Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 149 άτομα (2 μέλη και 147 επισκέπτες)

prosoxi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά επειδή αυριο θα βρίσκομαι ΑΘήνα
Στην Φυλής η πρωινή βάρδια τι ώρα ανοίγει;

Γρήγορα ξέρεις κανείς να μου προτείνει καμία νεαρή 20-25 στα 'ανθρώπινα' μπουρδέλα που δουλεύει πρωινή βάρδια σχετικά καλή που να βλέπεται.

Ευχαριστώ
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Φίλε πιθανότατα σε γουστάρησε το Κορίτσι, κι αυτές άνθρωποι είναι, δεν είναι ρομπότ !
Τώρα οτι την έκραξες δημόσια, ίσως έκανες καλό στο κοινωνικό σύνολο ίσως όμως και όχι,
γιατί τώρα θα πάνε να της την πέσουνε όλοι οι ακάποτοι καβαλάρηδες και θα την 'τρελλάνουνε'
την κοπέλα. Η καλύτερη αντιμετώπιση κατά τη γνώμη μου θα ήταν, να της εξηγήσεις οτι είναι
πολύ επικίνδυνο αυτό που σου πρότεινε, οτι σε κολακεύει αλλά δεν είναι η κοπέλα σου, και
να της έλεγες να προσέχει, και φυσικά να μην την έκραζες δημόσια.


Πλάκα κανεις προφανως ετσι?Αυτο που προτεινε ειναι εντελώς απαράδεκτο και δεν το προτεινει κανείς αν δεν εχει χεσμένη φωλια!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465
By the way περασα βιαστικα στη Μαρια Κολωνου 53 για ενα γρηγορο και τη πετυχα σε κεφια. Στα γονατα 10 λεπτα βογγηξε απο το σφυροκοπημα, αφου πρωτα μου υπενθυμησε για ποιο λογο ειναι μακραν το καλυτερο και βαθυτερο λαρυγγι σε σπιτι σε ολες τις πιατσες !!!
και γλύφει και αρχίδια  ;)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Μου ειπε οτι της αρεσα και μενα μου αρεσε ειναι ωραια κοπελα,αλλα αυτο δεν σημαινει οτι οποια μου αρεσει η' της αρεσω θα την Γαμαω Ακαποτα..ποσο μαλλον αυτη που εκδιδεται και παει με εκατονταδες καθημερινα!!!Δεν λεω οτι εχει καποιο νοσημα..αλλα ετσι αμα κανει και λεει σε οποιον της αρεσει τοτε θα αποκτησει πολυ συντομα και αυτη αλλα και Αυτοι!!!!!!

εγώ πάντως ευχαριστώ για την πληροφορία. να ξέρει ο καθένας πως πορεύεται.
 

Panas1980

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
14
Like
14
Πόντοι
11
ας προσφερω κι εγω ενα λιθαρακι στο τιτανιο εργο της ενημερωσης...

χθεσινη μεταμεσονυκτια περιηγηση:

Φ109Α ηταν ενα ξανθο με μαλλι κοτσιδα, αδυνατο με ωραιο σωμα και φατσα ανωμαλη. (στα υποψιν. εχει κανεις ιδεα τι λεει μεσα? ονομα δεν ρωτησα)
Φ69Α Αννα
Φ67 Αλισια
Φ84Α Νικολ
Φ65Β Μπαρμπαρα/Λαουρα/Μάγια ιχα
Φ74 (αριστερα) Νάνσυ με βυζαρες και κωλο (εχει κανεις ιδεα τι λεει μεσα?)
Φ56 Πατριτσια
Φ54Β Aurora
Εξηκιου ολα κλειστα οπως προαναφερθηκε
Βεργας 3 (κατω δεξια) τα δυο μελαχρινα που ειναι καθε βραδυ το τελευταιο διαστημα
Βεργας 3 (πανω) Σαμπρινα (στα υποψιν κι αυτη)
Κων/πολεως 166Β Αντζελα
Κολωνού 53 πηγα να δω την Σουζυ αλλα γινοτανε του πακι το καγκελο και την εκανα με ελαφρα

 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Φ74 (αριστερα) Νάνσυ με βυζαρες και κωλο (εχει κανεις ιδεα τι λεει μεσα?)

Ανάλογα τα κέφια...αν την δεις να τρώει σποράκια,πάρε δρόμο... Πάντως 2 γνωστοί συναγωνιστές έχουν περάσει καλά... :)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Βυζοαλέρτ!

Διδύμου 16 / Υπόγειο / Απόγευμα / Σοβιετικές Λίλιαν και Μαρία / Μαρία / Μελαχρινή / Καρέ μαλλί / ~40 Μαίων / Λεπτή / Φυσικές βυζάρες king size / Διχτυωτό "ρούχο" / Ρώγες που ξεπετάγονται έξω από το "ρούχο" / Καλός χαρακτήρας / Δεν περιγράφω άλλο.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Χθεσινό στιγμιότυπο στο μπουρδέλο Ρεμούνδου 21 ισόγειο, το οποίο επισκεφθήκαμε με τον κ. orinosleon.
Η ευειδής νεαρά διοπτροφόρος Αντριάνα σε κέφια, όπως κι εμείς...
Χώρος αναμονής και επιδείξεων, όρθιοι, με γκρι κουστούμια εμείς, με μπικίνι η Αντριάνα.

Α: Ελάτε αγκάπες μου να με γαμίσιτι κι δίου!

Χουφτώνει τα γεννητικά όργανα του κ. orinosleon, έξω από το παντελόνι.

Α: Ελάτε, όλι μαζί, παρτούζα!

Ο κ. oεinosleon μουγκρίζει μισοκαυλωμένος, δείχνοντας ότι συμφωνεί.
Η Α. στρέφεται σ' εμένα.

Α: Εσί; Δε θέλις παρτούζα;

Εγώ: Όχι, όχι, γιατί ο κ. orinosleon θα μου ματιάσει τ' αρχίδια.

Η Α. στριμώχνει κι άλλο τον κ. orinosleon, ξεκουμπώνει εντελώς το παντελόνι και τη ζώνη, αρπάζει την ψωλή κι αρχίζει να την αρμέγει.
Ο κ. orinosleon σαστισμένος, γελώντας, διασκεδάζει τη σκηνή.
Εκείνη τη στιγμή, η γραία βοηθός ανοίγει την εξώπορτα για να μπει πελάτης.
Ο πελάτης κομπλάρει που βλέπει δυο περίεργους με κουστούμια, που του ενός κρέμεται η ψωλή, κάνει μεταβολή και φεύγει τρέχοντας.
Ο κ. orinosleon βρίσκει ευκαιρία να μαζέψει το μπαζούκας μέσα στο σώβρακο.
Η Αντριάνα βλέποντας τον κ. orinosleon να είναι απορροφημένος να σουλουπωθεί, βρίσκει κι αυτή ευκαιρία, και βγάζει με μία κίνηση τη ζωστήρα από το παντελόνι του κ. orinosleon.
Τότε παρεμβαίνει η γραία βοηθός, νουθετώντας την Αντριάνα να επιστρέψει τη ζώνη.

Α: Μπα; Γιατί; Μίπος γράφι απ έξο, ότι εδό ίνε εκλισία;

Η γραία βοηθός ανοίγει την εξώπορτα για να μπει κι άλλος πελάτης.
Η Αντριάνα κάθεται στην αγκαλιά μου και αρχίζει να με ξεκουμπώνει.
Μπαίνει ευγενικός νεαρός, με μούσι και μαλλιά ινδιανο-πανκ...
Μόλις είδε καλά τριγύρω του, δηλ. την Αντριάνα με τη ζωστήρα στο χέρι, τον κ. orinosleon με κουστούμι μεν, μισοξεβράκωτο δε, καθώς κι εμένα κοκκινισμένο από τα γέλια, να με ξακουμπώνει η Αντριάνα, πήρε ένα απορημένο, αμήχανο και χαμογελαστό ύφος.
Η γραία είχε πάθει σύγχυση προτεραιοτήτων, δεν μίλαγε στον πελάτη, οπότε προσπάθησα να λειτουργήσω ως τσάτσος:

Εγώ: Την Αντριάνα, την ξέρετε;
Πελάτης: Ω, όχι, όχι...
Εγώ: Ευκαιρία να τη γνωρίσετε, κύριε, περάστε στο δωμάτιο.
Πελάτης: Θ-θ-θα συνεχίσω τη βόλτα και θα δούμε...

Φύγαμε τελικά, αγάμητοι, αλλά χαρούμενοι.
Η Αντριάνα είναι κόσμημα των λαϊκών μπουρδέλων των Αθηνών.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Σημερα στην πρωινη βαρδια
Κωνσταντινουπολεως 206 ΧΡΙΣΤΙΝΑ μελαχρινη με μετριο προσωπο και σωμα με πιασηματα , οταν με καυλαντιζε μου ηρθε μια ασχημη αναπνοη απο το στομα της! ΑΠΛΟ 6/10
Διδυμου 16 Μια χοντρη αδιαφορη 1/10 και μια ξανθια με μετριο προσωπο και σωμα με πιασηματα 6/10
Φυλης 54 ΣΟΥΖΙ καραμουναρα κοκκινομαλλα με πιρσινγκ πανω απο τα χειλη και σιλικονατες τορπιλες ΑΠΛΟ χωρις 69  8/10
Φωκαιας 25α οροφος ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ ξανθια με μετριο προσωπο και σωμα με πιασηματα ΑΠΛΟ 6/10 Ειναι η Μανταλενα απο το Μεταξουργειο?
Φωκαιας 25β ισογειο ΤΖΟΥΛΙΑ με τα πιρσγινγκ ξανθια με μετριο προσωπο και σωμα με πιασηματακια ΚΩΛΟΣ 7/10
Φυλης 86β ισογειο ΛΑΟΥΡΑ ξανθια με σχετικα ομορφο προσωπο , βυζαρες και σωμα με πιασηματα.Αν και δεν μου πολυαρεσουν τα σωματα με πιασηματα αυτη η κοπελα μου αρεσει αρκετα! ΚΩΛΟΣ 7/10
Φυλης 84α ισογειο ΤΖΕΣΣΙΚΑ μελαχρινη Αλβανιδα μιλφ αδιαφορη ΑΠΛΟ 5/10
Φυλης 84β οροφος ΝΙΚΟΛ μελαχρινη με ομορφο προσωπο και σωμα με πιασηματακια ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΑ ΒΥΖΙΑ 7/10 Δυσκολο μαρκαρισμα στο σαλονι , δεν σε αφηνει να φυγεις ευκολα!
Φυλης 86α ισογειο ΚΛΕΙΣΤΟ ηταν εξω η ΕΣΡΑ και μιλουσε με την τσατσα
Φυλής 72 και Φωκαιας 9 ευθεια ΝΑΝΤΙΑ μελαχρινη με ομορφο προσωπο και σωμα με πιασηματα ΑΠΛΟ 7/10
αριστερα ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΛΑ :smitten: κοκκινομαλα με ομοροφο προσωπο και μοντελε σωμα , σχετικα ψηλη ΑΠΛΟ 8/10 Αν δεν κανω λαθος ειναι η ΓΚΑΜΠΙ απο Φυλης 109α οροφος , παντως η κοπελα ειναι σαν τις κοπελες της μοντελοαλυσιδας
Αλκαμενους 113 ΣΥΛΒΙΑ  μιλφογκιλφακι με ξανθο αγορρε μαλλι , με μετριο προσωπο και σωμα με πιασηματακια ΑΠΛΟ 6/10  και η ΝΙΚΗ ξανθο γκιλφακι με πιασηματα ΑΠΛΟ 3/10
Αλκαμενους 117 ΚΡΙΣΤΥ ξανθια με μετριο προσωπο και σωμα με πιασηματα ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ 6/10
Δροσοπουλου 97 Δεν μου ανοιξαν!
Δροσοπουλου 98 ΝΑΤΑΛΙ ξανθια μιλφ με μετριο προσωπο και σωμα με πιασηματα ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ
Κολωνου 48 ΑΝΤΖΕΛΑ μελαχρινη μιλφ με κοντο μαλλι και σωμα με πιασηματα καλοδιατηρημενο μιλφακι θα το χαρακτηριζα ΑΠΛΟ 6/10 και η ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ξανθια νεαρη με μετριο προσωπο και σωμα με πιασηματα ΑΠΛΟ 5/10
Κολωνου 15 αριστερα ΓΙΑΣΜΙΝ μελαχρινη με μετριο προσωπο και σωμα με πιασηματα ΑΠΛΟ 5/10
Κολωνου 15 δεξια ΒΙΚΥ αθιγγανη με ομορφο προσωπο και σωμα με πιασηματακια , με καυλαντιζε πολυ αλλα η αναπνοη της μυριζα ασχημα! Μοιαζει στο προσωπο λιγο με την αθιγγανη Χριστινα απο Διδυμου 8β ισογειο αλλα ειναι πιο κοντη ΑΠΛΟ 7/10
Κολωνου 30α ισογειο ΝΤΑΡΙΑ η μουναρα αλλα και πολυ ξενερωτη ξανθια με ομορφο προσωπο και σωμα με πιασηματακια ΑΠΛΟ 7/10 και η ΜΑΡΙΑ απο Ιασωνος 1 , Ιασωνος 19α , Λεωνιδου 28 παλαιοτερα μελαχρινη με μετριο προσωπο και αδυνατο σωμα 6/10












 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
Καλημερα
ξερει κανεις η Πειραιωτισσα που ειναι?
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Κολωνου 30α ισογειο ΝΤΑΡΙΑ η μουναρα αλλα και πολυ ξενερωτη ξανθια με ομορφο προσωπο και σωμα με πιασηματακια ΑΠΛΟ 7/10 και η ΜΑΡΙΑ απο Ιασωνος 1 , Ιασωνος 19α , Λεωνιδου 28 παλαιοτερα μελαχρινη με μετριο προσωπο και αδυνατο σωμα 6/10
ποια μαρία είναι αυτή φίλε;μπορείς να την περιγράψεις λίγο;
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
ποια μαρία είναι αυτή φίλε;μπορείς να την περιγράψεις λίγο;
ψηλη μαλλια κοτσιδα παντα , ηρεμο αδιαφορ σαλοναρισμα , εχει δουλεψει διδυμο με τη Χριστινα απο Λεωνιδου 28 ισογειο
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
ψηλη μαλλια κοτσιδα παντα , ηρεμο αδιαφορ σαλοναρισμα , εχει δουλεψει διδυμο με τη Χριστινα απο Λεωνιδου 28 ισογειο
μαγουλάκια,μαύρα μαλλιά και βυζόμπαλο ωραίο με ρώγα κρεμάστρα;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.962
Κριτικές
490
Like
36.550
Πόντοι
41.447
Εγώ: Την Αντριάνα, την ξέρετε;
Πελάτης: Ω, όχι, όχι...
Εγώ: Ευκαιρία να τη γνωρίσετε, κύριε, περάστε στο δωμάτιο.
Πελάτης: Θ-θ-θα συνεχίσω τη βόλτα και θα δούμε...

Φύγαμε τελικά, αγάμητοι, αλλά χαρούμενοι.
Η Αντριάνα είναι κόσμημα των λαϊκών μπουρδέλων των Αθηνών.

:2funny: :2funny: :2funny:
και σε ρόλο υπηρεσιας κ ΠΥΡΑΥΛΕ!??
τους θερμους μου χαιρετισμους και στον κυριο ΟρινοΛεοων που δεν εχει αφησει μουνι για μουνι αγάμητο...!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom