Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (3 μέλη και 45 επισκέπτες)

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Από το θρέντ των στούντιο να ρωτήσω και εδώ πέρα.

Παιδιά συγγνώμη αν γίνομαι κουραστικός αλλά ψάχνω(μάλλον απεγνωσμένα  :2funny: ) να βρώ σε ποιά μπου παίζουν κοπέλες που να δέχονται cif.

Όσο και να έψαξα σε άλλα θρεντ,δε βρήκα πρόσφατη ενημέρωση.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

- Κολωνού 27 ισόγειο: ΟΥΑΝΑ. Αγάπη μου? Κουκλάκι μου? Ψυχή μου? Τι μωρό ατελείωτο είσαι εσύ?   :smitten:  Ήθελε και μασαζάκι στα κουρασμένα πατουσάκια μωρέ το κουκλί... "Εγώ είμαι ειδικός, αγάπη μου", της λέω. Αχ!  :sunglasses:

Τύπε,εσύ της έκανες μασαζάκι....;  :)


Καρμεν με εξτραδακι 5ευρω κανει ακαποτο σε Ελληνες με πολυ καλο deepthroat.
Σουζη κανει ακαποτο σχεδον deepthroat και γενικοτερα καλυτερο σεξ με +10. Αξιζει
Γενικα πιστευω με εξτρα στο Μεταξι γαμας καλυτερα απο στανταρ 20αρικο στη Φυλης.

Αυριο θα τεσταρω (παντα με εξτραδακι) το λατυγγι της Ιρινας Ιασωνος 1Β. Ξερει κατι κανεις να μου πει πριν παω?

Μια χαρά είναι η κορασίδα,ψηλέ μου... :)


Ευχαριστώ.Απλό ανακοινώνεται στο σαλόνι αλλά αν πεις ότι ενδιαφέρεσαι και για κώλο δεν νομίζω να σου αρνηθεί.Αλλά να ξέρεις ότι προσπαθεί να τον αποφυγεί.

Ευχαριστώ για την απάντηση...ακριβώς αυτό είχα σκεφτεί να κάνω και εγώ... :sunglasses:


Απογευματινές καύλες παρέα με την νεροποντή.

Πέρασμα από Φυλής σε ελάχιστα σπιτάκια, μιας και ήμουν ταμένος . . . .

Φυλ. 69ισ.: η Μπιάνκα η μελαμψούλα με το φουλ
Φυλ. 86 1ος: Μισέλ
Φυλ. 84 1ος: Τζούλια Πίρσινκ
Φυλ. 84 ισ.: Γκαμπριέλα, σαν να ομόρφυνε αυτό το πλασματάκι ή έχω καιρό να την πετύχω . . .
Φωκ. 25 1ος: Βανέσσα, καινούργια Τσιαγγανοβουλγάρα μελαμψούλα σε πορτοκαλί φισνετ με τα κιλάκια της
Φωκ. 25 ισ.: η Λαουρα από Φ.86, η κοκκινομάλλα με το ριγέ βρακάκι (σαν μαγιό) και πρωκτικό.
Φωκ. 19: Ιζαμπέλα. Σαν στανταράκι μου που είναι, πέρασα να εγκαινιάσω το καινούργιο της στήθος . . . .

Καλά να περνάτε.

Άξιος μπουρδελιάρης,υπό βροχήν.... ;)
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Σημερα στην απογευματινη βαρδια πηρα τη σκυταλη της ενημερωσης

Εξηκειου 18β οροφος ΑΝΝΑ ξανθια με καρρε μαλλι , σωμα με πιασηματα και φατσα με αγρια χαρακτηριστικα , μαλλον Αλβανιδα ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ 6/10
Εξηκειου 18γ ισογειο ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Αδιαφορη 3/10
Εξηκειου 18α ισογειο Μια ξανθια με καρρε μαλλι ΑΠΛΟ 6/10 Δεν ανακοινωθηκε ονομα
Την Ξενια με τα γυαλακια που εχει γραφτει οτι δουλευει και στην απογευματινη βαρδια δεν την πετυχα σε κανεναν οικο ανοχης στην Εξηκειου
Εξηκειου 20 ενα σαπιο μιλφογκιλφακι ΑΠΛΟ 3/10 ηταν ενας μπαρμπας και ηθελε να την γαμησει ακαποτα!
Βεργας 3 οροφος η ΧΡΥΣΑ το λαγουδακι ξανθια με μετριο προσωπο και ωραιο σωμα , εχει ενα τατουαζ με το λαγουδακι του playboy.Με καυλαντιζε πολυ στο σαλονι αλλα επειδη ειχα διαβασει σε καποια κριτικη για επιχειλιο ερπη δεν περασα στο δωματιο.ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ 7/10
Καλυμνου 48 οροφος ΑΝΝΑ καυλιαρικο μιλφ με ξανθο καρρε μαλλι και σωμα με πιασηματα ΑΠΛΟ 7/10 και ΚΑΤΕΡΙΝΑ ξανθια μιλφ με αγορε μαλλι  και σωμα με πιασηματα ΑΠΛΟ στα 20 ευρω Τιμηθηκε η Κατερινα με καλες εντυπωσεις
Φυλής 67 ΤΖΑΝΙΝΑ ξανθια με σχετικα ομορφο προσωπο εχει αγρια χαρακτηριστικα , μαλλον ειναι Αλβανιδα , σωμα με πιασηματακια και τατου πανω απο τον κωλο.Μου εδινε φιλακια στο σαλονι και με προετρεπε να περασω στα πορνοενδοτερα.Αν την εχε παρει καποιος ας γραψει για εντυπωσεις  ΑΠΛΟ 8/10
Φωκαιας 19 ΙΖΑΜΠΕΛΑ Μελαχρινο στυλιαρι με σχετικα ομορφο προσωπο και σιλικονατα βυζια ,  ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ + ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ 7/10
Διδυμου 20 ΑΝΝΑ μελαχρινο μιλφ με εκφυλο προσωπο και αδυνατο κορμι , εχει σφιχτο κωλαρακι αλλα δεν το δινει ΑΠΛΟ ανακοινωθηκε οπως παντα στο σαλονι 5/10
Αγκυρας 12β ΕΒΕΛΙΝΑ ξανθια με πολυ ομορφο προσωπο , αδυνατο σωμα και σιλικονατα βυζια.Φορουσε μαυρο σουτιεν και δεν μπορεσα να δω τα καινουγια της σιλικονατα βυζια.Απο τις πιο ομορφες κοπελες στη Φυλης ΑΠΛΟ ανακοινωθηκε 9/10
Αγκυρας 12α Μια σαπια χοντρη 1/10
Φυλης 109α οροφος ΣΑΜΑΡΑ κοντο μελαχρινο στυλιαρι με σχετικα ομορφο προσωπο ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ 7/10 και η ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΛΑ ψηλη με μοντελε σωμα και ομορφο προσωπο ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ 8/10 Μου αρεσε Αν την εχει δοκιμασει καποιος ας γραψει κριτικη
Αλκαμενους 113 ΒΑΛΕΡΙΑ μιλφ με καρρε μαλλι και σωμα με πιασηματα , με αδιαφορο για μενα προσωπο ΑΠΛΟ 5/10 και το γκιλφακι η ΝΙΚΗ απο Διδυμου 16  ξανθια με καρρε μαλλι και σχετικα αδυνατο σωμα ΑΠΛΟ 4/10
Ιωαννινων 3 Μια ξανθια κοπελα με μαλλι λιγο πιο πανω απο τους ωμους.Την εχω δει παλαιοτερα Χωματιανου 11 οροφος.Δεν θυμαμαι πως την λενε.Η τσατσα την παρουσιασε σαν καινουργια.ΑΠΛΟ στα 20 ευρω και 69 στα 30 ευρω
Λιοσιων 79 ισογειο κλειστο
Λιοσιων 79 οροφος κλειστο
Μαραθωνος 59 ΕΛΕΝΑ ξανθια μουναρα με ομορφο προσωπο και αδυνατο σωμα ΑΠΛΟ 8/10 Μεσα ομως ειναι ξενερωτη!
Αχιλλεως 48 ΓΙΑΝΝΑ μουναρα με ομορφο προσωπο και μοντελε κορμι ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ 9/10
Κολωνου 27 ισογειο ΟΥΑΝΑ ξανθια μουναρα με ομορφο προσωπο και αδυνατο σωμα ΑΠΛΟ 8/10
Κολωνου 27 υπογειο Μια αδιαφορη χοντρη 3/10
Κολωνου 23 υπογειο ΣΟΥΖΙ μελαχρινη με σχετικα ομορφο προσωπο και αδυνατο σωμα Καλη περιπτωση για Μεταξι ΑΠΛΟ 7/10
Κολωνου 23 ισογειο ΕΛΕΝΑ μελαχρινη με σχετικα ομορφο προσωπο , σωμα με πιασηματα και αξιολογο στηθος ΑΠΛΟ 7/10
Κολωνου 15 αριστερα ΕΣΜΕΡΑΛΔΑ η ''Κολομβιανη''  γυφτοειδες στυλιαρι ΑΠΛΟ 5/10 και η ΛΑΟΥΡΑ πρωην ΤΖΕΣΣΙΚΑ απο Λεωνιδου 28 οροφος  μελαχρινο στυλιαρι με σχετικα ομορφο προσωπο ΑΠΛΟ 7/10 η τελευταια εχει τη φημη της φολας
Κολωνου 15 δεξια Μια καινουργια με μετριο προσωπο και σωμα με πιασηματα ΑΠΛΟ 6/10
Κολωνου 30α ισογειο ΒΙΟΛΕΤΤΑ Αδιαφορη χοντρη ΑΠΛΟ 3/10 διαφημιζε το ισπανικο της
Ιασωνος 37α ΚΟΡΙΝΑ η συμπαθητικη μελαχρινη με μετριο προσωπο και σχετικα αδυνατο σωμα ΑΠΛΟ 7/10
Κολωνου 11 ισογειο  ΧΡΙΣΤΙΝΑ μελαχρινο στυλιαρι με ομορφο προσωπο Καλη περιπτωση για Μεταξι ΑΠΛΟ 7/10 και ΖΩΗ αδιαφορη Αλβανιδα ΑΠΛΟ 5/10
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056

Cliterus

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2013
Μηνύματα
220
Like
2
Πόντοι
1
Εκείνη η Αντελίνα, το σαμιαμίδι με τον ωραίο λωκό από Αγ. Πέτρου 7 (και παλιότερα Φωκαίας 24), ξέρει κανείς που μπορεί να βόσκει;

Επίσης και η Μαργαρίτα από Λιοσίων 76 (νομίζω) και Φυλής εκατόν-τόσο, που έκανε και δώρο μασαζάκι.

Σπασίμπα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Το πρωί αυτό:

Βέργας 3 στο πάνω (νέο μαγαζί) η ξανθούλα Χρύσα (πρώημ Ιωαννίνωμ 3 και Λέλας Καραγιάννη 35)με ελέυθερο στοματικό τελειωτικό. Ωραία πορνοπάπουτσα.

Χωματιανού 11Α η γλυκούλα μελαχρινή Μαρία από Βέργας 3 και Κων/πόλεως 92, με διχτυωτό sεe through κορμάκι. Φουλ εκτος από πρωκτικό

Διδύμου 7Β η νεαρή καστανόξανθη Τζώρτζια με το πήρσινγκ, δούλευε και στο Ρεμούνδου 21.

Φυλής 54Β η Ρωξαννη το μαυροτσούκαλο με τα μακρυά μαλλιά και την περίεργη ουλοοδοντοστοιχία, που μοιάζει με βραζιλιάνα

Φυλής 56 η κοκκινομάλλα από Διδύμου 7Α νομίζω Σούζι.

Αλκαμένους 117 η ξανθιά μιλφ Κρίστυ, με λαρυγγωτό τελειωτικό

Φυλής 134Β υπόγα, η Παολίτσα φραουλίτσα



 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Μεσημερι Σαββατου....
στο Δροσοπουλου 98, μια ψηλη Ξανθια μιλφ, Τζουλια(αν θυμαμαι καλα) στο ψευδωνυμο που μου ειπε, στο ωραιο σαλοναρισμα που εκανε.
στο Δροσοπουλου 97 εκτος της αρχοντικης Ουκρανεζας μιλφ Ντιανας ειχε και μια αξιοπροσεκτη Ουκρανεζα Βικυ.
Περασα στα ενδοτερα και ειχα μια ξεχωριστη και ομορφη εμπειρια.
Καλο ξημερωμα.
καλησπερα παιδια καλη βδομαδα πριν λιγο περασα απο δροσοπουλου98 να τσεκαρω την τζουλια αλλα βρηκα την Ειρηνη που ειναι και αυτη ψηλη καστανοξανθη μπορει να λεμε και την ιδια κατα καιρους εχουν περασει διαφορα μιλφακια απο το μαγαζι αυτο γενικοτερα παντως γυρνοντας τα πιο πολλα μαγαζια λειπουν τα ωραια μιλφ που υπηρχαν πεσμενα τα πραγματα στην κατηγορια
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
παράληψη ενημέρωσης :: :uglystupid:

μετα τα μεσανυχτα της παρασκευης επισκευτηκα φωκαιας 27 υπογειο και ανωγειο
στην υπογα ηταν η Ζωή προγκιλφ θα τολμουσα να πώ ξανθια και εκει που την παρατηρούσα μαίνει ενα πάκι που δεν μπορουσε
να μιλήσει ουτε πακιστανικα, μονο μουγκριζε ... μπροστα στα εκπληκτα ματια μου πληρωνει την  τσατσα και μπουκάρει ...μαλλον
δεν θα ξανα πατησω στο εν λογω ιδρυμα....
στο ανωγειο ηταν το γλυκο πιπινι καρολίνα ξανθουλι με βυζακλες....η τσατσα που πριν ειχε δει τον πακι με διαβεβαιωσε πως δεν μπαζει τετοιους εκει.... τι να πω... αβυσσος η ψυχη των τσατσων...



 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
παράληψη ενημέρωσης :: :uglystupid:

μετα τα μεσανυχτα της παρασκευης επισκευτηκα φωκαιας 27 υπογειο και ανωγειο
στην υπογα ηταν η Ζωή προγκιλφ θα τολμουσα να πώ ξανθια και εκει που την παρατηρούσα μαίνει ενα πάκι που δεν μπορουσε
να μιλήσει ουτε πακιστανικα, μονο μουγκριζε ... μπροστα στα εκπληκτα ματια μου πληρωνει την  τσατσα και μπουκάρει ...μαλλον
δεν θα ξανα πατησω στο εν λογω ιδρυμα....
στο ανωγειο ηταν το γλυκο πιπινι καρολίνα ξανθουλι με βυζακλες....η τσατσα που πριν ειχε δει τον πακι με διαβεβαιωσε πως δεν μπαζει τετοιους εκει.... τι να πω... αβυσσος η ψυχη των τσατσων...

Μια χαρά γαμάνε και στο ανώγειο τύπε. Ρώτα τον Ορέστη που ξέρει.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Παρακαλούνται θερμά οι κ.κ. orinosleon και bakalhs, να αναρτήσουν τα χθεσινοβραδυνά τεκταινόμενα με την Άννα Κου, καθότι βοά η πιάτσα...
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Αλκαμένους 117 η ξανθιά μιλφ Κρίστυ, με λαρυγγωτό τελειωτικό
Τυπε μου περασα απο Κριστυ και εφυγα. Κριμα αν ηξερα για το λαρυγγι θα περναγα. Για πες, τον παιρνει ΜΕΧΡΙ το λαρυγγι ή ΜΕΣΑ στο λαρυγγι ?
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
η Κάρμεν ξέρω ότι κάνει και χωρίς έξτρα , επίσης όπως έγραψα και στην κριτκή μου η Σούζι μου έκανε
άκα χωρίς να της δώσω έξτρα , βέβαία δεν ήταν καλή και βελτιώθηκε αφού μου έβαλε το προφυλακτικό.
Συμφωνω φιλε, απλα το εξτραδακι το σπρωχνω για να εχω και την πολυτελεια του να απαιτω το κατι παραπανω που θελω εγω...
 

javelinos 12

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
234
Like
43
Πόντοι
1
Καλησπέρα ,κανα καλο duo για λεσβιακο μπορει να παίξει σε μπουρδελο ή αυτα ειναι προνόμια μόνο για studios κ βιζιτες σε hotel?
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Μην ζητάς και πάρα πολλά...μια χαρά πέρασες... :)
Καλα περασα αλλα δεν καταλαβαινω πως βγαινει κριτικη που λεει οτι τον εξαφανισε στο στομα της με το απιθανο λαρυγγι της. Ειναι σα να σου λεω εγω οε κριτικη οτι εσκισα την πιο στενη κωλοτρυπιδα, να πηγαινεις μετα εσυ, και να σου λεει η τυπισα αφου εχεις βαλει μονο το κεφαλακι βγαλτο γιατι ποναω...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Καλα περασα αλλα δεν καταλαβαινω πως βγαινει κριτικη που λεει οτι τον εξαφανισε στο στομα της με το απιθανο λαρυγγι της. Ειναι σα να σου λεω εγω οε κριτικη οτι εσκισα την πιο στενη κωλοτρυπιδα, να πηγαινεις μετα εσυ, και να σου λεει η τυπισα αφου εχεις βαλει μονο το κεφαλακι βγαλτο γιατι ποναω...

Το έχεις ρωτήσει πάλι νομίζω... Λογικά εννοεί το γνωστό σύστημα που τον βάζει όλον μέσα,χωρίς αναγκαστικά να παίζει "λαρυγγωτό"... :pipa2:
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
Παρακαλούνται θερμά οι κ.κ. orinosleon και bakalhs, να αναρτήσουν τα χθεσινοβραδυνά τεκταινόμενα με την Άννα Κου, καθότι βοά η πιάτσα...
Επισκεφθήκαμε μαζί με τον κ. Bakalhs την Άννα Κου, η οποία ήταν πολύ ευδιάθετη  και ερωτοτροπούσε με εμάς και άλλους δύο υποψηφίους πελάτες στο χώρο αναμονής. Ο καθένας με τη σειρά του προσπαθούσε να επωφεληθεί την διάρκειας δευτερολέπτων δωρεάν θωπεία. Όταν ήλθε η σειρά μου εγώ ως γνωστόν θώπευσα τους σφριγηλούς μείζονες γλουτιαίους  μύες, τους οποίους κινούσε φιλήδονα πάνω στα ανερχόμενα πέη όλων μας. Όταν έρχεται έμπροσθεν του κ.Bakalhs, αυτός αντί να κάνει το ίδιο, ξαφνικά γονατίζει πίσω της ,της λέει να ενώσει τους μηρούς και διερευνούσε αν σχηματίζεται ένα ανεστραμμένο ισοσκελές τρίγωνο μεταξύ του περιναίου και των μηρών. Αυτή και οι υπόλοιποι είχαν λίγο χαζέψει. Αφού διαπίστωσε ότι υπήρχε της έδωσε συγχαρητήρια και την προέτρεψε να χάσει 2-3 κιλά για να διαγράφεται καλύτερα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom