Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 181 άτομα (12 μέλη και 169 επισκέπτες)

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
ξεχασα να γραψω , με βλεπω να παθαινω αλτσχαιμερ :)
Φυλης 80 Μαρια με τις τορπιλες ΑΠΛΟ 8/10
Φυλης 71α ισογειο ΕΥΑ παχουλη με βυζαρες ΑΠΛΟ 6/10
 

klintbruce

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
181
Like
6
Πόντοι
1
αυτη η τζανινα που λετε με τα ακαποτα, μηπως εννοειτε την αντινα.η αντινα δουλευει συνηθως στο Φυλής 67.τα δυο ονοματα ομοηχουν.ειναι η ιδια κοπελα ομως?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Χθεσινό στιγμιότυπο στο μπουρδέλο Ρεμούνδου 21 ισόγειο, το οποίο επισκεφθήκαμε με τον κ. orinosleon.
Η ευειδής νεαρά διοπτροφόρος Αντριάνα σε κέφια, όπως κι εμείς...
Χώρος αναμονής και επιδείξεων, όρθιοι, με γκρι κουστούμια εμείς, με μπικίνι η Αντριάνα.

Α: Ελάτε αγκάπες μου να με γαμίσιτι κι δίου!

Χουφτώνει τα γεννητικά όργανα του κ. orinosleon, έξω από το παντελόνι.

Α: Ελάτε, όλι μαζί, παρτούζα!

Ο κ. oεinosleon μουγκρίζει μισοκαυλωμένος, δείχνοντας ότι συμφωνεί.
Η Α. στρέφεται σ' εμένα.

Α: Εσί; Δε θέλις παρτούζα;

Εγώ: Όχι, όχι, γιατί ο κ. orinosleon θα μου ματιάσει τ' αρχίδια.

Η Α. στριμώχνει κι άλλο τον κ. orinosleon, ξεκουμπώνει εντελώς το παντελόνι και τη ζώνη, αρπάζει την ψωλή κι αρχίζει να την αρμέγει.
Ο κ. orinosleon σαστισμένος, γελώντας, διασκεδάζει τη σκηνή.
Εκείνη τη στιγμή, η γραία βοηθός ανοίγει την εξώπορτα για να μπει πελάτης.
Ο πελάτης κομπλάρει που βλέπει δυο περίεργους με κουστούμια, που του ενός κρέμεται η ψωλή, κάνει μεταβολή και φεύγει τρέχοντας.
Ο κ. orinosleon βρίσκει ευκαιρία να μαζέψει το μπαζούκας μέσα στο σώβρακο.
Η Αντριάνα βλέποντας τον κ. orinosleon να είναι απορροφημένος να σουλουπωθεί, βρίσκει κι αυτή ευκαιρία, και βγάζει με μία κίνηση τη ζωστήρα από το παντελόνι του κ. orinosleon.
Τότε παρεμβαίνει η γραία βοηθός, νουθετώντας την Αντριάνα να επιστρέψει τη ζώνη.

Α: Μπα; Γιατί; Μίπος γράφι απ έξο, ότι εδό ίνε εκλισία;

Η γραία βοηθός ανοίγει την εξώπορτα για να μπει κι άλλος πελάτης.
Η Αντριάνα κάθεται στην αγκαλιά μου και αρχίζει να με ξεκουμπώνει.
Μπαίνει ευγενικός νεαρός, με μούσι και μαλλιά ινδιανο-πανκ...
Μόλις είδε καλά τριγύρω του, δηλ. την Αντριάνα με τη ζωστήρα στο χέρι, τον κ. orinosleon με κουστούμι μεν, μισοξεβράκωτο δε, καθώς κι εμένα κοκκινισμένο από τα γέλια, να με ξακουμπώνει η Αντριάνα, πήρε ένα απορημένο, αμήχανο και χαμογελαστό ύφος.
Η γραία είχε πάθει σύγχυση προτεραιοτήτων, δεν μίλαγε στον πελάτη, οπότε προσπάθησα να λειτουργήσω ως τσάτσος:

Εγώ: Την Αντριάνα, την ξέρετε;
Πελάτης: Ω, όχι, όχι...
Εγώ: Ευκαιρία να τη γνωρίσετε, κύριε, περάστε στο δωμάτιο.
Πελάτης: Θ-θ-θα συνεχίσω τη βόλτα και θα δούμε...

Φύγαμε τελικά, αγάμητοι, αλλά χαρούμενοι.
Η Αντριάνα είναι κόσμημα των λαϊκών μπουρδέλων των Αθηνών.
ενταξει προσκυνω οτι και να πω ειναι λιγο,ειδικα η ενεργεια σου να γινεις τσατσος για λιγα λεπτα ολα τα λεφτα.
κατι ακομα,η κριστυ που αναφερεται στην κριτικη του αλκαμενους δεν εχει καμμια σχεση με την χριστινα που δουλευε εκει παλια.ειναι η χριστινα μιλφ που δουλευε παλαιοτερα στο διδυμου 16 και πιο παλια στο στουντιο λελας καραγιαννη και ειναι value for money κοπελλα και πολυ καλο παιδι.το 20ρικο το τιμαει με το παραπανω
 

maiden_maniac

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2011
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Όποιος έχει το facebook της Μπάρμπαρα/Μάγια ή έχει υλικό (φωτοφραφίες κλπ) να μου στείλει pm
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Χθεσινό στιγμιότυπο στο μπουρδέλο Ρεμούνδου 21 ισόγειο, το οποίο επισκεφθήκαμε με τον κ. orinosleon.
Η ευειδής νεαρά διοπτροφόρος Αντριάνα σε κέφια, όπως κι εμείς...
Χώρος αναμονής και επιδείξεων, όρθιοι, με γκρι κουστούμια εμείς, με μπικίνι η Αντριάνα.

Α: Ελάτε αγκάπες μου να με γαμίσιτι κι δίου!

Χουφτώνει τα γεννητικά όργανα του κ. orinosleon, έξω από το παντελόνι.

Α: Ελάτε, όλι μαζί, παρτούζα!

Ο κ. oεinosleon μουγκρίζει μισοκαυλωμένος, δείχνοντας ότι συμφωνεί.
Η Α. στρέφεται σ' εμένα.

Α: Εσί; Δε θέλις παρτούζα;

Εγώ: Όχι, όχι, γιατί ο κ. orinosleon θα μου ματιάσει τ' αρχίδια.

Η Α. στριμώχνει κι άλλο τον κ. orinosleon, ξεκουμπώνει εντελώς το παντελόνι και τη ζώνη, αρπάζει την ψωλή κι αρχίζει να την αρμέγει.
Ο κ. orinosleon σαστισμένος, γελώντας, διασκεδάζει τη σκηνή.
Εκείνη τη στιγμή, η γραία βοηθός ανοίγει την εξώπορτα για να μπει πελάτης.
Ο πελάτης κομπλάρει που βλέπει δυο περίεργους με κουστούμια, που του ενός κρέμεται η ψωλή, κάνει μεταβολή και φεύγει τρέχοντας.
Ο κ. orinosleon βρίσκει ευκαιρία να μαζέψει το μπαζούκας μέσα στο σώβρακο.
Η Αντριάνα βλέποντας τον κ. orinosleon να είναι απορροφημένος να σουλουπωθεί, βρίσκει κι αυτή ευκαιρία, και βγάζει με μία κίνηση τη ζωστήρα από το παντελόνι του κ. orinosleon.
Τότε παρεμβαίνει η γραία βοηθός, νουθετώντας την Αντριάνα να επιστρέψει τη ζώνη.

Α: Μπα; Γιατί; Μίπος γράφι απ έξο, ότι εδό ίνε εκλισία;

Η γραία βοηθός ανοίγει την εξώπορτα για να μπει κι άλλος πελάτης.
Η Αντριάνα κάθεται στην αγκαλιά μου και αρχίζει να με ξεκουμπώνει.
Μπαίνει ευγενικός νεαρός, με μούσι και μαλλιά ινδιανο-πανκ...
Μόλις είδε καλά τριγύρω του, δηλ. την Αντριάνα με τη ζωστήρα στο χέρι, τον κ. orinosleon με κουστούμι μεν, μισοξεβράκωτο δε, καθώς κι εμένα κοκκινισμένο από τα γέλια, να με ξακουμπώνει η Αντριάνα, πήρε ένα απορημένο, αμήχανο και χαμογελαστό ύφος.
Η γραία είχε πάθει σύγχυση προτεραιοτήτων, δεν μίλαγε στον πελάτη, οπότε προσπάθησα να λειτουργήσω ως τσάτσος:

Εγώ: Την Αντριάνα, την ξέρετε;
Πελάτης: Ω, όχι, όχι...
Εγώ: Ευκαιρία να τη γνωρίσετε, κύριε, περάστε στο δωμάτιο.
Πελάτης: Θ-θ-θα συνεχίσω τη βόλτα και θα δούμε...

Φύγαμε τελικά, αγάμητοι, αλλά χαρούμενοι.
Η Αντριάνα είναι κόσμημα των λαϊκών μπουρδέλων των Αθηνών.

πραγματικά κορυφαίος ο κος.Πύραυλος!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.975
Κριτικές
490
Like
36.626
Πόντοι
41.447
ενταξει προσκυνω οτι και να πω ειναι λιγο,ειδικα η ενεργεια σου να γινεις τσατσος για λιγα λεπτα ολα τα λεφτα.
κατι ακομα,η κριστυ που αναφερεται στην κριτικη του αλκαμενους δεν εχει καμμια σχεση με την χριστινα που δουλευε εκει παλια.ειναι η χριστινα μιλφ που δουλευε παλαιοτερα στο διδυμου 16 και πιο παλια στο στουντιο λελας καραγιαννη και ειναι value for money κοπελλα και πολυ καλο παιδι.το 20ρικο το τιμαει με το παραπανω
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ευγε θειε κρις!!!
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Χθεσινό στιγμιότυπο στο μπουρδέλο Ρεμούνδου 21 ισόγειο, το οποίο επισκεφθήκαμε με τον κ. orinosleon.
Η ευειδής νεαρά διοπτροφόρος Αντριάνα σε κέφια, όπως κι εμείς...
Χώρος αναμονής και επιδείξεων, όρθιοι, με γκρι κουστούμια εμείς, με μπικίνι η Αντριάνα.

Α: Ελάτε αγκάπες μου να με γαμίσιτι κι δίου!

Χουφτώνει τα γεννητικά όργανα του κ. orinosleon, έξω από το παντελόνι.

Α: Ελάτε, όλι μαζί, παρτούζα!

Ο κ. oεinosleon μουγκρίζει μισοκαυλωμένος, δείχνοντας ότι συμφωνεί.
Η Α. στρέφεται σ' εμένα.

Α: Εσί; Δε θέλις παρτούζα;

Εγώ: Όχι, όχι, γιατί ο κ. orinosleon θα μου ματιάσει τ' αρχίδια.

Η Α. στριμώχνει κι άλλο τον κ. orinosleon, ξεκουμπώνει εντελώς το παντελόνι και τη ζώνη, αρπάζει την ψωλή κι αρχίζει να την αρμέγει.
Ο κ. orinosleon σαστισμένος, γελώντας, διασκεδάζει τη σκηνή.
Εκείνη τη στιγμή, η γραία βοηθός ανοίγει την εξώπορτα για να μπει πελάτης.
Ο πελάτης κομπλάρει που βλέπει δυο περίεργους με κουστούμια, που του ενός κρέμεται η ψωλή, κάνει μεταβολή και φεύγει τρέχοντας.
Ο κ. orinosleon βρίσκει ευκαιρία να μαζέψει το μπαζούκας μέσα στο σώβρακο.
Η Αντριάνα βλέποντας τον κ. orinosleon να είναι απορροφημένος να σουλουπωθεί, βρίσκει κι αυτή ευκαιρία, και βγάζει με μία κίνηση τη ζωστήρα από το παντελόνι του κ. orinosleon.
Τότε παρεμβαίνει η γραία βοηθός, νουθετώντας την Αντριάνα να επιστρέψει τη ζώνη.

Α: Μπα; Γιατί; Μίπος γράφι απ έξο, ότι εδό ίνε εκλισία;

Η γραία βοηθός ανοίγει την εξώπορτα για να μπει κι άλλος πελάτης.
Η Αντριάνα κάθεται στην αγκαλιά μου και αρχίζει να με ξεκουμπώνει.
Μπαίνει ευγενικός νεαρός, με μούσι και μαλλιά ινδιανο-πανκ...
Μόλις είδε καλά τριγύρω του, δηλ. την Αντριάνα με τη ζωστήρα στο χέρι, τον κ. orinosleon με κουστούμι μεν, μισοξεβράκωτο δε, καθώς κι εμένα κοκκινισμένο από τα γέλια, να με ξακουμπώνει η Αντριάνα, πήρε ένα απορημένο, αμήχανο και χαμογελαστό ύφος.
Η γραία είχε πάθει σύγχυση προτεραιοτήτων, δεν μίλαγε στον πελάτη, οπότε προσπάθησα να λειτουργήσω ως τσάτσος:

Εγώ: Την Αντριάνα, την ξέρετε;
Πελάτης: Ω, όχι, όχι...
Εγώ: Ευκαιρία να τη γνωρίσετε, κύριε, περάστε στο δωμάτιο.
Πελάτης: Θ-θ-θα συνεχίσω τη βόλτα και θα δούμε...

Φύγαμε τελικά, αγάμητοι, αλλά χαρούμενοι.
Η Αντριάνα είναι κόσμημα των λαϊκών μπουρδέλων των Αθηνών.

Το διάβασα από το κινητό και γέλαγα μόνος μου!!!  :2funny: :2funny:
Τι καλτίλα σκηνικό ήταν αυτό; Πέθανα με τον τύπο που σας είδε και έφυγε τρέχοντας!  :2funny:
respect!!!!  :rockon: :rockon:
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
Χθεσινό στιγμιότυπο στο μπουρδέλο Ρεμούνδου 21 ισόγειο, το οποίο επισκεφθήκαμε με τον κ. orinosleon.
Η ευειδής νεαρά διοπτροφόρος Αντριάνα σε κέφια, όπως κι εμείς...
Χώρος αναμονής και επιδείξεων, όρθιοι, με γκρι κουστούμια εμείς, με μπικίνι η Αντριάνα.

Α: Ελάτε αγκάπες μου να με γαμίσιτι κι δίου!

Χουφτώνει τα γεννητικά όργανα του κ. orinosleon, έξω από το παντελόνι.

Α: Ελάτε, όλι μαζί, παρτούζα!

Ο κ. oεinosleon μουγκρίζει μισοκαυλωμένος, δείχνοντας ότι συμφωνεί.
Η Α. στρέφεται σ' εμένα.

Α: Εσί; Δε θέλις παρτούζα;

Εγώ: Όχι, όχι, γιατί ο κ. orinosleon θα μου ματιάσει τ' αρχίδια.





[/quote




Πάντως κάποια στιγμή πρέπει να της κάνουμε τη χάρη και να πραγματοποιήσουμε μία παρτούζα μαζί της , αφού μας εκλιπαρούσε τόσο πολύ. Είναι κρίμα να μην το ζήσει και αυτό...
 

Επισκέπτης
Το διάβασα από το κινητό και γέλαγα μόνος μου!!!  :2funny: :2funny:
Τι καλτίλα σκηνικό ήταν αυτό; Πέθανα με τον τύπο που σας είδε και έφυγε τρέχοντας!  :2funny:
respect!!!!  :rockon: :rockon:

Ουαουαουα τὸ κύριο Ξύντι (καὶ καλὰ) ἀσχολεῖται μὲ μπουρντέλα ουαουα


 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016




Ο ιθύνων νους αυτού του ευχάριστου περιστατικού, ήταν η Αντριάνα, στην οποία ανήκουν τα εύγε.

Είναι πολλά τα παραδείγματα στα μπουρδέλα, που εκδιδόμενα νεαρά θήλεα προκαλούν τους υποψήφιους πελάτες με Διονυσιακές - Αριστοφανικές πρακτικές.
Στο κάτω-κάτω, τα πουτανάκια είναι νέοι άνθρωποι και έχουν ανάγκη να αστειευθούν, να περιπαίξουν, να σαρκάσουν, να σαχλαμαρίσουν, να κάνουν πλάκα...
Κοντολογίς, έχουν ανάγκη να προκαλέσουν συναισθήματα.
Ωστόσο, η πλειονότητα των πελατών δεν ανταποκρίνεται στα καλέσματα των νεαρών πουτανακίων: Άλλος έχει άγχος και βιάζεται επειδή την έχει κοπανίσει από τη δουλειά, άλλος είναι πλημμυρισμένος από ενοχές επειδή πήγε στο μπουρδέλο, άλλος είναι κατσούφης επειδή μάλωσε με τη μαμά του ή τη γκόμενά του, άλλος γιατί η αίθουσα αναμονής και επιδείξεων είναι κατακλυσμένη από πάκηδες, άλλος επειδή είναι κομπλεξικός, κ.ο.κ.

...
Πάντως κάποια στιγμή πρέπει να της κάνουμε τη χάρη και να πραγματοποιήσουμε μία παρτούζα μαζί της, αφού μας εκλιπαρούσε τόσο πολύ. Είναι κρίμα να μην το ζήσει και αυτό...
Αυτά που γράφετε είναι πονηριές!
Εσείς επιθυμείτε διακαώς την ομαδική συνουσία, και βρίσκετε αφορμή με την Αντριάνα.
Διστάζω να συμμετάσχω σε ομαδική συνουσία μαζί σας κύριε, καθότι εκτιμώ ότι υπάρχει σοβαρός κίνδυνος να αναπτύξετε αποκλίνουσα συμπεριφορά, να βάλετε εμπρός το μπαζούκας και να πάρετε παραμάζωμα κάθε μουνί, στόμα και κώλο που θα βρείτε μπροστά σας... πουτάνες, τσατσάδες, πελάτες, διερχόμενους, ενδεχομένως κι εμένα...
 

Επισκέπτης
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

Κολωνού 30 ισόγειο: Ντάρια και Ντάνα
Κολωνού 27 ισόγειο: Οάνα   :smitten:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
καλησπερα σε ολους παιδια λιγο μετα της δυο μικρη γυρα που διεκοπη απο το ψιλοβροχο
Εξηκειου18Γ τζουλια
Εξηκειου18 Μιραντα μαυριδερη βραζιλιανα οπως η ιδια λεει
Διδυμου18Β Συλβια
Διδυμου20 Νικα
Αγκυρας12Β Αννα μιλφ
 

Slavolagnos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Μην κάνει κανείς ποτέ το λάθος και πάει Μεταξουργείο για τσάρκα.
Αν εξαιρέσεις την Ουάνα εμφανισιακά οι υπόλοιπες με άριστα το 10 παίρνουν όλες 0.5 και αυτό το βάζω επειδή τουλάχισtον αναπνέουν και είναι αρτιμελείς.
Ok,δεν είπαμε με ένα δεκάρικο να περιμένεις μοντέλο αλλά εδώ ακόμα και πάκης να είσαι πρέπει να μισείς τον εαυτό σου προκειμένου να πας με αυτές!Ουστ!Φυλής και πάλι Φυλής!Ρενατάρα σου 'ρχομαι  :tits:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom