Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 115 άτομα (7 μέλη και 108 επισκέπτες)

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
986
Κριτικές
132
Like
16.719
Πόντοι
19.306
Νέα άφιξη στο Ιάσονος 32. Κατά δήλωσή της υπηρεσίας πρώτη μέρα στην δουλειά Ιταλίδα ονόματι Μπέλλα. Απλό πρόγραμμα 15 και φουλ 25. Καλά θα πάει κι αυτό.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
31
Like
26.003
Πόντοι
7.046
Ίσως να βοηθάει και αυτό. Αλλά αυτό που έγραψα παραπάνω ισχύει.οταν η άλλη πχ έχει δύο τρεις μέρες αναδουλειά η είναι άρρωστη μετά στα καπάκια να έρθει και περίοδος θα μείνει 1 βδομάδα και παραπάνω χωρίς μεροκάματο. Οπότε αν έχουν ανάγκη τα πορνό ευρώ στουμπωνουν ένα σφουγκαρακι η παίρνουν μωρομαντιλα και τα κάνουν μπάλες και τα χώνουν μέσα ώστε να σταματάνε την ροή του αίματος. Βαράνε και κανά ντεπονακι η παναντολ και όλα καλά!
Μικρέ, επειδή θες μαθήματα. Άμα μπουκωσει όπως λες μια κοπέλα στο μουνι της μωρομαντιλα και ξεχαστεί ή δεν καταφέρει να βγει καποιο κομμάτι από μέσα τότε υπάρχει κίνδυνος μόλυνσης - συψημιας γιατί απλά δεν θα το πάρει χαμπάρι και όταν το πάρει χαμπάρι θα είναι επειδή θα έχει ξεκινήσει ήδη η μόλυνση από τις ενοχλήσεις, πονους, άσχημη μυρωδιά. Ταμπον βάζουν τις τελευταίες 2 μέρες της περιόδου εφόσον θέλουν λεφτά και δεν κάθονται σπίτι τους να αναρρώσουν και τελειώνει εκεί το πανηγύρι. Άλλες δε βάζουν καθόλου ταμπον τις τελευταίες δυο μέρες και γαμιουνται έτσι. Το αιμα από το πολύ γαμησι είναι λιγότερο επειδή είναι συνέχεια ανοιχτός ο κόλπος - τράχηλος. Αλλάξτε κουβέντα, σπαμαρουμε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
31
Like
26.003
Πόντοι
7.046
Νέα άφιξη στο Ιάσονος 32. Κατά δήλωσή της υπηρεσίας πρώτη μέρα στην δουλειά Ιταλίδα ονόματι Μπέλλα. Απλό πρόγραμμα 15 και φουλ 25. Καλά θα πάει κι αυτό.
Φουλ όπως γκροβερ; Ή πίπα ακα τελειωτική ουρανισκο και τίποτα άλλο...;
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
986
Κριτικές
132
Like
16.719
Πόντοι
19.306

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
91
Like
2.896
Πόντοι
5.435
Πριν από την
Φυλής
66 αριστερά.. Εμμυ, από Τζαμάικα. Όμορφο μαυρακι πετιτ χαμογελαστό με ωραίο κορμί μικρό στήθος και κωλαράκι ποίημα. Απλό πρόγραμμα με το τζελ στο χέρι

66 δεξιά. Αλινα χυμωδες μελαχρινή λατίνα με κωλαρα. Μου θύμισε στο στυλ την Άννα Μαρία που βγαίνει ινστα έχει παίξει σε τσόντα με Ιννα και Χατζη

59 όροφος. Νικόλ η νταρντάνα. Αλόγα γυναίκα με ποδαρες και τουπέ

61 υπόγειο. Σολ και μια άλλη. Λατίνες

65 όροφος. Μπεκυ η μαυρούλα και η Χριστίνα

Στο δρόμο προς το 71 είδα 2 γύφτο βουλγαρες μάλλον. Βρομιάρες με σημάδια και χοντρές. Σκέφτηκα ότι αποκλείεται να πάνε σε σπιτάκι. Κι όμως. Μπήκαν στο 71Α. Απορώ ποιος πληρώνει για δαύτες
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Πριν από την
Φυλής
66 αριστερά.. Εμμυ, από Τζαμάικα. Όμορφο μαυρακι πετιτ χαμογελαστό με ωραίο κορμί μικρό στήθος και κωλαράκι ποίημα. Απλό πρόγραμμα με το τζελ στο χέρι

66 δεξιά. Αλινα χυμωδες μελαχρινή λατίνα με κωλαρα. Μου θύμισε στο στυλ την Άννα Μαρία που βγαίνει ινστα έχει παίξει σε τσόντα με Ιννα και Χατζη

59 όροφος. Νικόλ η νταρντάνα. Αλόγα γυναίκα με ποδαρες και τουπέ

61 υπόγειο. Σολ και μια άλλη. Λατίνες

65 όροφος. Μπεκυ η μαυρούλα και η Χριστίνα

Στο δρόμο προς το 71 είδα 2 γύφτο βουλγαρες μάλλον. Βρομιάρες με σημάδια και χοντρές. Σκέφτηκα ότι αποκλείεται να πάνε σε σπιτάκι. Κι όμως. Μπήκαν στο 71Α. Απορώ ποιος πληρώνει για δαύτες
Εγώ είχα μπει στο Φυλής 72 τη Αλεξάνδρα,ρε μλκες ποιος τη γαμαει αυτήν?με παρακαλαγε να μπω δωματιο με τίποτα δε μπήκα και απορούσα ποιος μπαίνει με αυτή ρε παιδιά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Ακομα μια καινουργια σχετικα κοπελα δοκιμαστηκε πριν καμια ωριτσα περιπου κατα τις 00:20 στο Ιασωνος 44 τερμα δεξι αυτο που ανεβαινεις 3-4 σκαλακια...Προς εκπληξη μου ειδα για πρωτη φορα σε ρολο τσατσας την Νατασα απο Περδικας 3 αριστερο (αυτο που εχει εισοδο και απο ΜΑ) με αναγνωρισε και με χαιρετησε...χαιρετησα και γω και τα ειπαμε λιγακι αν και ενιωσα λιγο περιεργα καθως την Νατασα την ειχα παρει τελευταια φορα μολις πριν 5-6 μερες...τελος παντων η κοπελα ηταν η Ρωσιδα Μπιανκα....νεαρη και αυτη εχει ακριβως το ιδιο σωμα οπως η επισης καινουργια Μολδαβεζα η Λορι (Ιασωνος 19 πανω, απογευματινη βαρδια), καρμπον ιδιο ακριβως, μελαχρινη ισιο μαλλι μακρι, υψος 1,70, μπουταρες, κωλαρα, πιασιματα βυζι 3αρι περιπου, στο προσωπο η Μπιανκα δειχνει πιο προστυχη με μεγαλυτερα πιο σαρκωδη χειλη.... ελληνικα δεν μιλαει, λιγα αγγλικα οκ καταλαβαινει...φιλια δεν δινει...οκ σχετικα καλα περασαμε στο 10ρικο...Αα και παρεπιπτοντως μιας και πριν αναφερθηκαν οι κοκκινες καποτες...λοιπον εγω συνηθως εχω την δικια μου καποτα, η Μπιανκα ομως ηθελε οπωσδηποτε να χρησιμοποιησω την δικια της κοκκινη καποτα με την δικαιολογια οτι ειναι αλλεργικη και μονο η συγκεκριμενη καποτα δεν της προκαλει αλλεργία...δεν σηκωνε κουβεντα και τελικα δεν της χαλασα χατηρι χαχαχα....
Όταν λες στο ρόλο της τσατσας η Νατάσσα ποια Νατάσσα?η Νατάσσα που είναι με τη Ντασσα?η μαυρομαλλα με το λευκό δέρμα και κανονικό σώμα ?
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
414
Πόντοι
20
Εαν γνωριζεις τους πραγματικους λογους ,τοτε γιατι ρωτας για ενημερωση !!!!
Εάν υπάρχει κάποιο πρόσφατο νέο ρωτάω από κάποιον έαν ισχύει αυτό που είχε γραφτεί για τις 15 η μίλησε κάποιος με μπαρμπορα και έμαθε νέα ημερομηνία.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.680
Πόντοι
45.465
Εάν υπάρχει κάποιο πρόσφατο νέο ρωτάω από κάποιον έαν ισχύει αυτό που είχε γραφτεί για τις 15 η μίλησε κάποιος με μπαρμπορα και έμαθε νέα ημερομηνία.
ρε φίλε τα πράγματα είναι πολύ απλά,πήγαινε ένα πρωινό στον οίκο που δουλεύει ως υπηρεσία και με ωραίο τρόπο ρώτησε την ,όπως κάνουμε και οι υπόλοιποι που ενημερώσαμε γι αυτήν,τέλος για να μη σου απαντάει κάποιος σημαίνει ότι δεν γνωρίζει κάποιος κάτι νεότερο.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
926
Κριτικές
48
Like
4.797
Πόντοι
2.836
ΛΟΡΑ-ΛΙΖΑ κοκκινομαλλα με τεραστιες βυζαρες καποτε εκανε την βιζιτα ! δουλευε σε μπουρδελο-στουντιο μεχρι περσι ξερει κανει που μπορω να την βρω????
εγώ την έχω πετύχει μόνο σε στούντιο στον όμιλο Μελ.50, όχι σε μπουρδέλο. Είναι πολύ καιρό εκτός, ούτε που θυμάμαι από πότε.
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
414
Πόντοι
20
Μικρέ, επειδή θες μαθήματα. Άμα μπουκωσει όπως λες μια κοπέλα στο μουνι της μωρομαντιλα και ξεχαστεί ή δεν καταφέρει να βγει καποιο κομμάτι από μέσα τότε υπάρχει κίνδυνος μόλυνσης - συψημιας γιατί απλά δεν θα το πάρει χαμπάρι και όταν το πάρει χαμπάρι θα είναι επειδή θα έχει ξεκινήσει ήδη η μόλυνση από τις ενοχλήσεις, πονους, άσχημη μυρωδιά. Ταμπον βάζουν τις τελευταίες 2 μέρες της περιόδου εφόσον θέλουν λεφτά και δεν κάθονται σπίτι τους να αναρρώσουν και τελειώνει εκεί το πανηγύρι. Άλλες δε βάζουν καθόλου ταμπον τις τελευταίες δυο μέρες και γαμιουνται έτσι. Το αιμα από το πολύ γαμησι είναι λιγότερο επειδή είναι συνέχεια ανοιχτός ο κόλπος - τράχηλος. Αλλάξτε κουβέντα, σπαμαρουμε.

Μικρέ, επειδή θες μαθήματα. Άμα μπουκωσει όπως λες μια κοπέλα στο μουνι της μωρομαντιλα και ξεχαστεί ή δεν καταφέρει να βγει καποιο κομμάτι από μέσα τότε υπάρχει κίνδυνος μόλυνσης - συψημιας γιατί απλά δεν θα το πάρει χαμπάρι και όταν το πάρει χαμπάρι θα είναι επειδή θα έχει ξεκινήσει ήδη η μόλυνση από τις ενοχλήσεις, πονους, άσχημη μυρωδιά. Ταμπον βάζουν τις τελευταίες 2 μέρες της περιόδου εφόσον θέλουν λεφτά και δεν κάθονται σπίτι τους να αναρρώσουν και τελειώνει εκεί το πανηγύρι. Άλλες δε βάζουν καθόλου ταμπον τις τελευταίες δυο μέρες και γαμιουνται έτσι. Το αιμα από το πολύ γαμησι είναι λιγότερο επειδή είναι συνέχεια ανοιχτός ο κόλπος - τράχηλος. Αλλάξτε κουβέντα, σπαμαρουμε.
Μυστη από γυναίκα του χώρου τα ξέρω αυτά και είναι αλήθεια. Δεν λέω ότι συμβαίνει κάθε μήνα αλλά συμβαίνει. Πάμε παρακάτω!
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
ρε φίλε τα πράγματα είναι πολύ απλά,πήγαινε ένα πρωινό στον οίκο που δουλεύει ως υπηρεσία και με ωραίο τρόπο ρώτησε την ,όπως κάνουμε και οι υπόλοιποι που ενημερώσαμε γι αυτήν,τέλος για να μη σου απαντάει κάποιος σημαίνει ότι δεν γνωρίζει κάποιος κάτι νεότερο.
Καλησπέρα αδερφέ μου η Σουζάνα Φώκαιας 27Β που ήταν τον αυγουστο 2023 είναι η ίδια με τη Μαριάννα Λιοσίων 73?Επίσης η Κασσάνδρα Φυλής 72 που ήταν το 2019 που είχε ράστα το 2019 είναι η ίδια με τη Κασσάνδρα στο λιοσιων 73 που την πήρα το Σεπτέμβρη ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.680
Πόντοι
45.465
Πρωινή βάρδια σήμερα



Φώκαιας 19 Ναταλία από Ρωσία γύρω στα 35 κοκκινομαλα ψηλή πολύ,φάτσα μέτρια όχι άσχημη ούτε και μοντέλο,γενικά δε μου άρεσε σα σύνολο και πολύ,ήταν και ψηλή και δε μαρεσουν οι ψηλές.


Φυλής 72 Εντζυ λεπτή ψηλή σκούρα στο δέρμα τατουάζ μανίκι στο χέρι ηλικία γυρω στα 32 φάτσα έτσι και έτσι σα σύνολο θα έλεγα αρκετά καλή δε τη πήρα αλλά θα τη εχω στο νου μου για επόμενες φορές,δε ήταν άσχημη ως σύνολο.
ωραίος για την ενημέρωση τύπε,όταν λές τις δύο αυτές ψηλές τι ακριβώς εννοείς?σε σχέση ας πούμε με την Ορόρα?τη Σοφία το κοντιπουτανο λατινακι?σε σχέση με το ύψος σου αν είσαι κοντός?γιατί αμφότερες χωρίς τακούνια δεν είναι πάνω από 1.67-1.68.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.680
Πόντοι
45.465
Καλησπέρα αδερφέ μου η Σουζάνα Φώκαιας 27Β που ήταν τον αυγουστο 2023 είναι η ίδια με τη Μαριάννα Λιοσίων 73?Επίσης η Κασσάνδρα Φυλής 72 που ήταν το 2019 που είχε ράστα το 2019 είναι η ίδια με τη Κασσάνδρα στο λιοσιων 73 που την πήρα το Σεπτέμβρη ?
Ρε oreos24.... τις ξέρεις και δε γνωρίζεις αν είναι οι ίδιες ή όχι?επίσης τη Κασσάνδρα γιατί τη πηγές τόσο πίσω?το πιο πρόσφατο πέρασμα τής ήταν από Ιούνιο του 23 μέχρι τέλη Σεπτεμβρίου του 23...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
414
Πόντοι
20
ρε φίλε τα πράγματα είναι πολύ απλά,πήγαινε ένα πρωινό στον οίκο που δουλεύει ως υπηρεσία και με ωραίο τρόπο ρώτησε την ,όπως κάνουμε και οι υπόλοιποι που ενημερώσαμε γι αυτήν,τέλος για να μη σου απαντάει κάποιος σημαίνει ότι δεν γνωρίζει κάποιος κάτι νεότερο.
Καλησπέρα φίλε Σμύρνη! είμαι επαρχία!Πριν από 15 μέρες πέρασα από εκεί και της είπα ότι θα έρθω ξανά για εσένα όταν επιστρέψεις πάλι . Καλή συνέχεια!
 
  • Like
Αντιδράσεις: hoftun

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Ρε oreos24.... τις ξέρεις και δε γνωρίζεις αν είναι οι ίδιες ή όχι?επίσης τη Κασσάνδρα γιατί τη πηγές τόσο πίσω?το πιο πρόσφατο πέρασμα τής ήταν από Ιούνιο του 23 μέχρι τέλη Σεπτεμβρίου του 23...
Το ζήτημα είναι ότι η Σουζάνα εμοιαζε με τη Μαριάννα λατινες και οι 2 και η Κασσάνδρα του Λιοσίων εμοιαζε με τη Κασσάνδρα Φυλής 72 οπότε γι'αυτό σε ρωτάω ρε μύστη.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
ωραίος για την ενημέρωση τύπε,όταν λές τις δύο αυτές ψηλές τι ακριβώς εννοείς?σε σχέση ας πούμε με την Ορόρα?τη Σοφία το κοντιπουτανο λατινακι?σε σχέση με το ύψος σου αν είσαι κοντός?γιατί αμφότερες χωρίς τακούνια δεν είναι πάνω από 1.67-1.68.
Είμαι 1.80-1.81 συγουρα και ίσως να μου φάνηκαν πιο ψηλές λόγω τακουνιών,η εντζυ μου φάνηκε γύρω στο 1.70 η άλλη η Ναταλία γύρω στο 1.78 για μένα όμως το 1.70 για γυναίκα είναι πολύ.Εγω μέχρι 1.65 καλά είναι,επίσης η Ναταλία δε ήταν το ύψος μόνο ήταν και στη φάτσα και σωμα λίγο σα μη θυλικη να το πω εμφανησιακα θα έβαζα ένα 5 στα 10 για μένα δεν.
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26
Η Ειρηνη στο φ72 ειναι εκει αποψε ξερει κανεις;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom