Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Studio Paradise

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
το καινούριο μας κορίτσι- η Έφη σας περιμένει μέχρι τις 23:00 :-*
 

Συνημμένα

  • efi4.JPG
    efi4.JPG
    163,6 KB · Εμφανίσεις: 71

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Οντως μου εκανε πολυ καλη εντυπωση.

Ακομα αναρωτιεμαι πως κρατηθηκα και δεν περασα.........
δεν σε φοβαμαι εσενα...
θα τιμιθει απο την παρουσια σου λιαν συντομος απο οτι καταλαβαινω!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
δεν σε φοβαμαι εσενα...
θα τιμιθει απο την παρουσια σου λιαν συντομος απο οτι καταλαβαινω!
Εχει ηδη τιμηθει στο Πιπινου 118 λιγο πριν τα Χριστουγεννα εαν θυμαμαι καλά............

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Εχει ηδη τιμηθει στο Πιπινου 118 λιγο πριν τα Χριστουγεννα εαν θυμαμαι καλά............

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny:
ανακαλω τοτε!

ειπα και εγω...!
ειναι και απο κοντα τοσο ωραια?
αξιζει τον κοπο?
 

Επισκέπτης
Bonjour... Ξέρει κάποιος αν τώρα είναι η Σάρα στο Καρέα 30? Ευχαριστώ εκ των προτέρων, Since
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Να διευκρινήσουμε για οσους δεν ξερουν οτι η Σαμπρινα στην οποια αναφερεται η κριτικη που παραθεσες , ειναι η Πεννυ για την οποια μιλαμε. Απλα εκει χρησιμοποιπυσε αυτο το ονομα.

Το εχουμε πει χιλιαδες φορες.

Δεν μπορουμε να περιμενουμε πανομοιτυπη συμπεριφορα απο τις κοπελες σε καθε επισκεπτη.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σε επισκεψη μου το μεσημερι στο Ερως, για Αλισα οπως ελεγε και το προγραμμα....επεσα σε ενα καινουργιο και αξιολογο αστερι ονοματι Τερεζα....επακολουθει κριτικη μου...ειναι το αστερι!!!!!!!!!!!!
Το μεσημερι σημερα τελικα την επισκεφτηκα στο Ερως την Αλισα....ειναι δυνατη και εκφυλο πλασμα...ακολουθει κριτικη μου με τιτλο....Αλισα...Αλισα..παρε τον Παιχτουρα με λυσσα!!!!!!
 

kainourgios10

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2009
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Να διευκρινήσουμε για οσους δεν ξερουν οτι η Σαμπρινα στην οποια αναφερεται η κριτικη που παραθεσες , ειναι η Πεννυ για την οποια μιλαμε. Απλα εκει χρησιμοποιπυσε αυτο το ονομα.

Το εχουμε πει χιλιαδες φορες.

Δεν μπορουμε να περιμενουμε πανομοιτυπη συμπεριφορα απο τις κοπελες σε καθε επισκεπτη.
πενυ  ειναι αυτη που δουλευε παλια  πιπινου
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
χτες κατά τις 6.30

-Δροσοπούλου 97 η Σαμπρίνα και σε λίγο ερχόταν η Κλαούντια
-Αγ. Μελετίου 37 η Έφη, ωραίο σώμα αλλά από πρόσωπο δεν ενθουσιάστηκα
-Αριστοτέλους 177 η Χριστίνα και άλλη μια παντελώς αδιάφορη
-Κεφαληνίας 75 η Κορίνα και η απερχόμενη Έλενα
-Πιπίνου 107 η Λίζα
-Αριστομένους 72 η Βικτώρια
-Πιπίνου 118 η Αλίκη
-Βριλησσού 60 ένα πανύψηλο αλλά αδιάφορο και μια σπασαρχίδω αναιδής τσατσά που μου τόνισε ότι η κοπέλα δεν είναι τραβεστί...
-Βριλησσού 55 η διοπτροφόρος Κατερίνα αλλά χωρίς τα ωραία σέξυ καλσόν που δειγματίζει στις φωτό, οπότε δεν πέρασα. Ωραία σέξυ κοπέλα πάντως.
-Βριλησσού 36 σγουρομάλλικο μελαχρινό αρκετά καλό.
 

Επισκέπτης
Βριλησσού 60 ένα πανύψηλο αλλά αδιάφορο και μια σπασαρχίδω αναιδής τσατσά που μου τόνισε ότι η κοπέλα δεν είναι τραβεστί...
Έχει την μύγα και μυγιάζεται από τα παλιά...
Επειδή κάποτε δούλευε εκεί η εγχειρισμένη πλήρως πλαστικοποιημένη Μελίνα από Ιππωνάκτος-Ιάκχου και αλλού.Με το διχτυωτό παραλλαγή κι απόκρυψη.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
Έχει την μύγα και μυγιάζεται από τα παλιά...
Επειδή κάποτε δούλευε εκεί η εγχειρισμένη πλήρως πλαστικοποιημένη Μελίνα από Ιππωνάκτος-Ιάκχου και αλλού.Με το διχτυωτό παραλλαγή κι απόκρυψη.

η Μελίνα παιδια ΔΕΝ ειναι τραβέλι...
εχει γίνει κουβέντα για αυτό το θεμα και παλαιότερα στο φόρουμ, αλλά βαριεμαι να ψάχνω τώρα...
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.997
Κριτικές
27
Like
1.773
Πόντοι
5.235
η Μελίνα παιδια ΔΕΝ ειναι τραβέλι...
εχει γίνει κουβέντα για αυτό το θεμα και παλαιότερα στο φόρουμ, αλλά βαριεμαι να ψάχνω τώρα...
:thumbsup:
μια που το εφερε η κουβεντα ομως και επειδη πολλοι το συζητουν...η Βικη απο Κασσανδρας ειναι εγχειρισμενη! ;)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
η Μελίνα παιδια ΔΕΝ ειναι τραβέλι...
εχει γίνει κουβέντα για αυτό το θεμα και παλαιότερα στο φόρουμ, αλλά βαριεμαι να ψάχνω τώρα...
Πολυ σωστα!!!Και εγω ο ιδιος για αρκετα χρονια νομιζα οτι ηταν τραβελι αλλα τελικα οντως δεν ειναι!!!
:thumbsup:
μια που το εφερε η κουβεντα ομως και επειδη πολλοι το συζητουν...η Βικη απο Κασσανδρας ειναι εγχειρισμενη! ;)
Και εχει δουλεψει και στο 60!!!
 

Revenger

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Έχει την μύγα και μυγιάζεται από τα παλιά...
Επειδή κάποτε δούλευε εκεί η εγχειρισμένη πλήρως πλαστικοποιημένη Μελίνα από Ιππωνάκτος-Ιάκχου και αλλού.Με το διχτυωτό παραλλαγή κι απόκρυψη.
Πλαστικοποιημένη συμφωνώ.Εγχειρισμένη δεν είναι η Μελίνα.Έκφυλο κρεβάτι και έβγαζε πολλά γούστα!Μιας και μιλάμε για αυτήν δουλεύει πουθενά τώρα ή σταμάτησε?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom