Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σημερα και αφου γυριζα απο το οακα με το καυλι μου κοκκινο και μπλε ειπα να ριξω ενα σβελτο.Με το χρονο να με περιοριζει περναω πρωτα απο τριγγετα.Εκει ηταν η Simon απο Βραζιλια λεει η παντα ευγενικη τσατσα.Παρολο που βιαζομουν προτιμησα να φυγω.Παω αμεσως Αριστοτελους(Παντειο) και εκει ειναι ρε παιδια η Καρμεν.Λοιπον,ξεκαθαριζω οτι εκφερω ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ γνωμη γιατι αλλη φορα καποιος ειπε οτι με το να λεμε τη γνωμη μας παρασυρουμε καποιους αλλους.Μπαινει στο δωματιο,καθεται διπλα μου και αρχιζει να με χαιδευει,φερνοντας μου το βυζομπαλο,φυσικο,μαλακο οσο πρεπει και με μεγαλες ρογες που καυλωνουν στο στομα μου να το πιπιλαω.Αυτο γινοταν κανα 10λεπτο με το χερι της να μου χαιδευει το λαλακι και τις μπαλες και το δικο μου να χαιδευει το υπεροχο και ξυρισμενο μουνακι της που ηταν μουσκεμα και να βαζω πολλες φορες ακομα και ολα μου τα δαχτυλα μεσα!Μετα ακολουθησε πιπα,καλη με πιπιλισματα χωρις βεβαια να ειναι κατι το ιδιαιτερο ενω εγω συνεχιζα να παιζω με το μουνακι της.Θα κανουμε πισωκολλητο?μου λεει.Με ειχε καυλωσει τοσο που την εβαλα στα τεσσερα με θεα τη κολωτρυπιδαρα της και μπαινοβγαινα ενω το μουνι της ηταν τοσο μουσκεμα που...εκλανε σα τρελλο!!!Μολις τελειωσα με χαιδευε και με φυλαγε παντου!Συμπερασμα(προσωπικο επαναλαμβανω)>Να χεσω τα προγραμματα με τα μασαζ και τα show.Αμα η γκομενα ξερει να γαμηθει και δεν ειναι κομπλεξο του τυπου μη εδω οχι εκει με ενα πενηνταρικο σε κανει να φευγεις απο εκει και να τρεμουν τα ποδαρια σου!!!
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
3
Like
1.485
Πόντοι
216
Eχει ενα στουντιο καπου στην χαρ. τρικουπη οπου παιζουν καλοι ενισχυτες-μαρσαλ jcm900 λαμπατος,ψηφιακα πολυεφε και στρατοκαστερ (μη σκεβρωμενη)-ειχε και μια ιμπανεζ για θρας μεταλ φασεις!
Το παιδι του στουντιο το λενε γιαννη και  ειναι γαμω τα παιδια!Κανει και ντεμο αν ζητησετε για το μεταλ χαμερ!
 

nikolas2002m

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Eχει ενα στουντιο καπου στην χαρ. τρικουπη οπου παιζουν καλοι ενισχυτες-μαρσαλ jcm900 λαμπατος,ψηφιακα πολυεφε και στρατοκαστερ (μη σκεβρωμενη)-ειχε και μια ιμπανεζ για θρας μεταλ φασεις!
Το παιδι του στουντιο το λενε γιαννη και  ειναι γαμω τα παιδια!Κανει και ντεμο αν ζητησετε για το μεταλ χαμερ!

Τι εννοεί ο ποιητής...
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα παίδες , έχει πάει κανείς τώρα τελευταία Παιωνίου να μας πεί εντυπώσεις ,, την τελευταία φορά που πήγα είχε χαλάσει ,, μήπως γνωρίζει κανεις τίποτα τελευταία νέα , μην τρέχουμε τζάμπα.. thanks
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Απογεύματα στην Αριστομένους δουλεύει η Κατερίνα. Έχει φοβερά πεπόνια, αλλά απο εμφάνιση ... δε νομίζω να ειχε στεφτει Μις Ρωσία στο παρελθον. Δεν είναι και άσχημη αλλά οταν ακους "Ρωσιδα" το μυαλό σου παει σε άλλα...Στο δωμάτιο δεν μπηκα αλλά ενας που μπήκε εχει γραψει πολύ καλές κριτικές . Δειτε τις "Κριτικές"
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
πιπινου και απο κατω στο στενο σημερα ολες μουφα παιωνιου ειχε δυο αλλα παλι φολα
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Studio επιδρομή.
Tριγγέτα: Στέλλα, συμφωνα με τις κριτικές, συμβούλεψα τον κολλητό μου να μην την πάρει..αλλά την πήρε όντας καυλωμένος αφού είχε να γαμήσει 2 μήνες.Ωραίο σωμα, τρομερή κωλάρα, super πίπα..Τα σεντονια τα αλλάζει πολύ συχνά , αφού τα έστρωσε ο φίλος μου με την τσατσά!

Μας είπε η τσατσά τα προγράμματα, Την ρώτησα τώρα που είναι χριστουγεννα,μηπως περιλαμβάνεται παρτούζα...Μου απάντησε αρνητικά.

Αριστοτέλους:Ρωσίδα, ξανθιά πολύ ευγενική, φιλική, χωρίς βιασυνες, καλη συμπεριφορα, περιποιήση.Έφυγα πολύ ικανοποιημένος.

 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Απογεύματα στην Αριστομένους δουλεύει η Κατερίνα. Έχει φοβερά πεπόνια, αλλά απο εμφάνιση ... δε νομίζω να ειχε στεφτει Μις Ρωσία στο παρελθον. Δεν είναι και άσχημη αλλά οταν ακους "Ρωσιδα" το μυαλό σου παει σε άλλα...Στο δωμάτιο δεν μπηκα αλλά ενας που μπήκε εχει γραψει πολύ καλές κριτικές . Δειτε τις "Κριτικές"

φιλε germaon εχειs δικιο εγω εχω γραψει τιs κριτικεs δεν ειναι μιs ρωσια η κοπελα αλλα κανειs οτι θελειs xωριs να σου τα σπαει οποτε δεν ξενερωνειs και το ευχαριστιεσαι εξαλου εχω γραψει οτι ειναι στρουμπουλο εγω παντωs προτιμω μια που περναω ομορφα παρα μια θεα και να φαω φρικη την κατερινουλα την συνιστω ανεπιφυλακτα και στο λεω με μεγαλη εμπειρια χρονων στο αθλημα .Εγω παντωs το εχω στανταρ προs το παρον.
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
κατω απο υην πιπινου στο στενο σοφια ολα καλα παιχνιδια χυσιμο βυζακια και γενικα ευχαριστημενος αλλα η προχθεσινη αλινα ηταν καλυτερη στα παιχνιδια.γαματο δωματιο πολυ καλη τσατσα σοφια ρωσιδα με σιλικον βυζια και μαυρα μαλλια.συστινω αν δεν βρειτε κατι καλυτερο.σονια στις 23/12 λεει η τσατσα στην λελας καραγιαννη
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Σήμερα λοιπόν,
-Λεμπέση μια μελαχρινή Γερμανίδα, πολύ αδύνατη , με τατού στην κοιλιά και η αγενέστατη τσατσά με τις κρεατοελιές.
-Βούρβαχη, αφού μας γκάστρωσε στο περίμενε (είχε πάει στους γιατρούς και την περιμέναμε από ωρα σε ωρα) ήρθε η Λάουρα, ξανθιά με χείλια σα να έχει μουνόχειλά στο πρόσωπο (μάλλον αποτυχημένη πλαστική). Γνωστή φάτσα, αλλά δε θυμάμαι από που. Μαλλον από Πιπίνου και Λέλας.
-Κεφαληνίας 75, η Λάρα, νταρντάνα, δεν είμαι φαν του είδους αλλά αξιόλογη γκόμενα.
Αυτά, μάλλον θα κατευθυνθω για Δευκαλίωνος, σήμερα έχει Μαρία-Γιούλια
 

liakoss1984

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές μιας και νεος στο άθλημα τι διαφορά υπάρχει μεταξύ στο στούντιο και στα άλλα σπίτια??
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
καθαριότητα, μικρός χρονος αναμονης,διακριτικότητα, εχεμύθεια, άνεση.
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Συναγωνιστές μιας και νεος στο άθλημα τι διαφορά υπάρχει μεταξύ στο στούντιο και στα άλλα σπίτια??
κονσολες,μικροφωνα,καλωδια,τρομπονια,κλαρινα...................................
 

Επισκέπτης
η μελινα που δουλευει στην ιππωνακτος θα λειπει μερικες μερες!!επιστρεφει παλι την κυριακη που θα ειναι απο τις 12 το μεσημερι μεχρι τις 20.00 !!επισης η μαργαριτα επεστρεψε και δουλευει παλι στην βριλλησου 57!!θα την επισκεφθω πολυ συντομα!!
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Συνήθως στα studio είναι 30,40,50 για 1 στάση (το πάρα πολύ 2) + ότι πάρεις extra $$!
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
παιωνιου 10 σημερα 13 μια ρωσιδα στεφανι τσαμπα τα 50 ευρω
 

kasper

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
16
Πόντοι
0
μαγκες περασα εχθες απο φρατζη 47 και ηταν τσατσα η ειρηνη.μολις βγηκε η γκομενα λεω καλο βραδυ και πηγα να φυγω,και μετα με τσιμπαει η τσατσα και μου λεει οτι μπορω να σου κανω καλυτερη τιμη για να περασεις!τις λεω δεν θα περασω και καλο βραδυ,και μετα μου λεει πως οταν ειμαι εγω θα σου κανω καλυτερη τιμη!!!50 γιουργια ειναι μαγκες αλλα η γκομενα δεν ελεγε πολλα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom