Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 293 άτομα (25 μέλη και 268 επισκέπτες)

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
βρωμιαρες ειναι ρε τις γλυφομουνιαζει ο καθε σαπιος και ουτε καν πλενονται μετα μερικες δεν το σκουπιζουν καν με χαρτι η μωρομαντυλο

Που να πλυθούν; έχει ντουζιέρες παντού νομίζεις; μωρομάντηλα από τα τζάμπο παίρνουν. :2funny:
παντου εχουν ντουζιερες πλεον για τις εργαζομενες ακομα και στο μεταξι
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.415
Πόντοι
2.356
Εσυ πως πας; Δεχονται πακιστανους στο μεταξι;;; :confused:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Επανέναρξη του πορνείου στον όροφο, στην οδό Ιάσωνος με αριθμό 2. Πρωταγωνιστεί η γνωστή Μαρίνα (όχι το σκουπόξυλο από απέναντι)
με ελ.στοματικό-τελειωτικό και θερμή αγκαλιά. Κάτι είχε πάρει τ'αυτί μου ότι το συγκεκριμένο μωρό εργάστηκε και επί καραντίνας.
Τσατσά η χονδρή κυρία που δεν ενοχλεί. Το πορνείο αυτό είναι από τα ελάχιστα που όχι μόνο είναι πεντακάθαρο (λίγο φως παραπάνω θα ήταν τέλειο)
αλλά δεν γίνονται και ξεπέτες με χρονόμετρα. Αναμένουμε τις υπόλοιπες εκδιδόμενες να σύρουν τον χορό.

:rockon:
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
βρωμιαρες ειναι ρε τις γλυφομουνιαζει ο καθε σαπιος και ουτε καν πλενονται μετα μερικες δεν το σκουπιζουν καν με χαρτι η μωρομαντυλο

Που να πλυθούν; έχει ντουζιέρες παντού νομίζεις; μωρομάντηλα από τα τζάμπο παίρνουν. :2funny:
παντου εχουν ντουζιερες πλεον για τις εργαζομενες ακομα και στο μεταξι

Να φανταστώ στο 20άρικο,γιατί στο 10άρικο,άσε..
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Επανέναρξη του πορνείου στον όροφο, στην οδό Ιάσωνος με αριθμό 2. Πρωταγωνιστεί η γνωστή Μαρίνα (όχι το σκουπόξυλο από απέναντι)
με ελ.στοματικό-τελειωτικό και θερμή αγκαλιά. Κάτι είχε πάρει τ'αυτί μου ότι το συγκεκριμένο μωρό εργάστηκε και επί καραντίνας.
Τσατσά η χονδρή κυρία που δεν ενοχλεί. Το πορνείο αυτό είναι από τα ελάχιστα που όχι μόνο είναι πεντακάθαρο (λίγο φως παραπάνω θα ήταν τέλειο)
αλλά δεν γίνονται και ξεπέτες με χρονόμετρα. Αναμένουμε τις υπόλοιπες εκδιδόμενες να σύρουν τον χορό.

:rockon:

Γεια χαρά στο μαγαζί αυτό δούλευε η πολύ καλή και από τις πιο τίμιες η ξηγημενη Άννα πόσο μας λείπει.

Μιας και αναφέρεις για την τσατσά αυτή που όντως είναι ξηγημενη ήθελα να πω για μια άλλη πολύ ηλίθια και μαλακισμενη αυτή που δουλεύει συνήθως πρωινή βάρδια στο Διδυμου 27 μια ξανθιά επειδή στο συγκεκριμένο μαγαζί έχω πάει πάρα πολλές φορές έχω τσεκαρει ότι κρατάει χρόνο 8 λεπτά ακριβώς πάντα χτυπάει πόρτα και μετά από 1 λεπτό έρχεται ξαναχτυπάει και μιλάει στην κοπέλα.
Είναι τόσο ζώο αυτή η τσατσά που δεν καταλαβαίνει ούτε ξέρει να συμπεριφερθεί γενικά όχι μόνο σε στάνταρ πελάτες αλλά σε όλους.
Και δεν έχω την απαίτηση ούτε ζητάω να μείνω στο δωμάτιο πάνω από 15λεπτα αλλά αυτό το αισχος πού συμβαίνει είναι πολύ ενοχλητικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.792
Πόντοι
45.465
τώρα live

Χωματιανου 11α κλειστό

Χωματιανου 11β Αλεξάνδρα ξανθιά σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 76β  κλειστό.

Λιοσιων 73β  Μόνικα μελαχρινή πιτσιρικά λεπτή με 1.5αρι βυζι σε απλό πρόγραμμα   Καιτη ξανθιά  κοντή με κανονικό ωραίο σφιχτό σώμα 1.5αρι βυζι , Λανα ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι τατουάζ στο δεξί μπούτι και Οριανα μελαχρινή μελαμψη λατινα με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α  Ιζαμπελα ξανθιά νταρντανοχοντρη με 2αρι βυζι, Νικόλ ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι και Λία μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ  Νελι καστανή σώμα με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 79α & 79β κλειστά.

Βεργας 3 αριστερά Αλισια καστανή κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 3 δεξιά & όροφος κλειστά.

Βεργας 2 Τατιάνα καστανή παχουλη με 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βεργας 6 Φωτεινή ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα και 1.5αρι βυζι και Εβελινα μελαχρινή μιλφ με καρέ μαλλί κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Βεργας 6β Μπαρμπορα στο δωμάτιο.

Βεργας 7 Αναστασία ξανθιά μιλφ  σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μπέλα καστανή χοντρή με 2.5αρι βυζι τατουάζ στο χέρι και στο αριστερό μπούτι, με πρωκτικο,σαλοναρισε κρατώντας ένα μαστίγιο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Ειρήνη καστανή μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Τροφωνιου 13 όροφος Αλίκη κοκκινομάλλα γκιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, νταρντανα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μασαζ.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Γεια χαρά στο μαγαζί αυτό δούλευε η πολύ καλή και από τις πιο τίμιες η ξηγημενη Άννα πόσο μας λείπει.

Μιας και αναφέρεις για την τσατσά αυτή που όντως είναι ξηγημενη ήθελα να πω για μια άλλη πολύ ηλίθια και μαλακισμενη αυτή που δουλεύει συνήθως πρωινή βάρδια στο Διδυμου 27 μια ξανθιά επειδή στο συγκεκριμένο μαγαζί έχω πάει πάρα πολλές φορές έχω τσεκαρει ότι κρατάει χρόνο 8 λεπτά ακριβώς πάντα χτυπάει πόρτα και μετά από 1 λεπτό έρχεται ξαναχτυπάει και μιλάει στην κοπέλα.
Είναι τόσο ζώο αυτή η τσατσά που δεν καταλαβαίνει ούτε ξέρει να συμπεριφερθεί γενικά όχι μόνο σε στάνταρ πελάτες αλλά σε όλους.
Και δεν έχω την απαίτηση ούτε ζητάω να μείνω στο δωμάτιο πάνω από 15λεπτα αλλά αυτό το αισχος πού συμβαίνει είναι πολύ ενοχλητικό.

Για την πολύ καλή και ξηγημένη Άννα, άγνωστο αν και πότε θα επιστρέψει. Μπορεί και σύντομα.
Aν λες τη κοντή τσατσά με το κοντό μαλλί, συμφωνώ. Να δούμε όμως τώρα και κάποιο άλλο ρόλο της τσατσάς στα μπουρδέλα με ένα σχόλιο.
Εκτός ότι μαζεύουν καπότες, τινάζουν στρώματα, συλλέγουν τα ευρώ κτλ :2funny: μπορούν να στοπάρουν μια εκδιδόμενη
αν φορτώσει κρανίο ή κουραστεί. Πέρσι χειμώνα η κοντή τσατσά στόπαρε την Νατάσα με γκάζια και την οδήγησε στα αποδυτήρια
με ύφος Stefan Effenberg :2funny: για να ηρεμήσει. Ο λόγος, ότι η Νατάσα (ξανθιά νταρντάνα με ελ.στοματικό και φοβερή αντοχή)
είχε βρεθεί με 8 άτομα σαλόνι που παρήγγειλαν όλοι αυτή :confused: ενώ όσο μπαινόβγαινε σαν δαιμονισμένη με απίστευτη κούραση
η άτυχη ξανθιά Γιασμήν (2 γαμήσια 15 ευρώ αρκεί να την πάρουν ένας δύο φορές ή δύο άτομα μεμονωμένα) :2funny:
είχε φτάσει στα όρια της κατάθλιψης. Συμβαίνουν κι αυτά.

:hi:

 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
βρωμιαρες ειναι ρε τις γλυφομουνιαζει ο καθε σαπιος και ουτε καν πλενονται μετα μερικες δεν το σκουπιζουν καν με χαρτι η μωρομαντυλο

Που να πλυθούν; έχει ντουζιέρες παντού νομίζεις; μωρομάντηλα από τα τζάμπο παίρνουν. :2funny:
παντου εχουν ντουζιερες πλεον για τις εργαζομενες ακομα και στο μεταξι

Να φανταστώ στο 20άρικο,γιατί στο 10άρικο,άσε..

Πάλι τα ίδια θα λέμε. Ας τα πούμε μπας και καταλάβεις πως έχουν τα πράγματα και σταματήσεις. Τράβα άνοιξε κανά βιβλίο καλύτερα, ασχολήσου ουσιαστικά στο χρόνο σου και μην μας ζαλίσεις το παπάρι με την καθαριότητα και τον κορωνοϊό. Σε μπουρδέλα πας, όχι στο νοσοκομείο. Άντε πια.

Ακόμα και στα στούντιο που μπαίνει ο καθένας και κατουράει/ξεβρωμίζεται/γαμάει μέσα στη ντουζιέρα, ανάθεμα κι αν τα απολυμαίνουν. Δεν θα έμπαινα καν στο μπάνιο, κάνε σπιτάκι σου. Τα μικρόβια, που είσαι και μικροβιοφοβικός, είναι πολύ περισσότερα στις ντουζιέρες, εκτός αν απαιτείς πριν μπεις να της περνάνε δυο χέρια χλωρίνη.

Στον στρατό, ακόμα και σε στρατόπεδο με νορμάλ ντουζιέρες, δεν τολμάγαμε να πατήσουμε κάτω, πάντα με σαγιονάρα. Θα πας και θα περάσεις καλά. Με τέτοιο χαρακτήρα θα σε έχουν μόνιμα στο χωσέ.

Κι επιτέλους ρε τύπε, μην σπαμάρεις άλλο. Τιναφτόσρε.

Μπράβο στους μάγκες που ενημερώνουν σε μια περίοδο που τα μπουρδέλα περνάνε κρίση ουσιαστική. Πέρασα από τα γνωστά Φ τις προάλλες, η παρακμή έχει πιάσει νέα επίπεδα. Κάθε μήνα και χειρότερα πλέον. Κρίμα.

Για την ιστορία δοκιμάστηκε η Σιμόνα, γνωστή φόλα του Φ65 γιατί απλά την είχα βάλει στο μάτι πολύυυ καιρό, φάνηκε ότι είχε καλή διάθεση και είπα δεν γαμιέται, ούτως ή άλλως ο δρόμος βρίσκεται σε επίπεδα παρακμής πλέον. Τελικά, μέσα στο δωμάτιο μέσα στις γλύκες και στα φιλιά ήταν, μόνο πιπιλιά δεν μου έκανε στο λαιμό, εκπληκτική κωλάρα. Απλά ήταν η μέρα της. Πάντα την έβλεπα με σκατοδιάθεση, κατεβασμένα μούτρα, νεύρα και δεν έμπαινα καν κι έλεγα κρίμα τόσο ωραίο, αντικειμενικά, κομμάτι. Μόνο αν την ξαναέβλεπα σε καλή διάθεση θα έμπαινα, μου έλεγε να ξανάρθεις κλπ. Δύσκολο γιατί είναι ρίσκο η συγκεκριμένη απ' ότι αντιλαμβάνομαι. Επίσης, γουστάρει φουλ καθαριότητα, ποιος ξέρει τι αντιμετωπίζουν κι αυτές, πήγα πεντακάθαρος.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
η σιμονα ειναι υπερμουναρος αλλα ζωο ρε φιλε!τ γαμαω χρονια γιατι με τρελαινει ο κωλος της αλλα ολο μ κανει μαλακιες σηκω απο πανω ασε με να σ τ παιξω .αυτη θελει κλειδωμα απο κατω και σκληρα για να χυσεις μαγκες .μη κολωνετε μαγκες .δυνατα.ρε σπιρτουλη φυ ρε απο τη ενημερωση μας επρηξες πλζ ρε μποι πηγαινε στο καλο εειμαστε αλλοι ανθρωποι οι μπουρδελιαρηδες
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
Η Σιμόνα όπως την έκοψα θέλει να έχει τον έλεγχο μέσα ΕΚΤΟΣ ΕΑΝ δεν την αφήσεις και παίξεις μπάλα. Εκεί έχεις πιθανότητες να περάσεις καλά, πράγμα που έκανα.

Από τις πιο ωραίες της οδού, γνώμη μου. Απλά τρομερά περίεργη φάση. Τόσο καιρό που την βλέπω, πρώτη φορά με έπεισε στο σαλονάρισμα και λέω άντε να δούμε. Έκατσε. Απλά δεν ξέρω αν θα το τολμούσα πάλι.

Επίσης, αναζητείται απεγνωσμένα στενούλα, όχι άλλες πηγαδούλες. Πόσες ξεκινάνε στενούλες και μέσα σε λίγους μήνες μπαίνεις και δεν καταλαβαίνεις τίποτα, σαν να αερογαμάς. Έτσι χάνονται στα στανταράκια γαμώ.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
βρωμιαρες ειναι ρε τις γλυφομουνιαζει ο καθε σαπιος και ουτε καν πλενονται μετα μερικες δεν το σκουπιζουν καν με χαρτι η μωρομαντυλο

Που να πλυθούν; έχει ντουζιέρες παντού νομίζεις; μωρομάντηλα από τα τζάμπο παίρνουν. :2funny:
παντου εχουν ντουζιερες πλεον για τις εργαζομενες ακομα και στο μεταξι

Να φανταστώ στο 20άρικο,γιατί στο 10άρικο,άσε..

Παιχταρα μου, είτε μπες σε άλλο σάιτ (έστω σε άλλο νημα) ειτε κοψε τις τρολιές, γιατί έχεις καταντήσει κουραστικός.

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.
Εγώ τα λέω αυτά για το καλό σας,όσο και να σας τα πρήζω.Γιατί όταν αρχίσετε να βγάζετε κονδυλώματα ή χλαμύδια και αναγκαστείτε να πάτε στο νοσοκομείο,θα με θυμηθείτε,ότι "ο Σπιρτούλης καλά έκανε και μας έπρηζε και εμείς δεν τον ακούσαμε !".
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
βρωμιαρες ειναι ρε τις γλυφομουνιαζει ο καθε σαπιος και ουτε καν πλενονται μετα μερικες δεν το σκουπιζουν καν με χαρτι η μωρομαντυλο

Που να πλυθούν; έχει ντουζιέρες παντού νομίζεις; μωρομάντηλα από τα τζάμπο παίρνουν. :2funny:
παντου εχουν ντουζιερες πλεον για τις εργαζομενες ακομα και στο μεταξι

Να φανταστώ στο 20άρικο,γιατί στο 10άρικο,άσε..

Παιχταρα μου, είτε μπες σε άλλο σάιτ (έστω σε άλλο νημα) ειτε κοψε τις τρολιές, γιατί έχεις καταντήσει κουραστικός.

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.
Εγώ τα λέω αυτά για το καλό σας,όσο και να σας τα πρήζω.Γιατί όταν αρχίσετε να βγάζετε κονδυλώματα ή χλαμύδια και αναγκαστείτε να πάτε στο νοσοκομείο,θα με θυμηθείτε,ότι "ο Σπιρτούλης καλά έκανε και μας έπρηζε και εμείς δεν τον ακούσαμε !".

Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ τρόπος να αποφύγει τέτοια ενδεχόμενα (κονδυλώματα και χλαμύδια) είναι η αποχή απο το σεξ.

Αυτό είναι επιστημονικά τεκμηριωμένο.

Τι αλλη αμπελοσοφια θα μας πεις τώρα που το εμαθες?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Ενταξει ρε παιδια μη τρελενεστε με αυτους που φοβουνται μικροβια και τα ρεστα.Η κουβεντα ξεκινησε απο το οτι οι πουτανες δεν αλαζουνε ουτε βρακι καθε μερα το ιδιο και το ιδιο.Ο συναγωνιστης προσπαθει να κρατα το φοβο για τα μικροβια.Γνωμη του ειναι ενταξει οπως ο καθενας λεει την γνωμη του ετσι και αυτος δεν εγινε και τιποτα.
Αλωστε τι αλλο να πουμε εδω μεσα για τις πορνες?Ολες οι ιδιες ειναι και ολο τα ιδια και τα ιδια δεν υπαρχει δηλαδη κατι διαφορετικο οποτε και εμεις δεν εχουμε να πουμε κατι για τις πορνες και ας ειναι νημα για τις πορνες.Λεμε και καμια κουβεντα διαφορετικη ολα ok
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
βρωμιαρες ειναι ρε τις γλυφομουνιαζει ο καθε σαπιος και ουτε καν πλενονται μετα μερικες δεν το σκουπιζουν καν με χαρτι η μωρομαντυλο

Που να πλυθούν; έχει ντουζιέρες παντού νομίζεις; μωρομάντηλα από τα τζάμπο παίρνουν. :2funny:
παντου εχουν ντουζιερες πλεον για τις εργαζομενες ακομα και στο μεταξι

Να φανταστώ στο 20άρικο,γιατί στο 10άρικο,άσε..

Παιχταρα μου, είτε μπες σε άλλο σάιτ (έστω σε άλλο νημα) ειτε κοψε τις τρολιές, γιατί έχεις καταντήσει κουραστικός.

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.
Εγώ τα λέω αυτά για το καλό σας,όσο και να σας τα πρήζω.Γιατί όταν αρχίσετε να βγάζετε κονδυλώματα ή χλαμύδια και αναγκαστείτε να πάτε στο νοσοκομείο,θα με θυμηθείτε,ότι "ο Σπιρτούλης καλά έκανε και μας έπρηζε και εμείς δεν τον ακούσαμε !".

Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ τρόπος να αποφύγει τέτοια ενδεχόμενα (κονδυλώματα και χλαμύδια) είναι η αποχή απο το σεξ.

Αυτό είναι επιστημονικά τεκμηριωμένο.

Τι αλλη αμπελοσοφια θα μας πεις τώρα που το εμαθες?

Δεν νομίζω να είπε κανάς γιατρός "μην πηγαίνετε σε μπουρδέλα".Απλά να προσέχετε λένε...

Είναι σαν να μου λες τώρα να μην οδηγήσω για να μην πάθω κανά ατύχημα..

Πες μου ΕΝΑΝ γιατρό που σου είπε οτι αν " προσεχείς " δεν θα κολλήσεις σίγουρα κονδυλώματα-χλαμύδια και θα πάω αύριο να του πάρω το δίπλωμα.

Μας ζαλησες εδωμεσα και δε νομίζω καν να αντιλαμβάνεσαι ουτε τι προκαλείς με τα γραφόμενα σου.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Χρειάζεται ένας γιατρός να μας γλυτώσει. από ... στρουμφο- σχόλια, Μαγια μελισσα, Μικρό μου πόνυ και συναφή καρτούν, που γεμιζουν ..αυτο το θρεντ. ...:(
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Επαγγελματικές υποχρεώσεις ΔΕΝ :2funny: με έφεραν πριν λίγο στην έρημη Φυλής. Ιδού όμως μια τετράδα μπουρδέλων...

Φωκαίας 19 - Κατερίνα ψηλή καστανή με στατικό σαλονάρισμα και κώλο στο μενού.

Φιλιππίδου 11Α - Εύα καστανή με ξανθιές ανταύγειες, ελαφρώς καμπυλωτή με ελεύθερο στοματικό - τελειωτικό.

Φυλής 71 ισόγειο - Στέλλα η γνωστή ξανθιά προτζίλφ με ελεύθερο στοματικό-τελειωτικό σώμα και κώλο στο μενού. Αντέχει ακόμα βλέπω.

Φυλής 86 όροφος - Άντζελα μελαχρινή μορφονιά με απλό πρόγραμμα (δυστυχώς) και ψέκασμα στις υπέροχες βυζάρες της.

Βαρετή κατάσταση...

:sunglasses:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.
Εγώ τα λέω αυτά για το καλό σας,όσο και να σας τα πρήζω.Γιατί όταν αρχίσετε να βγάζετε κονδυλώματα ή χλαμύδια και αναγκαστείτε να πάτε στο νοσοκομείο,θα με θυμηθείτε,ότι "ο Σπιρτούλης καλά έκανε και μας έπρηζε και εμείς δεν τον ακούσαμε !".

Mέχρι στιγμής (αρκετά χρόνια σεξ) έχω τσιμπήσει μία ουρηθρίτιδα όπου την έβγαλα στο χαλαρό με μόνο σύμπτωμα ελαφρύ κνησμό-έντονο κατούρημα
για μια εβδομάδα και μια ελαφριά μυκητίαση σαν σπυράκια στην γλώσσα που έφυγε σε 3-4 μέρες.
Δεν είμαι σίγουρος αν προκλήθηκαν από γκόμενα, πόρνη ή από ευαισθησία σε κάποιο τζελ αντισύλληψης, φάρμακα, σαπούνια κτλ.
Αν θες να μην πάθεις ποτέ τίποτα Σπιρτούλη, η μόνη λύση είναι να τραβάς μαλακία. Και έτσι όμως μπορεί να πιάσεις κάτι βρώμικο, μετά την ψωλή σου
και πάει λέγοντας. Και στην θάλασσα μπορείς να πάθεις ζημιά.
Καλύτερα λοιπόν να γαμάς με καπότα ή χωρίς ανάλογα την περίπτωση για να είσαι ολοκληρωμένος άνδρας. 'Όλα τα υπόλοιπα είναι μαλακίες.

:hi:
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.
Εγώ τα λέω αυτά για το καλό σας,όσο και να σας τα πρήζω.Γιατί όταν αρχίσετε να βγάζετε κονδυλώματα ή χλαμύδια και αναγκαστείτε να πάτε στο νοσοκομείο,θα με θυμηθείτε,ότι "ο Σπιρτούλης καλά έκανε και μας έπρηζε και εμείς δεν τον ακούσαμε !".

Mέχρι στιγμής (αρκετά χρόνια σεξ) έχω τσιμπήσει μία ουρηθρίτιδα όπου την έβγαλα στο χαλαρό με μόνο σύμπτωμα ελαφρύ κνησμό-έντονο κατούρημα
για μια εβδομάδα και μια ελαφριά μυκητίαση σαν σπυράκια στην γλώσσα που έφυγε σε 3-4 μέρες.
Δεν είμαι σίγουρος αν προκλήθηκαν από γκόμενα, πόρνη ή από ευαισθησία σε κάποιο τζελ αντισύλληψης, φάρμακα, σαπούνια κτλ.
Αν θες να μην πάθεις ποτέ τίποτα Σπιρτούλη, η μόνη λύση είναι να τραβάς μαλακία. Και έτσι όμως μπορεί να πιάσεις κάτι βρώμικο, μετά την ψωλή σου
και πάει λέγοντας. Και στην θάλασσα μπορείς να πάθεις ζημιά.
Καλύτερα λοιπόν να γαμάς με καπότα ή χωρίς ανάλογα την περίπτωση για να είσαι ολοκληρωμένος άνδρας. 'Όλα τα υπόλοιπα είναι μαλακίες.

:hi:
υπαρχει και η λυση να κανεις υπεραπλο προγραμα παντα με καποτα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom