Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 160 άτομα (4 μέλη και 156 επισκέπτες)

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
Τυπε ειναι οτι αληθεια οτι ακυρωσε το γαμο για χαρη μας και για να αφοσιωθει στην καριερα της στα μπουρδελα ?
Χαχαχαχαχα....Δεν Μου Ειπε Κατι Τετοιο...Πλακα Θα Ειχε Παντως !!! :grin::cheesy::D::cheesy::grin:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Περγάμου 1 ισόγειο προ ολίγου τρεις ταϋλανδέζες. Η γνωστή Κικί, ψιλοσάπια, η Νάνσυ ψηλή λυγερόκορμη πανέμορφη και άλλη μια πιο μπαμπάτσικη αρκετά καλή. Το ladyboy για τους μερακλήδες θα έρθει απόγευμα. Η Κική με την άλλη με ψιλοστρίμωξαν ΄και με κράταγαν από τον πούτσο παρακαλώντας
Μετά τοντραβελιντης Φιλιππίδου τώρα θα εκδηλωθούν οι μερακλήδες. Μη ντρέπεστε παίδες αφέθητε ...
 

smi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2018
Μηνύματα
27
Like
56
Πόντοι
0
Λίγο προσοχή με τη πρωινή Νάταλι στο Ιάσωνος 46 με τα σκαλάκια έχει κονδυλώματα.
δεν εννοεις τη Ναταλι απο το 44 πανω??το μιλφακι με το κοντο μαλλι??για δωσε επιπλεον πληροφοριες συναγωνιστη....
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Eκανα μια βολτα απο τα λιγα που ειναι καλά πέον στην οδο φυλης ειναι η σοφια και η ειρινη και η βικυ.
Μην αγχωνεσαι τυπε μου , καλωσηλθες κιολας ....
Που παιζουν σοφια ειρηνη και βικυ α ν α λ υ τ ι κ α ....
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
184
Like
1.220
Πόντοι
201
Η Sabina (Απο Βεργας 7) Θα Ειναι Και Παλι Κοντα Σας Στις 3ης Του Ιανουαριου Ημερα Τριτη Απο Της 23.00 Εως Της 5.00 Το Πρωι Με Μια Μεγαλη Εκπληξη !
Επισης Μου Ειπε Να Σας Μεταφερω Ευχες & Χρονια Πολλα & Καλη Χρονια Σε Ολους !
Τι εγινε ρε μπρο ??????? Βγενει και ο γαμπρος στην βιζιτα ??????
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.290
Κριτικές
18
Like
1.975
Πόντοι
4.375
Ναι.. Ή αυτό _ ή θα σαλονάρουν μαζί της οι ανδρες. και οι γυναίκες που θα συμπρωταγωνιστούν μαζί της στην τσόντα , κρατώντας από ένα νεσκαφέ στο χέρι _ Κάπως έτσι ..,,,:coffee:
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.555
Like
7.205
Πόντοι
1.056
ftop.ru_158953.jpg


:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
830
Κριτικές
66
Like
11.447
Πόντοι
3.506
Η Sabina (Απο Βεργας 7) Θα Ειναι Και Παλι Κοντα Σας Στις 3ης Του Ιανουαριου Ημερα Τριτη Απο Της 23.00 Εως Της 5.00 Το Πρωι Με Μια Μεγαλη Εκπληξη !
Επισης Μου Ειπε Να Σας Μεταφερω Ευχες & Χρονια Πολλα & Καλη Χρονια Σε Ολους !
Τύπε, για κάν' το μας πενηνταράκια. Τι είδους έκπληξη θα είναι αυτή; Θα έχει κέρασμα, στο σαλόνι, μελομακάρονα και nescafe και το πρόγραμμα θα περιλαμβάνει παρτούζα, παρέα με τον καλικάντζαρο, τον γκόμενο της; Γουστάρω! Θα γαμήσω παρέα με τον Εξηνταβελόνη και θα φάω και τα μπινελίκια.

ΥΓ: Να μεταφέρεις τις ευχές μου και τα χρόνια πολλά στο καυλοράπανο.
 

James_Athens

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2015
Μηνύματα
52
Like
260
Πόντοι
20
Καλησπέρα (καλημέρα) μάγκες!
Γράφω ένα ριπορτ από την τσάρκα μου πριν κανα 2 ώρες (πάντα σύμφωνα με τα δικέ μου γούστα - για άλλον μπορεί κάποιες κοπέλες να είναι δυνατές)

• Φυλής 56 (;) Ορόρα
Μελαχρινή, σεξι κωλαρα, καυλιαρα σε διάθεση, μέτρια φάτσα

• Φυλής 58(;) Ιζαμπέλα και Αλεξάνδρα.
Για μένα και οι 2 μάπα.

• Φυλής 59 - Άννα.
Μελαχρινή, μέτρια φάτσα αλλά με βυζαρες.

• Φυλής 69β - Λανα
Μελαχρινή με ωραίο κωλο, μέτρια φάτσα αλλα βαριόταν γενικά.

Φυλής 74 - Άντζελα
Ωραίο μουνι γενικά, καυλιαρα με ωραίο κωλαρακι.
Στην πασαρέλα αμήχανη (αλλά ήμασταν και 9 άτομα και θα φρικαρε η κοπέλα)
Δε πρέπει να μίλαγε καθόλου ελληνικά.

• Φωκαίας 13 - Καρολίνα
Μαυρουλα, πολύ αδύνατη και αρκετά ντροπαλή.
Αρκετά αδύνατη για μένα αλλά είχε το κοινό της.

• Φωκαίας 17β - Ειρήνη
Μελαχρινή μουναρα και με κωλαρα. Σε καλή διάθεση

• Φωκαίας 25 - Λίζα
Η κοπέλα είναι λατίνα με κωλαρα και βυζαρα.
_______________________
Αρκετά καταστήματα κλειστά απόψε.
Προσωπικά μπήκα στην Ειρήνη που την ήξερα και το γαμησι της είναι κομπλέ.
Η Ορόρα γαμιώταν φουλ σήμερα γιατί 3 φορές που πέρασα ήταν μέσα.
Ήθελα πολύ να δοκιμάσω και την Άντζελα μιας και είναι από τις κοπέλες που δε ξέρω αλλά την επόμενη φορά.
Επειδή με ονόματα και αριθμούς δεν το χω, σήμερα τα σημείωνα μπας και βοηθήσω την ομάδα περισσότερο από χθες.
Όπου έχω «;» Δίπλα από τον αριθμό ειναι με μικρή επιφύλαξη μήπως ειναι το διπλανό του.
Αν κάποιον μπορώ να βοηθήσω περισσότερο στέλνει ελεύθερα DM εννοείται.
Για Φυλής μπορώ να πω μόνο που λόγω κέντρου που μένω περνάω.
Μέσα φυσικά και σε παρεΐστικες τσάρκες οποιος ψήνει να κανονίζουμε.
Καλά γαμήσια μάγκες!
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
830
Κριτικές
66
Like
11.447
Πόντοι
3.506
86 πανω ηταν μια νεαρη με μετριο υψος, κανονικο προς λεπτο σωμα και 1,5 βυζακια. Ελαφρως ασιατικα τα ματια και στρογγυλο γλυκο προσωπακι. Νομιζω κατι προς Αννα ειπε για ονομα η τσα2 αλλα δεν το ακουσα καθαρα.
Συναγωνιστή, να πας να ανάψεις ένα κεράκι στο Πνεύμα των Χριστουγέννων, που σε προφύλαξε και δεν πέρασες μαζί της. Η λεγάμενη είναι η Άννα, η Ταϊλανδή. Μία, από τις μεγαλύτερες φόλες της Φυλής και των περιχώρων.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
839
Κριτικές
24
Like
8.000
Πόντοι
2.036
καταθεση πριν λιγο στην Αλικη το κοκκινομαλικο gilfaki απο Ουκρανια Διδυμου 6 υπογειο....ουτε κρυο ουτε ζεστη..στα πολυ θετικα ο ευγενικος της χαρακτηρας...κατα τα αλλα μονο για τους Gilfaκιδες....ηλικια δεν ηθελε να μου πει μαλλον ντρεποταν εγω την εκοψα για 60+.....
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
καταθεση πριν λιγο στην Αλικη το κοκκινομαλικο gilfaki απο Ουκρανια Διδυμου 6 υπογειο....ουτε κρυο ουτε ζεστη..στα πολυ θετικα ο ευγενικος της χαρακτηρας...κατα τα αλλα μονο για τους Gilfaκιδες....ηλικια δεν ηθελε να μου πει μαλλον ντρεποταν εγω την εκοψα για 60+.....
70+
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Ερχόμενος από Τζίνα Κολωνού 27 : κανείς δεν ήθελε να δουλέψει η υπηρεσία στα αρχιδια της άφαντη στην σάλα και χωρις χαρτί στο δωμάτιο και η Τζίνα με ένα μπιτονι τζελ στην μουναρα της και 0σημετοχη !
Αχ το γλυκό μου μόνο σε μένα πρόσφερε το κολαράκι της
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
919
Κριτικές
48
Like
4.783
Πόντοι
2.836
λοιπόν συνάδελφοι, μια ευχή για το νέο έτος:
να το πάρουν λίγο αλλιώς οι συναγωνισταί που μας βομβαρδίζουν διαρκώς με παραπλανητικές κριτικές (και ναι, το λέω με αφορμή συγκεκριμένες κριτικές που διάβασα πρόσφατα έως πολύ πρόσφατα).
Ξέρετε τώρα, αυτοί οι τύποι που όχι μόνο γαμάνε τα τοπ κομμάτια, όχι μόνο η κοπέλα τους παρέχει αεροπλανικές υπηρεσίες αλλά με την πάρτη τους καυλώνει και χύνει, μη σας πω και σφαδάζει από τους οργασμούς.
Η ίδια κοπέλα που, όταν κάναμε εμείς το λάθος και την πήραμε, ήταν μαζί μας θερμή όσο η στέπα της Σιβηρίας το χειμώνα. Οπότε έχουμε ίδια άποψη, ε μάγκες;
Αλλά ξέχασα: εμείς οι υπόλοιποι "δεν καταφέραμε να την ξεκλειδώσουμε" :wink:
Καλή χρονιά.
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
λοιπόν συνάδελφοι, μια ευχή για το νέο έτος:
να το πάρουν λίγο αλλιώς οι συναγωνισταί που μας βομβαρδίζουν διαρκώς με παραπλανητικές κριτικές (και ναι, το λέω με αφορμή συγκεκριμένες κριτικές που διάβασα πρόσφατα έως πολύ πρόσφατα).
Ξέρετε τώρα, αυτοί οι τύποι που όχι μόνο γαμάνε τα τοπ κομμάτια, όχι μόνο η κοπέλα τους παρέχει αεροπλανικές υπηρεσίες αλλά με την πάρτη τους καυλώνει και χύνει, μη σας πω και σφαδάζει από τους οργασμούς.
Η ίδια κοπέλα που, όταν κάναμε εμείς το λάθος και την πήραμε, ήταν μαζί μας θερμή όσο η στέπα της Σιβηρίας το χειμώνα. Οπότε έχουμε ίδια άποψη, ε μάγκες;
Αλλά ξέχασα: εμείς οι υπόλοιποι "δεν καταφέραμε να την ξεκλειδώσουμε" :wink:
Καλή χρονιά.
Φίλε εδώ εκθειαζατε τη Ράνια . Πήγα και με φολιασε. Τώρα μου έκατσε μια καλή αμέσως λέω ψέματα
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
919
Κριτικές
48
Like
4.783
Πόντοι
2.836
Φίλε εδώ εκθειαζατε τη Ράνια . Πήγα και με φολιασε. Τώρα μου έκατσε μια καλή αμέσως λέω ψέματα
συνάδελφε, δεν αναφέρομαι στο σχόλιο που γράφεις παραπάνω για τη Τζίνα, ούτως ή άλλως δεν έχω άποψη για την κοπέλα.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Πριν λίγο πέρασμα αρχικά με την ορορα
Διάλειμμα για κοτόπουλο

Συνέχεια στη βέργας μπας και πετύχω κανένα πετιτ που ειναι το στοιχείο μου αντα αυτού ειχε μονο χοντρές και γριες οι οποίες ειχαν και γεμάτα δωμάτια (ελεος)

Επιστροφή στη φυλής, στροφή για Φωκαιας μπας και αποφύγω την εκδρομη του 6ου ΕΠΑΛ κωροπιου

Στο νουμερο 12 αν δεν απατώμαι, οι δυο άσπρες πόρτες διλα δίπλα
Μπήκα αριστερά στο υπόγειο.

Η εργαζόμενη ειναι η Καρολίνα
22 ετών κολομβιανη, μελαμψη με σιδεράκια και κοντό σγουρό μαλλι πιασμένο αλα κιοφτε για καλύτερη αποδοση στη πιπα.

Σωμα φυσιολογικό, αδύνατο και αγυμναστο, βαζάκι μικρομεσαίο και κωλαράκι επίσης.

Στο κρεβάτι ήταν ακριβώς το αντίθετο απο αυτο που έδειχνε.
Εισήλθε χασκογελοντας και συνέχισα κι εγω την καλη διαθεση αφου συστήθηκε της μιλησα μερικα ισπανικά και η συννενόηση έγινε καπως ετσι
Δηλωσε πως βρίσκεται μονο 2 μήνες στην Ελλάδα και σύντομα θα επιστρέψει στην Κολομβία.

Ξεκίνησε μια πιπα με υπομονή βάζοντας γλώσσα κατα μήκος και στο κεφαλάκι

Αργότερα της ειπα να έρθει απο πανω οπου αμέσως ένιωσα το 22χρονο μουνάκι της, δεν ηταν πηγάδι και αυτο προκάλεσε έκπληξη..
Εκανε ωραίες κινήσεις με σκοπό να απορροφήσει ολο το καβλι μου
Πηρε μια θεση που με κατακαβλωσε με τα πόδια της εντελώς λυγισμένα πανω στα δικα μου και να χωροπηδαει πανω στον μπούτσο μου.

Αργότερα μου ειπε πως η αγαπημένη της σταση είναι στα 4 και συνεχίσαμε ετσι

Ανοιξε τα ποδια, εβαλε το μαξιλάρι αοο κατω της και πηρε θεση για ξεσκισμα
Ενω ειχα χυσει πριν λιγο η Καρολίνα κατάφερε και με εκανε παλι τούρμπο,
Ετσι ανέβασα στροφές αφου επιτέλους βρήκα πόρνη που δεν σου λεει αχ και βαχ και ποναω
Η Καρολίνα το ζήταγε πιο δυνατα και πιο δυνατα φωναζονταςστα ισπανικά ετσι κι εγω την πηγα κομπρεσέρ
Εχυσα μεσα της και η αυλαία έπεσε εκει.

Πολυ καλη περίπτωση, μετα απο καιρο ευχαριστήθηκα γαμήσι στη φυλής.

8.8/10
Αυτο που με χαλασε ειναι η παντελώς έλειψη ρομαντισμού

Παρ ολα αυτά την προτείνω με τα χίλια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom