Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 240 άτομα (18 μέλη και 222 επισκέπτες)

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.668
Κριτικές
13
Like
10.266
Πόντοι
2.046

AllTheAbove

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Όταν λέω ότι δεν ξέρουν να πάρουν μια πίπα .... και θεωρούν ότι αν το κάνουν σιγά σιγά απαλά δεν θα χύσεις ποτέ .... ... και άλλες ότι αν βάλουν και λίγο δοντοπονο θα καβλωσεις παραπανω.... πήγα να δω μετά τα μεσάνυχτα την Αννίτα του Φώκαιας 7 καλή κορμοστασιά αλλά είδα κάτι λαγοδοντα και φοβήθηκα...έχει δοκιμάσει κανας κάσκαντερ;
Καλά αυτή τι ώρα πιάνει βάρδια.
Έχω πάει 2 φορές κ όλο κλειστά είναι.Το ρουφάει καλά το εργαλείο,μην μασάς.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Συγγρού 108 σήμερα Αντονέλα και Πάμελα (ή αλλιώς Σανέλ)
Χθες στο εικοσάρικο στη Φυλής 71 όροφος. Σήμερα στο 50 ευρω το φόλιασμα
Έχει φωτό στο πόρταλ
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
97
Like
338
Πόντοι
20
Καλησπέρα ξερουμε αν το τζεσικοσπιτο είναι ανοιχτό;
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
589
Like
1.849
Πόντοι
206
Καλημέρα παίδες
Έχει να προτείνει κανείς κανένα όμορφο πετιτ πρωινή βάρδια φυλής και πέριξ;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.076
Πόντοι
45.465
τώρα live

Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα ξανθιά χοντρή μιλφ με 2. 5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 2β Μαργαρίτα ξανθό γκρανι χοντρο με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, αυταρχικό και μασαζακι.

Ιάσωνος 1α Μαρίνα, καστανή μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1β Σοφία γκρανι με ξανθοπλατινε μαλλί σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1γ,10αρια, 16αρια & 20αρια κλειστά.

Ιάσωνος 19αρια Ντιαννα καστανοξανθη πολύ χοντρή με 3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Λεωνιδου 28 όροφος κλειστό.

Λεωνιδου 28 ισόγειο Ελένη ξανθιά χοντρή μιλφογκιλφ με 3αρια πεσμένα βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο,τσατσος ο "Σαρουμαν" είχα καιρό να τον πετύχω.

Ιάσωνος 27 Ντίνος η "Σπανιολα" μελαχρινός με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι συν σι βυζι, φουλ πρόγραμμα ανακοινώθηκε...

Ιάσωνος 30α Μαρία το "ξωτικό" καστανή με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι σχεδόν βυζι, πιρσινγκ στον αφαλό, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30β Ελένη(Λόλα) ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι και Άντζελα το ξανθό κοντοπουτανο, με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31α διάδρομος δεξιά κλειστο.

Ιάσωνος 31α ευθεία υπόγειο Άντζελα ξανθιά μιλφογκιλφ, νταρντανοχοντρη με 2. 5αρια συν βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 31β κλειστό.

Ιάσωνος 32 όροφος κλειστά.

Ιάσωνος 32 διάδρομος δεξιά Ζωή μελαχρινή παχουλη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 32 διάδρομος ευθεία, κλειστό.

Ιάσωνος 36 Αλινα ξανθιά παχουλη με 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 37 κλειστό.

Ιάσωνος 37α Ανναμπέλα μελαχρινή λατινα νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, τατουάζ στη κλειδα, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39 (1) Μαρίνα(από Κολωνού 32γ)μελαχρινή κοντή πιτσιρικά με κανονικό σώμα, μικρό βυζι, πολλά τατουάζ, όπως αυτό που έχει σε ολόκληρο το δεξί πόδι,και χειλάκια στο δεξί κωλομερι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39 (2) Γιάννα κοκκινομάλλα μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, νταρντανοχοντρη με 2.5αρι βυζι, πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 39(3), 39(4), 39(5) & 39(6) κλειστά.

Ιάσωνος 44 Αλινα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο κότσο, λεπτή με μικρό βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, πίσω χαμηλά στη μέση και στο δεξί αστράγαλο, απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και πρωκτικο στα 15 ευρώ.

Ιάσωνος 44 νέο κλειστό.

Ιάσωνος 44β δεξιά ισόγειο Νικόλ/Νίκη καστανοξανθη ψηλή με ψι σώμα 2.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και δύο μικρότερα, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44β μεσαίο όροφος Σοφία , ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 44β νέο αριστερά όροφος κλειστό.

Ιάσωνος 46 Αναστασία ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο 2.5αρι βυζι και Κατερίνα ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Καρίνα σύμφωνα με την υπηρεσία τέλη Οκτωβρίου ή αρχές Νοέμβρη.

Ιάσωνος 46β Μαρία μελαχρινή κοπέλα με κανονικό σώμα, 2αρι συν βυζι και Στελλιτσα καστανοξανθη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 46α κλειστό.

Ιάσωνος 43 γιαγιά Ελένη ξανθιά με κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.076
Πόντοι
45.465
συνέχεια σφηνάκι live

Ακομινάτου 2α κλειστό.

Ακομινάτου 2β Νικόλ με το ηλιθιο χαμόγελο, ξανθιά χοντρή κοπέλα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Δεληγιώργη 39 Μαρία/Άννα/Φλωρη, έχει δουλέψει με όλα αυτά τα ονόματα, η ξανθιά χοντρή που δουλεύει εδώ τα πρωινά, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Καλλέργη 33 Μαρία ο μελαχρινός νταρντανος τραβελος που πιο παλιά δούλευε ως υπηρεσία, ελεύθερο στοματικό και κωλαράκι.
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
97
Like
338
Πόντοι
20
κατέβα να κάνεις βόλτα και να μας ενημερώσεις εσύ
Φίλε εγώ έρχομαι από μακριά και δεν είμαι τύπος που πάει κάθε μέρα..εγώ ρώτησα εδώ γιατί ξέρω ότι το έχετε κάνει δευτερο σπίτι τα σπιτάκια στην φυλης. Όποτε δεν χρειάζεται η ειρωνία νομίζω
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.076
Πόντοι
45.465
Φίλε εγώ έρχομαι από μακριά και δεν είμαι τύπος που πάει κάθε μέρα..εγώ ρώτησα εδώ γιατί ξέρω ότι το έχετε κάνει δευτερο σπίτι τα σπιτάκια στην φυλης. Όποτε δεν χρειάζεται η ειρωνία νομίζω
δεν είπε κανείς για κάθε μέρα, κάνε τη φορά που κατεβαίνεις , δεν έχεις κάνει ποτέ, με κανέναν από τους λογαριασμούς σου, μόνο ερωτήσεις.
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
97
Like
338
Πόντοι
20
συγνώμη γι αυτό δεν υπάρχει το νήμα; Για να κάνουμε ερωτήσεις για ωράρια και γενικά για τα κορίτσια; Εγώ όταν κατεβαίνω πάω σε συγκεκριμένα κορίτσια δεν κάμω την τσάρκα..για τα σπίτια που πηγαίνω αν έχει κάποιος απορεια για κάτι εδώ μέσα πάντα απαντάω και προσπαθώ να βοηθήσω. Τέλος πάντων αν δεν μπορείς να βοηθήσεις απλά μπορείς να προσπεράσεις την ερώτηση μου και ίσως μου απαντησει κάποιος άλλος..σε ευχαριστώ πάντως
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.076
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Κολωνού 53 κλειστό.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι χοντρο με 2.5-3αρι βυζι και Ειρήνη ξανθιά μιλφ με ξανθοπλατινε μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη με 3αρι βυζι, τατουάζ πάνω από δεξί στήθος, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.

Κολωνού 48 κλειστό.

Κολωνού 47 ισόγειο Βίκυ με ξανθοπλατινε πάρα πολύ κοντό μαλλί, παχουλη με σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια μελαχρινή μιλφογκιλφ χοντρή με 4-4.5αρια πεσμένα βυζια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα δεξιά Τζέσικα μελαχρινη ψηλή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνου 45 διάδρομος ευθεία Καρίνα η μελαχρινή λατινα με το πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, σώμα με πιασίματα, 3.5αρια βυζια, τατουάζ χειλάκια στο αριστερό κωλομερι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Βαλερία ξανθιά,με ψιλοκανονικο σώμα , με 2. 5αρι συν βυζι, τατουάζ δεξιά πολύ χαμηλά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα στα 20 ευρώ.

Κολωνού 32γ Άννα μελαχρινή λεπτή με 2αρι συν βυζι και Σοφία μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32β Ήρα με κάστανο σκούρο μαλλί, ψηλή νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και στο δεξί κωλομερι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Άννα ξανθιά ψηλή μιλφ με κοντό μαλλί, νταρντανα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Κολωνού 30β δεύτερος όροφος κλειστό.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη κοπέλα μέ γυαλάκια, σώμα με πιασιματακια, 2αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α Τζίνα ψηλή λατινα με γυαλάκια, νταρντανα με 3.5αρι σχεδόν βυζι, τατουάζ ψηλά στο αριστερό κωλομερι, σε απλό πρόγραμμα,η Μπέλα η Ρουμάνα μετά από 2-3 μέρες, της ήρθε περίοδος και έφυγε.

Κολωνού 27γ 2 λατινες, Ντανιελα μελαχρινή λατινα, νταρντανοπαχουλη με 2αρι συν βυζι, μεγάλο πεταχτώ κωλο και Μόνικα μελάχρινη , παχουλη με σφιχτό κορμί 2.5-3αρι σιλικονατο βυζι.

Κολωνού 27β μια λατινα η Σαμπρινα, μελαχρινό κοντοπουτανο με πεταχτη κωλαρα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 23αρια & 15αρια κλειστά.

Κολωνού 11β ισόγειο Ζαννα/Γιάννα μελαχρινή ψηλή χοντρή με 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α κλειστά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom