Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikiforos_

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
81
Κριτικές
33
Like
0
Πόντοι
10
Λοιπόν βγήκα προς αναζήτηση της Νατάσσας που είχε μια πεταλούδα για τατουάζ και κάποτε δούλευε στη Κυψέλη.Απογοητεύτηκα λίγο γιατί ρώτησα στο Χαλκιδικής 83 που θυμόμουν κάποτε ότι ήταν και δεν ήξεραν να μου πουν.Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 είχε μια χαζοξανθιά κάπως χοντρή με πολύ κυτταρίτιδα στο κώλο.Αίσχος και αηδία.Στο Κωνσταντινουπόλεως 80 που είναι και πολύ όμορφο και σικ στούντιο μια ξανθιά Πένυ που μου άρεσε αρκετά.Στο τέλος πήγα και στο Ιάκχου 7 που είδα αναμένες τις ταμπέλες και εκεί είχε μια κοπέλα συμπαθητική.Το ζουμί όμως.Τελικά ρώτησα για τη Νατάσσα και εκεί στην αρχή ο χοντρός τσάτσος δεν ήξερε μετά φεύγοντας μου είπε να έρθω τη Πέμπτη το πρωι.Άντε και έκανα βόλτα σχεδόν όλα τα μαγαζιά που ήξερα ότι δούλευε.Καλά και το άλλο στη Κυψέλη στο 37 όταν πήρα τηλέφωνο που την έψαχνα μου έλεγαν κάτι μαλακίες και ήταν αγενείς όταν ρωτούσα και μια φορά μου λέγανε ότι είναι ξανθιά και μαλακίες.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Απογευματινή βολτιτσα στον Βοτανικό:

Κωνσταντινουπόλεως 61 : Βερονικα. Ρωσίδα γύρω στα 30, με κοντό σχετικά καστανόξανθο μαλλί, ζουμερή περιφερικά, αρκετα καλή στο δωμάτιο μετά από παλιότερη προσωπική εμπειρία.

Χαλκιδικής 83: Νατάσσα. Ξανθό milf, πληθωρικό θα έλεγα, ευδιαδετη στο σαλόνι με μαύρο νυχτικό. Με κέρασαν και Ρωσική βότκα για την χθεσινή μέρα της γυναίκας….

Κασσάνδρας 3 (πάνω) : Ναταλι. Γνωστή πλέον στον όμιλο. Ψηλή, Ξανθιά μακριά ίσια μαλλιά, εκφραστικά μάτια, ωραίο σώμα. To menu της περιλαμβάνει πλούσια προγράμματα

Κασσάνδρας 3 (κάτω): Βικυ. Άλλη μια γνωστή παρουσία της οδού Κασσάνδρας. Αρκετά ψηλή, αδύνατη,  πλούσιο σιλικονατο στήθος, με επίσης μεγάλη γκάμα προγραμμάτων.

Κασσάνδρας 6: Κάτια. Η Τσεχα Ξανθιά καλλονή, αλλά εμένα τουλάχιστον δεν μου κάνει τα απαραίτητο κλικ για να περάσω στα ενδοτέρα.

Κασσάνδρας 4(κάτω): Κρίστι. Νεαρή Ξανθιά, αδύνατη σχετικά, ντυμένη μόνο με ένα ασημί παρεό. Δεν θα την χαρακτήριζα κάτι το ιδιεταιρο

Κασσάνδρας  4(πάνω): Μιχαελλα. Η νεαρή μελαχρινή Ρουμάνα, με την πληθώρα προγραμμάτων, αλλά και τις αντικρουόμενες γνώμες για τις επιδόσεις της στο δωμάτιο.

Ιάκχου 7Α: Μαργαρίτα. Ξανθό milfμε σγουρά μακριά μαλλιά Ντυμένη σε ένα κόκκινο δυκτιωτο συνολακι. Δεν έδειξε ιδιεταιρα ευδιάθετη στο σαλόνι.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133: Μαριζα. Η Γνωστή ξανθή από την αλυσίδα Φραντζη, Βουλιαγμένης κλπ. Αρκετά χαμογελαστή και ευδιάθετη στο σαλόνι, σε αντίθετη με την υπηρεσία, που μόνο που δεν με έβρισε που δεν πέρασα.

Κωνσταντινουπόλεως  80: Πενυ. Νεαρή , δροσερή παρουσία. Ξανθιά με μακριά μαλλιά. Μαυρο στριγκακι, sexy μουστάκι. Αρκετά ευδιάθετη στο σαλόνι, πλακιτσα και πολύ ζεστή καληνύχτα, παρόλο που δεν πέρασα. Πρόκειται για την κοπέλα που εργαζόταν παλιότερα με το ίδιο όνομα στον όμιλο Λέλας.

Κωνσταντινουπόλεως 94: Κλειστόν

Κωνσταντινουπόλεως  133: Κλειστόν.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Λοιπόν βγήκα προς αναζήτηση της Νατάσσας που είχε μια πεταλούδα για τατουάζ και κάποτε δούλευε στη Κυψέλη.Απογοητεύτηκα λίγο γιατί ρώτησα στο Χαλκιδικής 83 που θυμόμουν κάποτε ότι ήταν και δεν ήξεραν να μου πουν.Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 είχε μια χαζοξανθιά κάπως χοντρή με πολύ κυτταρίτιδα στο κώλο.Αίσχος και αηδία.Στο Κωνσταντινουπόλεως 80 που είναι και πολύ όμορφο και σικ στούντιο μια ξανθιά Πένυ που μου άρεσε αρκετά.Στο τέλος πήγα και στο Ιάκχου 7 που είδα αναμένες τις ταμπέλες και εκεί είχε μια κοπέλα συμπαθητική.Το ζουμί όμως.Τελικά ρώτησα για τη Νατάσσα και εκεί στην αρχή ο χοντρός τσάτσος δεν ήξερε μετά φεύγοντας μου είπε να έρθω τη Πέμπτη το πρωι.Άντε και έκανα βόλτα σχεδόν όλα τα μαγαζιά που ήξερα ότι δούλευε.Καλά και το άλλο στη Κυψέλη στο 37 όταν πήρα τηλέφωνο που την έψαχνα μου έλεγαν κάτι μαλακίες και ήταν αγενείς όταν ρωτούσα και μια φορά μου λέγανε ότι είναι ξανθιά και μαλακίες.

Στο μονο studio που θα βρεις αυτη την εβδομαδα την Νατασσα με την πεταλουδα ειναι το Βριλησσου 60, Σαββατο πρωινη βάρδια.
 

Nikiforos_

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
81
Κριτικές
33
Like
0
Πόντοι
10
Πάω πάσο.Εσείς είστε μεγάλα κεφάλια οι τιμημένοι από ότι έχω διαβάσει και πάντα ξέρετε τα πάντα!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Τσεκαρισμένο τιμημένε?
Τσεκαρισμενο....

Εκτος εκτακτου απροοπτου φυσικα.

Αν δεν μπορεις να περιμενεις εχεις και την εναλλακτικη της Ιακχου 7Α, την Πεμπτη αν δεν ακνω λαθος το πρωι........
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Απογευματινή βολτιτσα στον Βοτανικό:


Κωνσταντινουπόλεως  80: Πενυ. Νεαρή , δροσερή παρουσία. Ξανθιά με μακριά μαλλιά. Μαυρο στριγκακι, sexy μουστάκι. Αρκετά ευδιάθετη στο σαλόνι, πλακιτσα και πολύ ζεστή καληνύχτα, παρόλο που δεν πέρασα. Πρόκειται για την κοπέλα που εργαζόταν παλιότερα με το ίδιο όνομα στον όμιλο Λέλας.
διαβασα καλα; :think:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Πάω πάσο.Εσείς είστε μεγάλα κεφάλια οι τιμημένοι από ότι έχω διαβάσει και πάντα ξέρετε τα πάντα!

οχι φιλε

απλα οταν λεμε κατι εχει πολλες πιθανοτητες να γινει

οποτε δεν χρειαζεται περισοοτερες ερωτησεις οπως...τσεκαρισμενο...σιγουρα...θα ειναι εκει στανταρ κλπ

γιατι σιγουρο 100% δεν ειναι τπτ και εγγυησεις δεν υπαρχουν


 

Studio Paradise

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν βγήκα προς αναζήτηση της Νατάσσας που είχε μια πεταλούδα για τατουάζ και κάποτε δούλευε στη Κυψέλη.Απογοητεύτηκα λίγο γιατί ρώτησα στο Χαλκιδικής 83 που θυμόμουν κάποτε ότι ήταν και δεν ήξεραν να μου πουν.Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 είχε μια χαζοξανθιά κάπως χοντρή με πολύ κυτταρίτιδα στο κώλο.Αίσχος και αηδία.Στο Κωνσταντινουπόλεως 80 που είναι και πολύ όμορφο και σικ στούντιο μια ξανθιά Πένυ που μου άρεσε αρκετά.Στο τέλος πήγα και στο Ιάκχου 7 που είδα αναμένες τις ταμπέλες και εκεί είχε μια κοπέλα συμπαθητική.Το ζουμί όμως.Τελικά ρώτησα για τη Νατάσσα και εκεί στην αρχή ο χοντρός τσάτσος δεν ήξερε μετά φεύγοντας μου είπε να έρθω τη Πέμπτη το πρωι.Άντε και έκανα βόλτα σχεδόν όλα τα μαγαζιά που ήξερα ότι δούλευε.Καλά και το άλλο στη Κυψέλη στο 37 όταν πήρα τηλέφωνο που την έψαχνα μου έλεγαν κάτι μαλακίες και ήταν αγενείς όταν ρωτούσα και μια φορά μου λέγανε ότι είναι ξανθιά και μαλακίες.
η Νατάσσα με πεταλούδα έχει σταματήσει απο εμάς εδώ και καιρό. Τώρα εχούμε την άλλη Νατάσσα, την ξανθειά, χωρίς πεταλούδα. Και οι τσατσάδες δεν ξέρουν που είναι η Νατάσσα με πεταλούδα.
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Πριν απο λίγο Καρέα 30 επιτέλους εγινε η μεγάλη επιστροφή της Σάρας και της Τζίνας. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Σκέφτηκα να μαζέψω λίγο χαμομήλι και λίγο θυμάρι στο βουνό...νύχτα θα μου πεις περασμένη η ώρα αλλά αν δεν σε παίρνει ο ύπνος τι άλλο να κάνεις?

Βριλησσού 55: Η Κατερίνα... τυλιγμένη σε ροζ φωσφοριζέ διχτυωτό, και σήμα κατατεθέν τα γυαλιά της... το σώμα της διαγραφόταν προκλητικό και σέξι... δεν άντεξα και επειδή σκοπός μου δεν ήταν το  :knockinb: είπα να την κάνω πρίν εξανεμιστούν τα 50 ευρώ...

Βριλησσού 36: Άρωμα από παλιά καλή εποχή!Δεν άνοιξαν καν...  :2funny: :2funny: :2funny: Από τηλέφωνο πληροφορήθηκα ότι ήταν η Ραφαέλα... η γνωστή μεταξύ άλλων και από Μ.Αλεξάνδρου 133...!

Βριλησσού 42: Κλειστόν! Το "ίδρυμα" είναι ανοιχτό ως τις 00:00!

Βριλησσού 46: Η Μόνικα! "Ξανθούλα, με ωραίο σώμα, ψηλή... κτλ... κτλ..." τα λόγια της υπηρεσίας... Την κοπέλα δεν την είδα τελικώς γιατί όπως με πληροφόρησε η συμπαθής μανδάμ της υποδοχής μόλις είχε πάρει "μεγάλο" πρόγραμμα και θα αργούσε κανένα μισάωρο!

Βριλησσού 60: Η Αμάντα! Η αδύνατη και λιγερόκορμη νεαρά με τα μακρυά ξανθά μαλλιά και το χαμόγελο!!! Το όλο "πακέτο" ήταν τυλιγμένο σε ροζ διχτυωτό συνολάκι από το οποίο διακρίνονταν τα  :tits2: !!!!

Αυτά από το βουνό!!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ου γαρ έρχεται μόνον.......
:woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman:
Ατιμη πρεσβυοπία. Την εκαψα την κοπέλα.....

Και βεβαια δεν ηθελα να γραψω μουστακι.
Μουτράκι ηθελα να γραψω και μάλιστα γλυκύτατο.....
Αλλο καταλαβα οταν απαντησα πολυ καλα διάβασες........
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ου γαρ έρχεται μόνον.......
:woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman:
Ατιμη πρεσβυοπία. Την εκαψα την κοπέλα.....

Και βεβαια δεν ηθελα να γραψω μουστακι.
Μουτράκι ηθελα να γραψω και μάλιστα γλυκύτατο.....
Αλλο καταλαβα οταν απαντησα πολυ καλα διάβασες........
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
ααα. ειπα και εγω!
γιατι ειναι πολυ ωραια. τουλαχιστον ετσι ξερω! :)

παλι καλα που διορθωσες....
:2funny: :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
ααα. ειπα και εγω!
γιατι ειναι πολυ ωραια. τουλαχιστον ετσι ξερω! :)

παλι καλα που διορθωσες....
:2funny: :2funny: :2funny:
Οντως μου εκανε πολυ καλη εντυπωση.

Ακομα αναρωτιεμαι πως κρατηθηκα και δεν περασα.........
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom