Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 77 άτομα (1 μέλη και 76 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Για οποιον ψαχνει τη Βικτορια η Βικη απο Διδυμου. 16 ειναι τωρα Λιοσιων 76 στο ισογεο στην αυλη. Καθε μερα απογευματινη εκει θα ειναι
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Για οποιον ψαχνει τη Βικτορια η Βικη απο Διδυμου. 16 ειναι τωρα Λιοσιων 76 στο ισογεο στην αυλη. Καθε μερα απογευματινη εκει θα ειναι
ολο και χειροτερα... στο 10ρικο θα φτασει... τι κριμα...
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
μία παρατήρηση που έχω να κάνω είναι πως στις τελευταίες 20 κριτικές περίπου (2 τελευταίων ημερών)βλέπω: ξενοδοχείων, στούντιο, call girls κλπ ενώ οίκων ανοχής 2-3 το πολύ! αναρωτιέμαι μήπως ζω σε άλλη χώρα εγώ ή εδώ μέσα βρίσκεται κυρίως η elite των Αθηνών και πάσης Ελλάδος!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
μία παρατήρηση που έχω να κάνω είναι πως στις τελευταίες 20 κριτικές περίπου (2 τελευταίων ημερών)βλέπω: ξενοδοχείων, στούντιο, call girls κλπ ενώ οίκων ανοχής 2-3 το πολύ! αναρωτιέμαι μήπως ζω σε άλλη χώρα εγώ ή εδώ μέσα βρίσκεται κυρίως η elite των Αθηνών και πάσης Ελλάδος!!!
αυτα βλεπει και η τροικα και μας παει  :fuck2: τυπε :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.748
Πόντοι
45.465
Το σώμα της ήταν μέσα στο τοπ-10 των στούντιο, αν έκανε και γυμναστική και ήταν πιο σφιχτό τότε ίσως να μιλάγαμε για το καλύτερο γιατί ο σωματότυπος της (μοντελέ με μεγάλο στήθος) είναι από τους πιο δυσεύρετους.
Προσωπικά το πρόσωπο της δε θα το χαρακτήριζα με τίποτα έκφυλο, πόσο μάλλον σκυλέ. Τουναντίον, μου έβγαζε έναν αέρα "καλού κοριτσιού" και έναν εξωτισμό.
Δεν ξέρω πολλά από Φυλής αλλά σε διαβεβαιώ πως αν οι κλασσικές φυλιανές ήταν σαν την Ελένη (που όσες έχω δει δεν είναι με την καμία) τότε θα'χα κατασκηνώσει εκεί.

Όπως είπες, περί ορέξεως...
γούστα είναι αυτά...σου θίξαμε την στουντιακή γκόμενα  :grin: :grin: :grin:
για μένα σε κορμί μόνο αυτη την στιγμή Ντενισα , Νικολέτα , Ρωξάνα , Βικυ , Ιζαμπέλα είναι πολύ καλύτερες....φαντάσου να έγραφα και κακά λόγια γι αυτήν τι θα  μου απαντούσες.....
όσο γι αυτό που σου έχω κοκκινίσει αν αυτή ήταν στο τοπ 10 τον στούντιο εμφανισιακά τότε χαίρομαι που γαμάω σε μπουρδελάκι α τον 20....μην τα παίρνετε όλα προσωπικά , έγραψα είναι
θέμα γούστου...
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
γούστα είναι αυτά...σου θίξαμε την στουντιακή γκόμενα  :grin: :grin: :grin:
για μένα σε κορμί μόνο αυτη την στιγμή Ντενισα , Νικολέτα , Ρωξάνα , Βικυ , Ιζαμπέλα είναι πολύ καλύτερες....φαντάσου να έγραφα και κακά λόγια γι αυτήν τι θα  μου απαντούσες.....
όσο γι αυτό που σου έχω κοκκινίσει αν αυτή ήταν στο τοπ 10 τον στούντιο εμφανισιακά τότε χαίρομαι που γαμάω σε μπουρδελάκι α τον 20....μην τα παίρνετε όλα προσωπικά , έγραψα είναι
θέμα γούστου...
εγώ θα προσέθετα και 4-5 ακόμα τουλάχιστον όπως την Άννα "Πίτσος" από Φ.109Β και την Πάολα Φ.134 (στο υπογειάκι έχει πάει τώρα) από αυτές που μου 'ρχονται πολύ πρόχειρα στο μυαλό! btw σε ποια Ρωξάνη αναφέρεσε γιατί 4 ξέρω! εμφανισιακά οι 3 είναι καλές αλλά στο δωμάτιο μόνο μία και έχει παέι διδύμου 8α ή β! σε πρόσωπο πιο ωραία  κατ' εμέ  είναι από τις 4 Ρωξάνες η ξεβράκωτη στο Φωκ. 19! (Γούστα είναι αυτά :2funny:)
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
να προσθέσω πως ένα από τα καλύτερα κορμιά της περιοχής είναι της Εμμανουέλας, στο πρόσωπο στερεί...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Αν πας με την Τρελοκοτσιδου τυπε, μαλλον ετσι θα αποχωρησεις εσυ απο το ντελο :grin: και οχι η Μαρια η οποια στεκει οχι μονο παρα πολυ καλα για την ηλικια της, αλλα και βαζει κατω πολυ μικροτερες της και φυσικα δεν της φαινεται η ηλικια, ουτε στο σωμα της...
Καθαρα απογευματινη βαρδια, ξερω οτι δουλευει μονο στο Αλκαμενους 113 μονο Δευτερα
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Τρελή φόλα,ψηλέ μου...άσε που το βυζί έχει φτάσει πάτωμα....... :S
αν εξαιρέσεις τα κρεμαστά βυζιά δεν έχει άσχημο κορμί όμως στο πρόσωπο έλεγα πως μου αρέσει πιο πολύ από τις άλλες τρεις! είναι η μόνη που έχω πάρει 2 φορές (ενώ τις άλλες καμία) πριν 3 χρόνια η πρώτη φορά πριν πάει στο Φωκ. 19 και ήταν φοβερή με προκαταρκτικά και τρομερή συμμετοχή και πριν 2 χρόνια η δεύτερη φορά όταν πρωτοπήγε στο Φωκ. 19 και ήταν εντελώς μάπα όχι όμως ξεπέτα!3η φορά δεν υπήρξε και ούτε πρόκειται να υπάρξει! Σειρά έχει η Ρωξάνη η καλή (από κριτικές) στο Διδύμου 8 απο Φ.40!
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Αν πας με την Τρελοκοτσιδου τυπε, μαλλον ετσι θα αποχωρησεις εσυ απο το ντελο :grin: και οχι η Μαρια η οποια στεκει οχι μονο παρα πολυ καλα για την ηλικια της, αλλα και βαζει κατω πολυ μικροτερες της και φυσικα δεν της φαινεται η ηλικια, ουτε στο σωμα της...
Καθαρα απογευματινη βαρδια, ξερω οτι δουλευει μονο στο Αλκαμενους 113 μονο Δευτερα
δεν είναι της αρεσκείας μου οι μεγάλες αλλά θα πάω από περιέργεια καμία μέρα να τη δω!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Φιστικοφίλε να ξέρεις τρελοκοτσιδού = εγγύηση girlfriend experience. Από τις καλύτερες στο χώρο. κανονικά έπρεπε αυτή και την Μαρίνα Γκεϊσα να τις έχουν να κάνουν σεμινάρια σε νέες στο χώρο.
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Προκειται  για απιστευτο μουναρο,εχει αδυνατισει και ειναι καταπληκτικη σαν εμφανιση
Κοινως χυνεις με το που την βλεπεις


Συμφωνώ μαζί σου φίλε μου.Η Ελένη είναι πολύ όμορφη κι έχει πολύ ωραίο σώμα.Την συνάντησα τρεις φορές στο Φ104 και πέρασα τέλεια μαζί της.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Φιστικοφίλε να ξέρεις τρελοκοτσιδού = εγγύηση girlfriend experience. Από τις καλύτερες στο χώρο. κανονικά έπρεπε αυτή και την Μαρίνα Γκεϊσα να τις έχουν να κάνουν σεμινάρια σε νέες στο χώρο.
Ποια ειναι αυτή;
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Φιστικοφίλε να ξέρεις τρελοκοτσιδού = εγγύηση girlfriend experience. Από τις καλύτερες στο χώρο. κανονικά έπρεπε αυτή και την Μαρίνα Γκεϊσα να τις έχουν να κάνουν σεμινάρια σε νέες στο χώρο.
τη Μαρίνα που λες που τη βρίσκεις;
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
δεν είναι της αρεσκείας μου οι μεγάλες αλλά θα πάω από περιέργεια καμία μέρα να τη δω!
Δε θα σε εντυπωσιασει καθολου με την εμφανιση της, δεν την λες ασχημη, αλλα δεν σου γεμιζει το ματι, στο κρεββατι ομως, δεν περιγραφται...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom