Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 54 10
Sex Studio 203710
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ωραία εμφάνιση αλλά η γκόμενά στο δωμάτιο μπάζο τελειος μπαίνει μέσα και αρχινα και φωνάζει και βρίζει σηκώνεται και φεύγει ζητάω τα χρήματα μου πίσω αφού δεν έκανα τίποτα και γυρίζει και μου λέει άκου να δεις μην τυχόν και ζητήσεις τα χρήματα πίσω πουτανα γιατί θα μάθω που είσαι! Βγαίνω ζητάω τα χρήματα από την τσατσά και μου λεει δεν μπορώ να στα δώσω πίσω και αρχινα και έρχεται και με βρίζει η άλλη με ύφος δεν πηδηξες μωρή πουτανα γτ λες ψέματα; έφυγα παιδιά και ένιωθα ότι με είχαν βιάσει... Μακρυά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2023
Όνομα κοπέλας
Άρτεμις
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
100€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NeronZero, giorgiodelafuentes2, claimain και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2023
Προσωπικά δε κατάλαβα τι έγινε, η κριτική ασαφής κ κακογραμμένη.
Μπερδεύομαι κ με τις υπηρεσίες που έβαλε, εντάξει δεν έκανε σεξ,οι υπηρεσίες τι ρόλο βαράνε;
03 Ιουλίου, 2023
Η μπαφοκαμμένη τυπισα το έχει σύστημα..Θελει να σε ψειρίσει σε 3 λεπτα χωρις σεξ.Μπαίνει στο δωμάτιο δεν προλαβαίνεις να την ακουμπησεις και στα 3 λεπτά φεύγει οριόμενη με βρισιες.. το έχει κάνει σε πολλές 10δες πελατών. Όσο για να refund ούτε λόγος.. βρίζει σε απειλεί κλπ και μάλιστα στην προηγούμενη αλυσίδα απείλησε με μαχαίρι πελάτη οπότε και την σουταραν όπως και σε γραφείο που ήταν
review reaction 1 Johnstef, anestis_38, claimain
03 Ιουλίου, 2023
@anestis_38 Έχω την ίδια απορία μαζί σου, όπως και με τις υπηρεσίες που συμπεριέλαβε στη κριτική του. Μόνο ο ίδιος θα μας λύσει το τι πραγματικά έγινε και τι δεν έγινε...
review reaction 1 anestis_38
03 Ιουλίου, 2023
Απότιση γράφουν στο φόρουμ για τα στούντιο αυτή είναι η γνωστή μάλβινα αλλά με άλλο όνομα. Δεν ξαρω τι παίζει δεν εχω δοκιμάσει αλλά λενε για πολύ κακίες συμπεριφορές και βρισιές τώρα δεν ξέρω είναι τπτ θύμα η είναι έτσι από τους μπαφους που πίνει όπως έλεγε ένας συναγωνιστής που είχε μπει μαζί της ήταν χάλια αλο μπαφους.αδερφε από ομορφιά για περιεγραψε αν θες βέβαια.
review reaction 1 koursaros66
03 Ιουλίου, 2023
10άρια όλα
review reaction 3 claimain, Revlimit
03 Ιουλίου, 2023
Κρίμα γιατί θα μπορούσε να ήταν κορυφή . Ευτυχώς γλύτωσαν γιατί ψηνόμουνα . Πίστευα ότι έχει στρώσει λιγάκι το κ@ργιολακι
review reaction 1 review reaction 3 anestis_38, claimain
03 Ιουλίου, 2023
Μπράβο στον συναγωνιστή για την ενημέρωση!!!!!!!
Μαύρο στην κοπέλα!!!!!
Μακριά!!!!!
Έσωσε πολύ κόσμο και πολλά λεφτά!
review reaction 1 anestis_38, questas13, koursaros66
04 Ιουλίου, 2023
φίλε βλέπω ότι κι εσύ (όπως κι ο προηγούμενος) για να πείτε την (κακή) εμπειρία σας φτιάξατε κλώνο προφίλ. Τι διάολο τόσο φοβιστικό είναι το μαγαζί ;
04 Ιουλίου, 2023
Παιδιά είναι αγενεστατη εννοώ έχω πάει τόσες φορές εκεί και έχει μια ευγενική νεαρά υπηρεσία γύρω στα 35 αυτή η φαφουτα που έχει εκεί της εξήγησα δεν έκανα τίποτα και μου λέει η σκατοβουλγαρα λεφτά δεν δίνω πίσω γιατί ρε παιδιά 100 ευρώ έδωσα να έκανα κάτι στον διάολο... Μόνο μαρίνα αξίζει εκεί καμία αλλη
04 Ιουλίου, 2023
Τελικά η μόνη άμυνα είναι αφού το έχει σύστημα να μποϊκοτάρουμε την αλυσίδα που δουλεύει η συγκεκριμένη κορασίδα. Είναι λίγο τραβηγμένο αλλά αν και οι τσατσαδες δεν επιστρέφουν τα χρήματα τότε είναι συνεργεία . Προφανώς η κοπέλα σιχαίνεται αυτό που κάνει και προσπαθεί να αποφύγει τα γαμησια αλλά από την άλλη θέλει τα γκαφρα €€€€. Εξάλλου την έχω δει στο instagram της καψούρα με τον γκόμενο της που λογικά είναι και ο νταβάς της .ΜΑΥΡΟ ΠΑΙΔΙΑ μέχρι να την σουτάρουν .
review reaction 1 Johnstef
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2