Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (3 μέλη και 75 επισκέπτες)

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.016
μία παρατήρηση που έχω να κάνω είναι πως στις τελευταίες 20 κριτικές περίπου (2 τελευταίων ημερών)βλέπω: ξενοδοχείων, στούντιο, call girls κλπ ενώ οίκων ανοχής 2-3 το πολύ! αναρωτιέμαι μήπως ζω σε άλλη χώρα εγώ ή εδώ μέσα βρίσκεται κυρίως η elite των Αθηνών και πάσης Ελλάδος!!!
Λεφτά υπάρχουν....
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.016
Τρελή φόλα,ψηλέ μου...άσε που το βυζί έχει φτάσει πάτωμα....... :S
Κ λίγο λες...

Μια φορά συνάντησα τα βυζιά της στον ηλεκτρικό,κρεμόντουσαν από την οροφή...

Τόσο πεσμένα είναι...

Υ.Γ Το παράκανα ε;
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.016
Ναι, ειδικά αυτό με τις 206 κριτικές. :O Πωπω, τι όρεξη παίζει να είχε ο τύπος για να κάνει τέτοιο μαραθώνιο επί 8 ώρες. Τώρα γιατί έχουν τόση πέραση τα στούντιο και τα call girls εν μέσω κρίσης μια πρόχειρη εξήγηση είναι ότι ο κόσμος έχει τρομάξει με τα τελευταία σκάνδαλα περί ΣΜΝ κατά τους ελέγχους σε οίκους ανοχής.
Πρώτον δεν λέγεται κριτική το να γράψεις ποια είδες όταν έκανες τσάρκα...

Δεύτερον,όλοι θα θέλαμε να πηδάμε από στούντιο κ πάνω για να αποφύγουμε πολλά πράγματα (1 από αυτά είναι κ τα ΣΜΝ),αλλά δεν έχουμε τα λεφτά...

Οπότε δεν πολυστέκει αυτό που λες...
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Κ λίγο λες...

Μια φορά συνάντησα τα βυζιά της στον ηλεκτρικό,κρεμόντουσαν από την οροφή...

Τόσο πεσμένα είναι...

Υ.Γ Το παράκανα ε;
...εντάξει το Βollywood το 'χεις αφανίσει!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Πρώτον δεν λέγεται κριτική το να γράψεις ποια είδες όταν έκανες τσάρκα...

Δεύτερον,όλοι θα θέλαμε να πηδάμε από στούντιο κ πάνω για να αποφύγουμε πολλά πράγματα (1 από αυτά είναι κ τα ΣΜΝ),αλλά δεν έχουμε τα λεφτά...

Οπότε δεν πολυστέκει αυτό που λες...
Εντάξει τώρα, δε μου ήρθε άλλη λέξη. Τι να κάνω; Πρότεινε εσύ καμιά καλύτερη.
Γιατί δε στέκει αυτό που λέω; Αφού το λες και μόνος σου ότι ένας από τους λόγους που θα θέλαμε όλοι να πηδάμε από στούντιο και πάνω είναι τα ΣΜΝ. Το ότι οι περισσότερες κριτικές αφορούν τέτοια έρχεται σε αντίθεση με το ότι δεν έχουμε τα λεφτά. Εκτός κι αν οι θιασώτες των απλών μπουρδέλων δεν μπαίνουν καν στον κόπο να γράψουν.
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
ποθ να χισοθμε σημερα ποθ ειναι η μερα τησ μπιμπασ?? :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Μάγκες σήμερα πήγα στη Μαρία την Τρελοκοτσιδού και έχω να πω ένα πράγμα: Η πραγματικότητα ξεπερνάει τη φήμη. Αρχικά μπήκα Παρασίου 136, όπου λέγανε οι συναγωνιστές ότι δουλεύει, αλλά η τσατσά μου είπε ότι εκεί εργάζεται μόνο Δευτέρα-Τρίτη-Παρασκευή-Σάββατο, οπότε κι εγώ αποχώρησα άπρακτος. Για να μην πάει όμως τελείως χαμένη η τσάρκα μου, λέω, δεν κάνω μια βόλτα και από Αλκαμένους 117 που είναι κοντά; Και μα την τύχη μου, η τρελοκοτσιδού ήταν εκεί πέρα! Φοβερή εμπειρία που συστήνεται ανεπιφυλάκτως. Δεν το καταλαβαίνεις ότι βρίσκεσαι σε μπουρδέλο με πουτάνα, τόσο απλά.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Μάγκες σήμερα πήγα στη Μαρία την Τρελοκοτσιδού και έχω να πω ένα πράγμα: Η πραγματικότητα ξεπερνάει τη φήμη. Αρχικά μπήκα Παρασίου 136, όπου λέγανε οι συναγωνιστές ότι δουλεύει, αλλά η τσατσά μου είπε ότι εκεί εργάζεται μόνο Δευτέρα-Τρίτη-Παρασκευή-Σάββατο, οπότε κι εγώ αποχώρησα άπρακτος. Για να μην πάει όμως τελείως χαμένη η τσάρκα μου, λέω, δεν κάνω μια βόλτα και από Αλκαμένους 117 που είναι κοντά; Και μα την τύχη μου, η τρελοκοτσιδού ήταν εκεί πέρα! Φοβερή εμπειρία που συστήνεται ανεπιφυλάκτως. Δεν το καταλαβαίνεις ότι βρίσκεσαι σε μπουρδέλο με πουτάνα, τόσο απλά.
σώπα ρε! άλλη μία στην πορνολίστα.. από 'βδομάδα και βλέπουμε θα πάει αυτή!
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Μάγκες σήμερα πήγα στη Μαρία την Τρελοκοτσιδού και έχω να πω ένα πράγμα: Η πραγματικότητα ξεπερνάει τη φήμη. Αρχικά μπήκα Παρασίου 136, όπου λέγανε οι συναγωνιστές ότι δουλεύει, αλλά η τσατσά μου είπε ότι εκεί εργάζεται μόνο Δευτέρα-Τρίτη-Παρασκευή-Σάββατο, οπότε κι εγώ αποχώρησα άπρακτος. Για να μην πάει όμως τελείως χαμένη η τσάρκα μου, λέω, δεν κάνω μια βόλτα και από Αλκαμένους 117 που είναι κοντά; Και μα την τύχη μου, η τρελοκοτσιδού ήταν εκεί πέρα! Φοβερή εμπειρία που συστήνεται ανεπιφυλάκτως. Δεν το καταλαβαίνεις ότι βρίσκεσαι σε μπουρδέλο με πουτάνα, τόσο απλά.
Στο 117 δεν κάνουν ελεύθερα κλπ? Ξεκίνησε η Μαρία τα ελεύθερα ?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
το Σάββατο απόγευμα πέρασα από Διδύμου 20 μήπως και την πετύχω αλλά γι ακόμη μια φορά δεν ήταν εκεί ενώ δούλευε η petite milf ξανθιά Αλεξάνδρα! Ρώτησα την ευγενική νέα κοντομάλλα υπηρεσία για το που θα βρω τη Βαλέρια και μου είπε πως σταμάτησε από την δουλειά! :jerking:
στον οίκο που δουλεύει τώρα, επειδή δεν έχω πάει ποτέ, πόσο είναι η ταρίφα;

η Αλεξάνδρα δεν δούλευε Αγκύρας 12; Χάλια μαύρα...
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Κ λίγο λες...

Μια φορά συνάντησα τα βυζιά της στον ηλεκτρικό,κρεμόντουσαν από την οροφή...

Τόσο πεσμένα είναι...

Υ.Γ Το παράκανα ε;
Και καραμουζιάζει τον κόσμο,όταν δεν περνάει μαζί της...... :headbang:
 

agelos_25

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
διδυμου 18Α ποια ειναι τωρα ξερει κανεις?
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Η Μαρία δεν κάνει ελεύθερο και μάλλον ο φίλος ήθελε να πει 113 και όχι 117...
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
η Αλεξάνδρα δεν δούλευε Αγκύρας 12; Χάλια μαύρα...
δεν ξέρω αν λες για την ίδια, μπορεί όμως και να είναι αυτή και να ήταν και στην άγκυρας, δεν το γνωρίζω! Εμένα προσωπικά εμφανισιακά δε μου αρέσει και δε νομίζω να περάσω ποτέ μαζί της! Όταν την είδα στο σαλόνι είχε πελάτη μέσα ο όποιος πρέπει να περίμενε και ώρα στο δωμάτιο αφού την περίμενα 2-3 λεπτά σαλόνι ενώ καθόταν στο κουζινάκι! Πάντως περνώντας αυτή από το σαλόνι για να την δώ και πηγαίνοντας προς τον πελάτη το βλέμμα της και το χαμόγελό της ήταν πολλά υποσχόμενο για τα του δωματίου, μπορεί όμως να 'ταν και παραμύθι...
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
εισαι σιγουρος οτι 2ο λινκ μιλαει για την ιδια ; ειναι απο το 2008 και μετα ...
δεν ξέρω μπορεί και να μην είναι η ίδια, ούτως ή άλλως μια κριτική έχει.. η πρώτη δε σου κάνει που έχει και τόσες πρόσφατες;... στην κεντρική σελίδα στις κριτικές ο τελευταίος οίκος ανοχής είναι αυτός που θες και ήταν πριν ρωτήσεις και παραμένει ακόμα!
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Και καραμουζιάζει τον κόσμο,όταν δεν περνάει μαζί της...... :headbang:
εγώ δεν το είχα-έχω παρατηρήσει αυτό αλλά το έχω ακούσει και από άλλους συναγωνιστές να το λένε! όταν το πρωτάκουσα ξενέρωσα γιατί μου είχε φανεί πολύ καλή κοπέλα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom