Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Είπα ότι είναι αλβανιδα αλλά μεγάλωσε Βέλγιο. Εκεί μένει.. Εκεί δουλεύει κ ολας, όχι δε ξέρω αν την έχει κάποιο site με βίζιτες.. Έχει "μάνατζερ" αν με πιάνεις ?
Δεν σε πιάνω ακριβώς τί σημαίνει μάνατζερ. Της κλείνει γαμησοδουλειες με πλουσιους δηλαδή; Αν είναι έτσι εδώ τί εκανε;Όταν είχε πρωτοέρθει ήταν εντελώς ασχετη. Περίεργη ιστορία. Απ το Βέλγιο στα στούντιο στην Ελλάδα.

Και όταν λες εκεί δουλεύει ,γαμησοδουλεια εννοείς ή κανονική;

Δεν ξέρω τι παίζει Βέλγιο καθόλου. Στούντιο και μπουρδέλα έχει εκει;

Αν είναι όντως Αλβανέζα ο μάνατζερ θα είναι πλακουτσοκέφαλος.

Θα ανέβω καμία βόλτα Βέλγιο, να της ρίξω κανένα μανατζαρισμένο μανίκι να θυμηθούμε τα παλιά. Αν τη βρω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Η καταλεγια είναι αλβανιδα, μόλις ξεπεταχτηκε μετεβει στο Βέλγιο.. Εξ όσων γνωρίζω από την ίδια δε θα έρθει στο άμεσο μέλλον.. Εχω ξαναπεί τα παραπάνω με τα λόγου γνώσεως!! Πάντως δεν μοιάζει με τις αλβανιδες που έχουμε συνηθίσει γι αυτό και ξεγελάει.. Ε τώρα στην αλυσίδα πλειοψηφία είναι αλβανικά κομοδινα, κάποιες για μια φορά καλές είναι.. Τώρα κάτι ουκρανιδες που έχω δει με τα μάτια μου είναι τριμπαζα, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.. Δυστυχώς λίγα τα σοβαρά μουνια στην Αθήνα είτε σε ντελα είτε σε στούντια. Μετρημένες στα δάχτυλα ίσως και του ενός χεριού.. Που θα παει θα έρθουν καλύτερες εποχές αλλά το έχω ξαναπεί και το ξαναλέω ότι ασχέτως τον covid οι αλλοδαπές σταρ δεν προτιμάνε πια την Ελλάδα, τους πέφτουμε λίγοι πλέον.. Βαστατε συναγωνιστές που θα παει θα ρθουν καλύτερες ενδοξες ημέρες ?
Καλά όλα αυτά στα πε η ιδια; Είναι αλβανέζα, απ το Βέλγιο,έχει μάνατζερ κλπ. Μήπως σου δώσε και τηλέφωνο και διεύθυνση του μπορδέλου που δουλεύει τώρα εκει;

Ένδοξες μέρες με Κούλη; Χλωμο
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Καλά όλα αυτά στα πε η ιδια; Είναι αλβανέζα, απ το Βέλγιο,έχει μάνατζερ κλπ. Μήπως σου δώσε και τηλέφωνο και διεύθυνση του μπορδέλου που δουλεύει τώρα εκει;

Ένδοξες μέρες με Κούλη; Χλωμο
Κουρασες ρε φιλε, δε καταλαβαίνεις και τίποτα.. Κράτα τα βασικά ότι δε θα ξανάρθει στο άμεσο μέλλον τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.914
Κριτικές
101
Like
47.750
Πόντοι
21.661
Κουρασες ρε φιλε, δε καταλαβαίνεις και τίποτα.. Κράτα τα βασικά ότι δε θα ξανάρθει στο άμεσο μέλλον τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία..
graphics sea GIF

:tooth:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Κι εδώ είσαι ρε παπαψώληψ? Με παρακολουθείς ρε; :2funny:Τί κάνεις εδώ ; Τα κόκκινα ψιλά για εδώ δεν φτάνουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κουρασες ρε φιλε, δε καταλαβαίνεις και τίποτα.. Κράτα τα βασικά ότι δε θα ξανάρθει στο άμεσο μέλλον τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία..
Εγινε. Κατάλαβα ,ότι είναι ρουμανα
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.914
Κριτικές
101
Like
47.750
Πόντοι
21.661
Κι εδώ είσαι ρε παπαψώληψ? Με παρακολουθείς ρε; :2funny:Τί κάνεις εδώ ; Τα κόκκινα ψιλά για εδώ δεν φτάνουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εγινε. Κατάλαβα ,ότι είναι ρουμανα
Sad Loser GIF by Voot Select
School Wtf GIF by Matt Cutshall
 

poytsoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
150
Κριτικές
2
Like
353
Πόντοι
21
Mια Αμαντα που παιζει deluxe κτλ με κωλαρα αεροδρομιο λεει τιποτα ή ξεπετα ;
 

George Iakovidis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
45
Like
5.223
Πόντοι
2.846

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.439
Like
4.089
Πόντοι
456
Elina απο caroline, lamour κλπ εχει δοκιμασει κανεις?
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
529
Κριτικές
8
Like
1.774
Πόντοι
366
καλησπερα στην παρεα. Ημουν χτες Γλυφαδα για ποταρες και το τι μουνι ειχε εξω δεν μπορω να το περιγραψω. Μετα απο 2 τζονι μπλακ λεω να παω να ριξω εναν υγρο πουσο. Ε λοιπον λεω να παω στη Κροκεων 6 και κατα τις 00.40 ημουν απεξω , οταν φτανω βλεπω φωτα και πορτες κλειστες. Κλεινει νωρις ή μπηκε λουκετο στον εν λογω καταστημα??

Αφου εψαξα στο σαιτ και σε αλλα κοντινα μερη μηπως ειχε κατι καλο , απογοητευτηκα , γυρισα σπιτι και τραβηξα μια παχια και υπνος.
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
καλησπερα στην παρεα. Ημουν χτες Γλυφαδα για ποταρες και το τι μουνι ειχε εξω δεν μπορω να το περιγραψω. Μετα απο 2 τζονι μπλακ λεω να παω να ριξω εναν υγρο πουσο. Ε λοιπον λεω να παω στη Κροκεων 6 και κατα τις 00.40 ημουν απεξω , οταν φτανω βλεπω φωτα και πορτες κλειστες. Κλεινει νωρις ή μπηκε λουκετο στον εν λογω καταστημα??

Αφου εψαξα στο σαιτ και σε αλλα κοντινα μερη μηπως ειχε κατι καλο , απογοητευτηκα , γυρισα σπιτι και τραβηξα μια παχια και υπνος.
Φτηνά την γλύτωσες λοιπόν
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.548
Κριτικές
21
Like
10.113
Πόντοι
3.346
Καμία ξεπέτα θα είναι…Όσες φορές έχω πάει η μια χειρότερη από την άλλην
Και εμένα δε μου γεμίζει το μάτι. Μόνο η Bella από την αλυσίδα της Μελαντίας αξίζει για μένα αυτή την περίοδο. Ωραίο, γλυκό πρόσωπό, αξιοπρεπές σώμα και υπηρεσίες σε καλά επίπεδα.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.940
Κριτικές
27
Like
4.272
Πόντοι
1.446
Και εμένα δε μου γεμίζει το μάτι. Μόνο η Bella από την αλυσίδα της Μελαντίας αξίζει για μένα αυτή την περίοδο. Ωραίο, γλυκό πρόσωπό, αξιοπρεπές σώμα και υπηρεσίες σε καλά επίπεδα.
Χρυσα απο Μελαντιας πολυ καλυτερη
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Mια Αμαντα που παιζει deluxe κτλ με κωλαρα αεροδρομιο λεει τιποτα ή ξεπετα ;
Είναι αυτή που ήταν στην Λατίνοαλυσιδα και πιο πριν συγγρου 232 κλπ.. Ψεύτικες φωτο. Μιλφ νταρντανα.. Την είχα δει όταν δούλευε παλιά αλλά δε τρελάθηκα..
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Κι εδώ είσαι ρε παπαψώληψ? Με παρακολουθείς ρε; :2funny:Τί κάνεις εδώ ; Τα κόκκινα ψιλά για εδώ δεν φτάνουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εγινε. Κατάλαβα ,ότι είναι ρουμανα
Την επόμενη φορά για να συνενοηθεις μιλα της ρουμάνικα να δεις θα ξέρει να σου απαντήσει? ???
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.914
Κριτικές
101
Like
47.750
Πόντοι
21.661
Την επόμενη φορά για να συνενοηθεις μιλα της ρουμάνικα να δεις θα ξέρει να σου απαντήσει? ???
ο βορδελομαστορας ειναι διανοια μαλακιας.
περιμενε και θα σε ξαναρωτησει να δεις.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Την επόμενη φορά για να συνενοηθεις μιλα της ρουμάνικα να δεις θα ξέρει να σου απαντήσει? ???
Γιατί ξέρει αλβανικά αν τη ρωτησω; Εγώ σε ρώτησα αν ξέρεις που γαμιεται στο Βέλγιο. Θα πάω για ευρωπαϊκό σεξοτουρισμό.

Αυτά βέβαια δεν είναι για τον homo gamiculis τον εξωθέσμικους γνωστό και ως παπαψώλιπς. Το πολύ να πάει κανένα εμετουργειο στο δεκάρικο ένεκα δουλειάς πάντα και εντελώς τυχαία. Δεν πηγαίνει στα μπούρδελα του δίλεπτου. Έχει γκόμενα. Άσχετο αν όλη την ώρα στα μπουρδελα βρίσκεται.
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
ο βορδελομαστορας ειναι διανοια μαλακιας.
περιμενε και θα σε ξαναρωτησει να δεις.
καλά ρε βλακέντιε εξωθέσμικους ,ψύχωση επαθες; τι ασχολείσαι μαζί μου;Πήγαινε πάλι καμία βόλτα στα μπουρδέλα να μας ενημερώσεις για καμιά σαβούρα. το καταλάβαμε, μαζεύεις κανένα ψιλό να γαμήσεις στο δεκάρικο, μας λες ότι έχεις γκόμενα ενω όλη την ώρα στα μπουρδέλα του δίλεπτου βρίσκεσαι,εντελως τυχαία και ένεκα δουλειάς πάντα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.914
Κριτικές
101
Like
47.750
Πόντοι
21.661
καλά ρε βλακέντιε εξωθέσμικους ,ψύχωση επαθες; τι ασχολείσαι μαζί μου;Πήγαινε πάλι καμία βόλτα στα μπουρδέλα να μας ενημερώσεις για καμιά σαβούρα. το καταλάβαμε, μαζεύεις κανένα ψιλό να γαμήσεις στο δεκάρικο, μας λες ότι έχεις γκόμενα ενω όλη την ώρα στα μπουρδέλα του δίλεπτου βρίσκεσαι,εντελως τυχαία και ένεκα δουλειάς πάντα.
επειδη εκτος απο υπερναυαγιο εισαι και διανοια μαλακιας οπως εγραψα πιο πανω, δε χρειαζεται πλεον να σε δουλευω αλλο, γιατι το κανεις μονος σου.
#152,869
Λάνα, Ιασονος 37, 10ρικο
"Το μπουρδέλο περιττό να το πω πανάθλιο. Αρκεί μόνο αυτό για να μην ξαναπατήσει κάποιος."

και τωρα ψαξε και βρες ενα δικο μου ποστ που εχω γαμησει με 10αρικο.
δικα σου εχω και αλλα.
Comedy Youre Stupid GIF by Jo Koy
Classic Reaction GIF
Queen Latifah Reaction GIF by Bounce

Mario Lopez Football GIF
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom