Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.710
Πόντοι
41.447
και επισησ η καρολαιν ειναι η γνωστη ξανθια που μοιαζει με πορνοσταρ?τι λενε αυτεσ αξιζουν?

η καρολάιν, αν και ξεκίνησε πολύ καλά, μετά τον πήρε ψιλά τον αμανέ και πλεον έχει πολλές αρνητικές κριτικές.
"Σνομπάρει" τα απλά προγράμματα των 50 ευρώ και ξεπετάει τους πελάτες.
νομίζω πάιζει μπάλα σε Ισμήνης
καλύτερα μπορούν να μας πουν τα λαγωνικά των στούντιο PIATSAS, CHEYENNE, Pitsirikos κοκ....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
η καρολάιν, αν και ξεκίνησε πολύ καλά, μετά τον πήρε ψιλά τον αμανέ και πλεον έχει πολλές αρνητικές κριτικές.
"Σνομπάρει" τα απλά προγράμματα των 50 ευρώ και ξεπετάει τους πελάτες.
νομίζω πάιζει μπάλα σε Ισμήνης
καλύτερα μπορούν να μας πουν τα λαγωνικά των στούντιο PIATSAS, CHEYENNE, Pitsirikos κοκ....
100% σωστος σε ολα οσα ανεφερε ο Zero. :rockon:

Αν και ξεκινησε με λαμπρες προοπτικες, μιας και η εμφανιση της, παρα τις αρκετες προσθηκες σιλικονης και κολαγονου, αγγιζουν για πολλους το τελειο, η αποδοση της και η διαθεση της εχει πεσει κατακορυφα ειδικα στο προγραμμα των 50 ευρω.

Οσες φορες την εχω δει τον τελευταιο καιρο ειναι στο studio της οδου Ισμηνης.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
μια ευα ξανθια που εχουν φωτο μερικα στουντιο που βρισκεται?και επισησ η καρολαιν ειναι η γνωστη ξανθια που μοιαζει με πορνοσταρ?τι λενε αυτεσ αξιζουν?
Στις φωτο των studio υπαρχουν δυο κοπελες με το ονομα Ευα, με πολλα κοινα σημεία.
Και οι δυο κατ΄αρχην κανουν φουλ προγραμμα (πρωκτικο) και εχουν μεγαλα στηθη.

Οι διαφορες:
Η μια εχει μεγαλο φυσικο στηθος, ειναι Ελληνιδα (ετσι φημολογηται τουλαχιστον)καστανοξανθη, με λιγα επιπλεον κιλάκια.. Δουλευε παλιοτερα στο Φυλης 104 απ΄οπου εχει αποχωρησει και πλεον εργαζεται στα studio της Βουρβαχη 19, Κωνσταντινουπολεως 61 και Δροσοπουλου 95. Κανει καποιες βάρδιες και στο Ιακχου 7Α.

Η αλλη ειναι Τσεχα κατα δηλωση ξανθια με σιλικονατα στηθη και αρκετες επιπλεον πλαστικες, κανονικο προς το αδυνατο σωμα. Εργαζεται στα studio της οδου κασσανδρας και επισης δουλευει και σαν Παμελα στο Πειραιως 193.

Εσυ για ποια μιλας?


Για την Καρολαιν, διαβασε τα παραπανω post.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Επιστροφή από αναζωογονητική σημερινή "βόλτα" στο βουνό!
Ο καιρό ιδανικός! Ο ήλιος δεσπόζει στον ουράνιο θόλο, ενώ τα πουλάκια τιτιβίζουν...κι εγώ σαν τη μύγα μες στο γάλα βαδίζω και σιγοψήνομαι ανάμεσα στα studio...

Στο Βριλησσού 55 αντίκρισα την Άννα-Μαρία (Μαρία Θεσσαλονικιά)... Σήμερα ήταν ντυμένη στα γαλάζια! Γαλάζια σκιά στα μάτια (της πήγαινε μπορώ να πω), γαλάζιο mini baby doll και φυσικά τα αντίστοιχα high heels, κοινώς κόθορνοι, σε ανάλογο χρώμα... Αυτή η στροφή στο σαλόνι είναι όλα τα ευρώ! Αμάν αυτή η κωλάρα!!!!  :kissass: :kissass: :kissass:

Βριλησσού 57! Το αναφέρω τιμής ένεκεν... Πλέον τίποτα δεν θυμίζει τις παλιές καλές εποχές... Αχχχχχχ αναμνήσεις...  :'( :'( :'( Θα πρέπει να εναποθέσω λουλούδια κάποια μέρα!!!!

Βριλησσού 36... η ευγενική υπηρεσία (μπορεί να φταίει ο καλός καιρός  :P :P :P ) με υποδέχτηκε στο ανανεωμένο και ελαφρώς ανακαινισμένο studio (εδώ και κάτι μήνες έχουν βάλει νιπτήρες και γενικά τα δωμάτια έχουν γίνει καλύτερα)!!!! Η εργαζόμενη κοπέλα ακούει στο όνομα Στέλλα! Συμπαθητικό καστανό μιλφ με πιασίματα...

Στο ερυθρό studio Βριλησσού 42: η Φρίντα... Η γνωστή ψηλή, ξανθιά κοπέλα με το λευκό δέρμα και το μονίμως χαραγμένο χαμόγελο στα χείλη...!!!! Αν θυμάμαι καλά, φορούσε ένα ερυθρό συνολάκι, άκρως αποκαλυπτικό  :o :o :o  :grin: :grin: :grin: !!!!

Το παράδοξο της υπόθεσης...Βριλησσού 46! Δεν μου άνοιξαν την θύρα εισόδου... Λες να έφταιγε ότι είχα την εφημερίδα παραμάσχαλα και φαινόμουν σαν τουρίστας?  :2funny: :2funny: :2funny:

Και τέλος...Βριλησσού 60! Κλειστόν... θα ανοίξει στις 15:00!!!! Οπότε το αφήσαμε για αργότερα...!!!!  :grin: :grin: :grin:

Διάλειμμα για φραπεδάκι και συνεχίζουμε αργότερα...!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Πολυ χαιρομαι που ξαναδιαβζω ενημερωση σου ΔΑΣΚΑΛΕ........

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

lempes22

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
παίδες καλησπέρα!

Η Αλέξια που είναι 17:00 - 23:00 στο Βριλησσού 55 είναι η ίδια που δούλευε και πριν 3 μήνες στα Βουλιαγμένης 83 και Φραντζή 47 ??
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Οταν διαβάζω ενημέρωση απο πιτσιρίκο 1 , μου βγαίνει μια αισιοδοξία και νοιώθω πιο χαλαρός !  :grin:
Απολαμβάνω φυσικά και τα λακωνικά και πάντα έυστοχα σχόλια του PIATSA !  :cheesy:


Και τις κριτικές του CHEYENNE, συμπληρώνω !!!


Μπράβο ρε πιτσιρί- ! Είχες λείψει ,....!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Οταν διαβάζω ενημέρωση απο πιτσιρίκο 1 , μου βγαίνει μια αισιοδοξία και νοιώθω πιο χαλαρός !  :grin:
Απολαμβάνω φυσικά και τα λακωνικά και πάντα έυστοχα σχόλια του PIATSA !  :cheesy:


Και τις κριτικές του CHEYENNE, συμπληρώνω !!!


Μπράβο ρε πιτσιρί- ! Είχες λείψει ,....!

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.

:cool2: :cool2: :cool2:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.

:cool2: :cool2: :cool2:

Λείπουν οι μεγάλες εμπνέυστριες και δεν βλέπω στον ορίζοντα κάτι να με φτιάχνει δυνατά. Παρ όλα αυτά, η δράση κάποιων παιδιών, εδώ μέσα και εκεί έξω και ο τρόπος που μεταφέρουν σ εμάς αυτή τη δράση, είναι το αλατο πίπερο, που ακόμα με κρατάει στον αγώνα !  :2funny:

Να σται καλά ρε παίδες !
Keep walking ! (κυριολεκτικά δηλαδή)

 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Η σημερινή μέρα ξεκίνησε όμορφα και σκέφτηκα γιατί να μην τελειώσει το ίδιο...
Κατά τις 23:40 φόρεσα τα βραδινά μου ενδύματα και όντας κύριος (μην φάμε και καμιά πόρτα πάλι  :tooth: :tooth: :tooth: )ξεκίνησα το σκαρφάλωμα στο όρος του αγοραίου έρωτα...!

Αργά αλλά σταθερά έφτασα στην πρώτη κορυφή όπου με περίμενε το Βριλησσού 60! Η υπηρεσία γνώριμη από παλαιότερα με υποδέχτηκε στο γεμάτο από "συναγωιστές" σαλονάκι...! Λοιπόν, νέο φρούτο για την Βριλησσού: η Άννα! Μια κάπως μελαμψή κοπέλα (ο χαμηλός, αισθησιακός φωτισμός δεν βοηθά και πολύ  :- ) πλαισιωμένη από μαύρη κόμη...Αδύνατο σωματάκι,μικρό στήθος και συμπαθητικό πίσω σύστημα... Από τα προγράμματα συγκράτησα το ελεύθερο στοματικό και ότι δεν κάνει πρωκτικό, τα υπόλοιπα είναι τα κλασικά...

Παρακάτω...συνάντησα το "ίδρυμα" Βριλησσού 46! Η υπηρεσία άλλαξε λουκ και τα μαλλάκια της από ερυθρά τα έβαψε ξανθά (την προτιμούσα κοκκινομάλλα πάντως  :grin: :grin: :grin: )! Η κορασίδα που ανέλαβε τις νυχτερινές καύλες μας ήταν η Μαρίνα! Μια ξανθιά κοπέλα (προmilf θα την χαρακτήριζα), η οποία διατηρεί τα θηλυκά πιασίματά της! Τα κάλη της προσπαθούσε να τα κρύψει με ένα φορεματάκι χρώματος μαύρο και ροζ!

-Μια μικρή στάση για  :piss: :piss: :piss: απέναντι στα δεντράκια και συνέχισα την πορεία μου!

Το ερυθρό studio Βριλησσού 42 κλείνει στις 00:00, οπότε πήγα παρακάτω...

Βριλησσού 36! Αχχχχ... να μην δω μια ξυνισμένη φατσούλα? Η υπηρεσία εμφανώς ξινή μου παρουσίασε την Καρολίνα... Παλιά γνώριμη με θητείες σε διάφορα "ιδρύματα" (ενδεικτικά Βριλησσού 60, Παπαδοπούλου 2, μια συντομότατη θητεία στο Βριλησσού 57 κτλ.) ... Ξανθιά, με στήθος που βγάζει μάτι  :tits2:,μου φάνηκε συλικονούχο, αν διέκρινα σωστά μέσα από το λευκό διχτυωτό φορεματάκι!

Τα δάκρυα  :'( :'( :'(  κύλησαν για άλλη μια φορά και έβγαλα το μυξομάντηλό μου να σκουπίσω το προσωπάκι μου... Η συγκίνηση βαθιά καθώς προσπερνούσα τον ερειπωμένο ναό της ηδονής Βριλησσού 57!

Βριλησσού 55! Εκεί συνάντησα την Κατερίνα! "Είμαι καύλα? "  :2funny: :2funny: :2funny: Σαλονάρισε με ένα μαύρο baby doll, που κατέληγε σε αιχμηρές γωνίες... Σήμα κατατεθέν, νομίζω πλέον είναι τα γυαλάκια της, που της προσδίδουν ένα σοφιστικέ στυλ αλλά συνάμα την κάνουν και πολύ σέξι! Να πω την αλήθεια, τις πρώτες φορές που την είδα δεν μου είχε κάνει εντύπωση, αλλά κάθε φορά που την βλέπω τόσο πιο πολύ μου αρέσει... (Στα προσεχώς...!) Να μην ξεφεύγουμε  :) , καλό σωματάκι, με τονισμένο μπούστο  :tits: !

Αυτά για σήμερα από τα όρη!  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

extravagant

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2009
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
[quote author=Pitsirikos1 link=topic=7646.msg1694668#m
Αυτά για σήμερα από τα όρη!  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

[/quote]καυλιαρη πιτσιρικο εσυ!!!!!!!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Χτεσινοαπογευματινή τσάρκα γύρω στις 7
-Παιωνίου 10 Λόρι και Αγνή (πολύ σολάριουμ ή μου φαίνεται)
-Αχαρνών 106 η Σίσσυ, ξανθό πετίτ με 30 γιούρια, 50 τα πονηρά προγράμματα και 100 το πρωκτικό. Δεν μου άρεσε η κοπέλα γιατί είχε το στυλ πρώην (ή νυν) πρεζάκι
-Ιπποκράτους 144 το Μαράκι, μιλφ κοντό και παντελώς αδιάφορο, αλλά το ηχητικό ντοκουμέντο από το δωμάτιο έδειχνε ότι ο συναγωνστής πέρασε ζάχαρη
-Κασάνδρας 4, 3, 6 πάνω, κάτω χαμός. Συγκράτησα μόνο τη Σάντρα που την έχω ξαναπάρει. Χτες με τα δίχτυα και τα τακούνια ήταν  :knockinb:.
 

Kostas_ath

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
εγω μιλαω για την ευα μια ξανθια που φοραει κοκκινα στις φωτο αλλα δεν αναγραφεται στισ βαρδιες?αξιζει αυτη και που δουλευει?
 

il5251

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Γεια σας φίλοι
Μήπως ξέρει κάποιος να βοηθήσει. Η Alisa από Δροσοπούλου 95 τι λέει ; Την έχει δοκιμάσει κανένας φίλος ;
Από τις φώτο φαίνεται ΟΚ. Τι προγράμματα κάνει ;
Ευχαριστώ πολύ......
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ενημέρωση δια τηλεφώνου...
Ονομαστικά εργάζονται αυτή τη στιγμή:

Βουλιαγμένης 68: Ναταλί... "Έλα να δεις, ρωσιδούλα, ξανθούλα...", τα λόγια της υπηρεσίας!  :grin:  :grin: :grin:
Βριλησσού 36: Σίσσυ...
Βριλησσού 55: Αλέξια...
Ηλία Ηλιού 82: Τζένη... "Έλα να την γνωρίσεις είναι 100% κορίτσι", με διαβεβαίωσε η υπηρεσία!  :2funny: :2funny: :2funny:
Ιάκχου 7Α: Δεν απαντήσανε...  :- :- :-
Κατεχάκη 8: Στέλλα...
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Χθες απογευμα το προγραμμα στο Καμασουτρα Φρατζη 47 ελεγε Πολινα , πηγα και ηταν Ηλιανα  :uglystupid: την εκανα με ελαφρα και εφυγα  :s&m_2:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
-Θησέως 40 ανοιχτός μόνο ο κάτω όροφος αλλά με τρία girls next door Μαρία, Ξένια και άλλη μία που έδινε κουλούρι. Γλυκές φατσούλες και καλά σωματάκια.

-Καρέα 30 μελαχρινή ιταλίδα ντυμένη στα άσπρα πούπουλα. Αξιοπρόσεκτη.

-Βουλιαγμένης 83 η Ρέα, συμπαθής τσαπερδόνα

-Βουλιαγμένης 68 μιλφ ξανθό Ναταλί ντυμένες οι πατσές με ολόσωμο δίχτυ σαν αλιεία φάλαινας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom