Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
936
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
ΥΓ. Οσον αφορα το καινουργιο μαγαζι προβλεπω να ψαρευουν απο το ηδη υπαρχον δυναμικο που κινειται στη πιατσα , μακαρι να διαψευσθω
λες το καινούριο μαγαζί να αποδειχτεί τελικά παράρτημα της παπατζοαλυσίδας; :cheesy: :cheesy:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.174
Κριτικές
18
Like
16.165
Πόντοι
4.546
Κασσάνδρας , τα δυο στουδια με τις Βαλεριες και Κατιες, τα έβγαλαν από τον κατάλογο της διπλανής ιστοσελίδας.

Απλά κοιτούσα και το πρόσεξα. Ξέρω ότι κάποια σταμάτησαν προσωρινά για λίγο, αλλά να βγουν τελείως από τον κατάλογο;
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.455
Κριτικές
21
Like
9.979
Πόντοι
3.346
@koulourakias βλέπω ξύπνησες με όρεξη να πεις τον πόνο σου. Δεν έχεις άδικο βέβαια στα παραπάνω λεγόμενά σου. Η αγορά βιώνει μια στασιμότητα και τώρα λόγο των τωρινών συνθηκών ίσως και να μπαίνει στο στάδιο της παρακμής....θα δείξει το μέλλον...
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.775
Κριτικές
11
Like
13.987
Πόντοι
3.246
Κασσάνδρας , τα δυο στουδια με τις Βαλεριες και Κατιες, τα έβγαλαν από τον κατάλογο της διπλανής ιστοσελίδας.

Απλά κοιτούσα και το πρόσεξα. Ξέρω ότι κάποια σταμάτησαν προσωρινά για λίγο, αλλά να βγουν τελείως από τον κατάλογο;
Easy πηγαν στο κροκεων στον οροφο κοιτα στο πρόγραμμά
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.775
Κριτικές
11
Like
13.987
Πόντοι
3.246
Αφού η Κ δουλεύει κανονικά Βριλησσού 60 πάνω σήμερα. Αν δεν έχει πάει ήδη. Γι' αυτό ξύπνησε πρωί-πρωί
Τζαμπα σβησανε το νημα της Κ θα τα γραφε εκει ο @koulourakias ολα αυτα και δε θα σπαμαρε εδω
:2funny:
Ειδες ετσι ξυπνησε ηπιε το καφεδακι του ειδε τον γιωργο αυτια στην τηλεοραση, και παει να ριξει ενα μανικι πρωινιατικο, αρχοντας
@Helluvatime
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.171
Κριτικές
167
Like
84.762
Πόντοι
46.423
Τζαμπα σβησανε το νημα της Κ θα τα γραφε εκει ο @koulourakias ολα αυτα και δε θα σπαμαρε εδω
:2funny:
Ειδες ετσι ξυπνησε ηπιε το καφεδακι του ειδε τον γιωργο αυτια στην τηλεοραση, και παει να ριξει ενα μανικι πρωινιατικο, αρχοντας
@Helluvatime

Να ανοίξω ένα νήμα και να το ονομάσω Καταλέγιος ???

:tooth: :tooth:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.775
Κριτικές
11
Like
13.987
Πόντοι
3.246

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.171
Κριτικές
167
Like
84.762
Πόντοι
46.423
Ναι πιστευω πως χρειαζεται εκει θα μπορει να λεει το καημο του ελευθερα :2funny:

Όπως και κάθε άλλος που θα θέλει να γράψει τον καημό του για εργαζόμενο κορίτσι του χώρου.

:wink:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.775
Κριτικές
11
Like
13.987
Πόντοι
3.246

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Λόγω των γεγονότων που έγιναν στα Κασσάνδρας ίσως αποφάσισαν να μεταφέρουν τα στούντιο αλλού. Γι αυτό το καινούργιο στούντιο το queens
Τι έχει γίνει στη Κασσάνδρας;είναι κοντά στο σπίτι μου....έρχομαι από επαρχία μια στο τόσο.....να μην πάω καθόλου όλα κλειστά;
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
936
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
Μάλλον βαρεθήκανε όλοι.

το στούντιο παθαίνουν βλέπω ότι και τα μπουρδελα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

απ το κακό στο χειρότερο. στασιμότητα, ανανέωση μηδέν, δεν βγαίνει ακρη
από το νήμα έχω αραιώσει, από τα μαγαζιά όχι, ας είναι καλά τα κορίτσια. Απλά παράλληλα με τα στούντιο πηγαίνω και σε άλλες κατηγορίες (κυρίως Φυλής & Λιοσίων αλλά και μια φορά Μεταξουργείο. Και 2-3 μασάζ).

Στα στούντιο αυτό το διάστημα πιστεύω ότι κάνει μεγάλη ζημιά η ακρίβεια, που μας προέκυψε πριν καλά-καλά έρθουμε στα ίσα μας από τα λοκντάου του κόβιντ. Απλά μαθηματικά, όταν πληρώνεις παραπάνω για τρόφιμα, καύσιμα, ΔΕΗ κ.λπ., απομένουν λιγότερα για τα κορίτσια. Κι όταν το χρήμα τελειώσει, μετά θα τραγουδάμε όλοι μαζί
"όταν τελειώσαν τα λεφτά τέλειωσε κι η αγάπη
και στη δική μου την καρδιά άφησες μόνο δάκρυ" :cheesy: :cheesy:

Είναι και το άλλο: ήδη από την άνοιξη μια από τις παλιές καραβάνες των στούντιο μου έλεγε ότι, εξαιτίας του πολέμου, έχουν εμφανιστεί κάμποσα ουκρανάκια που κάνουν πεζοδρόμιο για ευτελή ποσά και κόβουν κίνηση από τα μαγαζιά. Δεν ξέρω αν ισχύει, το μεταφέρω με κάθε επιφύλαξη.

Το επίπεδο υπηρεσιών: όταν, ειδικά στο απλό πρόγραμμα, υπάρχουν στουντιοκόριτσα που παρέχουν υπηρεσίες όχι πολύ πάνω από του μπουρδέλου, όταν κάποιες φορές και η ηλικία και η εμφάνιση δεν δικαιολογούν τη διαφορά τιμής, ο άλλος λέει σιγά μην πληρώσω πενηντάρικο+ μόνο για τη ντουζιέρα.

Όλα τα παραπάνω πιστεύω δικαιολογούν την επιφυλακτικότητα των πελατών άρα και τη στασιμότητα και τη μη ανανέωση των κοριτσιών.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
936
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
Μπίνγκο!

τσεκάρω το διπλανό σάιτ και βλέπω το πρόγραμμα του νέου στούντιο στη Συγγρού 172 "with a new aura, with a lot of appetite and definitely with respect to each of our customers individually".
Μαντέψτε ποιες κοπέλες είναι στο σημερινό πρόγραμμα.

Το βρήκατε: οι λατίνες της παπατζοαλυσίδας!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι έχει γίνει στη Κασσάνδρας;είναι κοντά στο σπίτι μου....έρχομαι από επαρχία μια στο τόσο.....να μην πάω καθόλου όλα κλειστά;
Δυστυχώς κλειστά όλα μέχρι νεωτέρας.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
936
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
πριν κάμποσο καιρό που ειχα περάσει από βουνό βράδυ η κατάσταση ήταν πλέον άγρια.

ένα σωρό μπαζόλες με καβαλουσαν στο σαλόνι, με άφηναν εκεί να τις χουφτώνω ,με τραβολογουσαν ,μου πιάναν τη μπούτσα. μου κλειναν τον δρόμο να μην φύγω, 'όχι δεν θα φυγεις'. μόνο που δεν μου τον ρουφαγαν εκεί μπροστά στον τσατσο για να με πείσουν.

Ο Εφιάλτης δηλαδή στο δρόμο με τα μπάζα.



Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για να δούμε και το καινούργιο στούντιο τί θα μας φέρει. Ξέρει κανένας ποτέ θα ανοιξει;
μπες και δες πρόγραμμα στο άλλο σάιτ. Παράρτημα της παπατζοαλυσίδας είναι τελικά. Για πλάκα το έλεγα αλλά δυστυχώς δικαιώθηκα.

Έλεος ρε γαμώτο! πόλη 5 εκ. κατοίκων με προσφορά εργασίας από μόλις μερικές δεκάδες στουντιοκόριτσα, και τα μισά μαγαζιά να είναι αλυσίδα σούπερ μάρκετ ενός αλβανού ποινικού.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Να βγω εξω εχω ορεξη για πορνοβολτα. Ποια να παω να δω? Καποια καινουργια ομορφη sexy κοπελιτσα? Πολυ θα το ηθελα. Υπαρχει καποια? Αμ δε. Οτι καλο υπαρχει που ειναι λιγοστες τις εχουμε χιλιογαμησει, πάπαλα πια.
Κανω καμιά βολτα απο φυλης αραια και που αλλα εκει ειναι χειροτερα. Να βγω βολτα να δω τα μπαζοειδή βενεζουέλ? Αστο δεν ανηκω σε αυτη τη κατηγορια
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
936
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
Κασσάνδρας , τα δυο στουδια με τις Βαλεριες και Κατιες, τα έβγαλαν από τον κατάλογο της διπλανής ιστοσελίδας.

Απλά κοιτούσα και το πρόσεξα. Ξέρω ότι κάποια σταμάτησαν προσωρινά για λίγο, αλλά να βγουν τελείως από τον κατάλογο;
δυστυχώς. Το 8Γ, το 3 πάνω αλλά και το 4Α πάνω με την αγαπημένη μου ασιάτισσα Άννα έχουν εξαφανιστεί από το άλλο σάιτ.
Ίσως κρατάνε εντελώς χαμηλό προφίλ μέχρι να ξεκαθαρίσει εντελώς η κατάσταση, τι να πω;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.174
Κριτικές
18
Like
16.165
Πόντοι
4.546
Το επίπεδο υπηρεσιών: όταν, ειδικά στο απλό πρόγραμμα, υπάρχουν στουντιοκόριτσα που παρέχουν υπηρεσίες όχι πολύ πάνω από του μπουρδέλου, όταν κάποιες φορές και η ηλικία και η εμφάνιση δεν δικαιολογούν τη διαφορά τιμής, ο άλλος λέει σιγά μην πληρώσω πενηντάρικο+ μόνο για τη ντουζιέρα.
Κατά την γνώμη μου, αυτό είναι το μεγάλο πρόβλημα των στούντιο (ίσως ήταν πάντα) : παίρνεις ΔΥΣΑΝΑΛΟΓΑ λίγες υπηρεσίες για τα χρήματα που πληρώνεις.

Όταν με 100€, διαλέγεις και παίρνεις call girl, μισή ώρα με τα πάντα στο πακέτο (πλην πρωκτικού) , τα στούντιο θα έπρεπε να είχαν α) ΡΟΛΟΙ με ΑΥΣΤΗΡΗ ΤΗΡΗΣΗ του 15λεπτου και β) βασικό πακέτο ΜΕ 69 μέσα.

Επίσης ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να σου δίνουν μικρή πετσέτα!!! Ούτε τα παπάρια και τον κωλο δεν φτάνουν να στεγνώσουν, όχι όλο το σώμα!!!

Όπως είναι τώρα τα πράγματα, απλά ΔΕΝ είναι ανταγωνιστικοί ούτε με call girls, ούτε με μασατζιδικα, ούτε με στουντελα ούτε και με μπουρδέλα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom