Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 90 άτομα (5 μέλη και 85 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.153
Κριτικές
1.245
Like
194.796
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Μαραθωνος 59 αριστερά το υπόγειο Αναστασία καστανοξανθη λεπτή κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, μικρό βυζι, σήμερα ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο στο υπόγειο το καινούργιο Αλισια ξανθοκαστανη κοπελίτσα παχουλη με 2αρι βυζι τατουάζ στο χέρι, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Κατερίνα ξανθοκαστανη κοπέλα σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Αλιονα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Μαραθωνος 59α Γιουλια/Ιουλία παλιότερα από Βεργας 3 μελαχρινή ψηλή σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βιργινιας Μπενάκη 31 Λίζα/Λίτσα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα ξανθοκαστανη γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους χοντρή με 2αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166 υπόγειο κλειστό.

Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο Αλεξία ξανθιά ψηλή μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 κάτω Σαμπινα ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, για όσους τους αρέσει το σωματοτυπο της πολύ καλή μέσα.

Ιωαννίνων 3 πάνω Χριστίνα μελαχρινή κατσαρομαλλα παχουλη μιλφ με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 5 Ιρις κοκκινομάλλα μιλφ νταρντανα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Κριτικές
35
Like
3.729
Πόντοι
2.836
Καλημέρα Καλό Φθινοπωρο με Υγεία. Πέρασμα από Μπάρμπαρα ήταν με μάσκα καλή περιποιητικη όπως πάντα με φουλ. Την περασμένη βδομάδα&εμένα μου είπε να φύγω η υπηρεσία επειδή θα πήγαινε να φτιάξει τα νύχια της... Και από όσο γνωρίζω ξένους μαύρους κλπ δεν δέχεται. Ευχαριστώ.

Είχε μάσκα και μέσα στο δωμάτιο;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.153
Κριτικές
1.245
Like
194.796
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Διδύμου 7α, 7β & 8α κλειστά.

Διδύμου 8β Βερονικα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Ελένη ξανθιά σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 16 Αναστασία ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 3αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Διδύμου 18 υπόγειο Νικολ κοκκινομάλλα  παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 18 ισόγειο Παολα μελαχρινή χοντρουλα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 20  Ελένη μελαχρινή μιλφ κοντή  σώμα  μέ πιασιματακια 2αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 22 ισόγειο Σονια καστανή μιλφ νταρντανα με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι και Λυδία καστανοξανθη παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 22 όροφος κλειστό.

Διδυμου 27 Βικτόρια μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Φωτεινή μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Αλκιβιάδου 16α & 16β κλειστά.

Αλκιβιάδου 16γ Τανια/Αλινα καστανή κοντή μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Νομίζω δούλευε κολωνού 15 εκεί που είναι 4 τσαρδιά αλλά τότε ήταν μόνο τα 2 όταν δούλευε αυτή! Δούλευε εναλλάξ με μια Άννα ξανθούλα
με κοντό μαλλί και ξεδοντιάρα. Αν θυμάται κάποιος συναγωνιστής ας με επιβεβαιώσει/διαψεύσει αλλά πιστεύω αυτή ήταν! (είχα κάνει και σχετικό ερώτημα στην προηγούμενη σελίδα)
Οσο για την Ανιτα οταν την ειδα την κυριακη που ημουνα φυλης κατι μου θυμισε να πω την αληθεια απο μεταξουργειο πλευρα αλλα δεν εδωσα σημασια.Τυπικο σωματακι εχει με μικρα βυζια κωλαρακι τρωγεται κοντη σε υψος γενικα θεωρω γαμευσιμη εμφανησιακα αλλα απο προσωπο γαμησε τα ειναι για σακουλα μαλιστα μασαγε και τσιχλα σαν κατσικα που με εκνευριζει οταν καποιος μασαει σαν κατσικα.
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλησπέρα φίλοι μου,
Σήμερα κατέβηκα στη φυλής με σκοπό να πετύχω τη Βαλέρια στο Φωκαίας 27 πάνω. Δυστυχώς η εν λόγω κοπέλα λείπει. Θα είναι σε 20 μέρες από ό,τι μου είπε η τσατσά. Μου είπε βέβαια ότι έχει εκεί την Σόνια την αρβανιτόβλαχα (ο χαρακτηρισμός δικός μου λόγω εμπειρίας). Έφυγα και πήγα απέναντι στο 24. Είδα την Ανίτα. Μου άρεσε σαν παρουσιαστικό, αλλά μου μύριζε φόλα από την αρχή. Ξέρεις εκείνο το ψυχρό χαμόγελο. Επειδή δεν είχα χρόνο για παραπέρα ψάξιμο, και μια και είχα δέκα μέρες να γαμήσω, είπα να θυσιάσω το μπλε παράβολο, κι ότι γίνει. Μπήκε η κοπέλα, με χαιρέτησε. Φιλιά δεν δίνει. Τα βυζιά της είναι σχεδόν ανύπαρκτα. Η Πίπα που έκανε μέτρια. Όταν την είδα έτσι βιαστική τη ρώτησα από πού είναι. Κι εκείνη απάντησε ότι είναι από τον ουρανό. Γι' αυτό μανάρι μου μοιάζεις με άγγελο; Γελασε κι εκείνη, και θεώρησα ότι φτιάξει η διάθεσή της να δώσει λίγο περισσότερο πόνο. Αλλά αυτή σταθερή. Την έβαλα να μεε καβαλήσει. Όλη η σύγκρουση κράτησε περιπου οχτώ λεπτά. Δεν το ευχαριστήθηκα. Δεν ξέρω. Ίσως εδώ μέσα κάποιοι συναγωνιστές να γουστάρουν με το κορίτσι. Δεν μπορώ να πω τίποτα σε κανένα. Γούστα είναι αυτά. Τώρα λέω να περάσω αύριο μεθαύριο από Πιπίνου118 Έχω καιρό να το τιμήσω το τσαρδί. αν δω κάτι καλό θα μπουκάρω και θα εκθέσω την άποψή μου. Να έχετε όλοι ένα καλό βράδυ.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα μέτα από αρκετές μέρες είπα να περάσω μια μικρή βόλτα από μερικά μαγαζιά, έτσι πριν λίγη ώρα μπήκα στα εξής:

Μαραθώνος 59 ισόγειο καινούργιο Μόνικα νεαρή νόστιμη κοπέλα αρκετά καλή θα έλεγα αλλά από το υφακι που είχε μύριζε ξεπετα από την πλατεία Καραϊσκάκη βλέπετε μετά από τόσα χρόνια έχουμε αναπτύξει ένα αυξημένο αισθητήριο και ένστικτο που προβλέπουμε από το στυλ και ύφος της κοπέλας που βγαίνει στο σαλόνι ότι στο δωμάτιο θα ακολουθήσει το γνωστό έργο δηλαδή πέρασμα καποτας σε πεσμένο πουτσο προκαταρκτικά καθόλου και άντε να τελειώνουμε στα5λεπτα 20€πουλα όμως είναι πάρα πολλά για το σκηνικό αυτό

Μαραθώνος 59 όροφος Νάταλι κοντή γεματουλα τελείως αδιάφορη παρουσία χάλια και εδω20€!!!!
Βεργας3 ισόγειο δεξιά Ευα έχει παχύνει δεν βλέπετε

Φώκαιας27 υπόγειο Καρολίνα, ισόγειο Άννα μελαχρινή κοπέλα επέστρεψε, Όροφος Ντιάνα μελαχρινή κοντή αδιάφορη κοπέλα και αυτή δυστυχώς επέστρεψε και λέω δυστυχώς γιατί πάλι βλέπουμε την ίδια ασχήμια και μετριότητα αντί να έρθει καμία καινούργια.

Αυτά νιώθω ότι δεν έχει κανένα απολύτως νόημα ούτε καν το πέρασμα από την πιάτσα γενικότερα καθώς εκτός ότι δεν υπάρχει καμία αλλαγή καμία καινούργια κοπέλα αλλά και το κλίμα στους γύρω δρόμους Φυλής Φώκαιας, Φιλιππίδου ένα μάτσο χάλια πρεζακηδες εξαθλιωμένοι αλλοδαποί που αναζητούν τροφή στα σκουπίδια φωτισμός ελάχιστος χάλια.
Αυτά τα ολίγα καλό βράδυ
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Εν το μεταξυ δεν εχω δει καμια κριτικη που να αναφερει κατι σημαντικο για τις κορασιδες που παμε και γαμαμε.
Πρεπει να πουμε το εξης διοτι μεγαλη εντυπωση μου κανει πως σε οσες μπουρδελοβολτες εχω κανει εχω παρατηρησει οτι καμια μα καμια κοπελα δεν αλλαζει εσωρουχο.Ενταξει προφανος τα πλενουνε δε λεω αλλα τι στο μπουτσο ενα εσωρουχο εχουνε και σαλοναρουνε δεν υπαρχει δευτερο?Πραγματικα τις βλεπεις συνεχως με το ιδιο εσωρουχο.Μα καλα δεν μπορουνε να καταλαβουνε πως οταν μας παρουσιαζουν το μουνι τους θα ημασταν ποιο ευαλωτοι αν θα βλεπαμε ομορφα εσωρουχα?Οτι και να αγορασεις παιζει ρολο και το περιτυλιγμα πως θα στο παρουσιασουν.Αυτες οι καριολιτσες τσιγκουνευονται ενα γαμημενο σετ εσωρουχων?Συνεχως με τα ιδια.Αφου μπαινω στα μπουρδελα και λεω να κοιτα τη τωρα θα βγει με το ιδιο βρακι και νασου το κοριτσι που με επιβαιβεονη.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Εν το μεταξυ δεν εχω δει καμια κριτικη που να αναφερει κατι σημαντικο για τις κορασιδες που παμε και γαμαμε.
Πρεπει να πουμε το εξης διοτι μεγαλη εντυπωση μου κανει πως σε οσες μπουρδελοβολτες εχω κανει εχω παρατηρησει οτι καμια μα καμια κοπελα δεν αλλαζει εσωρουχο.Ενταξει προφανος τα πλενουνε δε λεω αλλα τι στο μπουτσο ενα εσωρουχο εχουνε και σαλοναρουνε δεν υπαρχει δευτερο?Πραγματικα τις βλεπεις συνεχως με το ιδιο εσωρουχο.Μα καλα δεν μπορουνε να καταλαβουνε πως οταν μας παρουσιαζουν το μουνι τους θα ημασταν ποιο ευαλωτοι αν θα βλεπαμε ομορφα εσωρουχα?Οτι και να αγορασεις παιζει ρολο και το περιτυλιγμα πως θα στο παρουσιασουν.Αυτες οι καριολιτσες τσιγκουνευονται ενα γαμημενο σετ εσωρουχων?Συνεχως με τα ιδια.Αφου μπαινω στα μπουρδελα και λεω να κοιτα τη τωρα θα βγει με το ιδιο βρακι και νασου το κοριτσι που με επιβαιβεονη.
βρωμιαρες ειναι ρε τις γλυφομουνιαζει ο καθε σαπιος και ουτε καν πλενονται μετα μερικες δεν το σκουπιζουν καν με χαρτι η μωρομαντυλο
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μάγκες, η ουσία είναι το τι ψάχνει κανείς στα μπουρδέλα. Αν θες πιο εύκολα πικάντικες υπηρεσίες θα φορτωθείς και τις οριακά
αποδεκτές εκδιδόμενες οπότε θα πας Μεταξουργείο. Εκεί αν είσαι οκ, θα σου φερθούν καλύτερα από σαβούρηδες
που λυμαίνονται τον χώρο όχι επειδή απαραίτητα σε γουστάρουν αλλά για να ξεφύγουν από την σαβούρα. :2funny:
Αν θες καλύτερες εκδιδόμενες αλλά υπηρεσίες έτσι κι έτσι, θα πας Φυλής. Εκεί θα βρεις αυτό που ζητάς υπό την προυπόθεση
ότι περνάς στα δωμάτια έτσι ώστε να ανταποδίδεις ότι παίρνεις. Λίγος ο κόσμος και φαίνεσαι εύκολα.
Αν πηγαίνεις μια φορά το μήνα μπουρδέλα, καλύτερα να μην πας Φυλής. :2funny:
Αν τέλος χάσεις τον δρόμο :2funny: ή θες σένιο περιβάλλον μπουρδέλου με απειροελάχιστες ικανές εκδιδόμενες, θα πας Λιοσίων.
Εκεί θα βρεις σίγουρα καλύτερα δωμάτια και με λίγη τύχη ίσως περάσεις και καλά.
Τίποτα δεν είναι όπως παλιότερα που έβρισκες παντού πολύ καλές και αρκετές επιλογές.
Σημασία λοιπόν έχει τι ψάχνει καθένας και ως γνωστόν, όποιος ψάχνει βρίσκει.

:thumbsup:
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Εν το μεταξυ δεν εχω δει καμια κριτικη που να αναφερει κατι σημαντικο για τις κορασιδες που παμε και γαμαμε.
Πρεπει να πουμε το εξης διοτι μεγαλη εντυπωση μου κανει πως σε οσες μπουρδελοβολτες εχω κανει εχω παρατηρησει οτι καμια μα καμια κοπελα δεν αλλαζει εσωρουχο.Ενταξει προφανος τα πλενουνε δε λεω αλλα τι στο μπουτσο ενα εσωρουχο εχουνε και σαλοναρουνε δεν υπαρχει δευτερο?Πραγματικα τις βλεπεις συνεχως με το ιδιο εσωρουχο.Μα καλα δεν μπορουνε να καταλαβουνε πως οταν μας παρουσιαζουν το μουνι τους θα ημασταν ποιο ευαλωτοι αν θα βλεπαμε ομορφα εσωρουχα?Οτι και να αγορασεις παιζει ρολο και το περιτυλιγμα πως θα στο παρουσιασουν.Αυτες οι καριολιτσες τσιγκουνευονται ενα γαμημενο σετ εσωρουχων?Συνεχως με τα ιδια.Αφου μπαινω στα μπουρδελα και λεω να κοιτα τη τωρα θα βγει με το ιδιο βρακι και νασου το κοριτσι που με επιβαιβεονη.
βρωμιαρες ειναι ρε τις γλυφομουνιαζει ο καθε σαπιος και ουτε καν πλενονται μετα μερικες δεν το σκουπιζουν καν με χαρτι η μωρομαντυλο

Αηδία.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
βρωμιαρες ειναι ρε τις γλυφομουνιαζει ο καθε σαπιος και ουτε καν πλενονται μετα μερικες δεν το σκουπιζουν καν με χαρτι η μωρομαντυλο

Που να πλυθούν; έχει ντουζιέρες παντού νομίζεις; μωρομάντηλα από τα τζάμπο παίρνουν. :2funny:

 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
βρωμιαρες ειναι ρε τις γλυφομουνιαζει ο καθε σαπιος και ουτε καν πλενονται μετα μερικες δεν το σκουπιζουν καν με χαρτι η μωρομαντυλο

Που να πλυθούν; έχει ντουζιέρες παντού νομίζεις; μωρομάντηλα από τα τζάμπο παίρνουν. :2funny:

Κάποια σπιτάκια έχουν ντουζ για τις εργαζόμενες.
 

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
319
Like
501
Πόντοι
81
Εν το μεταξυ δεν εχω δει καμια κριτικη που να αναφερει κατι σημαντικο για τις κορασιδες που παμε και γαμαμε.
Πρεπει να πουμε το εξης διοτι μεγαλη εντυπωση μου κανει πως σε οσες μπουρδελοβολτες εχω κανει εχω παρατηρησει οτι καμια μα καμια κοπελα δεν αλλαζει εσωρουχο.Ενταξει προφανος τα πλενουνε δε λεω αλλα τι στο μπουτσο ενα εσωρουχο εχουνε και σαλοναρουνε δεν υπαρχει δευτερο?Πραγματικα τις βλεπεις συνεχως με το ιδιο εσωρουχο.Μα καλα δεν μπορουνε να καταλαβουνε πως οταν μας παρουσιαζουν το μουνι τους θα ημασταν ποιο ευαλωτοι αν θα βλεπαμε ομορφα εσωρουχα?Οτι και να αγορασεις παιζει ρολο και το περιτυλιγμα πως θα στο παρουσιασουν.Αυτες οι καριολιτσες τσιγκουνευονται ενα γαμημενο σετ εσωρουχων?Συνεχως με τα ιδια.Αφου μπαινω στα μπουρδελα και λεω να κοιτα τη τωρα θα βγει με το ιδιο βρακι και νασου το κοριτσι που με επιβαιβεονη.
ειναι απόλυτα λογικό να έχουν εσώρουχα και να προκαλούν
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
Πρόταση για αξιοπρεπείς και value for money παρτούζες,απογευματινή βάρδια -Μετάξι:
Ιάσονος 44 μεσαίο επάνω= Φωτεινή +Σοφία.
Μεγ.Αλεξάνδρου 28 κουρτίνα =
Αλεξάνδρα+Μαρίνα..
Ρωσσίδες, sexy,ώριμες, πεντακάθαρες...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom