που λες φιλος ηταν η Νο1 παρτολα στο πεντακαθαρο Μεταξουργειο οπου την ειχαν παρει ολοκληρη η Ασία, φαντασου το πόσο βρομεροι ανθρωποι εχουν περασει απο πανω της και με την ιδια να καταπινει ολα τα χύσια της Ασιας συναμα και των δικών μας. Ποιο βρωμερη πουτανα δε νομιζω οτι μπορεις να βρεις. Μονο σκατά δεν ρουφαγε αλλα και αυτο δεν ειμαι και τοσο σιγουρος οτι δεν το εκανε.
Μετα πηγε φυλης οπου δεν ειχε καποια επιτυχια και γρηγορα εφυγε για στουντιο που επισης δεν εχει επιτυχια.
Οσο για τις υπηρεσιες της οταν ηταν στα μπουρδελα ειχε σχετικα τις καλυτερες, βεβαια οσο αναφορα για υπηρεσιες μπορεις να ρωτησεις στους διπλα που την ειχαν σ κ υ λ ο γ α μ η σ ε ι.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Αλανιαρηδες ερχεται φιλος να με παρει για να τον ξεναγησω στα κοριτσια μας.
Λεω για Ινα, Ταλλια. Ευα, Λευλα, Ρενατα, Σαμπρινα, ειναι και λιγο τσοντας στο κρεβατι οποτε βαζω μεσα στα σιγουρα Ντασα και βλεπουμε αμα παιξει καποια που δεν εχω δει ακομα.
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.530
Πόντοι
10.335
Πήγα σήμερα στις 2000 να δω και εγώ την περίφημη Τζουλια στο Πειραιώς 193 ! Με το μπαινω μου λέει η τσα2 κάτσε τώρα έρχεται η κοπέλα , έχει μπλέξει στην κίνηση κλπ κλπ . Στο σσλονι άλλος ένας «συνάδελφος» . Τελικά πήγε 2045 και ακόμα να φανεί !! Στο μεταξύ έχουμε γίνει 3 οι « μ@λακες» στο σαλόνι ! Σηκώθηκα και έφυγα .
Συμβουλή προς «μάνατζερ» « ντ@αβαντζηδες» κλπ να οργανώσουν τα «μπουρδελα» τους καλύτερα . Αποτελεί ασέβεια στον πελάτη τους . Κωλοι υπάρχουν ! Λεφτά δεν υπάρχουν !
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.530
Πόντοι
10.335
Τον πελάτη το έχουν χεσμένο. Και θα τον έχουν κι ας έχει ακουμπήσει έναν σκασμό.

Οι πουτανες κάνουν ότι γουστάρουν. Το μαγαζί στα παπάρια του.

Έτσι είναι. Αυτοί είναι οι κανόνες. Το θέμα είναι μέσα σ αυτά τα πλαίσια εμείς τί κάνουμε.

Πχ εδώ μπορούσες να πάρεις τηλέφωνο πριν πας. Γιορτές, αργούν οι πουτάνες δεν έρχονται κιολας.
Αν σήκωναν το τηκεφωνο βέβαια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τον πελάτη το έχουν χεσμένο. Και θα τον έχουν κι ας έχει ακουμπήσει έναν σκασμό.

Οι πουτανες κάνουν ότι γουστάρουν. Το μαγαζί στα παπάρια του.

Έτσι είναι. Αυτοί είναι οι κανόνες. Το θέμα είναι μέσα σ αυτά τα πλαίσια εμείς τί κάνουμε.

Πχ εδώ μπορούσες να πάρεις τηλέφωνο πριν πας. Γιορτές, αργούν οι πουτάνες δεν έρχονται κιολας.
Αν σήκωναν το τηκεφωνο βέβαια
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.623
Πόντοι
1.056
Περασμα προ ολιγου στο Ιασωνος 46 οροφος οπου ηταν η Μαιρη, καλη εμφανιση και καλη αποδοση μεσα, εφαγε γερη πουτσα. :knockinb::knockinb::knockinb:

Πιο πριν ενω καθομουν στο φουρνο και ετρωγα προφιτερολ περασε απο το πεζοδρομιο πασαρελα η Βανεσσα του Ιασωνος 20.
φορουσε μια αθλητικη φορμα που αφηνε εκτεθιμενους τους αστραγαλους της.Μου ειπε ενα απλο γεια χωρις να μου χαμογελασει, μου κραταει μουτρα επειδη εχω καιρο να φαω το μουνι της. :kissass::kissass::kissass:

Ανεβηκα στον οικο και αφου της δαγκωσα τους αστραγαλους :humpleg::humpleg::humpleg: μεχρι που κοκκινησαν της εριξα ενα
προ-πρωτοχρονιατικο γαμησι και την απαλλοτριωσα. :alivedick::alivedick::alivedick:


Πιο πριν ειχα παει στο Φυλης 109 και εριξα μια δυνατη πουτσα στο αλογο τη Φωτεινη, :wanker::wanker::wanker:
Γεια σου Μητσαρα κομαντο!
Τυπε ειναι οτι αληθεια οτι ακυρωσε το γαμο για χαρη μας και για να αφοσιωθει στην καριερα της στα μπουρδελα ?
:klapste::D: :2funny:
ftop.ru_158953.jpg


:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
Η καλυτερη διαφημιση που ειχε ποτε η nescafe (απαισιος καφες παρεπιπτωντως χαχα)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom