Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
165
Κριτικές
10
Like
457
Πόντοι
311
Ερώτηση
Θέλω να κάψω ένα 50αρι..
Να το κάψω στη Ζένια από βριλλησου 46
Ή Lilly s από Θεσσαλίας;
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.981
Κριτικές
14
Like
3.968
Πόντοι
2.777
ξερεις αν υπαρχει το προγραμμα γι αυτο το strudio σε κανα σιτε οπως το greece ladies ***** διοτι δεν βρισκω καποια ιστοσελιδα
μην ψάχνεις προγράμματα, χώσου βαθειά στο λαβύρινθο του έρωτα, κανονικά έχεις να προετοιμαστείς για τρίπτυχο διάλογο με το υπερπέραν της καύλας, ακούει σε 3 προσωνήσεις:
α) Μαλβίνα
β) Άρτεμις
γ) Αρετή
Όταν πληρώνεις παίρνεις και τις τρεις.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
949
Κριτικές
48
Like
4.838
Πόντοι
2.836

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.800
Κριτικές
11
Like
14.120
Πόντοι
3.246
μόνο εδώ, για πάντα εδώ.

ε δεν το πιστευω αυτο ειναι δυσφημιση του ονοματος της, ντροπη αλητες να μιλατε ετσι για το κοριτσι :2funny::2funny::2funny:
@Helluvatime @Antidote
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21

ε δεν το πιστευω αυτο ειναι δυσφημιση του ονοματος της, ντροπη αλητες να μιλατε ετσι για το κοριτσι :2funny::2funny::2funny:
@Helluvatime @Antidote
Ρε μαλάκες εντάξει καλός ο χαβαλές, αλλά του παιδιού του ψίρισαν ένα 50αρικο. Βέβαια αφού δε το πήρε πίσω με τσαμπουκά ή δε φώναξε την αστυνομία, είναι άξιος της τύχης του..αλλά οκ δεν είμαστε όλοι ίδιοι. Πάντως είναι για κλωτσιές η συγκεκριμένη.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.981
Κριτικές
14
Like
3.968
Πόντοι
2.777

ε δεν το πιστευω αυτο ειναι δυσφημιση του ονοματος της, ντροπη αλητες να μιλατε ετσι για το κοριτσι :2funny::2funny::2funny:
@Helluvatime @Antidote
σκευωρία...
προδοσία...
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.981
Κριτικές
14
Like
3.968
Πόντοι
2.777
Ρε μαλάκες εντάξει καλός ο χαβαλές, αλλά του παιδιού του ψίρισαν ένα 50αρικο. Βέβαια αφού δε το πήρε πίσω με τσαμπουκά ή δε φώναξε την αστυνομία, είναι άξιος της τύχης του..αλλά οκ δεν είμαστε όλοι ίδιοι. Πάντως είναι για κλωτσιές η συγκεκριμένη.
να διαμαρτυρηθεί στο σωματείο εκδιδομένων γυναικών.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
506
Κριτικές
3
Like
709
Πόντοι
366
Ρε μαλάκες εντάξει καλός ο χαβαλές, αλλά του παιδιού του ψίρισαν ένα 50αρικο. Βέβαια αφού δε το πήρε πίσω με τσαμπουκά ή δε φώναξε την αστυνομία, είναι άξιος της τύχης του..αλλά οκ δεν είμαστε όλοι ίδιοι. Πάντως είναι για κλωτσιές η συγκεκριμένη.
και αστυνομια να φωναζει τι θα γινοταν δηλαδη αφου πολλα απο αυτα δεν εχουν καν αδεια λειτουργιας
 

Antidote

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.212
Κριτικές
32
Like
6.933
Πόντοι
5.646

ε δεν το πιστευω αυτο ειναι δυσφημιση του ονοματος της, ντροπη αλητες να μιλατε ετσι για το κοριτσι :2funny::2funny::2funny:
@Helluvatime @Antidote
Δεν πιστεύω λέξη :2funny:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Μα καλα εσεις δεν εισασταν ολοι οι καυλομενοι με την εν λογο κοπελια? Που ειχα παει την ειχα δει και ελεγα για μπαζόλι? ειχε βαλει κιλα κτλ?Τωρα τι την κατηγορειτε τη ΜΟΥΝΑΡΑ?Αστηνε να κερναει φολες η ανθυπομετρια μη πω τιποτα χειροτερο.
Οσο για το παλουκαρι ηθελέστα και παθέστα.Ζητας τα χρηματα σου πισω και δεν φευγεις μεχρι να τα παρεις, ακομα και αστυνομια κουβαλας εκει μεσα απο το κινητο σου τηλ, μη σου πω βαζεις και λιγες σαλτσες.
Υπαρχει ομως και ο αλλος τροπος να μην κανεις τιποτα και να φυγεις κυριος και απλα δεν ξαναπατας, ενταξει ενα 50ρικο δεν ειναι τιποτα και οσοι παμε στουντιο αυτο το ξερουμε καλα ειδαλως καθεσαι μεταξουργειο φυλης.Παντος εν τελη λυπαμαι τον φιλαρακο διοτι πιστευω δεν ειναι τοσο τα χρηματα αλλα η ξενερα η παλιοκατασταση που δημιουργειτε που σε χαλαει γενικα σαν αντρα κτλ.Το εχω δει να συμβαινει και σε εμενα και μπροστα μου σε ετερο πελατη και προλαβα εφυγα.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.800
Κριτικές
11
Like
14.120
Πόντοι
3.246
Μα καλα εσεις δεν εισασταν ολοι οι καυλομενοι με την εν λογο κοπελια? Που ειχα παει την ειχα δει και ελεγα για μπαζόλι? ειχε βαλει κιλα κτλ?Τωρα τι την κατηγορειτε τη ΜΟΥΝΑΡΑ?Αστηνε να κερναει φολες η ανθυπομετρια μη πω τιποτα χειροτερο.
Οσο για το παλουκαρι ηθελέστα και παθέστα.Ζητας τα χρηματα σου πισω και δεν φευγεις μεχρι να τα παρεις, ακομα και αστυνομια κουβαλας εκει μεσα απο το κινητο σου τηλ, μη σου πω βαζεις και λιγες σαλτσες.
Υπαρχει ομως και ο αλλος τροπος να μην κανεις τιποτα και να φυγεις κυριος και απλα δεν ξαναπατας, ενταξει ενα 50ρικο δεν ειναι τιποτα και οσοι παμε στουντιο αυτο το ξερουμε καλα ειδαλως καθεσαι μεταξουργειο φυλης.Παντος εν τελη λυπαμαι τον φιλαρακο διοτι πιστευω δεν ειναι τοσο τα χρηματα αλλα η ξενερα η παλιοκατασταση που δημιουργειτε που σε χαλαει γενικα σαν αντρα κτλ.Το εχω δει να συμβαινει και σε εμενα και μπροστα μου σε ετερο πελατη και προλαβα εφυγα.
Ακομα καυλωμενοι ειμαστε μαζι της :2funny:
:bigdick::wanker:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.981
Κριτικές
14
Like
3.968
Πόντοι
2.777
Μα καλα εσεις δεν εισασταν ολοι οι καυλομενοι με την εν λογο κοπελια? Που ειχα παει την ειχα δει και ελεγα για μπαζόλι? ειχε βαλει κιλα κτλ?Τωρα τι την κατηγορειτε τη ΜΟΥΝΑΡΑ?Αστηνε να κερναει φολες η ανθυπομετρια μη πω τιποτα χειροτερο.
Οσο για το παλουκαρι ηθελέστα και παθέστα.Ζητας τα χρηματα σου πισω και δεν φευγεις μεχρι να τα παρεις, ακομα και αστυνομια κουβαλας εκει μεσα απο το κινητο σου τηλ, μη σου πω βαζεις και λιγες σαλτσες.
Υπαρχει ομως και ο αλλος τροπος να μην κανεις τιποτα και να φυγεις κυριος και απλα δεν ξαναπατας, ενταξει ενα 50ρικο δεν ειναι τιποτα και οσοι παμε στουντιο αυτο το ξερουμε καλα ειδαλως καθεσαι μεταξουργειο φυλης.Παντος εν τελη λυπαμαι τον φιλαρακο διοτι πιστευω δεν ειναι τοσο τα χρηματα αλλα η ξενερα η παλιοκατασταση που δημιουργειτε που σε χαλαει γενικα σαν αντρα κτλ.Το εχω δει να συμβαινει και σε εμενα και μπροστα μου σε ετερο πελατη και προλαβα εφυγα.
υπάρχει λύση
εμείς οι καυλωμένοι γάτοι με την πάρτι της μαζευόμαστε,
την κλείνουμε για παρτούζα 2ωρη (πληρώνουμε bitcoin)
4 άτομα.
Μπουκωμένη από όλες τις πάντες, μπρος, πίσω αυτιά, στόμα, μασχάλες
δε θα μπορεί να βγάλει κιχ, θα σκιστεί ως γάτα.
Ξαναπιάνει δουλειά το 2035
 

Alkis_Komninos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας! Είμαι επισκέπτης για 2 μέρες από Θεσσαλονίκη και θέλω να επισκεφθώ κάποιο στούντιο δεν έχω ιδέα από την πόλη αν θα μπορούσατε να μου προτείνετε μερικά! Δεν με ενδιαφέρει το εμφανισιακο κομμάτι όσο τα του αγώνος και η ωραία συμπεριφορά/επικοινωνία. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Που είναι ο Κουλουράκιας να σχολιάσει το κλείσιμο της παπατζοαλυσίδας?
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
506
Κριτικές
3
Like
709
Πόντοι
366
Τι φαση με το studio de paris γιατι κλεινει ξερει κανεις και ξερει σε ποια νεα διευθυνση θα παει?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
https://*****/en/StudioWorker/10913-Ina
https://*****/en/StudioWorker/10655-Celin
Δεν τις θυμαμαι, ξερει καποιος κατι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom