Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

GEKAS

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
222
Κριτικές
11
Like
141
Πόντοι
11

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα!γνωρίζει κανείς αν η μανια συνεχίζει να εργάζεται στην κασσανδρας?γιατί τα τηλέφωνα δεν απαντανε και μας πέφτει λίγο μακρια..Ευχαριστώ εκ των προτέρων! !
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Καλησπερα!γνωρίζει κανείς αν η μανια συνεχίζει να εργάζεται στην κασσανδρας?γιατί τα τηλέφωνα δεν απαντανε και μας πέφτει λίγο μακρια..Ευχαριστώ εκ των προτέρων! !

Ναι κανονικα ειναι σχεδον καθε μερα!!! Στο Κασσανδρας 4 (κατω)
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
1
Ναι κανονικα ειναι σχεδον καθε μερα!!! Στο Κασσανδρας 4 (κατω)

να ενημερωσω μιας που πηγα για τη μανια οτι ελειπε και θα επιστρεψει την τεταρτη!καλο βραδυ σε ολους!
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
να ενημερωσω μιας που πηγα για τη μανια οτι ελειπε και θα επιστρεψει την τεταρτη!καλο βραδυ σε ολους!

Περιεργο γιατι συνηθως αυτη ειναι... καλα το προγραμμα τους ειναι οτι να'ναι!!! Καλο βραδυ φιλος.

Υ.Γ. ποια δουλευε??
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Το στούντιο στην Φιλικής Εταιρείας έκλεισε οριστικά ;
Αδελφάκι με το Studio 12 ήταν
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Καλησπερα,

Εχει κανεις εμπειρια με την Αντζελινα? Σκεφτομαι να την τιμησω


Ευχαριστω


πωωωω απιστευτο μωρο... θα τιμηθει λιαν συντομως!!! Αν και με δυσκολευει που ειναι μονο απογευμα!!! αλλα θα γινει καταθεση σιγουρα  :erection: :erection: :erection:  :erection: :erection: :erection: :wanker: :wanker: :wanker:
 

Randall

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
88
Κριτικές
9
Like
35
Πόντοι
0
νέο είναι, οπότε αν πας ενημέρωσε  :dancing: :dancing:


το ίδιο ισχύει και για εδώ

Λοιπον πηγα, Κοριτσακι 20 ετων απο Ρουμανια. Ομορφα ματια, λιγο αραια μπροστινα δοντια, βυζι σχεδον οπως φαινεται στις φωτο αλλα μαλακο στην αφη οχι τουμπανο (ρογες που δυσκολα ανταποκρινονται). Το κοριτσι ειναι πιο μικροκαμωμενο απο το πως φαινεται στις φωτο και σιγουρα δεν ειναι ο δυναμιτης που δειχνει. Καλη πιπα ακα χωρις ομως περιποιηση @@ (δεν το κανει λεει αν και με λιγο πιεση ασχοληθηκε ελαχιστα). Δεν θελει δαχτυλα και σε χαστουκακια στο κολαρακι εδειξε οτι δεν τις αρεσει αλλα δεν εκανε θεμα.
Ψιλομιλαει αγγλικα οποτε υπαρχει συνεννοηση. Κουρασμενη μου φανηκε (εριξε μερικα χασμουριτα κατα τη διαρκεια). Ωραιο στησιμο στα 4 χωρις να κλεβει. Αυτα τα λιγα για τωρα. Οταν βρω χρονο θα γραψω και κριτικη κανονικα.

 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Λοιπον πηγα, Κοριτσακι 20 ετων απο Ρουμανια. Ομορφα ματια, λιγο αραια μπροστινα δοντια, βυζι σχεδον οπως φαινεται στις φωτο αλλα μαλακο στην αφη οχι τουμπανο (ρογες που δυσκολα ανταποκρινονται). Το κοριτσι ειναι πιο μικροκαμωμενο απο το πως φαινεται στις φωτο και σιγουρα δεν ειναι ο δυναμιτης που δειχνει. Καλη πιπα ακα χωρις ομως περιποιηση @@ (δεν το κανει λεει αν και με λιγο πιεση ασχοληθηκε ελαχιστα). Δεν θελει δαχτυλα και σε χαστουκακια στο κολαρακι εδειξε οτι δεν τις αρεσει αλλα δεν εκανε θεμα.
Ψιλομιλαει αγγλικα οποτε υπαρχει συνεννοηση. Κουρασμενη μου φανηκε (εριξε μερικα χασμουριτα κατα τη διαρκεια). Ωραιο στησιμο στα 4 χωρις να κλεβει. Αυτα τα λιγα για τωρα. Οταν βρω χρονο θα γραψω και κριτικη κανονικα.

ειναι κοντουλα φιλε???
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Χμ μέτρια πράγματα η Αντζελίνα δηλαδή. Κρίμα γιατί στις φώτο φαίνεται κορμάρα! Έχει το σωματότυπο της φοβερής πορνσταρ Michelle Wild :wanker:
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Χμ μέτρια πράγματα η Αντζελίνα δηλαδή. Κρίμα γιατί στις φώτο φαίνεται κορμάρα! Έχει το σωματότυπο της φοβερής πορνσταρ Michelle Wild :wanker:

Φιλε μου, αν καταλαβα καλα ο συναγωνιστης απο πανω μιλαει για τη Βανεσα, αυτης το λινκ εχει βαλει κι οχι της Αντζελινας.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Φιλε μου, αν καταλαβα καλα ο συναγωνιστης απο πανω μιλαει για τη Βανεσα, αυτης το λινκ εχει βαλει κι οχι της Αντζελινας.
Όχι, λάθος κάνεις κοίταξε καλύτερα, η απάντηση αφορά την Αντζελίνα.
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Όχι, λάθος κάνεις κοίταξε καλύτερα, η απάντηση αφορά την Αντζελίνα.

Κοιτα, απο αυτο:


νέο είναι, οπότε αν πας ενημέρωσε  Dancing Smiley Dancing Smiley


το ίδιο ισχύει και για εδώ


Λοιπον πηγα, Κοριτσακι 20 ετων απο Ρουμανια. Ομορφα ματια, λιγο αραια μπροστινα δοντια, βυζι σχεδον οπως φαινεται στις φωτο αλλα μαλακο στην αφη οχι τουμπανο (ρογες που δυσκολα ανταποκρινονται). Το κοριτσι ειναι πιο μικροκαμωμενο απο το πως φαινεται στις φωτο και σιγουρα δεν ειναι ο δυναμιτης που δειχνει. Καλη πιπα ακα χωρις ομως περιποιηση @@ (δεν το κανει λεει αν και με λιγο πιεση ασχοληθηκε ελαχιστα). Δεν θελει δαχτυλα και σε χαστουκακια στο κολαρακι εδειξε οτι δεν τις αρεσει αλλα δεν εκανε θεμα.
Ψιλομιλαει αγγλικα οποτε υπαρχει συνεννοηση. Κουρασμενη μου φανηκε (εριξε μερικα χασμουριτα κατα τη διαρκεια). Ωραιο στησιμο στα 4 χωρις να κλεβει. Αυτα τα λιγα για τωρα. Οταν βρω χρονο θα γραψω και κριτικη κανονικα.


εγω καταλαβαινω οτι λεει για τη Βανεσα. Βεβαια καλυτερα να ενημερωσει ο ιδιος αν θελει.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Εγω καταλαβαίνω πως η απάντηση στον Ξυδη αναφέρεται στην κοπέλα για την οποία αυτός απαντάει, όχι αυτήν της όποιας τις φωτο ποσταρε
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Εγω καταλαβαίνω πως η απάντηση στον Ξυδη αναφέρεται στην κοπέλα για την οποία αυτός απαντάει, όχι αυτήν της όποιας τις φωτο ποσταρε

Εχεις δίκιο. Ο τύπος αναφέρεται στην Αντζελίνα και λανθασμένα έχει βάλει το link της Βανέσσας. Άλλωστε η Βανέσσα δεν είναι Ρουμάνα...
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
:2funny: :2funny:

και εγώ μπερδεύτηκα πάντως γιατί παραθέτει δικό μήνυμα που του λέω αν πάει (στην αντζελίνα) να ενημερώσει αλλά λέω να κάνει το ίδιο και για την βανέσσα...

ας περιμένουμε να μας απαντήσει ο ίδιος.  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom