Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Ξαμολυθείτε.

https://*****/en/StudioWorker/10486-Catalina


 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Και σε 2 μήνες πάλι πιο γρήγορα θα πάω σε στούντιο από σένα.
Chris Pratt Oh Snap GIF


Πως μου την έφερες έτσι;

Κουλουράκια, βάλανε "stories" στο site. Ναι ρε, σαν το instagram, που δεν έχεις.
Επειδή όμως έχεις bou, κάνε story την επόμενη εξόρμηση σου, σε 2 μήνες δηλαδή, να πέσει το σάητ.
@Revlimit
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Chris Pratt Oh Snap GIF


Πως μου την έφερες έτσι;

Κουλουράκια, βάλανε "stories" στο site. Ναι ρε, σαν το instagram, που δεν έχεις.
Επειδή όμως έχεις bou, κάνε story την επόμενη εξόρμηση σου, σε 2 μήνες δηλαδή, να πέσει το σάητ.
@Revlimit
Θα βάλω ινσταγκραμ καλύτερα,θα καβλαντίζω τις γκόμεναι. Θα τον παίζω με λύκε.
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.339
Πόντοι
24.571
Πώωω ,τί καβλόφατσα είναι αυτή;

Λέτε να μπλέξω πάλι με το Κ;
Catalina : Πανεμορφο προσωπο , πολυ ωραιο κορμι σφιχτο με μεγαλα κωλομερια τυπου Κατ , υψος 1.70 και κατι . Κουκλαρα εν ολιγοις , δε με φολιασε αλλα πολυ οριακα αποδεκτο ηταν το σερβις της . Εβγαλε μωρομαντηλα να καθαρισει το πουτσο μου στην αρχη , δε το δεχτηκα και εκανε πισω δεν επεμεινε . Περαν αυτου , στο σεξ δεν εκλεψε σε στασεις , λιγο τζελ , δε το χει με το γαμησι , βγαζει και κατι ακυρες ψευτοκραυγες αλλα οκ εκανα τη δουλεια μου , 3 στασεις κοπανημα κ τελειωμα στο λαστιχο στα 4 .
Θα τη ξαναπαρω σε μεγαλυτερο προγραμμα και θα επανελθω , ωραιο στηθος 2.5 αρια μαλακα πλαστικα βυζομπαλα που δενουν με το συνολο

Κατ εμε μαζι με Κατ τα πιο ωραια μουνια σε εμφανιση στα στουντιο τωρα, η Κατ ομως παιζει σα κομπολοι τη πουτσα δε συγκρινεται ασχετα αν ξεπεταει ενιοτε


Σχετικα με μια καινουργια τη Melissa που ηταν στο queens σημερα , δε ξερω αν ειναι κραχτης ή οχι , παντως τα μασαγε η τσατσα οτι δε ξερει γτ δεν ηρθε ουτε ποτε ξεκιναει και κατι κουλα

Μια αλλη Ivana κολομβιανη βοιδοκωλα ειναι και λιγο χοντρουλα απο κοντα , δε ξερω πως ειναι στο δωματιο
 
Τελευταία τροποποίηση:

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Catalina : Πανεμορφο προσωπο , πολυ ωραιο κορμι σφιχτο με μεγαλα κωλομερια τυπου Κατ , υψος 1.70 και κατι . Κουκλαρα εν ολιγοις , δε με φολιασε αλλα πολυ οριακα αποδεκτο ηταν το σερβις της . Εβγαλε μωρομαντηλα να καθαρισει το πουτσο μου στην αρχη , δε το δεχτηκα και εκανε πισω δεν επεμεινε . Περαν αυτου , στο σεξ δεν εκλεψε σε στασεις , λιγο τζελ , δε το χει με το γαμησι , βγαζει και κατι ακυρες ψευτοκραυγες αλλα οκ εκανα τη δουλεια μου , 3 στασεις κοπανημα κ τελειωμα στο λαστιχο στα 4 .
Θα τη ξαναπαρω σε μεγαλυτερο προγραμμα και θα επανελθω , ωραιο στηθος 2.5 αρια μαλακα πλαστικα βυζομπαλα που δενουν με το συνολο

Κατ εμε μαζι με Κατ τα πιο ωραια μουνια σε εμφανιση στα στουντιο τωρα, η Κατ ομως παιζει σα κομπολοι τη πουτσα δε συγκρινεται ασχετα αν ξεπεταει ενιοτε


Σχετικα με μια καινουργια τη Melissa που ηταν στο queens σημερα , δε ξερω αν ειναι κραχτης ή οχι , παντως τα μασαγε η τσατσα οτι δεν ηρθε και δε ξερω ποτε ξεκιναει και κατι κουλα

Μια αλλη Ivana κολομβιανη βοιδοκωλα ειναι και λιγο χοντρουλα απο κοντα , δε ξερω πως ειναι στο δωματιο

Θα μάθει το κορίτσι. Είναι καινούργιο ακόμα. Δείχνει δεκτικο απο τη φατσα.
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.339
Πόντοι
24.571
Θα μάθει το κορίτσι. Είναι καινούργιο ακόμα. Δείχνει δεκτικο απο τη φατσα.
3 μηνες θα μεινει Ελλαδα , 2 μερες εχει μονο εδω , κολομβιανη ειναι . Να πας θα σ αρεσει αλλα με χαμηλες προσδοκιες και μην αφησεις να σου καθαρισει τη πουτσα , εισαι μπαρουτοκαπνισμενος απο Αναιδα σε τετοια κολπα εσυ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
3 μηνες θα μεινει Ελλαδα , 2 μερες εχει μονο εδω , κολομβιανη ειναι . Να πας θα σ αρεσει αλλα με χαμηλες προσδοκιες και μην αφησεις να σου καθαρισει τη πουτσα , εισαι μπαρουτοκαπνισμενος απο Αναιδα απο τετοια κολπα εσυ
Να ετοιμάσω πακέτο τότε.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Κατ εμε μαζι με Κατ τα πιο ωραια μουνια σε εμφανιση στα στουντιο τωρα, η Κατ ομως παιζει σα κομπολοι τη πουτσα δε συγκρινεται ασχετα αν ξεπεταει ενιοτε
Παίζει σα κομπολόι τη πούτσα αλλά πίπα δε ξέρει να πάρει.
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.339
Πόντοι
24.571
Παίζει σα κομπολόι τη πούτσα αλλά πίπα δε ξέρει να πάρει.
Μιας κ το ανεφερες δεν αφησα τη κολομπιανα να μου παρει πιπα .

Εκανε τη μαλακια με τα μωρομαντηλα στην αρχη που πηγε να καθαρισει τη πουτσα οποτε την εκοψα για αμπαλη κ παρεκαμψα αυτο το σταδιο . Πιπιλισα ρωγες , πασπατεψα κ μπηκα απευθειας

Η μονη λατινα που ηξερε να γαμιεται απ οσες ηρθαν ηταν μια Γαβριελα που χε γραψει ο κλαιν, μετρια εμφανισιακα αλλα σκυλι στο δωματιο. Ειτε φολες ειτε νεροβραστες θα ναι
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Ενταξει 3 μηνες θα κατσει, σε 2 μηνες θα πας αρα προλαβαινεις ενταξει :2funny:
@Helluvatime
Έχουνε βρει κόλπο τώρα και τις κρατάνε παραπάνω, όσες θέλουν να κάτσουν τουλάχιστον. :wanker::wanker::wanker:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αυτή τελικά την δοκίμασε κανείς?
Catalina : Πανεμορφο προσωπο , πολυ ωραιο κορμι σφιχτο με μεγαλα κωλομερια τυπου Κατ , υψος 1.70 και κατι . Κουκλαρα εν ολιγοις , δε με φολιασε αλλα πολυ οριακα αποδεκτο ηταν το σερβις της . Εβγαλε μωρομαντηλα να καθαρισει το πουτσο μου στην αρχη , δε το δεχτηκα και εκανε πισω δεν επεμεινε . Περαν αυτου , στο σεξ δεν εκλεψε σε στασεις , λιγο τζελ , δε το χει με το γαμησι , βγαζει και κατι ακυρες ψευτοκραυγες αλλα οκ εκανα τη δουλεια μου , 3 στασεις κοπανημα κ τελειωμα στο λαστιχο στα 4 .
Θα τη ξαναπαρω σε μεγαλυτερο προγραμμα και θα επανελθω , ωραιο στηθος 2.5 αρια μαλακα πλαστικα βυζομπαλα που δενουν με το συνολο

Κατ εμε μαζι με Κατ τα πιο ωραια μουνια σε εμφανιση στα στουντιο τωρα, η Κατ ομως παιζει σα κομπολοι τη πουτσα δε συγκρινεται ασχετα αν ξεπεταει ενιοτε


Σχετικα με μια καινουργια τη Melissa που ηταν στο queens σημερα , δε ξερω αν ειναι κραχτης ή οχι , παντως τα μασαγε η τσατσα οτι δε ξερει γτ δεν ηρθε ουτε ποτε ξεκιναει και κατι κουλα

Μια αλλη Ivana κολομβιανη βοιδοκωλα ειναι και λιγο χοντρουλα απο κοντα , δε ξερω πως ειναι στο δωματιο
Μία σελίδα πίσω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom