Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.339
Πόντοι
24.571
Άσε μας τώρα, πρέπει να δω τη C.
Catalina οχι Katalina γιατι βλεπω εχει μια με ονομα Katalina στο κασ.6 σημερα, αλλη ειναι αυτη. Περονοσπορος επεσε με δαυτες τι διαολο.
Σου πα σερβις ειναι για τα πανηγυρια αλλα ειναι πολυ ωραιο μουνι , εσενα σου αρκει οποτε δες την


Τον @Koulourakias1 ρώτα που του τα έκανε όλα μέσα η καβλιάρα Κ. :wanker::wanker::wanker:

@Revlimit
Μη δειτε καποιον να αγαπαει , δεν αντεχετε ρε τσογλανια. Αν το σκασει μαζι με βαλντεραμα σε 3 μηνες εσεις ειστε υπευθυνοι
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.775
Κριτικές
11
Like
13.985
Πόντοι
3.246

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Εγω ειχα ακουσει οτι παρολο που ειναι κουλουρακιας
δεν του το χε γλυψει το κουλουρι μονο σε αλλους το εγλυφε :2funny::2funny:
Το είχα ξαναπει πριν καιρό ότι το ψευδώνυμο είναι συμπτωματικό. Δεν ήξερα τι να βάλω , μασούλαγα κουλούρι εκείνη την ώρα. Οπότε κουλουράκιας.

Ούτε κωλο γαμαω. Το αποφεύγω σαν το διάολο το λιβάνι. Όπου κώλος, πηγή μυρίων κωλοβακτηριδίων.

Είμαι παλαιών αρχών. Πηγαίνω και εκκλησία. Μια φορά πήγα δηλαδή όταν με βάφτισαν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.454
Κριτικές
21
Like
9.979
Πόντοι
3.346
Το είχα ξαναπει πριν καιρό ότι το ψευδώνυμο είναι συμπτωματικό. Δεν ήξερα τι να βάλω , μασούλαγα κουλούρι εκείνη την ώρα. Οπότε κουλουράκιας.

Ούτε κωλο γαμαω. Το αποφεύγω σαν το διάολο το λιβάνι. Όπου κώλος, πηγή μυρίων κωλοβακτηριδίων.

Είμαι παλαιών αρχών. Πηγαίνω και εκκλησία. Μια φορά πήγα δηλαδή όταν με βάφτισαν.
Το κουλούρι ήταν με τυρί? :grin:
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Για πρώην αγοράκι τον κόβω…
Δεν ξέρω από που το συμπεραίνεις αυτό αλλά να σου πω εγώ τι ξέρω επί του θέματος χωρίς βέβαια τίποτα να είναι απόλυτο.

Στις transgender γυναίκες υπάρχουν κάποια χαρακτηριστικά που είναι ισχυρά,που ίσως προδίδουν το πραγματικό φύλο. Καρύδι που προεξέχει,καραμπινάτη ένδειξη, φαρδεις ώμοι, μακρύ 'κολλαρο' , το κόκκαλο κάτω απ το λαιμό, πόδια πολύ ισχυρά που νιώθεις ότι μπορείς να σε πνίξουν άμα σε βάλουν κάτω,μικρή λεκανη και άλλα.

Επίσης διάβασα ότι στους άντρες συνήθως το τρίτο δάχτυλο, 'του δαχτυλιδιου' είναι πιο μακρύ ή ίσο με τον δείκτη γιατί είχαν εκτεθεί σε μεγάλη ποσότητα τεστοστερόνης στη μήτρα.

Καραμπινάτη απόδειξη ότι είναι γυναίκα είναι οτι υγράνεται το μουνι.

Βέβαια όλα τα ισχυρά χαρακτηριστικά,πλην του καρυδιου για το οποίο δεν είμαι σίγουρος μπορεί να τα έχουν και γυναίκες.


Συμφωνα με αυτά λοιπόν καρύδι που προεξέχει η Catalina δεν έχει, φαρδεις ώμους παλαιστή δεν βλέπω, κολλαρο μακρύ δεν βλέπω,πόδια μυώδη δεν βλεπω και εδώ βλέπω δάχτυλο δακτυλιδιού αρκετά πιο κοντό απ το δείκτη.

Μένει η εξέταση του μουνιου αν υγραίνεται.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.775
Κριτικές
11
Like
13.985
Πόντοι
3.246
Το είχα ξαναπει πριν καιρό ότι το ψευδώνυμο είναι συμπτωματικό. Δεν ήξερα τι να βάλω , μασούλαγα κουλούρι εκείνη την ώρα. Οπότε κουλουράκιας.

Ούτε κωλο γαμαω. Το αποφεύγω σαν το διάολο το λιβάνι. Όπου κώλος, πηγή μυρίων κωλοβακτηριδίων.

Είμαι παλαιών αρχών. Πηγαίνω και εκκλησία. Μια φορά πήγα δηλαδή όταν με βάφτισαν.
Δηλαδη εαν μασουσες καμια πουτσα εκεινη την ωρα θα λεγοσουν πουτσακιας?? :2funny::2funny::2funny::2funny:
@Helluvatime
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Για πρώην αγοράκι τον κόβω…
Πολλές λατίνες αγοροφέρνουν χωρίς να είναι τράνς. Είναι αποτέλεσμα αφροινδιανικης μίξης, για αυτό αρκετές έχουν αυτά τα άγρια χαρακτηριστιικά.
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Τελικά πήγα χτες στη Λατίνα την Catalina.
Δεν...

Διάλεξα λάθος μέρα κατά πρώτον . Κυριακή χτες ,είχα κατεβάσει κάτι τσίπουρα και ήμουν σκατα.

Εμφανισιακά πολύ κοντά στο βίντεο χωρίς τη λάμψη ,ελαφρώς πιο τσουπωτή ισως, δεν μου φάνηκε τόσο καβλα όπως στο βίντεο και ήταν κι αυτή πτώμα.

Εφολιάσθην. Μαντιλακι, καποτα αμέσως σε πεσμένο πουλί ,μετά βίας μου σηκώθηκε, δεν καβλωσα καθόλου, σήκω πέσε ήταν το πουλί και μετά από αλλαγή καποτός την κατάφερα σε στάση δόγη όπου ψιλοκαμπούριαζε δείχνοντας ότι δεν αντέχει το κοπάνημα.

Μου ήρθε και μια απαίσια μυρωδιά μουνίλας στη μάπα και αυτό ήταν.

Της το δίνω όμως ότι έκανε υπομονη με τα σήκω κάτσε του πουλιού μου.

Ξεχασα,κατά τη διάρκεια του δόγη έπιανε τον κωλο της δείχνοντάς μου να την αρχίσω στις φαπες και της έριξα μερικές.

Εν κατακλείδι δεν μου άρεσε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tasivarop

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
7
Like
263
Πόντοι
280
Καλησπερα, χρονια πολλα, Εχει παει κανεις προσφατα με sunny wild αξιζει στο απλο προγραμμα? Εχω δει κριτικες απλα κανας πιο προσφατος, γιατι λεω να περασω απο βδομαδα.
Μου εχει καρφωθει να παω με πορνοσταρ ετσι για να χω να το λεω
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.963
Κριτικές
14
Like
3.848
Πόντοι
2.777
Τελικά πήγα χτες στη Λατίνα την Catalina.
Δεν...

Διάλεξα λάθος μέρα κατά πρώτον . Κυριακή χτες ,είχα κατεβάσει κάτι τσίπουρα και ήμουν σκατα.

Εμφανισιακά πολύ κοντά στο βίντεο χωρίς τη λάμψη ,ελαφρώς πιο τσουπωτή ισως, δεν μου φάνηκε τόσο καβλα όπως στο βίντεο και ήταν κι αυτή πτώμα.

Εφολιάσθην. Μαντιλακι, καποτα αμέσως σε πεσμένο πουλί ,μετά βίας μου σηκώθηκε, δεν καβλωσα καθόλου, σήκω πέσε ήταν το πουλί και μετά από αλλαγή καποτός την κατάφερα σε στάση δόγη όπου ψιλοκαμπούριαζε δείχνοντας ότι δεν αντέχει το κοπάνημα.

Μου ήρθε και μια απαίσια μυρωδιά μουνίλας στη μάπα και αυτό ήταν.

Της το δίνω όμως ότι έκανε υπομονη με τα σήκω κάτσε του πουλιού μου.

Ξεχασα,κατά τη διάρκεια του δόγη έπιανε τον κωλο της δείχνοντάς μου να την αρχίσω στις φαπες και της έριξα μερικές.

Εν κατακλείδι δεν μου άρεσε.
χάλια...
τι σας πιάνει και κάνετε απονενοημένα άλματα;!
πιο πολύ απογοήτευση παρά κάτι άλλο.
τέλος πάντων, ευχαριστούμε για τη συνδρομή με την εμπειρία που είχες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom