Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 313 άτομα (43 μέλη και 270 επισκέπτες)

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Παω μια βολτα στα περιξ κ ΕΑΝ καταθεσω θα ακολουθησει κριτικη
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Ναι ρε αυτο κανω παντα αλλα επειδη απεχω λιγο εχω χασει πια αξιζει κ ποια οχι...φανταζομαι εχουν ερθει νεα τεμαχια..!
Περίμενε μέχρι αύριο να πάρεις τη Μαρία την Τρελοκοτσιδού.  :cum:
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Κι εγώ αυτό κάνω. Από τη μια δεν πολυ-εμπιστεύομαι τις κριτικές γιατί πολλές είναι αβανταδόρικες και από την άλλη το κασκαντεριλίκι με εξιτάρει.
εγώ τις εμπιστεύομαι αρκετά 8/10 αλλά ακολουθώ και το ένστικτό μου! θέλω και το ρίσκο αλλά και όλα στο πιάτο δε λέει! πως θα ενημερώνουμε και ενημερωνόμαστε!
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
684
Πόντοι
96
Μαγκες η Τατιανα/Λουβα που επαιζε παλια φυλης 40 και φυλης 69 υπαρχει ακομα?
Η Ρωσσιδα Αννα/Ιλονα/Ευτερπη απο φυλης 71???  :think:
 

Επισκέπτης
Ναι, ειδικά αυτό με τις 206 κριτικές. :O Πωπω, τι όρεξη παίζει να είχε ο τύπος για να κάνει τέτοιο μαραθώνιο επί 8 ώρες. Τώρα γιατί έχουν τόση πέραση τα στούντιο και τα call girls εν μέσω κρίσης μια πρόχειρη εξήγηση είναι ότι ο κόσμος έχει τρομάξει με τα τελευταία σκάνδαλα περί ΣΜΝ κατά τους ελέγχους σε οίκους ανοχής.

γιατι ρε τυπε τα στουντιο δεν ειναι οικοι ανοχης?  :huh: :huh: :huh: :huh:
 

Acropolis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες υπαρχει καμια καλη τανα τη πρωινη βαρδια να προτεινετε για gfe κατασταση κλπ?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
είχα δει την Νέλυ την Δευτέρα στο Φυλής 71α, αλλά μου είχε φανεί πολύ κρυόκολη!!!
σήμερα την ξαναείδα και είπα ας περάσω μια και το μενού είναι φουλ!!!
τον έπαιξε λίγο μέχρι να σηκωθεί, με ρώτησε για καπότα και της είπα ναι μια και δεν είχε ούτε καν μαντιλάκια για "καθαρισμό".
της έβγαλα τα χέρια και με πίεση της τον έβαζα όλο σχεδόν στο στόμα μέχρι που της κοβόταν η αναπνοή
διαμαρτυρήθηκε λίγο αλλά συνέχισε την πίπα για αρκετή ώρα.
μετά γύρισε στα 4 και όταν της είπα ότι θέλω το κωλί της, τον πήρε μόνη της και λέγοντας σιγά - σιγά τον έβαλε μέσα στο κωλί της βγάζοντας ... κραυγές πόμου :think:
δεν ήθελε να πάρει το χέρι της για να μην μπει όλος μέσα, αλλά της το τράβηξα απότομα και έγινε πλήρης είσοδος συνοδευόμενη από δυνατή κραυγή. :think:
σε όλη την φάση έδειχνε να πονάει και είχε πάρει στάση για να μην μπορώ να κουνιέμαι πολύ.  μετά από λίγο ήρθε το τέλος.
γενικά αξίζει για ένα γαμήσι, έχει όμορφο προσωπάκι, και αρκετά καλό κορμί.
να σημειώσω ότι δεν μπορούσε να ανοίξει την καπότα και όταν την έβγαλε την ακούμπησε χύμα στο κρεβάτι :headbang: :headbang: :headbang:

:rockon:  :rockon:  :rockon:
Τρυφερές εξιστορήσεις...
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
ρε μαγκες υπαρχει καμια καλη τανα τη πρωινη βαρδια να προτεινετε για gfe κατασταση κλπ?
Αλεξάνδρα (Σέρβα) Φ.61, Άννα "Πίτσος" Φ.109Β (Συνιστάται) αλλά δεν ξέρω βάρδιες!
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
ένα νέο αστέρι έπεσε στο κεφάλι μου!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Περασμα από φωκαίας 17 οπου περασα με την ελενη,συμπαθητικα ουτε φοβερα ουτε.ασχημα.Αξιοπρεπη προκαταρκτικα που μ εκαναν να θελω να τελειωσω αμεσως  με τη πρωτη. εισοδο πισωκολλητα..Ευτυχώς αλλαξαμε αμεσως. ιεραποστολικό.  και συνεχισαμε πλαγιαστα .Ωραίο. μωρό αλλα να το. ξερεις και. να. σε ξερε ι καλα και; σιγουρα σε διαφορετικό χωρο
Υ.Γ Ιωαννινων 3 ειναι η βαλερια απο αγκυρας και διδυμου. 20
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Υ.Γ Ιωαννινων 3 ειναι η βαλερια απο αγκυρας και διδυμου. 20
το Σάββατο απόγευμα πέρασα από Διδύμου 20 μήπως και την πετύχω αλλά γι ακόμη μια φορά δεν ήταν εκεί ενώ δούλευε η petite milf ξανθιά Αλεξάνδρα! Ρώτησα την ευγενική νέα κοντομάλλα υπηρεσία για το που θα βρω τη Βαλέρια και μου είπε πως σταμάτησε από την δουλειά! :jerking:
στον οίκο που δουλεύει τώρα, επειδή δεν έχω πάει ποτέ, πόσο είναι η ταρίφα;
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
αυτη η νελυ στο 71 μονο πρωινη βαρδια παιζει ; καμια περιγραφη της εχουμε ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom