Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 253 άτομα (19 μέλη και 234 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Κολωνού 53 κλειστό.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι χοντρο με 2.5-3αρι βυζι και Ειρήνη ξανθιά μιλφ με ξανθοπλατινε μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη με 3αρι βυζι, τατουάζ πάνω από δεξί στήθος, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.

Κολωνού 48 κλειστό.

Κολωνού 47 ισόγειο Βίκυ με ξανθοπλατινε πάρα πολύ κοντό μαλλί, παχουλη με σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια μελαχρινή μιλφογκιλφ χοντρή με 4-4.5αρια πεσμένα βυζια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα δεξιά Τζέσικα μελαχρινη ψηλή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνου 45 διάδρομος ευθεία Καρίνα η μελαχρινή λατινα με το πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, σώμα με πιασίματα, 3.5αρια βυζια, τατουάζ χειλάκια στο αριστερό κωλομερι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Βαλερία ξανθιά,με ψιλοκανονικο σώμα , με 2. 5αρι συν βυζι, τατουάζ δεξιά πολύ χαμηλά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα στα 20 ευρώ.

Κολωνού 32γ Άννα μελαχρινή λεπτή με 2αρι συν βυζι και Σοφία μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32β Ήρα με κάστανο σκούρο μαλλί, ψηλή νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και στο δεξί κωλομερι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Άννα ξανθιά ψηλή μιλφ με κοντό μαλλί, νταρντανα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Κολωνού 30β δεύτερος όροφος κλειστό.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη κοπέλα μέ γυαλάκια, σώμα με πιασιματακια, 2αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α Τζίνα ψηλή λατινα με γυαλάκια, νταρντανα με 3.5αρι σχεδόν βυζι, τατουάζ ψηλά στο αριστερό κωλομερι, σε απλό πρόγραμμα,η Μπέλα η Ρουμάνα μετά από 2-3 μέρες, της ήρθε περίοδος και έφυγε.

Κολωνού 27γ 2 λατινες, Ντανιελα μελαχρινή λατινα, νταρντανοπαχουλη με 2αρι συν βυζι, μεγάλο πεταχτώ κωλο και Μόνικα μελάχρινη , παχουλη με σφιχτό κορμί 2.5-3αρι σιλικονατο βυζι.

Κολωνού 27β μια λατινα η Σαμπρινα, μελαχρινό κοντοπουτανο με πεταχτη κωλαρα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 23αρια & 15αρια κλειστά.

Κολωνού 11β ισόγειο Ζαννα/Γιάννα μελαχρινή ψηλή χοντρή με 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α κλειστά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
συγνώμη γι αυτό δεν υπάρχει το νήμα; Για να κάνουμε ερωτήσεις για ωράρια και γενικά για τα κορίτσια; Εγώ όταν κατεβαίνω πάω σε συγκεκριμένα κορίτσια δεν κάμω την τσάρκα..για τα σπίτια που πηγαίνω αν έχει κάποιος απορεια για κάτι εδώ μέσα πάντα απαντάω και προσπαθώ να βοηθήσω. Τέλος πάντων αν δεν μπορείς να βοηθήσεις απλά μπορείς να προσπεράσεις την ερώτηση μου και ίσως μου απαντησει κάποιος άλλος..σε ευχαριστώ πάντως
ναι.... αλλά και για να προσφέρεις και στην ενημέρωση όλων, δε λειτουργεί σωστά και δίκαια αν μόνο πάντα έχεις ερωτήσεις και τα θέλεις όλα έτοιμα, πρέπει να είναι αμφίδρομο, αν ποτέ κατέβεις χαχαχα και αν ποτέ περάσεις με καμία χαχαχα ενημέρωσε μας αν κάνει πιπαρες
 

torosidis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2023
Μηνύματα
29
Κριτικές
5
Like
266
Πόντοι
280
[B] Ιάσωνος 44 Αλινα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο κότσο, λεπτή με μικρό βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, πίσω χαμηλά στη μέση και στο δεξί αστράγαλο, απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και πρωκτικο στα 15 ευρώ.

Σε μένα πάντως δεν έδωσε κωλο[/B]
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
[B] Ιάσωνος 44 Αλινα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο κότσο, λεπτή με μικρό βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, πίσω χαμηλά στη μέση και στο δεξί αστράγαλο, απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και πρωκτικο στα 15 ευρώ.

Σε μένα πάντως δεν έδωσε κωλο[/B]
δηλαδή σου είπε το πρόγραμμα, πλήρωσες 15 ευρώ και δε σου έδωσε? συγνώμη αλλά δε πρέπει να το πεις σε μένα αλλά στην υπηρεσία για να ζητήσεις τα λεφτά σου πίσω.
 

torosidis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2023
Μηνύματα
29
Κριτικές
5
Like
266
Πόντοι
280
Όχι, συγγνώμη, δεν ημουν ξεκάθαρος.
Δεν ανακοινωσε πρωκτικό, την ρώτησα και ειπε οχι.

Και μεσα στο δωματιο οταν την ξαναρωτησα αν θελει με εξτρα, πάλι ηταν αρνητική η απάντηση.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.976
Πόντοι
2.046

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.473
Κριτικές
56
Like
6.147
Πόντοι
3.556

ΣΠΥΡΟΣΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
43
Κριτικές
8
Like
441
Πόντοι
300
Ξέρει κάποιος τι ώρα ανοίγει το Ι1β; πέρασα το πρωί πριν τις 8 και ήταν κλειστο
 

Nikos78!

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2023
Μηνύματα
66
Like
137
Πόντοι
0
Ξέρεις κάποιος ποια δουλεύει Διδύμου 22 τώρα;
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Ξέρεις κάποιος ποια δουλεύει Διδύμου 22 τώρα;
Συνήθως Σοφια ειναι απογευμα.Στο Φώκαιας 13 υπογειο ειναι μονη η Μιρα,με Κοκκίνο μαλλί και έντονο κοκκινο κραγιόν,το οποιο βγαινει,με έκανε σκατα στην μούρη και στο στόμα και δεν μου ειπε και τιποτα,δεν μπορεί να μην το ξέρει η να μην με είδε,φάουλ της αυτό,πάρε ένα κραγιόν που δεν βγαίνει ρε κοριτσι μου τοσα κονομας καθε μερα,ευτυχως βραδιαζε και το πρόσεξα από τον καθρεφτη της μηχανης και έλεγα να κατσω και για κανένα καφέ.Όλοι θα γελάγανε.Τεσπα είχε συνεχόμενα δωμάτια όχι όμως τίποτα το φοβερό από αναμονή στο σαλόνι.
 

alfabitagama

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2011
Μηνύματα
62
Κριτικές
8
Like
618
Πόντοι
300
Φίλε εγώ έρχομαι από μακριά και δεν είμαι τύπος που πάει κάθε μέρα..εγώ ρώτησα εδώ γιατί ξέρω ότι το έχετε κάνει δευτερο σπίτι τα σπιτάκια στην φυλης. Όποτε δεν χρειάζεται η ειρωνία νομίζω
Από πού έμαθες ότι έχουμε κάνει δεύτερο σπίτι τα σπιτάκια της φυλής;
Πετάς το εξυπναδιστικο σχόλιο και μετά γράφεις ένα "δεν χρειάζεται ειρωνία" είσαι ωραίος ...
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
819
Κριτικές
23
Like
7.723
Πόντοι
2.036
Υπάρχουν σε μπουρδέλα πακιστανες πουτανες;
Σε μπουρδελο δεν εχω πετυχει ποτε ακομα Πακιστανη ή Μπαγκλαντεσιανη ή Ινδη πουτανα...Στο γνωστο "τριγωνο" ομως (Μαρνης-Χαλκοκονδυλη-3ης Σεπτεμβριου) εχω δει κατα καιρους να ψωνιζονται στο πεζοδρομιο ειδικα της μεσημεριανες ωρες και εχω μιλησει μαζι τους... συνηθως θα σου κοστισει απο 20 εως 50 ευρω αναλογως ποσο θα σε πιασουν κοροιδο...συν και το ξενοδοχειο εννοηται....
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
596
Πόντοι
81
Υπάρχουν σε μπουρδέλα πακιστανες πουτανες;
Όπως σου είπε ο @Dsar263 στην πιάτσα τις έβλεπα και αραζανε στην βεραντζερου όπως κατεβαίνεις τον δρόμο στο αριστερό σου χέρι στο ύψος ενδιάμεσα Σωκράτους και Μενάνδρου

Μεσημεριανες ώρες...
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Υπάρχουν σε μπουρδέλα πακιστανες πουτανες;
Ότι τώρα εσύ χορτασες όλες τις σλαβες και λατινες πουτανες και σου μείνανε μόνο οι πακιστανες για να συμπληρωθείς ως γαμιας.Εισαι και κακογουστος, τι να τις κάνεις τις πακιστανες πουτανες?αφου είναι όλες κακασχημες.
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα στην δυνατή ομάδα του Bou, τι να πω τώρα με τόσα που διαβάζω, εδώ, πολλά χιλιόμετρα παλικάρια να είστε καλά για τις ενημερώσεις σας, αγαπητέ Σμύρνη να ρωτήσω η Σόνια του 84α είναι η γνωστή από Φιλιππίδου απλά και με πρωκτικό? Καλή συνέχεια σε όλους...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom