Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 137 άτομα (8 μέλη και 129 επισκέπτες)

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Το έχεις ρωτήσει πάλι νομίζω... Λογικά εννοεί το γνωστό σύστημα που τον βάζει όλον μέσα,χωρίς αναγκαστικά να παίζει "λαρυγγωτό"... :pipa2:
Εγω παω οπου διαβαζω χωρις να ξερω και ριχνω ζαρια. Τις περισσοτερες φορες οι ενθουσιωδεις κριτικες ειναι για "δηθεν" deepthroat. Οπου δω το καλο το γραφω σε κριτικη και αυτοι που με "ακολουθουνε" ξερουνε τι θα βρουνε και πανε.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
........ Όταν έρχεται έμπροσθεν του κ.Bakalhs, αυτός αντί να κάνει το ίδιο, ξαφνικά γονατίζει πίσω της ,της λέει να ενώσει τους μηρούς και διερευνούσε αν σχηματίζεται ένα ανεστραμμένο ισοσκελές τρίγωνο μεταξύ του περιναίου και των μηρών. Αυτή και οι υπόλοιποι είχαν λίγο χαζέψει. Αφού διαπίστωσε ότι υπήρχε της έδωσε συγχαρητήρια και την προέτρεψε να χάσει 2-3 κιλά για να διαγράφεται καλύτερα.

Κ. Bakalhs δίδετε σημασία στην λεπτομέρεια, συμφωνώ μαζί σας, η θέα του τριγώνου αυτού με ξεσηκώνει
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.902
Πόντοι
19.505
Τυπε μου περασα απο Κριστυ και εφυγα. Κριμα αν ηξερα για το λαρυγγι θα περναγα. Για πες, τον παιρνει ΜΕΧΡΙ το λαρυγγι ή ΜΕΣΑ στο λαρυγγι ?

δεν γνωρίζω, άλλα διαφημίζουν και άλλα κάνουν. δεν πέρασα γιατί δεν είναι του γούστου μου.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Καλα περασα αλλα δεν καταλαβαινω πως βγαινει κριτικη που λεει οτι τον εξαφανισε στο στομα της με το απιθανο λαρυγγι της. Ειναι σα να σου λεω εγω οε κριτικη οτι εσκισα την πιο στενη κωλοτρυπιδα, να πηγαινεις μετα εσυ, και να σου λεει η τυπισα αφου εχεις βαλει μονο το κεφαλακι βγαλτο γιατι ποναω...
τη διαφορά στο μέγεθος του πέους το σκέφτηκες?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Κ. Bakalhs δίδετε σημασία στην λεπτομέρεια, συμφωνώ μαζί σας, η θέα του τριγώνου αυτού με ξεσηκώνει
Κι εμένα, κι εμένα!
...
Όλες τις παληόγριες τις ξεσηκώνει...
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Κι εμένα, κι εμένα!
...
Όλες τις παληόγριες τις ξεσηκώνει...
Βάλετε παρακαλώ καμμία φωτό (έστω και άσχετη) για να καταλάβουμε περί ποίου τριγώνου ομιλείτε, μήπως τυχόν ξεσηκωθώμεν και ημείς.
;)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016

Συνημμένα

  • the devil triangle.jpg
    the devil triangle.jpg
    63,8 KB · Εμφανίσεις: 15

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496

΄Οου!!!Θενκ γιου!!! thigh gap που λένε και στο χωριό ενός γνωστού μου!!! Η αλήθεια είναι πως τα παραπάνω κιλά δεν βοηθούν, όπως προείπε και κάποιος άλλος συναγωνιστής!!!
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
περασμα απο εξηκιου και καλυμνου...ολα κλειστα...το ιδιο κ χθες...κατα το μεσημερι!μαλλον εχει πεσει συρμα η τα εκλεισαν
 

Επισκέπτης
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι: άλλη μια ονειρική συνεύρεση με τη γκόμενα του BMWPOWER. Αυτό το κορίτσι το λατρεύω.   :smitten:
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
By the way περασα βιαστικα στη Μαρια Κολωνου 53 για ενα γρηγορο και τη πετυχα σε κεφια. Στα γονατα 10 λεπτα βογγηξε απο το σφυροκοπημα, αφου πρωτα μου υπενθυμησε για ποιο λογο ειναι μακραν το καλυτερο και βαθυτερο λαρυγγι σε σπιτι σε ολες τις πιατσες !!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.975
Κριτικές
490
Like
36.626
Πόντοι
41.447
περασμα απο εξηκιου και καλυμνου...ολα κλειστα...το ιδιο κ χθες...κατα το μεσημερι!μαλλον εχει πεσει συρμα η τα εκλεισαν

γενικα αυτες τις ημερες παιζει σκουπισμα και τα μαγαζια εχουν λαβει τα μετρα τους
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
.......ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!!!!!Γυρισα πριν απο λιγο απο Φυλής 67 ητανε μια ξανθια ρουμανα απο οτι μου ειπε με σκουλαρικι πιρσινγκ ονοματι Τζενιλντα-Ζελιλντα καπως ετσι..Μου εδωσε καποια γλωσσοφιλα στο σαλονι προτου μπω και συνεχιστηκαν και μεσα οπου τη Γαμησα σε ιεραποστολικη σταση.Την ωρα που ντυνομουνα μου λεει το εξης και Τρελαθηκα..Την αλλη φορα που θα ερθεις θα το κανουμε Ακαποτα!!!!-Της λεω Πιπα εννοεις;;-Oχι Γαμησι μου λεει χωρις προφυλακτικο..δεν θες μου λεει;;-Παγωσα προς στιγμη και μετα της λεω ΟΚ!!!!-και μου λεει ελα αυριο αν ειναι..........ΜΑΚΡΙΑ!!!!!!!!παιζει να κουβαλαει τιποτα Αρρωστειες για να μου λεει τετοιες Μαλακιες!!!!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
.......ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!!!!!Γυρισα πριν απο λιγο απο Φυλής 67 ητανε μια ξανθια ρουμανα απο οτι μου ειπε με σκουλαρικι πιρσινγκ ονοματι Τζενιλντα-Ζελιλντα καπως ετσι..Μου εδωσε καποια γλωσσοφιλα στο σαλονι προτου μπω και συνεχιστηκαν και μεσα οπου τη Γαμησα σε ιεραποστολικη σταση.Την ωρα που ντυνομουνα μου λεει το εξης και Τρελαθηκα..Την αλλη φορα που θα ερθεις θα το κανουμε Ακαποτα!!!!-Της λεω Πιπα εννοεις;;-Oχι Γαμησι μου λεει χωρις προφυλακτικο..δεν θες μου λεει;;-Παγωσα προς στιγμη και μετα της λεω ΟΚ!!!!-και μου λεει ελα αυριο αν ειναι..........ΜΑΚΡΙΑ!!!!!!!!παιζει να κουβαλαει τιποτα Αρρωστειες για να μου λεει τετοιες Μαλακιες!!!!
τυπε μαλλον με αυτο που εγραψες θα αυξησει και αλλο την πελατεια της  :grin:
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
.......ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!!!!!Γυρισα πριν απο λιγο απο Φυλής 67 ητανε μια ξανθια ρουμανα απο οτι μου ειπε με σκουλαρικι πιρσινγκ ονοματι Τζενιλντα-Ζελιλντα καπως ετσι..Μου εδωσε καποια γλωσσοφιλα στο σαλονι προτου μπω και συνεχιστηκαν και μεσα οπου τη Γαμησα σε ιεραποστολικη σταση.Την ωρα που ντυνομουνα μου λεει το εξης και Τρελαθηκα..Την αλλη φορα που θα ερθεις θα το κανουμε Ακαποτα!!!!-Της λεω Πιπα εννοεις;;-Oχι Γαμησι μου λεει χωρις προφυλακτικο..δεν θες μου λεει;;-Παγωσα προς στιγμη και μετα της λεω ΟΚ!!!!-και μου λεει ελα αυριο αν ειναι..........ΜΑΚΡΙΑ!!!!!!!!παιζει να κουβαλαει τιποτα Αρρωστειες για να μου λεει τετοιες Μαλακιες!!!!

Φίλε πιθανότατα σε γουστάρησε το Κορίτσι, κι αυτές άνθρωποι είναι, δεν είναι ρομπότ !
Τώρα οτι την έκραξες δημόσια, ίσως έκανες καλό στο κοινωνικό σύνολο ίσως όμως και όχι,
γιατί τώρα θα πάνε να της την πέσουνε όλοι οι ακάποτοι καβαλάρηδες και θα την 'τρελλάνουνε'
την κοπέλα. Η καλύτερη αντιμετώπιση κατά τη γνώμη μου θα ήταν, να της εξηγήσεις οτι είναι
πολύ επικίνδυνο αυτό που σου πρότεινε, οτι σε κολακεύει αλλά δεν είναι η κοπέλα σου, και
να της έλεγες να προσέχει, και φυσικά να μην την έκραζες δημόσια.

Υ.Γ. Και για να μην τρολλάρουμε μόνο, σήμερα απογευματινή βάρδια:

    -Φυλής 54 η Άννα / Τζούλια / Ιλόνα η κουκλάρα Μολδαβέζα.
    -Φυλής 66Α η Ρενάτα (όπως μου είπε η Άννα του Φ54) που νομίζω κάποιοι την έψαχναν.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Φίλε πιθανότατα σε γουστάρησε το Κορίτσι, κι αυτές άνθρωποι είναι, δεν είναι ρομπότ !
Τώρα οτι την έκραξες δημόσια, ίσως έκανες καλό στο κοινωνικό σύνολο ίσως όμως και όχι,
γιατί τώρα θα πάνε να της την πέσουνε όλοι οι ακάποτοι καβαλάρηδες και θα την 'τρελλάνουνε'
την κοπέλα. Η καλύτερη αντιμετώπιση κατά τη γνώμη μου θα ήταν, να της εξηγήσεις οτι είναι
πολύ επικίνδυνο αυτό που σου πρότεινε, οτι σε κολακεύει αλλά δεν είναι η κοπέλα σου, και
να της έλεγες να προσέχει, και φυσικά να μην την έκραζες δημόσια.
Μου ειπε οτι της αρεσα και μενα μου αρεσε ειναι ωραια κοπελα,αλλα αυτο δεν σημαινει οτι οποια μου αρεσει η' της αρεσω θα την Γαμαω Ακαποτα..ποσο μαλλον αυτη που εκδιδεται και παει με εκατονταδες καθημερινα!!!Δεν λεω οτι εχει καποιο νοσημα..αλλα ετσι αμα κανει και λεει σε οποιον της αρεσει τοτε θα αποκτησει πολυ συντομα και αυτη αλλα και Αυτοι!!!!!!
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
.......ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!!!!!Γυρισα πριν απο λιγο απο Φυλής 67 ητανε μια ξανθια ρουμανα απο οτι μου ειπε με σκουλαρικι πιρσινγκ ονοματι Τζενιλντα-Ζελιλντα καπως ετσι..Μου εδωσε καποια γλωσσοφιλα στο σαλονι προτου μπω και συνεχιστηκαν και μεσα οπου τη Γαμησα σε ιεραποστολικη σταση.Την ωρα που ντυνομουνα μου λεει το εξης και Τρελαθηκα..Την αλλη φορα που θα ερθεις θα το κανουμε Ακαποτα!!!!-Της λεω Πιπα εννοεις;;-Oχι Γαμησι μου λεει χωρις προφυλακτικο..δεν θες μου λεει;;-Παγωσα προς στιγμη και μετα της λεω ΟΚ!!!!-και μου λεει ελα αυριο αν ειναι..........ΜΑΚΡΙΑ!!!!!!!!παιζει να κουβαλαει τιποτα Αρρωστειες για να μου λεει τετοιες Μαλακιες!!!!
ΤΖΑΝΙΝΑ ειναι το ονομα της
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Σημερα στην απογευματινη βαρδια πηρα τη σκυταλη της ενημερωσης

Φυλης 109α οροφος ΣΑΜΑΡΑ κοντο μελαχρινο στυλιαρι με σχετικα ομορφο προσωπο ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ 7/10 και η ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΛΑ ψηλη με μοντελε σωμα και ομορφο προσωπο ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ 8/10 Μου αρεσε Αν την εχει δοκιμασει καποιος ας γραψει κριτικη

Σήμερα το απόγευμα, πέρασμα από Φυλής , λόγω περιέργειας να δω την Γκαμπριέλα στο Φ.109.

Δυστυχώς, απουσίαζε και είδα μόνο την Σαμάρα και μια άλλη κοντύτερη καστανόξανθη, με ίσιο μακρύ μαλλί, ολόσωμο εσώρουχο, με λίγες καμπύλες.

Πέρασα και από απέναντι στο Πιπ. 65, όπου αντίκρισα ένα προγκιλφ με φουλ πρόγραμμα.

Για να μην πάει χαμένη η βόλτα, πήγα από το Φ.66Δ και κάρφωσα το καλύγραμμο κωλί της Μπιάνκας . . . .

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom