Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Συναγωνιστές γεια σας .Αύριο το πρωί ταξιδεύω από Χανιά για Αθήνα.Στις 17:00 το απόγευμα που τελειώνω τις δουλειές μου θέλω να επισκεφτώ κανένα στουντιάκι ή κανένα μασατζίδικο. Έχετε να μου προτείνετε κάτι καλό; Θα σας το χρωστούσα χάρη. Θα σας το ανταποδώσω όταν θα έρθετε στα Χανιά.Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων με συναδελφικούς χαιρετισμούς...
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Παιωνίου 10 &  Πιπίνου 118 ξέρω πως θα τα βρω. Η Κεφαλληνίας 75 και Βούρβαχη 19 που είναι;Δεν ξέρω τις οδούς.
 

νιωτακης

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
στην κεφαλληνιας 75 σημερα θα δουλευει η χριστινα που κανετε λογο.εγω την πηρα προχτες , μιλαει ελληνικοτατα, ειναι μελαχρινη,ειναι καπως σκυλε αλλα δε το νομιζω για τραβελι.ασ περασει καποιος αποψε  απο κει ,μπας και λυθει αυτο το μυστηριο!!!
 

νιωτακης

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κοιτα εγω την πετυχα κατα τις 10 το βραδυ,και ειχε πει πως δουλευει δευτερα,τριτη,πεμπτη.
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστές γεια σας .Αύριο το πρωί ταξιδεύω από Χανιά για Αθήνα.Στις 17:00 το απόγευμα που τελειώνω τις δουλειές μου θέλω να επισκεφτώ κανένα στουντιάκι ή κανένα μασατζίδικο. Έχετε να μου προτείνετε κάτι καλό; Θα σας το χρωστούσα χάρη. Θα σας το ανταποδώσω όταν θα έρθετε στα Χανιά.Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων με συναδελφικούς χαιρετισμούς...

απο μασατζιδικα θα σου προτεινα νας πας συγγρου 12 και να παρεις σαντρα ή νικη ή μια βουλγαρα που εχουν εκει ψιλομεγαλη αλλα πολυ καλη κρατιεται καλα!!για στουντιο πηγαινε ή αριστοτελους 6 παντειος ή λεμπεση 8 κουκακι ή ιππωνακτος 14 νεο κοσμο ή θαρρυπου 10 παλι νεο κοσμο....ή τελος τριγγετα 3 ledra marriot διπλα....
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
απο μασατζιδικα θα σου προτεινα νας πας συγγρου 12 και να παρεις σαντρα ή νικη ή μια βουλγαρα που εχουν εκει ψιλομεγαλη αλλα πολυ καλη κρατιεται καλα!!για στουντιο πηγαινε ή αριστοτελους 6 παντειος ή λεμπεση 8 κουκακι ή ιππωνακτος 14 νεο κοσμο ή θαρρυπου 10 παλι νεο κοσμο....ή τελος τριγγετα 3 ledra marriot διπλα....

Φιλαράκο και γω για συγγρόυ 12 ψηφίζω...
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Παιδιά Συγγρού 12 τι τιμές έχει;Είναι μασάζ και εύκολο γασμήσι ή θα μου τα πάρουν σαν χωριατάκι.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ok θα το ψάξω το θέμα και θα ενημερώσω λίαν συντόμως. Έχω και τηλ κοπέλας που δουλεύει εκεί και θα ενημερωθώ πιστεύω κανονικά για το τι παίζει.
γεια σου ρε πανο με τις ακρες σου....ετσι ετσι....!!!!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Παιδιά Συγγρού 12 τι τιμές έχει;Είναι μασάζ και εύκολο γασμήσι ή θα μου τα πάρουν σαν χωριατάκι.
αν δεν εισαι ψαρωμενος και δειξεις απο την αρχη στην κοπελα που θα ερθει σο δωματιο τις διαθεσεις σου,με ωραιο τροπο ομως,τοτε θα γαμησεις και ανετα....
 

νιωτακης

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εκανα τη βολτα μου και σημερα ,περασα απο κω 8β, μια ψηλη ονοματη αλινα ομρφο σωμα, απο προσωπο τιποτα,μετα πιπινου 118 μια ξανθια πρωσοπικη μου αποψη μπαζο, κεφαληνιας 75 η χριστινα....μαθαμε τιποτα γι'αυτη?
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Παιδιά Συγγρού 12 τι τιμές έχει;Είναι μασάζ και εύκολο γασμήσι ή θα μου τα πάρουν σαν χωριατάκι.
.....φιλε ζαχαρης99 ειναι οπως σου τα λεει ο κινκυ,απλως να προσθεσω οτι περνα πρωτα απο ενα ΑΤΜ και τραβα 110 ευρωπουλα !!!!!!!
 

Επισκέπτης
την χριστινα την εχω παρει και εγω και σας διαβεβαιω οτι ΔΕΝ ειναι τραβελι!!!επειδη μια γυναικα εχει εκφυλη φατσα δεν σημαινει οτι ειναι και τραβελι!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Συνάδελφοι, καταρχάς να ζητήσω συγγνώμη από τον μικρό διότι τελικά όντως δεν του έστειλα πμ, το πμ πήγε στον τριχωτό καβλιάρη. Σόρυ για την επιθετικότητα.

Λοιπόν, σήμερα κατά τις 2:00 Κεφαληνίας 75 ήταν η Λάρα. Καλό κομμάτι αλλά δεν πέρασα γιατί είχα στο μυαλό μου τη Δευκαλίωνος.
Τρεις γκόμενες σήμερα, Κατερίνα, Μαρία (μίλησα γι' αυτή λίγο πιο πάνω) και Γιούλια. Πήρα Γιούλια, ρωσιδούλα, 18 ετών, γρυ ελληνικά, λεπτή, άβυζη, γλυκύτατο πρόσψπο με καυλιάρικια χείλια. Στο κρεββάτι, όπου τη βάλεις στέκεται, ανεβαίνει από πάνω, αφήνει δάχτυλα, πάντως είναι πρωτόβγαλτη στο επάγγελμα, οπότε δεν υπάρχει επαγγελματική αλλά gfe φάση. Εγω το φχαριστήθηκα. Πάντως είχε κίνηση σήμερα το σπίτι. 
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
χτες σαββατο περασα απο λελας τιποτα οχι σονια μετα πιπινου και αλκαμενους μια ψηλη ρωσιδα με μαυρα μαλλια και σιλικονατα ειπα οχι.πιπινου 118 εκανα καταθεση σε μια ρωσιδα γυρω στα 30 αλινα ξανθουλα με φοβερη συμμετοχη και απαικτα παιχνιδια αξιζε το 50 συστινω ανεπιφυλακτα.φιλια σε ολο το σωμα γλυσιμο στα αρχιδια παιχνιδια στη μουρη  και  στις ρωγες με το μητσο.οποια σταση θελεις και εκτοξευση στα βυζακια.
 

loni

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
χτες σαββατο περασα απο λελας τιποτα οχι σονια μετα πιπινου και αλκαμενους μια ψηλη ρωσιδα με μαυρα μαλλια και σιλικονατα ειπα οχι.πιπινου 118 εκανα καταθεση σε μια ρωσιδα γυρω στα 30 αλινα ξανθουλα με φοβερη συμμετοχη και απαικτα παιχνιδια αξιζε το 50 συστινω ανεπιφυλακτα.φιλια σε ολο το σωμα γλυσιμο στα αρχιδια παιχνιδια στη μουρη  και  στις ρωγες με το μητσο.οποια σταση θελεις και εκτοξευση στα βυζακια.

τι ωρες ειναι φιλε μου  η συγκεκριμενη?
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
γυρω στις 2 την πηρα εγω
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Στην Αριστομενους εχετε παρει μια Κατερινα τα απογευματα απο τη Μοσχα? Στις κριτικες των σπιτιων ενας εγραφε διθυραμβικά σχόλια Τελικα αυτη η Σονια όλο χάνεται.  Οι εμφανίσεις της είναι σποραδικές και θυμίζουν τις κατά καιρούς αναφορές για εμφανισεις εξωγήινων. Τελικά μήπως είναι όντως εξωγηινη?
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
Τελικα αυτη η Σονια όλο χάνεται.  Οι εμφανίσεις της είναι σποραδικές και θυμίζουν τις κατά καιρούς αναφορές για εμφανισεις εξωγήινων. Τελικά μήπως είναι όντως εξωγηινη?
Δεν έχεις άδικο. Ενω μέχρι πέρσι ήταν κάπου σταθερή, από το καλοκαίρι και μετα έχουμε χάσει την μπάλα με αυτή την κοπέλα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.996
Κριτικές
490
Like
36.703
Πόντοι
41.447
Χθές το πρωί κατέθεσα στην Αλίνα (Δροσοπούλου 95).
Η κοπέλα αν και δεν ειναι μούναρος σε κερδίζει με την συμπεριφορά της.
Πάντα χαμογελαστη με καλή διάθεση και συμμετοχή. Ναζιάρα και πρόσχαρη. Η τσατσά ευγενική και ο χώρος περιποιημένος και πεντακάθαρος.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom