Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 232 άτομα (19 μέλη και 213 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.717
Πόντοι
45.465
Πριν απο μερικα λεπτα
Αλκαμενους 117 Κριστι ξανθια νταρντανα με 2.5 αρια βυζια,με ακα
Αλκμενους 113 Συλβια ξανθια κοντο μαλλι κανονικο σωμα 2.5αρια βυζια,με ακα κ Μαριαμελαχρινη καρε μαλλι κανονικο σωμα 3.5αρια βυζια ,με ακα τελειωτικο στις βυζαρες της.Τιμηθηκε θα ακολουθησει κριτικη
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
@professorx...τις προάλλες ανακοινώθηκε απλό,το ίδιο είπαν και σε εσένα...ή και κώλο...? Δεν την πήρα,γιατί είχα όρεξη για κώλο! Φοβερή ενημέρωση...όπως και του Φανούρη... :thumbsup:
Ευχαριστώ.Απλό ανακοινώνεται στο σαλόνι αλλά αν πεις ότι ενδιαφέρεσαι και για κώλο δεν νομίζω να σου αρνηθεί.Αλλά να ξέρεις ότι προσπαθεί να τον αποφυγεί.

Λιοσίων 79 ανώγειο: To ερυθριάζον ημίφως, αναμεμιγμένο με "blacklight", είχε σαν αποτέλεσμα να λαμπυρίζει έντονα το διαδερμικό κόσμημα στο κάτω χείλος της νεαράς πόρνης... Σαν σπυρί εξωγήινης...  Αισθητικά απαράδεκτο... Απήλθα.
Έχασες που δεν μπήκες με την Σύλβια θα περνούσες καλά.


Ωραια ενημερωση! Η Ουανα ειναι μουναρα!
Ευχαριστώ. Θα συμφωνήσω ότι είναι μουνάρα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.212
Κριτικές
498
Like
63.097
Πόντοι
40.362
περασμα από κολωνου 27α για Οana μιας και δεν ειχα καταλαβει ποια ηταν, είναι πολύ ομορφη κοπελα για μεταξουργειο
εχει επιστρεψει ανανεωμενη εμφανησιακα, εχει δοκιμασθεί παλαιοτερα από εμενα με ασχημες εντυπώσεις και την συνοδευουν
και μερικες αρνητικες κριτικες από το Ιασωνος 20β που δουλευε σαν Ιωαννα, ωστοσο με το come back της όλα μπορει να
είναι διαφορετικα προς το καλυτερο..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.717
Πόντοι
45.465
περασμα από κολωνου 27α για Οana μιας και δεν ειχα καταλαβει ποια ηταν, είναι πολύ ομορφη κοπελα για μεταξουργειο
εχει επιστρεψει ανανεωμενη εμφανησιακα, εχει δοκιμασθεί παλαιοτερα από εμενα με ασχημες εντυπώσεις και την συνοδευουν
και μερικες αρνητικες κριτικες από το Ιασωνος 20β που δουλευε σαν Ιωαννα, ωστοσο με το come back της όλα μπορει να
είναι διαφορετικα προς το καλυτερο..
έλα ρε αφού είπα στην ενημέρωση μου ποια ήταν....εγώ αντίθετα δεν την είδα καθόλου ανανεωμένη και μάλιστα
την είδα να έχει χάσει κιλά. Την έχω πάρει δύο φορές (Φυλής και Μεταξουργείο)με μέτριες εντυπώσεις.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.212
Κριτικές
498
Like
63.097
Πόντοι
40.362
την ειχα διαβασει την ενημερωση αλλα και παλι δεν ειχα καταλαβει  :grin: ,ναι είναι αδυνατισμενη αλλα το βλεπω προς καλυτερο αυτό,
τωρα απο υπηρεσίες ελπιζω να εχει γινει καλυτερη από μετρια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.717
Πόντοι
45.465
είμαι σίγουρος ότι θα την δοκίμασες και θα μάθουμε
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.212
Κριτικές
498
Like
63.097
Πόντοι
40.362
είμαι σίγουρος ότι θα την δοκίμασες και θα μάθουμε

όχι δεν την δοκιμασα για καποιο δικο μου λογο, μαλλον θα περιμενουμε κριτικη αλλου συναγωνιστη
ή και την δικη σου σαν πιο εμπειρο αξιολογητη κορασιδων  :woldman: :grin:  :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.717
Πόντοι
45.465
όχι δεν την δοκιμασα για καποιο δικο μου λογο, μαλλον θα περιμενουμε κριτικη αλλου συναγωνιστη
ή και την δικη σου σαν πιο εμπειρο αξιολογητη κορασιδων  :grin:  :grin:
βασικά ήθελα να γράψω θα την δοκιμάσεις  ;)
μπά εμένα και να με πλήρωναν δεν την παίρνω ξανά.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Στην Αλκαμένους είχε λαϊκή αγορά, οπότε τελικώς, έρανα με ψωλοχύματα την ημεδαπή Εύα, Πιπίνου 118.

αν ειναι αυτη που νομιζω δεν ειναι ημεδαπη, απλα δηλωνει σε άλλους ημεδαπη και σε άλλους "Βουλγαρα"
στην πραγματικοτητα ειναι Αλβανιδα
αλλα αυτο λιγη σημασια εχει...
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
καλησπερα σε ολους συναγωνιστες στην νυχτερινη βολτα που εκανα μου εκανε εντυπωση οτι φυλης δεν επαιζε κοσμος ηταν λιγοστος ενω στο μεταξουργειο γινοταν χαμος σε πολλα μαγαζια δεν χωραγες να μπεις επισης να πω οτι η κατασταση σε πολλα μαγαζια στο μεταξι ειναι αθλια βρωμανε σαν υπονομος πριν καμια βδομαδα Ιασωνος1Α περιμενα στο σαλονι κρατωντας την μυτη μου και η τσατσα χοντρουλα με τα γυαλια που ειναι και Αχαρνων85 μου λεει φαντασου τι τραβανε οι κοπελες πραγματικα πολυ χαλια
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Καλησπέρα!

Στο Διδυμου 27 2 κοπέλες.Η πρώτη ήταν το καινούριο Ρωσόφωνο γκράνυ με όνομα Ελένη που παίζει εκεί εδώ και μία εβδομάδα.Ψηλή,κανονικών κιλών με κοντά ξανθά μαλλιά και βυζάρες στητές.Σπασμένο πρόσωπο αρκετά,δέρμα λευκό στητό και κωλάρα. Γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Μαζί της καινούρια κοπέλα γύρω στα 28,ψηλή,κανονικών κιλών με πιασιματάκια και μακριά ξανθά μαλλιά με βυζάρες κεκαλλυμένες.Σαλονάρισμα με τρακ και πιο συγκρατημένο απο την γκράνυ Ελένη.Θα έμπαινα με την καινούρια αλλά δυστυχώς ανακοινώθηκε κανονικό πρόγραμμα.

Η γκιλφ Ελένη δεν πρέπει να είναι άλλη από την τρομακτική Ελένη που έπαιζε για ένα διάστημα στο Φωκαίας 25Α (όροφος) τις απογευματινές βάρδιες!

Στο Διδύμου 8 στον όροφο μία καινούρια ενδιαφέρουσα προμίλφ με όνομα Μαρίνα.Ψηλή,λεπτή,με ξανθά μαλλιά ως τους ώμους περίπου εμφανίστηκε με ένα μαύρο ολόσωμο.Το πρόγραμμα της είναι απλό.

Η Μαρίνα έχει ξαναπεράσει από κει για ένα πολύ μικρό διάστημα (2-3 βδομάδες το πολύ) μέσα Οκτωβρίου πάλι στην πρωινή βάρδια! Απίστευτο κορμί με τρομερό πρόσωπο και πάντα ευδιάθετη όποτε την πετύχαινα!
]

Στο Ιάσωνος 46 όροφος ήταν 2 κοπέλες η πρώτη ήταν κλασσικά η Αλίνα,κοντή με πληθωρικό κορμί και μπούστο,φοράει σχεδον πάντα μαύρο ολόσωμο,έχει μαύρα μαλλιά ως τους ώμους και τώρα τελευταία εμφανίζεται στο σαλόνι και με γυαλιά οράσεως.Απλό στο δεκάρικο.Ο κώλος 15.Ενώ στα Διδύμου 18 και Έλλης 3 που έχει δουλέψει σαν ρεπατζού κάνει φουλ πρόγραμμα. Μαζί της η κοπέλα με το κοντό γυμνασμένο σώμα,τα μαύρα μαλλιά ως τους ώμους και τα κανονικά κιλά που παίζει συνήθως εκεί.Μου διαφεύγει το όνομα της.Απλό στο δεκάρικο.

Αναστασία

Καλό βράδυ να έχετε!  
Τα Μέγιστα Συνγχαρητήρια μου σε όλους τους Μάχιμους και μη, Ενημερωτές όπως Dawn/TOMMY DEVITO/Katagavlomenos/aoratos19/spiderdom/xilnik/n.smirni76/Φανούρης Τζούρας/professorx/ΠΥΡΑΥΛΟΣ!
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
περασμα από κολωνου 27α για Οana μιας και δεν ειχα καταλαβει ποια ηταν, είναι πολύ ομορφη κοπελα για μεταξουργειο
εχει επιστρεψει ανανεωμενη εμφανησιακα, εχει δοκιμασθεί παλαιοτερα από εμενα με ασχημες εντυπώσεις και την συνοδευουν
και μερικες αρνητικες κριτικες από το Ιασωνος 20β που δουλευε σαν Ιωαννα, ωστοσο με το come back της όλα μπορει να
είναι διαφορετικα προς το καλυτερο..
καλη ειναι εμφανισιακα αλλα στο δωματιο δεν πιστευω οτι λεει και πολλα.την πηρα με ενα φιλο και ειχαμε την ιδια αποδοση και οι δυο περιπου.παντως απο παλιοτερα που την ειχα παρει φαινεται να εχει βελτιωθει στη συμπεριφορα.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Απογευματινές καύλες παρέα με την νεροποντή.

Πέρασμα από Φυλής σε ελάχιστα σπιτάκια, μιας και ήμουν ταμένος . . . .

Φυλ. 69ισ.: η Μπιάνκα η μελαμψούλα με το φουλ
Φυλ. 86 1ος: Μισέλ
Φυλ. 84 1ος: Τζούλια Πίρσινκ
Φυλ. 84 ισ.: Γκαμπριέλα, σαν να ομόρφυνε αυτό το πλασματάκι ή έχω καιρό να την πετύχω . . .
Φωκ. 25 1ος: Βανέσσα, καινούργια Τσιαγγανοβουλγάρα μελαμψούλα σε πορτοκαλί φισνετ με τα κιλάκια της
Φωκ. 25 ισ.: η Λαουρα από Φ.86, η κοκκινομάλλα με το ριγέ βρακάκι (σαν μαγιό) και πρωκτικό.
Φωκ. 19: Ιζαμπέλα. Σαν στανταράκι μου που είναι, πέρασα να εγκαινιάσω το καινούργιο της στήθος . . . .

Καλά να περνάτε.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Στο Ιάσωνος 46 όροφος ήταν 2 κοπέλες η πρώτη ήταν κλασσικά η Αλίνα,κοντή με πληθωρικό κορμί και μπούστο,φοράει σχεδον πάντα μαύρο ολόσωμο,έχει μαύρα μαλλιά ως τους ώμους και τώρα τελευταία εμφανίζεται στο σαλόνι και με γυαλιά οράσεως.Απλό στο δεκάρικο.Ο κώλος 15.Ενώ στα Διδύμου 18 και Έλλης 3 που έχει δουλέψει σαν ρεπατζού κάνει φουλ πρόγραμμα. Μαζί της η κοπέλα με το κοντό γυμνασμένο σώμα,τα μαύρα μαλλιά ως τους ώμους και τα κανονικά κιλά που παίζει συνήθως εκεί.Μου διαφεύγει το όνομα της.Απλό στο δεκάρικο.

Αναστασία

Καλό βράδυ να έχετε! 
Τα Μέγιστα Συνγχαρητήρια μου σε όλους τους Μάχιμους και μη, Ενημερωτές όπως [size=20pt]Dawn/TOMMY DEVITO/Katagavlomenos/aoratos19/spiderdom/xilnik/n.smirni76/Φανούρης Τζούρας/professorx/ΠΥΡΑΥΛΟΣ![/size]

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ιδιατερη μνεία στον μέγιστο συναγωνιστή και αδερφό spiderdom με τον οποιον ειχαμε κανει μαζι το αξεχαστο πορνοταξιδι-ανταποκριση στην Ουτρεχτη στην Ολλανδια www.bourdela.com/forum/index.php?topic=107404.15]εδω[/url]
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Η γκιλφ Ελένη δεν πρέπει να είναι άλλη από την τρομακτική Ελένη που έπαιζε για ένα διάστημα στο Φωκαίας 25Α (όροφος) τις απογευματινές βάρδιες!
Η γκιλφ Ελένη που εργάζεται την τελευταία εβδομάδα στο Διδυμου 27 είναι άλλο πρόαωπο και δεν έχει καμία απολύτως σχέση με την γκιλφ Ελένη που εργάζεται στο Φώκαιας 25 όροφος.Είναι και οι 2 σοβιετικές βέβαια και έχουν τον ίδιο τύπο ξανθού μαλλιού αλλά αυτή του Διδυμου 27 είναι ψηλότερη,πιο γεμάτη και με μεγαλύτερα στήθη απο αυτήν του Φώκαιας 25.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.717
Πόντοι
45.465
Φυστίκι  η Ελένη στο Διδυμου 27 ουδεμία σχέση με την γιαγιά Ελένη απο Φωκαίας 25 , αυτή στο Διδύμου είναι μεν ξανθιά με κοντό μαλλί αλλά είναι πιο ψηλή
και έχει 2.5-3άρια βυζιά ενώ μοιάζει σαν να είναι φαφούτα...
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
ετά από φαγητό και ύστερα μπιρίτσα σε κοντινά μαγαζιά, δεν μπορούσα πριν γυρίσω σπίτι να μην κάνω μιά γρήγορη βόλτα ,στην 3ή βάρδια πριν από λίγο

Ιάσωνος 46α ξανθιά κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 46β μιά ξανθιά πολύ χοντρή με 3.5άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και μία που ήταν στο δωμάτιο και δεν την είδα.
Ιάσωνος 44 νέο Αννα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 37α Σούζη(απο Κολωνού 23 και 53) μελαχρινή κορμάρα , κανονικό σώμα ωραίο κώλο μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 37β Λουμινίτσα μελαχρινή με πιασήματα 2άρι βυζί και τουλάχιστον 3 τατού , απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ , με κώλο στα 15 ευρώ.
Ιάσωνος 31β Κάρμεν μελαχρινό μαυριδερό μίλφ με κανονικό σώμα και μικρό βυζί , με κώλο στα 10 ευρώ και Χριστίνα το νανάκι απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 30β Τζούλια μαυρούλα κανονικό σώμα ωραίο κώλο 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και Μαρία ξανθιά χοντρή με 3.5άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 30α ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 27α πολύ λεπτή μίλφ άβυζι που δουλέυει και Ιάσωνος 1α ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20γ Λάουρα(από Κολωνού 32α και Λιοσίων 79) μελαχρινή με πιασήματα μικρό βυζί και μεγάλο κώλο , ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα και όχι κώλος
καλό ξημέρωμα.
Καρμεν με εξτραδακι 5ευρω κανει ακαποτο σε Ελληνες με πολυ καλο deepthroat.
Σουζη κανει ακαποτο σχεδον deepthroat και γενικοτερα καλυτερο σεξ με +10. Αξιζει
Γενικα πιστευω με εξτρα στο Μεταξι γαμας καλυτερα απο στανταρ 20αρικο στη Φυλης.

Αυριο θα τεσταρω (παντα με εξτραδακι) το λατυγγι της Ιρινας Ιασωνος 1Β. Ξερει κατι κανεις να μου πει πριν παω?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.717
Πόντοι
45.465
Καρμεν με εξτραδακι 5ευρω κανει ακαποτο σε Ελληνες με πολυ καλο deepthroat.
Σουζη κανει ακαποτο σχεδον deepthroat και γενικοτερα καλυτερο σεξ με +10. Αξιζει
Γενικα πιστευω με εξτρα στο Μεταξι γαμας καλυτερα απο στανταρ 20αρικο στη Φυλης.

Αυριο θα τεσταρω (παντα με εξτραδακι) το λατυγγι της Ιρινας Ιασωνος 1Β. Ξερει κατι κανεις να μου πει πριν παω?
η Κάρμεν ξέρω ότι κάνει και χωρίς έξτρα , επίσης όπως έγραψα και στην κριτκή μου η Σούζι μου έκανε
άκα χωρίς να της δώσω έξτρα , βέβαία δεν ήταν καλή και βελτιώθηκε αφού μου έβαλε το προφυλακτικό.
 

Επισκέπτης
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

- Κολωνού 27 ισόγειο: ΟΥΑΝΑ. Αγάπη μου? Κουκλάκι μου? Ψυχή μου? Τι μωρό ατελείωτο είσαι εσύ?   :smitten:  Ήθελε και μασαζάκι στα κουρασμένα πατουσάκια μωρέ το κουκλί... "Εγώ είμαι ειδικός, αγάπη μου", της λέω. Αχ!  :sunglasses:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Πριν από 1 ώρα στο Μεταξι:

- Κολωνού 27 ισόγειο: ΟΥΑΝΑ. Αγάπη μου? Κουκλάκι μου? Ψυχή μου? Τι μωρό ατελείωτο είσαι εσύ?   :smitten:  Ήθελε και μασαζάκι στα κουρασμένα πατουσάκια μωρέ το κουκλί. "Εγώ είμαι ειδικός, αγάπη μου", της λέω. Αχ!  :sunglasses:

agapi_mou_oua_oua.jpg
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom