Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 261 άτομα (18 μέλη και 243 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
Από τις αναφορές εδώ μέσα υπολόγισα ότι κατά μέσο όρο 1 στα 4 μπουρδέλα είναι κλειστό.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215

τη Μαρίνα που λες που τη βρίσκεις;

γνωστή η Μαρίνα η "Γκεϊσα" θα την πετύχετε (αν δεν την έχετε πετύχει ήδη) και με το όνομα Αλύσια. Έχει περάσει από Μαγνησίας 11, Φυλής 109, Κωνσταντινουπόλεως 166Β, Καλύμνου 48 όροφος. Πλέον νομίζω βρίσκεται στο Αλκαμένους 113 και Καλύμνου 36. Είναι λίγο γκρινιάρα (όχι με τον πελάτη αλλά γενικά) αλλά αν την πετύχετε στις καλές της και σας συμπαθήσει κάνει πολύ καλό κρεβάτι. Παλιά είχε πετάξει το θεϊκό ότι ήθελε να φέρει και την κόρη της να μάθει την δουλεία, ακόμα περιμένω...
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
γνωστή η Μαρίνα η "Γκεϊσα" θα την πετύχετε (αν δεν την έχετε πετύχει ήδη) και με το όνομα Αλύσια. Έχει περάσει από Μαγνησίας 11, Φυλής 109, Κωνσταντινουπόλεως 166Β, Καλύμνου 48 όροφος. Πλέον νομίζω βρίσκεται στο Αλκαμένους 113 και Καλύμνου 36. Είναι λίγο γκρινιάρα (όχι με τον πελάτη αλλά γενικά) αλλά αν την πετύχετε στις καλές της και σας συμπαθήσει κάνει πολύ καλό κρεβάτι. Παλιά είχε πετάξει το θεϊκό ότι ήθελε να φέρει και την κόρη της να μάθει την δουλεία, ακόμα περιμένω...
ξέρω μία Μαρίνα στο Φ.109Α (όροφος) βυζαρού ξανθιά που τσιγγανοδείχνει!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
καλή και αυτή, την έχω πάρει τρείς φορές. Τώρα έβαλαν και ντουζιέρα στο μπουρδελάκι αυτό.
άλλη είναι λοιπόν! το σπιτάκι αυτό έχει προσφάτως ανακαινιστεί και έχει γίνει μικρό studio! κάποιος συναγωνιστής είχε πει πως είναι το μοναδικό με ντουζιέρα και έχει και lsd tv με κανα δυο ακόμα! τη συγκεκριμένη δεν την έχω πάρει γιατί 2 φορές που την περίμενα στο σαλόνι ήρθε ξυνισμένη και η τσατσά που την παρουσίασε ήταν αγενέστατη με πολύ υφάκι!
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
736
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
την Δευτέρα στι 11-3, βόλτα στην Φυλής στην αρχή της 2ης βάρδιας.
στον στόχο μπήκαν 3:
η Ειρήνη στο 86 το κάτω, η Νέλυ στο 71 το πάνω και η Άντζελα.
η επιλογή έγινε και σαν στόχος ορίσθηκε η Άντζελα.
φιλάκια στο σώμα και το στήθος, πέρασμα καπότας και πίπα αργή και ικανοποιητική.
γύρισμα στα 4 και είσοδος στο κωλί της χωρίς διαμαρτυρία.  :fuck1:
την γύρισα από πάνω, αλλά δυσκολευότανε και μου ζήτησε να συνεχίσουμε στα όρθια.
μετά από αρκετό σφυροκόπημα ήρθε το τέλος.
άξια για άλλη μια φορά!!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
Ναι, το στούντιο. Κάποιος τη γύρευε με αφορμή την αποχώρηση της Ελένης της αιγύπτιας και ένας άλλος ανέφερε μια συνωνυμία, οπότε θέλω να σιγουρευτώ αν πρόκειται για την ίδια.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Καλημέρα παιδια για αποψε εχετε καμια προταση?
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Σύμφωνα με τις ενημερώσεις 1 στα 4 είναι κλειστό. Τι δεν καταλαβαίνεις;
Απλώς ένα σχόλιο για την κρίση που περνά και ο αγοραίος έρωτας.
"Τι δεν καταλαβαίνεις;"  :2funny: τώρα σε κατάλαβα γιατί ενημέρωση πρόσφατα δεν έχει σηκωθεί απλώς εσύ μπήκες πριν λίγο και κοίταξεες πιο πίσω! λογικό φίλε όλα περνάνε κρίση όμως όπως παρατήρησα πριν στις τελευταίες κριτικές τα στούντιο/ξενοδοχεία & ψολ γκερλς πάνε σύννεφο! :o
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
736
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
είχα δει την Νέλυ την Δευτέρα στο Φυλής 71α, αλλά μου είχε φανεί πολύ κρυόκολη!!!
σήμερα την ξαναείδα και είπα ας περάσω μια και το μενού είναι φουλ!!!
τον έπαιξε λίγο μέχρι να σηκωθεί, με ρώτησε για καπότα και της είπα ναι μια και δεν είχε ούτε καν μαντιλάκια για "καθαρισμό".
της έβγαλα τα χέρια και με πίεση της τον έβαζα όλο σχεδόν στο στόμα μέχρι που της κοβόταν η αναπνοή
διαμαρτυρήθηκε λίγο αλλά συνέχισε την πίπα για αρκετή ώρα.
μετά γύρισε στα 4 και όταν της είπα ότι θέλω το κωλί της, τον πήρε μόνη της και λέγοντας σιγά - σιγά τον έβαλε μέσα στο κωλί της βγάζοντας ... κραυγές πόμου :think:
δεν ήθελε να πάρει το χέρι της για να μην μπει όλος μέσα, αλλά της το τράβηξα απότομα και έγινε πλήρης είσοδος συνοδευόμενη από δυνατή κραυγή. :think:
σε όλη την φάση έδειχνε να πονάει και είχε πάρει στάση για να μην μπορώ να κουνιέμαι πολύ.
μετά από λίγο ήρθε το τέλος.
γενικά αξίζει για ένα γαμήσι, έχει όμορφο προσωπάκι, και αρκετά καλό κορμί.
να σημειώσω ότι δεν μπορούσε να ανοίξει την καπότα και όταν την έβγαλε την ακούμπησε χύμα στο κρεβάτι :headbang: :headbang: :headbang:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
"Τι δεν καταλαβαίνεις;"  :2funny: τώρα σε κατάλαβα γιατί ενημέρωση πρόσφατα δεν έχει σηκωθεί απλώς εσύ μπήκες πριν λίγο και κοίταξεες πιο πίσω! λογικό φίλε όλα περνάνε κρίση όμως όπως παρατήρησα πριν στις τελευταίες κριτικές τα στούντιο/ξενοδοχεία & ψολ γκερλς πάνε σύννεφο! :o
Ναι, ειδικά αυτό με τις 206 κριτικές. :O Πωπω, τι όρεξη παίζει να είχε ο τύπος για να κάνει τέτοιο μαραθώνιο επί 8 ώρες. Τώρα γιατί έχουν τόση πέραση τα στούντιο και τα call girls εν μέσω κρίσης μια πρόχειρη εξήγηση είναι ότι ο κόσμος έχει τρομάξει με τα τελευταία σκάνδαλα περί ΣΜΝ κατά τους ελέγχους σε οίκους ανοχής.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Κι εγώ αυτό κάνω. Από τη μια δεν πολυ-εμπιστεύομαι τις κριτικές γιατί πολλές είναι αβανταδόρικες και από την άλλη το κασκαντεριλίκι με εξιτάρει.
Κι εγώ αυτό κάνω. Από τη μια δεν πολυ-εμπιστεύομαι τις κριτικές γιατί πολλές είναι αβανταδόρικες και από την άλλη το κασκαντεριλίκι με εξιτάρει.
Οσο αφορα της κριτικες συμφωνο οσο αφορα το κασκαντεριλικι οσες φορες το δοκιμασα ΠΑΤΑΓΩΣ εκλεγα το 20αρι μερικες φορες κ το 40αρι.....ΑΣΤΟΟΟ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom