Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 83 άτομα (2 μέλη και 81 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.033
Κριτικές
99
Like
47.470
Πόντοι
21.511
Χωρις να ειμαι γνωστης επι του θεματος, το να γαμανε οι πουτανες τους μερακληδες, ειναι πιο easy money για αυτες.

Τιτανοτεράστιος μύστης που ξέρει πολλά μου έχει εκμυστηρευτεί ότι οι μερακλήδες προτιμούν ώρες ευχαρίστησης το τελείωμα της βάρδιας
όπου οι τύπισσες έχουν γκαζώσει μυαλά από τις διαρκείς εναλλαγές με πελάτες και αποδίδουν καλύτερα στο αυταρχικό.
Δεν ξέρω αν ισχύει αλλά για να το λέει...

:confused:

Δεν εννοω για το θεμα αποδοσης, αλλα του οτι τρωνε εναν μπουτσο λιγοτερο και τσεπωνουν και το 20αρικο.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Δεν εννοω για το θεμα αποδοσης, αλλα του οτι τρωνε εναν μπουτσο λιγοτερο και τσεπωνουν και το 20αρικο.

Κι όμως το θέμα απόδοσης που είπε ο μύστης, εμπεριέχει το κρυφό νόημα ότι oι τύπισσες δεν γουστάρoυν να στραπονάρoυν
και φορτσάρουν περισσότερο σε αυτό, στο τελείωμα βάρδιας όπου είναι παρμένες. Τώρα για τον πούτσο, ναι, τρώνε έναν λιγότερο
αλλά νομίζω θα προτιμούσαν να γαμιούνται από αυτό.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Επιστρέφοντας στην ενημέρωση για να μην μας την πουν...θέλω να τονίσω τα όμορφα κωλομέρια της σωματάρας χέλι
Κωνσταντίνας στο Λιοσίων 73 ισόγειο (σήμερα πρωινή). Μαυρισμένη από τα μπάνια φορούσε προφανώς κοφτό μαγιό
και τώρα με το στρινγκ, κάνει μπαμ η διαφορά. Απλό πρόγραμμα. Ικανότατη ανάφτρα.

:thumbsup:

 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.033
Κριτικές
99
Like
47.470
Πόντοι
21.511
Δεν εννοω για το θεμα αποδοσης, αλλα του οτι τρωνε εναν μπουτσο λιγοτερο και τσεπωνουν και το 20αρικο.

Κι όμως το θέμα απόδοσης που είπε ο μύστης, εμπεριέχει το κρυφό νόημα ότι η τύπισσα δεν γουστάρει να στραπονάρει
και φορτσάρει περισσότερο στο τελείωμα βάρδιας όπου είναι παρμένη. Τώρα για τον πούτσο, ναι, τρώνε έναν λιγότερο
αλλά νομίζω θα προτιμούσαν να γαμιούνται.

θα ρωτησω καμια γνωστη να μου πει αποψη πιο συγκεκριμενη, ισως την σασα αφου απο εκει ξεκινησε το story.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Χθεσινοβραδυνή μεταμεσονύχτια τσάρκα στο Μεταξουργείο ύστερα από μήνες!
ΔΕΝ θα σχολιάσω την απόλυτη "παρακμή" της περιοχής, ανώφελο!
Μπήκα σε όλους τους οίκους που ήταν ανοιχτοί εκείνη την ώρα.. τίποτα το αξιόλογο που θα μ'έκανε να βγάλω χρήματα από την τσέπη.
Όσον αφορά την Μπιάνκα που την έχουν "θεοποιήσει" κάποιοι εδώ μέσα και έφαγα κοντά μια ώρα αναμονή ώστε να την δω λόγω συνεχόμενων δωματίων, τίποτα το ιδιαίτερο δίχως υπερβολές και φανφάρες, φάτσα αδιάφορη για τα δικά μου γούστα πάντα, μέτριο σωματάκι με καλοσχηματισμένα οπίσθια.
*Απλά σε σύγκριση με τις υπόλοιπες είναι σαν την μύγα μες στο γάλα τέτοιες ώρες, μονάχα έτσι μπορώ να το δεχθώ σε κάποιο βαθμό.

Εγώ χθες γάμησα μια λατίνα Καρολίνα τούμπανη στο μεταξουργείο στην Κολωνού. Ήταν με 15 βέβαια αλλά μουνάρα για τα δεδομένα της περιοχής. 20 χρονών. Απογευματινή βάρδια. Άξιζε. Θα την έχω για στανταράκι μου όποτε πηγαίνω Μεταξουργείο αν δε βρίσκω κάτι καλύτερο θα πηγαίνω εκεί.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Εχω σταματησει να επισκεπτομαι το μεταξουργειο εδω και παρα πολυ καιρο για ευνοητουθς λογους.Μα καλα υπαρχει πρααγματικα κατι της προκοπης εκει?
Σαν τη Σασα για παραδειγμα η τη φολα Λιζα η τη Σαρα?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Απο μεταξουργειο μονο κακιες αναμνησεις εχω με συνεχομενες μπαζαριες να σαλοναρουν κατι χοντρες η γριες η καρακαξες η ξεχασμενες που ουτε τη ματια σου δεν αξιζουν ποσο μαλλον τον πουτσο μας.Μονο ενα στανταρακι ειχα εκει στην Κολωνου ουτε θυμαμαι πως την ελεγαν.Μετα απο καμια κατοσταρια πουτσες την ειχα βαρεθει.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Κολωνού είχε κάποια καλά στα 15 αλλά έχουν χαθεί.
Θάλει ψάξιμο η περιοχή.
Έχει πολύ σκατό, αλλά που και που βρίσκεις μέσα στα σκατά διαμάντι.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.033
Κριτικές
99
Like
47.470
Πόντοι
21.511
Εχω σταματησει να επισκεπτομαι το μεταξουργειο εδω και παρα πολυ καιρο για ευνοητουθς λογους.Μα καλα υπαρχει πρααγματικα κατι της προκοπης εκει?
Σαν τη Σασα για παραδειγμα η τη φολα Λιζα η τη Σαρα?

Εχει και καλες και αξιολογες, πιο απο λιζα και σαρα (τη δικια σου).
Μη δινεις βαση στους κλαψομουνιδες εδω :wink:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Ναι ναι εχει κανα δυο διαμαντακια αλλα ειναι μες στα σκατα στην κυριολεξια
Τα μπουρδελα ζεχνουν και βρομανε και ειναι πενταβρομικα.
Οσο για τουε ελεεινουσ που κυκλοφωρουνε ουτε λογος
Καποτε ημουνα θαμωνας του μεταξουργειου και αλλοι συναγωνιστες μου ελεγαν φυγες μακρια πραγμα που εγω δεν καταλαβαινα, ομως τωρα μετα απο την αποχη μου καταλαβαινω για ποιο λογο μου τα ελεγαν.Δε λεω οτι η φυλης και περιξ ειναι κατα πολυ καλυτερα αλλα δεν εχει αυτο το χαλι.
Πλεον τα στουντιο για εμενα τουλαχιστον ειναι σχεδον μονοδρομμος και αφου μπορω να τα πληρωνω εκει ξεχαρμανιαζω και κατι ψηλα στη φυλης.
Μη πατε στο πενταβρομικο μεταξουργειο με τις τους σιχαμενους τσατσους.Μαλιστα ο ενας μου την ειχε πεσει σε φαση εγω να γαμαω μια φυλη του που μου προξενευε και αυτος να κοιταω και να τον παιζει.Τι μαλακιες ειναι αυτα με κανουν και σιχαινομε
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Απο μεταξουργειο μονο κακιες αναμνησεις εχω με συνεχομενες μπαζαριες να σαλοναρουν κατι χοντρες η γριες η καρακαξες η ξεχασμενες που ουτε τη ματια σου δεν αξιζουν ποσο μαλλον τον πουτσο μας.Μονο ενα στανταρακι ειχα εκει στην Κολωνου ουτε θυμαμαι πως την ελεγαν.Μετα απο καμια κατοσταρια πουτσες την ειχα βαρεθει.

Αντιλαμβάνομαι απόλυτα τα γραφόμενά σου όσον αφορά την περιοχή και τις προσωπικές εμπειρίες σου.
Ίσα ίσα που εγώ απλά θεώρησα σωστό από την στιγμή που βρέθηκα εκεί να αναφέρω την ταπεινή μου άποψη (πέρα για πέρα προσωπική), ώστε εάν κάποιο άλλο μέλος σκόπευε να επισκεφθεί αυτή την βάρδια να έχει μια εικόνα μπας και γλυτώσει χρόνο και χρήμα!
Επειδή όμως ΔΕΝ έχουμε όλοι τα ίδια γούστα τύπε μου, όπως κάποια άλλα μέλη του σάι αυτομάτως ΔΕΝ μας καθιστά και ψεύτες!
Όποιος ΔΕΝ φορά "παρωπίδες" και ΔΕΝ τις βλέπει όλες μοντέλα άνετα με μια απλή βόλτα στο Μεταξουργείο μπορεί να διαπιστώσει την πραγματικότητα..!
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Η Αννίτα από Φωκαίας 24 πάνω πρωινή δεν δούλευε Μετάξι πριν καιρό;;;
 
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Έχει περάσει κάποιος με βαρβαρα απο βεργας (6) αν δεν κάνω λαθος? Τι εντυπώσεις είχατε και πως είναι εξωτερικα?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Εγω δεν αναφερθηκα στο μεταξουργειο με σκοιπο να κρινω οποιον παει εκει ουτε για καποια κριτικη που καποιος εκανε αναφερομενος στο μεταξουργειο απλα ειπα την γνωμη μου αλωστε και εγω καποτε ημουνα θαμωνας και εβλεπα ο ιδιος παρα πολους συναγωνιστες να μπαινουν με μπαζα στην κυριολεξια μπαζα ποιο μπαζα δε γινεται και μαλιστα απορουσα ωρε που πανε ωρε.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.033
Κριτικές
99
Like
47.470
Πόντοι
21.511
Ναι ναι εχει κανα δυο διαμαντακια αλλα ειναι μες στα σκατα στην κυριολεξια
Τα μπουρδελα ζεχνουν και βρομανε και ειναι πενταβρομικα.
Οσο για τουε ελεεινουσ που κυκλοφωρουνε ουτε λογος
Καποτε ημουνα θαμωνας του μεταξουργειου και αλλοι συναγωνιστες μου ελεγαν φυγες μακρια πραγμα που εγω δεν καταλαβαινα, ομως τωρα μετα απο την αποχη μου καταλαβαινω για ποιο λογο μου τα ελεγαν.Δε λεω οτι η φυλης και περιξ ειναι κατα πολυ καλυτερα αλλα δεν εχει αυτο το χαλι.
Πλεον τα στουντιο για εμενα τουλαχιστον ειναι σχεδον μονοδρομμος και αφου μπορω να τα πληρωνω εκει ξεχαρμανιαζω και κατι ψηλα στη φυλης.
Μη πατε στο πενταβρομικο μεταξουργειο με τις τους σιχαμενους τσατσους.Μαλιστα ο ενας μου την ειχε πεσει σε φαση εγω να γαμαω μια φυλη του που μου προξενευε και αυτος να κοιταω και να τον παιζει.Τι μαλακιες ειναι αυτα με κανουν και σιχαινομε

στο αγοραιο sex, ολα ειναι θεμα budget για πρωτη φαση.
απο εκει και κατω ξεκινανε οι υποκατηγοριες, διαφορετικες για τον καθενα.
εξωτερικη ομορφια, εσωτερικη, service, χωρος, τσατσαδες κτλπ.. ενα σωρο.
βγαλε εξω τους αρρωστους. ειναι ειδικη κατηγορια.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Οσο για την Ανιτα οταν την ειδα την κυριακη που ημουνα φυλης κατι μου θυμισε να πω την αληθεια απο μεταξουργειο πλευρα αλλα δεν εδωσα σημασια.Τυπικο σωματακι εχει με μικρα βυζια κωλαρακι τρωγεται κοντη σε υψος γενικα θεωρω γαμευσιμη εμφανησιακα αλλα απο προσωπο γαμησε τα ειναι για σακουλα μαλιστα μασαγε και τσιχλα σαν κατσικα που με εκνευριζει οταν καποιος μασαει σαν κατσικα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.033
Κριτικές
99
Like
47.470
Πόντοι
21.511
Οσο για την Ανιτα οταν την ειδα την κυριακη που ημουνα φυλης κατι μου θυμισε να πω την αληθεια απο μεταξουργειο πλευρα αλλα δεν εδωσα σημασια.Τυπικο σωματακι εχει με μικρα βυζια κωλαρακι τρωγεται κοντη σε υψος γενικα θεωρω γαμευσιμη εμφανησιακα αλλα απο προσωπο γαμησε τα ειναι για σακουλα μαλιστα μασαγε και τσιχλα σαν κατσικα που με εκνευριζει οταν καποιος μασαει σαν κατσικα.

αμα δε βρωμαγε, για appetizer καλη ειναι :cheesy:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.153
Κριτικές
1.245
Like
194.796
Πόντοι
45.465
τώρα live

Κολωνού 53 & 48 νέο κλειστά.

Κολωνού 48 Άντζελα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 ισόγειο κλειστό.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια ξανθοκαστανη  μιλφογκιλφ πολύ χοντρή με 4αρια συν βυζια, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 45 δεξια κλειστό.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος πρώτο δεξιά Τζοαννα ξανθια χοντρή με 2.5αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωλονου 45 αριστερά διάδρομος δεύτερο δεξιά Ντιαννα/Άννα μελαχρινη κατσαρομαλλα , παχουλη με 2αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία κλειστό.

Κολωνού 32α Λίζα ξανθιά κοπέλα σώμα με πιασίματα από την περιφέρεια και κάτω 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32γ κλειστό.

Κολωνού 32β Άννα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β κλειστό.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α Μπέλα η Ρουμάνα μελαχρινή με γυαλάκια, κανονικό ωραίο σώμα 1.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ Μπέλα καστανή λατινα , κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27β κλειστό.

Κολωνού 23β Ναταλία καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 23 Γιάννα καστανή χοντρή μιλφ με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 δεξιά Ζαννα/Γιάννα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με ίσιο μαλλί 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 αριστερά Μόνικα καστανοξανθη χοντρή με 3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο δεξια & νέο αριστερά κλειστά.

Κολωνού 11β κλειστό.

Κολωνού 11α ισόγειο Βιολετα  ξανθοκαστανη ψηλή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.
 

nert

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
183
Like
866
Πόντοι
81
Καλημέρα Καλό Φθινοπωρο με Υγεία. Πέρασμα από Μπάρμπαρα ήταν με μάσκα καλή περιποιητικη όπως πάντα με φουλ. Την περασμένη βδομάδα&εμένα μου είπε να φύγω η υπηρεσία επειδή θα πήγαινε να φτιάξει τα νύχια της... Και από όσο γνωρίζω ξένους μαύρους κλπ δεν δέχεται. Ευχαριστώ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom