Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Γεια σας φίλοι
Μήπως ξέρει κάποιος να βοηθήσει. Η Alisa από Δροσοπούλου 95 τι λέει ; Την έχει δοκιμάσει κανένας φίλος ;
Από τις φώτο φαίνεται ΟΚ. Τι προγράμματα κάνει ;
Ευχαριστώ πολύ......
Στον μεσο ορο κατα την αποψη μου

Δεν κανει "extreeme" προγραμματα (ακαποτα ή πρωκτικο) αλλα στο δωματιο δεν ειναι κατι ξεχωριστο
Ειναι πολυ ομορφη στο προσωπο, κοντουλα με ωραιο σωμα,  αλλα σε εμενα τουλαχιστον δεν εχει μεινει αξεχαστη
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
εγω μιλαω για την ευα μια ξανθια που φοραει κοκκινα στις φωτο αλλα δεν αναγραφεται στισ βαρδιες?αξιζει αυτη και που δουλευει?
Γινε λιγο πιο σαφης για να σε βοηθησουμε.

Στις φωτο ποιου studio φαινονται η κοπελα για την οποια αναφερεσαι?

Ακομα καλυτερα βαλε καποιο Link.

 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
Ρε παιδιά, η Ροζα από τριγγετα είναι τραβελι;
Μια απάντηση σας παρακαλώ γιατί ένας φίλος αγωνιά
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρε παιδιά, η Ροζα από τριγγετα είναι τραβελι;
Μια απάντηση σας παρακαλώ γιατί ένας φίλος αγωνιά
ειναι απ εξω και περιμενει να μπει ή ειναι στο μπανιο και δεν ξερω με τί να πλυθει ?
 

Nikiforos_

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
81
Κριτικές
33
Like
0
Πόντοι
10
Η Αλίνα από Δροσοπούλου θα επιστρέψει κάποια στιγμή?Ξέρει κανείς?
 

Nikiforos_

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
81
Κριτικές
33
Like
0
Πόντοι
10
Σύμφωνα με το πρόγραμμα μέχρι τις 23:00 θα βρίσκεται στη Βούρβαχη!Αν και μάλλον θα γίνεται της πουτάνας-Αλίνας εκεί! :2funny:
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
Σύμφωνα με το πρόγραμμα μέχρι τις 23:00 θα βρίσκεται στη Βούρβαχη!Αν και μάλλον θα γίνεται της πουτάνας-Αλίνας εκεί! :2funny:


μπα..............περασμενα μεγαλεια φιλαρα................ειναι η μερα της Τζούλιας άλλωστε
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Αχαρνών 106 χθές επήδαγα μιά βουλγάρα. Μιας και ήταν στο κλέίσιμο το μαγαζί την πήρα φαλάγγι για κανά μισάωρο.. Το κουδούνι χτυπούσε και ενώ την ρωτούσα μήπως θέλει να χύσω για να συνεχίσει δουλειά μου απάντησε να συνεχίσω γιατί δεν θέλει να πάει με άλλον.Βαρέθηκε!!!

Παρόλο που ήταν πού κουρασμένη αλλάξαμε τουλάχιστον το 80% των στάσεων του kamasutra και παρόλου που δεν έχυσα τελικά( αλκατραζ bomb drinks γαρ before) τις δίνω συγχαρητήρια διότι είναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ με όλη τη σημασία της λέξης και οτί έβαλε τα δυνατά της!!
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
Αχαρνών 106 χθές επήδαγα μιά βουλγάρα. Μιας και ήταν στο κλέίσιμο το μαγαζί την πήρα φαλάγγι για κανά μισάωρο.. Το κουδούνι χτυπούσε και ενώ την ρωτούσα μήπως θέλει να χύσω για να συνεχίσει δουλειά μου απάντησε να συνεχίσω γιατί δεν θέλει να πάει με άλλον.Βαρέθηκε!!!

Παρόλο που ήταν πού κουρασμένη αλλάξαμε τουλάχιστον το 80% των στάσεων του kamasutra και παρόλου που δεν έχυσα τελικά( αλκατραζ bomb drinks γαρ before) τις δίνω συγχαρητήρια διότι είναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ με όλη τη σημασία της λέξης και οτί έβαλε τα δυνατά της!!

ονομα τεμαχιου έχουμε δίκαιε?
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
ονομα τεμαχιου έχουμε δίκαιε?

Όπως έιδες στην παρένθεση μου.. Μετά από βομβοποτά του άλκα δεν κατάφερα να συγκρατήσω όνομα.. Πάντως είναι γεμάτη αυτοσχέδια κακής ποιότητας τατουάζ με καρδιές και έρωτες.. Αγαπάει πολύ από ότι μου έιπε κάποιον! Κοντούλα μελαχρινή με νούμερο 1 στήθος αλλά όπως είπα με επαγγελματισμό που τις αξίζουν συγχαρητήρια. Αλλά ίσως έχω και εγώ τον τρόπο μου γιατί έχω διαβάσει χείριστες κριτικές για κοπέλες και στούντιο εδω μέσα που όταν πήγα διαπίστωσα εντελώς τα αντίθετα.. Μην με ρωτήσετε τώρα συγκεκριμένα δεν θυμαμαι! Αλλά και οι πουτάνες έχουν τον τρόπο τους για να τις ξεκλειδώσεις και να πάρεις ένα άκρως ικανοποιήτικό αποτέλεσμα!
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Α και κάτι άλλο.. Τη στιγμή που σκίζω μισή ωρα σε όλες τις στάσεις και με συμετοχή 100% από την κοπέλα που από τα 30 ευρά παίρνει τα 15... Δεν το θεωρω απλά VFM αλλά ψυχικό!!!!!!!  Επί μισή ώρα τις έβγαλα την ψυχή! και τώρα από πάνω και τώρα από κάτω και τώρα έτσι και σήκω όρθια στον καθρέφτη μπροστά κτλ για 15 ευρώ που είναι το μερίδιο της ε ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ ψυχικό δεν νομίζετε?!!  Αν και δέν ασχολούμε σχεδόν καθόλου με το άθλημα στούντιο αλλά μόνο με κολ γκερλς πέρασα πραγματικά ΤΕΛΕΙΑ!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Μικρή και περιορισμένη "βόλτα" σε τρία ευαγή "ιδρύματα" περί τις 19:30...

Ξεκίνησα αναζητώντας το "studio" της Λουκιανού, στο Κολωνάκι! Το βρίσκει κανείς σχετικά εύκολα στον αριθμό 20. Το παρόν "ίδρυμα" βρίσκεται στο ισόγειο, το οποίο μόλις μπεις γίνεται υπόγειο...  :grin: :grin: :grin: ! Βάρδια εκείνη την ώρα είχε η Γιούλια... Milf,με μακρυά μαύρα μαλλιά, εντυπωσιακό, συλικονούχο στήθος και σχετικά κοντή... Σε κάποιους μπορεί να είναι γνωστή από τα: Θαρύπου 10, Ιππώνακτος 14, Σπύρου Πάτση 27 (είχε κάνει ένα μικρό πέρασμα από κει) κτλ...

Μετά κατηφόρισα προς τα Σολωμού!

Σολωμού 32 (ανώγειον): Ποια ήταν άραγε εκεί οεο?  :2funny: :2funny: :2funny: Ποια άλλη από την Μπιάνκα! Το γνωστό milf που έχει κατασκηνώσει στο παρόν "ίδρυμα" του κέντρου!

Σολωμού 32 (κατώγειον): Ευχάριστη έκπληξη η παρουσία της Μόνικα εκ Ρουμάνιας ορμώμενη (είναι αυτή που δουλεύει και στο Θησέως 40)... Νεανικό κορμάκι, καστανέρυθρη κόμη, μικρό στήθος και συμπαθητικό πρόσωπο... Τα κάλλη της έκρυβε με ένα μαύρο συνολάκι (στηθόδεσμο και βρακάκι)
bek099.gif
!

Αυτά από studio... ακολούθησε "βόλτα" στο Στουρνάρη 29!
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:ρε τι γινεται ρε παραδιπλα με την πορνοτζουλια?
νεκρα στα αλλα threads :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Μικρή και περιορισμένη "βόλτα" σε τρία ευαγή "ιδρύματα" περί τις 19:30...

Ξεκίνησα αναζητώντας το "studio" της Λουκιανού, στο Κολωνάκι! Το βρίσκει κανείς σχετικά εύκολα στον αριθμό 20. Το παρόν "ίδρυμα" βρίσκεται στο ισόγειο, το οποίο μόλις μπεις γίνεται υπόγειο...  :grin: :grin: :grin: ! Βάρδια εκείνη την ώρα είχε η Γιούλια... Milf,με μακρυά μαύρα μαλλιά, εντυπωσιακό, συλικονούχο στήθος και σχετικά κοντή... Σε κάποιους μπορεί να είναι γνωστή από τα: Θαρύπου 10, Ιππώνακτος 14, Σπύρου Πάτση 27 (είχε κάνει ένα μικρό πέρασμα από κει) κτλ...
....

φίλε μου για την Julia εννοείς αυτήν εδώ?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.975
Κριτικές
490
Like
36.626
Πόντοι
41.447
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom