Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Εκανα εγραφη τον Αύγουστο αλλα το παράτησα ..Τις τελευταίες 2 εβδομάδες ασχολούμαι με τη σελιδα... και τα τελευταία 3 χρονια την ψαχνω
Σεβαστο, αλλα αφου δεν ησουν γραμμενος να κανεις ερωτηση δεν γινεται να σου απαντουσε καποιος, αυτο λεω...
 

Πράκτωρ Θου Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
237
Κριτικές
6
Like
1.394
Πόντοι
481
Ενημερωτικά,γύρισαν τα βαρέων βαρών βυζια στο πόστο
Ενημερωτικά,γύρισαν τα βαρέων βαρών βυζια στο πόστο τους. Η Βικτωρία το παλτό.
η Βικτώρια απο τριγγετοαλυσίδα;; σκεφτόμουν να την επισκεφθώ δεν αξίζει λες;
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Εν μέσω κακοκαιρίας "Ελπίδα" πήγα να τσεκάρω τη νεοτατη κορασίδα Στέλλα -με κάποια ομολογουμένως επιφύλαξη γιατι η αλυσίδα αυτή στον ιστότοπο που διαφημίζεται βάνει πολλά φέικ προφιλ για κράχτες. Ευχάριστη έκλπληξη, η Στέλλα είναι πράγματι όπως στις φωτό: Ελληνίδα 1.70 αδύνατη μελαχροινή με καρέ μαλί, κανένα τατουάζ -αλλά κάποιες ελιές, μικρό στήθος, στρογγυλό πρόσωπο και 25 ετών αματουρι. Δηλώνει ότι έχει ξαναδουλέψει λίγο σε στούντιο-αλλά δε λέει που..αν ξέρει κανενας συναγωνιστής να πει- αλλά είναι εμφανώς καινούρια με λίγα χλμ. Δηλωσε ότ ι μένει νότια προάστια. Θέλει λίγο καθοδήγηση και οπωσδήποτε κάνεις λίγο σόσιαλ μαζί για να τη ζεστάνεις ως ρουκι. Είχα μεγάλη ανησυχία για την ακα πίπα μετά από χιονοθύελα έξω, αλλά ήρθε ευχάριστη εκπληξη ότι το δούλεψε μερακλίδικα με σπατουλάρισμα γλυψίματα σε κορμό, ντιπθροατ και τα ρέστα. Το τέλος ήρθε γρήγορα αλλά δεν πετάγεται να φύγει απ'το δωμάτιο και συνεχίσαμε συνομιλία ευχάριστα. Στα υπόψιν λοιπόν για νέα επίσκεψη. όσο δουλέψει στο επάγγελμα αυτό...
σίγουρα δεν είναι όπως οι φωτός μιας και οι φωτός είναι όλες κλεμμένες απ το ίντερνετ
 

Thatweirdone

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2020
Μηνύματα
109
Κριτικές
1
Like
264
Πόντοι
21
Το μεσημερι τουμπανο λατινα κολωνου 27Α,ολοκληρη στρατια περιπεμενε στο σαλονι να την τεκνοποιηση,εφυγα λογο της ουρας και πηγα να καταθεσω μεγαλου αλεξανδρου 28
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
η Βικτώρια απο τριγγετοαλυσίδα;; σκεφτόμουν να την επισκεφθώ δεν αξίζει λες;
Στο deluxe δουλεύει συνήθως. Μόνο τεράστια βυζια έχει και μεγάλο παλτό. την έχω πάρει κάμποσες φορές. μου την έλεγε κιόλας στο δεκάλεπτο(μαζί με πίπα) ότι αργώ.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Έχει κανείς κανένα νέο για Καταλέγια; Πριν κανένα μήνα που πήρα τηλέφωνο στα στούντια ,στο ένα μια γριά τσα2 ειπε ότι έφυγε απ την Ελλάδα,στο άλλο ότι θα λείψει κανένα μήνα.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.282
Κριτικές
19
Like
9.217
Πόντοι
9.095

Συνημμένα

  • F3680742-4B93-48C2-82EA-11E728880B03.jpeg
    F3680742-4B93-48C2-82EA-11E728880B03.jpeg
    3,6 MB · Εμφανίσεις: 113

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Αυτό το πρόγραμμα είναι μουφα. Δεν δουλεύει. Κάθε μέρα το αλλάζουν.
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Ρε παιδιά ένα κινεζοειδες που είδα στις διαφημίσεις δεξιά στο κασσανδρας 4Γ τι φάση ξέρει κανείς τίποτα για αυτό?
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ρε παιδιά ένα κινεζοειδες που είδα στις διαφημίσεις δεξιά στο κασσανδρας 4Γ τι φάση ξέρει κανείς τίποτα για αυτό?
Ξέρει ένας. Την είχα δει πριν αρκετό καιρό. Οι φωτογραφίες δεν είναι δικές της. Πρόκειται περί κοντοχοντροειδούς που φέρνει σ αυτή με πάρα πολύ φαντασία λίγο στα σχιστά ματιά.
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Ξέρει ένας. Την είχα δει πριν αρκετό καιρό. Οι φωτογραφίες δεν είναι δικές της. Πρόκειται περί κοντοχοντροειδούς που φέρνει σ αυτή με πάρα πολύ φαντασία λίγο στα σχιστά ματιά.
Αυτό που προσπαθούν να μας γελάσουν είναι αρκετά αστείο
 

Apitsinkolos

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες, παιζει τιποτα πιπινοειδες (max 25) που να αξιζει αυτη την περιοδο ?
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Πάντως ειναι εδω 99%
Δεν ειναι 100%. Εκτός αυτού η συγκεκριμένη αλυσίδα φημίζεται για τα μουφα προγράμματα, αρκετές φορές έχω πάει σε κατάστημα και είναι μόνη της η τσα! Που φτηνή τακτική που μας μειώνει και σαν πελάτες να βλέπουμε ένα πρόγραμμα να πηγαίνεις στανταρακι ότι θα τον μουλιάσεις και να τρως πανυγηρικο άκυρο με φτηνές δικαιολογίες. Μου έχει τύχει πάνω από 5 φορές με τα συγκεκριμένα μαγαζια να μην είναι καμιά και άλλες τόσες να έχει στο πρόγραμμα 2 και 3 στη βάρδια και να βλέπεις μια και εντελώς τυχαία να είναι η χειρότερη! Μια άλλη φορά μου λεει η τσα στο 238, ότι κοπελα είναι σε πρόγραμμα μια ωρα, λέω θα περιμένω,πόρτες στα δωμάτια ανοικτές, τώρα που ήταν κοπελα και πελάτης μάλλον σε κανα μπαλκόνι ?.. Απλά τραγικοί.. Επίσης με 1 ή 2 εξαιρέσεις είναι τεράστια κομοδινα όλες και μάλιστα κάποιες πολύ εύκολα πασάρουν τηλ να σε δαγκώνουν απ έξω.. Κοινώς σημαίνει ότι η αλυσίδα είναι 3 λαλούν και 2 χορεύουν.
Θα προτιμησω μαγαζια που υπάρχουν χρόνια που ίσως το μοναδικό τους μειονέκτημα είναι πως θα δούμε καμιά μουφα φωτο, που με οποία έχω περάσει και είχε μουφα φωτο από ότι κατάλαβα δεν είναι θέμα μαγαζιών αλλά κοριτσιών που δεν θέλουν να έχουν αληθινές φωτός δικούς τους λόγους προφανώς.. Εγώ χρόνια είμαι φαν Γερμανών και Λατίνοαλισυδας, βέβαια λατινα έχουμε να δούμε 2 χρόνια με τον covid αλλά ακόμα την παλεύουν..
Τεσπα κλείνοντας βλέπω προσπάθειες μαγαζιών να ρίξουν τον πελάτη με ωραία δωμάτια παντοφλακια σεντονακια ποτάμια και μαλακειες τέτοιες αλλά έχουν χάσει την ουσία που ειναι και το βασικό, δηλαδή το μουνι ?.. Τώρα όλα τα άλλα να χαμε να λέγαμε. 9-10 χρόνια πριν σε 3χειροτερα μαγαζια τον χωναμε αλλά τουλάχιστον υπήρχαν κορμιά της προκοπής... Τωρα έχουν μείνει πολύ λίγα.. Για το θεαθήναι καλοί είναι οι περισσότεροι αλλά ουσία 0.. Ίσως τους γαμησε λίγο ο covid αλλά ποσώς με ενδιαφέρει.. Υπάρχουν κ αλλού πορτοκαλιες..
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Δεν ειναι 100%. Εκτός αυτού η συγκεκριμένη αλυσίδα φημίζεται για τα μουφα προγράμματα, αρκετές φορές έχω πάει σε κατάστημα και είναι μόνη της η τσα! Που φτηνή τακτική που μας μειώνει και σαν πελάτες να βλέπουμε ένα πρόγραμμα να πηγαίνεις στανταρακι ότι θα τον μουλιάσεις και να τρως πανυγηρικο άκυρο με φτηνές δικαιολογίες. Μου έχει τύχει πάνω από 5 φορές με τα συγκεκριμένα μαγαζια να μην είναι καμιά και άλλες τόσες να έχει στο πρόγραμμα 2 και 3 στη βάρδια και να βλέπεις μια και εντελώς τυχαία να είναι η χειρότερη! Μια άλλη φορά μου λεει η τσα στο 238, ότι κοπελα είναι σε πρόγραμμα μια ωρα, λέω θα περιμένω,πόρτες στα δωμάτια ανοικτές, τώρα που ήταν κοπελα και πελάτης μάλλον σε κανα μπαλκόνι ?.. Απλά τραγικοί.. Επίσης με 1 ή 2 εξαιρέσεις είναι τεράστια κομοδινα όλες και μάλιστα κάποιες πολύ εύκολα πασάρουν τηλ να σε δαγκώνουν απ έξω.. Κοινώς σημαίνει ότι η αλυσίδα είναι 3 λαλούν και 2 χορεύουν.
Θα προτιμησω μαγαζια που υπάρχουν χρόνια που ίσως το μοναδικό τους μειονέκτημα είναι πως θα δούμε καμιά μουφα φωτο, που με οποία έχω περάσει και είχε μουφα φωτο από ότι κατάλαβα δεν είναι θέμα μαγαζιών αλλά κοριτσιών που δεν θέλουν να έχουν αληθινές φωτός δικούς τους λόγους προφανώς.. Εγώ χρόνια είμαι φαν Γερμανών και Λατίνοαλισυδας, βέβαια λατινα έχουμε να δούμε 2 χρόνια με τον covid αλλά ακόμα την παλεύουν..
Τεσπα κλείνοντας βλέπω προσπάθειες μαγαζιών να ρίξουν τον πελάτη με ωραία δωμάτια παντοφλακια σεντονακια ποτάμια και μαλακειες τέτοιες αλλά έχουν χάσει την ουσία που ειναι και το βασικό, δηλαδή το μουνι ?.. Τώρα όλα τα άλλα να χαμε να λέγαμε. 9-10 χρόνια πριν σε 3χειροτερα μαγαζια τον χωναμε αλλά τουλάχιστον υπήρχαν κορμιά της προκοπής... Τωρα έχουν μείνει πολύ λίγα.. Για το θεαθήναι καλοί είναι οι περισσότεροι αλλά ουσία 0.. Ίσως τους γαμησε λίγο ο covid αλλά ποσώς με ενδιαφέρει.. Υπάρχουν κ αλλού πορτοκαλιες..
Κάτι πρέπει να γίνει μ αυτά τα μουφα προγράμματα. το χουν ξεφτιλίσει.

Την Καταλέγια την βάζουν εδώ και ενάμιση μήνα στο πρόγραμμα, χωρίς να είναι καν εδώ και τη βγάζουν κάθε μέρα τελευταία στιγμή από κει. Και συνεχίζουν το χαβά τους καθε μέρα. Πίσσα μαύρο σ αυτή την αλυσίδα για να στρώσουν.

Έχουμε καμία πληροφορία αν θα γυρίσει η Καταλέγια;
 

tol2017

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
16
Like
6
Πόντοι
0
Ρε μάγκες, μιας και αναφέρθηκε πιο πάνω για το μούφα πρόγραμμα των συγκεκριμένων στούντιο, ξέρει κανείς αν δουλεύει ή αν υπάρχει όντως, μια κοπέλα που λέγεται Αριάνα (από Ουζμπεκιστάν γράφει) ??
Εχω δει φώτο, έχω παει στο στουντιο που λέει το προγραμμα αλλά είτε ''κατι της ετυχε και εφυγε'' είτε μου παρουσιασαν αλλη οτι δηθεν ειναι αυτη με διαφορετικο ονομα. Δε λέω, οι κοπέλες που ήταν παρούσες ηταν αρκετά καλές στο δωματιο (Ινα και Βαλεντίνα) αλλά θα ήθελα και τη συγκεκριμένη.
Τι παίζει με αυτή, ξερει κανείς?
 
Τελευταία τροποποίηση:

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Ρε μάγκες, μιας και αναφέρθηκε πιο πάνω για το μούφα πρόγραμμα των συγκεκριμένων στούντιο, ξέρει κανείς αν δουλεύει ή αν υπάρχει όντως, μια κοπέλα που λέγεται Αριάνα (από Ουζμπεκιστάν γράφει) ??
Εχω δει φώτο, έχω παει στο στουντιο που λέει το προγραμμα αλλά είτε ''κατι της ετυχε και εφυγε'' είτε μου παρουσιασαν αλλη οτι δηθεν ειναι αυτη με διαφορετικο ονομα. Δε λέω, οι κοπέλες που ήταν παρούσες ηταν αρκετά καλές στο δωματιο (Ινα και Βαλεντίνα) αλλά θα ήθελα και τη συγκεκριμένη.
Τι παίζει με αυτή, ξερει κανείς?

Ρε μαύρο στους παπατζηδες. Εγώ έχει τύχει να παω τσάρκα με φίλο και στα 8 9 μαγαζια και τα μισα ήταν κλαιεστα ή ήταν μόνο η τσατσά μέσα και στα άλλα μισά 2-3 είχε στο πρόγραμμα και μαξιμουμ 1-2 ειδαμε από κοντά.. Γενικά ψιλομπαζακια παίζουν στη πιάτσα παντού αλλά τέτοια παπατζα δεν την έχω ξαναδεί..
Guerrilla marketing, ειναι πολυ μπροστα ??
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
27
Like
4.255
Πόντοι
1.446
Ρε μαύρο στους παπατζηδες. Εγώ έχει τύχει να παω τσάρκα με φίλο και στα 8 9 μαγαζια και τα μισα ήταν κλαιεστα ή ήταν μόνο η τσατσά μέσα και στα άλλα μισά 2-3 είχε στο πρόγραμμα και μαξιμουμ 1-2 ειδαμε από κοντά.. Γενικά ψιλομπαζακια παίζουν στη πιάτσα παντού αλλά τέτοια παπατζα δεν την έχω ξαναδεί..
Guerrilla marketing, ειναι πολυ μπροστα ??
Ουτε απεξω απο αυτους τους μαλακες απορω πως κατελαβαν τοσο μεγαλο μεριδιο αγορας,παιζει να ειναι τελειως βιτρινα η φαση
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Ουτε απεξω απο αυτους τους μαλακες απορω πως κατελαβαν τοσο μεγαλο μεριδιο αγορας,παιζει να ειναι τελειως βιτρινα η φαση
Η μήπως πίσω από αυτή την αλυσίδα κρύβεται οργανωμένη σπείρα φανατικών φεμινιστριών που έχει θέσει στόχο να καμφθεί το ηθικό του πορνόπελάτη και να μην ξαναπατήσει το πόδι του σε οίκους ανοχής; Ποιος έχει περάσει καλά εκεί πέρα; Και εξαπλώνονται σα γάγγραινα:confused:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom