Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Είπα κι εγώ "έγραψε κάποιος ενημέρωση για στούντιο" και αυτά τα post ήταν ερωτήσεις  :headbang: Τελικά εδώ μέσα ασχολούνται με όλα τα άλλα εκτός απ' τις πουτάνες...
 

fabialexk

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
ρε παιδιά η Αλεξάνδρα από κασσάνδρας η αδύνατη ξέρετε που έχει χαθεί?
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
40
Like
2.010
Πόντοι
1.206
Η Βάλλια στο Καρολαιν -βουλιαγμενης-Καβαλας λεει τιποτε;
επισης εαν υπαρχει καποιος να κανει συγκριση στις Σερβες Μονικα-Μαρινα-Αννα
:jerking:
Η Βάλλια δεν έχει καμία σχέση με τις υπηρεσίες που παρείχε όταν δούλευε στο Κασσανδρας 8γ με λίγα λόγια έχει γίνει τυπική, πονταρε αλλού τα λεφτά σου ,η Μαρίνα η σερβα τελευταία φορά που πήγα μου τα χάλασε έχω γράψει κριτική, για τις άλλες δύο δεν ξέρω.
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.654
Πόντοι
1.830
Είπα κι εγώ "έγραψε κάποιος ενημέρωση για στούντιο" και αυτά τα post ήταν ερωτήσεις  :headbang: Τελικά εδώ μέσα ασχολούνται με όλα τα άλλα εκτός απ' τις πουτάνες...

Ξέρεις να του απαντήσεις ή ασχολείσαι με όλα τ άλλα εκτός απ αυτό;  :grin: :grin:
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.654
Πόντοι
1.830
Ξέρει κανείς τίποτα ή έχει δοκιμάσει την Κρίστυ απο Μελαντίας 50, Κατεχάκη 5 κτλ κτλ ?????

νομίζω ρε φίλε γι αυτήν είχαν γράψει ότι ήταν σε μπουρδέλο προηγουμένως και υπάρχουν και κριτικές κάπου. για ρώτα και στην ημερήσια για μπουρδέλα, ίσως γνωρίζει κανείς ποια ήταν και να σου πει.
 

aadaa

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2016
Μηνύματα
18
Κριτικές
12
Like
105
Πόντοι
10
Η Βάλλια δεν έχει καμία σχέση με τις υπηρεσίες που παρείχε όταν δούλευε στο Κασσανδρας 8γ με λίγα λόγια έχει γίνει τυπική, πονταρε αλλού τα λεφτά σου ,η Μαρίνα η σερβα τελευταία φορά που πήγα μου τα χάλασε έχω γράψει κριτική, για τις άλλες δύο δεν ξέρω.

Σε ευχαριστω πολυ  :)
 

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26
Καλησπέρα!  :hi: :hi:

Αννέτα, νέα κοπέλα από Κροκεών 6!  :tits: :tits: :fuck1:
IMG_8834bou.jpg

Πρόγραμμα:
 

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26
Καλησπέρα καλησπέρα!  :cool2: :cool2:

Ζάρα, νέα κοπέλα από Στούντιο 12!  :pipa3: :fuck1: :kissass:
IMG_8925bou.jpg

Πρόγραμμα:
Εντός ημερών θα μπούν και μερικές ακόμα της συγκεκριμένης  ;)

 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Περασα απο Στουντιο 12 για να δω τις καινουριες κοπελες.
Η Μαγια ειναι καστανοξανθη με ωραιο στηθος, λιγο γεμισμα στην κοιλια, ωραιο προσωπακι αλλα δεν με επεισε για μεσα.
Μετα βγηκε η Γιαννα, γνωστη καυλα με προστυχο προσωπο και γραμμωμενο σωμα αν και εχει λιπος.
Η Ζαρα ηταν σε δωματιο, περιμενα μεχρι που βγηκε και περασα. Θα ακολουθησει κριτικη.
 

LanciaRallye037

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
773
Κριτικές
42
Like
2.605
Πόντοι
5.196
Προσπάθεια νωρίς το μεσημέρι να βρεθώ με τη Μαρίνα (Σερβα) απο Caroline, που όσες φορές τη πήρα, έχω περάσει πολύ καλά. Πήγα αποφασισμένος για το φουλ των 150....
Πληρώνω, περνάω στο δωμάτιο, κάνω το φρεσκάρισμά μου και περιμένω χαζεύοντας το κινητό. Μετά απο λίγο χτυπάει η πόρτα και μπαίνει η υπηρεσία και ζητόντς μου 1000 συγγνώμη, μου λέει πως ο πελάτης που ήταν με τη Μαρίνα, ζήτησε και 2η ώρα συνεχόμενη κι αν ήθελα να έρθει μια άλλη κοπέλα, ή να μου επιστρέψει τα χρήματα. Δεν το πολυσκέφτηκα και είπα πως ήθελα μόνο τη Μαρίνα. Ντύθηκα λοιπόν, πήρα πίσω τα 150 και πήγα βόλτα μέχρι το Μαυρο Λιθάρι για καφέ....
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
γιατι τοσο πεσμενα η ενημερωση για τα στουντιο?? δεν πηγαινει κανενας??? ειναι πολυ ακριβα για τις πουτανες που εχουν μονο οι χωροι ειναι πολλη καλοι
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Προσπάθεια νωρίς το μεσημέρι να βρεθώ με τη Μαρίνα (Σερβα) απο Caroline, που όσες φορές τη πήρα, έχω περάσει πολύ καλά. Πήγα αποφασισμένος για το φουλ των 150....
Πληρώνω, περνάω στο δωμάτιο, κάνω το φρεσκάρισμά μου και περιμένω χαζεύοντας το κινητό. Μετά απο λίγο χτυπάει η πόρτα και μπαίνει η υπηρεσία και ζητόντς μου 1000 συγγνώμη, μου λέει πως ο πελάτης που ήταν με τη Μαρίνα, ζήτησε και 2η ώρα συνεχόμενη κι αν ήθελα να έρθει μια άλλη κοπέλα, ή να μου επιστρέψει τα χρήματα. Δεν το πολυσκέφτηκα και είπα πως ήθελα μόνο τη Μαρίνα. Ντύθηκα λοιπόν, πήρα πίσω τα 150 και πήγα βόλτα μέχρι το Μαυρο Λιθάρι για καφέ....

Και πολύ καλά έκανες.Βρήκαμε τώρα δικαιολογία τα ωριαία προγράμματα.Συνέβει και σε μένα πριν από λίγο καιρό.Περίμενα την κορασίδα στο σαλόνι (με την οποία έχω περάσει αρκετές φορές), κατέβηκε απˊ το δωμάτιο κι έστειλε την τσατσά, να μου πει, ότι ήταν κλεισμένη για τις επόμενες 2 ώρες, μετά από τηλεφώνημα κάποιου πελάτη.
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Καλησπέρα καλησπέρα!  :cool2: :cool2:

Ζάρα, νέα κοπέλα από Στούντιο 12!  :pipa3: :fuck1: :kissass:
IMG_8925bou.jpg

Πρόγραμμα:
Εντός ημερών θα μπούν και μερικές ακόμα της συγκεκριμένης  ;)

Όπως έγραψε κι ο pervsexmate στην κριτική του, όμορφη κοπέλα.Περιμένουμε κι άλλη κριτική για τις επιδόσεις της στο δωμάτιο.  :knockinb:  :pipa1: :fuck1:
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
40
Like
2.010
Πόντοι
1.206
σε αλλο site ειδα στο κωνσταντινουπολεως 92α να εχει 2η βαρδια την Πενυ, ισχυει; η ειναι παπατζα για να παει κοσμος απο εκει;
 

GODSLEEP

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
0
σε αλλο site ειδα στο κωνσταντινουπολεως 92α να εχει 2η βαρδια την Πενυ, ισχυει; η ειναι παπατζα για να παει κοσμος απο εκει;

Δεν ξέρω αν δουλεύει απόψε αλλά η Πένυ έχει επιστρέψει.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
γιατι τοσο πεσμενα η ενημερωση για τα στουντιο?? δεν πηγαινει κανενας??? ειναι πολυ ακριβα για τις πουτανες που εχουν μονο οι χωροι ειναι πολλη καλοι
μάλλον για το λογο που το θρεντ για τα μπουρδέλα απο εκει που ειχε 50 να το βλέπουν έφτασε στους 150,δυστυχώς
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Πολλοί κορυφαίοι ενημερωτές σταμάτησαν να γράφουν, για τους δικούς τους λόγους.
Λεφτά δεν υπάρχουν πλέον μετά από 6 χρόνια λιτότητας.
Τα νέα μέλη είτε βαριούνται να γράψουν είτε θέλουν να κρατάνε τις πληροφορίες για τον εαυτό τους.

:rockon:
Πριν έξι χρόνια....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom