Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 128 άτομα (8 μέλη και 120 επισκέπτες)

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
831
Κριτικές
23
Like
7.854
Πόντοι
2.036
Για οσους γνωριζαν την Ρωσιδα ξανθια μιλφ Ελενη (1,65 - 1.70 γεματα χειλη, λιγακι ακωλη) που ηταν το καλοκαιρι βραδυνη βαρδια Κολωνου 27 υπογειο (απο τους πιο αθλιους οικους με γυψοσανιδες αντι για τοιχους) πλεον την πετυχα αποψε κατα τις 00:00 στο Κολωνου 48Α αριστερο και ειπα να την ξανατιμησω...κρατιεται ακομα σε καλη κατασταση....
eleni kolonou 48a deksi.jpg

Καληνυχτα και καλα γαμησια σε ολους.....
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
Όπως σου είπε ο @Dsar263 στην πιάτσα τις έβλεπα και αραζανε στην βεραντζερου όπως κατεβαίνεις τον δρόμο στο αριστερό σου χέρι στο ύψος ενδιάμεσα Σωκράτους και Μενάνδρου

Μεσημεριανες ώρες...
Θα ρίξω μια ματιά..
 

Mynameisdaniel

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
32
Like
62
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Ξέρουμε τι απέγινε η Βαλέρια από Φωκαίας;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.739
Πόντοι
10.686

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.020
Πόντοι
45.465
Καλησπέρα στην δυνατή ομάδα του Bou, τι να πω τώρα με τόσα που διαβάζω, εδώ, πολλά χιλιόμετρα παλικάρια να είστε καλά για τις ενημερώσεις σας, αγαπητέ Σμύρνη να ρωτήσω η Σόνια του 84α είναι η γνωστή από Φιλιππίδου απλά και με πρωκτικό? Καλή συνέχεια σε όλους...
Ναι η ίδια είναι, και στο Φιλιππιδου έκανε πρωκτικό
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
481
Κριτικές
13
Like
4.563
Πόντοι
731
Ιάσονος 39 (1) Μαρίνα(από Κολωνού 32γ)μελαχρινή κοντή πιτσιρικά με κανονικό σώμα, μικρό βυζι, πολλά τατουάζ, όπως αυτό που έχει σε ολόκληρο το δεξί πόδι,και χειλάκια στο δεξί κωλομερι, απλό πρόγραμμα.
Την πήρα χθές 1η φορά, καπότα σε πεσεμένο, πίπα 20sec, στα 4 κόλλαγε πάνω μου συνεχώς πολύ σφιχτά σε κανονική στάση κατέβαζε/τράβαγε την λεκάνη, δεν έβγαλε ούτε σουτιέν ούτε στρίνγκ, φόλα με 0 όρεξη / συμμετοχή, η νταρντανόχοντρη με σπαστό ξανθό μαλλί τσατσά που είναι και στο δίπλα πολλές φορές (Ι37 με τα σκαλιά νομίζω) χτύπησε στα 6κάτι λεπτά γιατί "είχε κόσμο στο σαλόνι" ...
Κολωνού 27β μια λατινα η Σαμπρινα, μελαχρινό κοντοπουτανο με πεταχτη κωλαρα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.
Εγώ εδώ ~13:00 πέτυχα +2 εκτός απο Σαμπρίνα , την Ίρμα την τροφαντή χοντροατσούμπαλη και άλλη μία εμφανίσιμη ~1.6κάτι νορμάλ σώμα με λίγο πεταχτό κώλο, μικρό βυζί κλασική λατινόφατσα Μελίνα νομίζω είπε η βαριεστημένη τσατσά.
Ημεδαπός μύστης στο δωμάτιο με το που βγαίνει η Σαμπρίνα(που έλεγε κάτι στην γλώσσα της με ειρωνικό τρόπο) φωνάζει την τσατσά , της δίνει ένα 10άρικο και της λέει "στείλε και την άλλη" η τσατσά απόρησε :cheesy:

Επειδή δεν το ευχαριστήθηκα με την Μαρίνα και τα Λατινόσπιτα ήταν τίγκα στα πάκια (σε όλα τα άλλα νέκρα), σαν να "λυπήθηκα" την Ουκρανή Ντιάνα στο Ι19 που βάραγε μύγες+ ο πόλεμος +οι χοντρές συνήθως δεν με απογoητεύουν είπα θα περάσω, πρόγραμμα Νορμάλ+Ελ.στοματικό/τελειωτικό.
Η κοπέλα είναι μετρίου αναστήματος, χοντρή, καστανόξανθη με οκ πρόσωπο με φαινομενικά ωραίο στήθος που στο αριστερό έχει τατού, όμως στο αριστερό έχει κάνει η μερική μαστεκτομή ή κάποια επέμβαση γενικά και της λείπει ένα κομμάτι και η θυλή!!! όταν πήγα να χουφτώσω/γλύψω και ξαφνιάστηκα μου χαμογέλασε συγκαταβατικά, ήταν ατύχημα ήταν από πόλεμο ήταν καρκίνος δεν ξέρω, αποφάσισα να το αγνοήσω και να μην ασχοληθώ για την υπόλοιπη συνεδρία παρά το "σόκ" , ποιός ξέρει τι έχει τραβήξει ...
Συνοπτικά, ορεξάτη, καλή πίπα με πολλά σάλια και φτυσίματα που δεν με τρελαίνουν αλλά την άφησα να κάνει παιχνίδι 4-5 λεπτά με σκοπό να με τελειώσει δεν ερχόταν ομώς, οπότε την πήρα στα 4 τετράγωνη κωλάρα λόγω πάχους αλλά σφιχτή, μουνί πηγάδι όμως, την έβαλα και ανάσκελα με τα πόδια στους όμους όπου υπο αυτή την γωνία κάτι έγινε, τέλος στο στόμα που τα ρούφηξε όλα, σπασίμπα και χαμόγελο ~12-13 λεπτά στο δωμάτιο η τσατσά χτύπησε στα 10-11 αλλά έκατσε να με τελειώσει.
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
148
Κριτικές
20
Like
523
Πόντοι
311
Ρε παιδιά ξέρεις κανείς τι στο διάολο γίνεται στο Διδύμου 18 (Μαρία αλβανιαρα) ??? Οπότε έχω κατέβει εννοείται πριν τις 16:00 είναι κλειστό.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.435
Κριτικές
39
Like
6.985
Πόντοι
1.936
Ρε παιδιά ξέρεις κανείς τι στο διάολο γίνεται στο Διδύμου 18 (Μαρία αλβανιαρα) ??? Οπότε έχω κατέβει εννοείται πριν τις 16:00 είναι κλειστό.
Ο πεζοδρομος περναει κριση.Δεν εχουν μεινει γυναικες.Ακομα και το 22 ηταν κλεισστο πρωτη βαρδια
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.435
Κριτικές
39
Like
6.985
Πόντοι
1.936
Στο Δ27 εχθες μεσημερι ηταν η Τανια.Τιμηθηκε το ζυμαρακι.Γαμησι το ιδιο,βυζαρες ιδιες,τελειωτικο απολαυση.Μου ρουφηξε οτι ρανιδα σπερματος μου ειχε απομεινει στην αρχιδοσακουλα μου.
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
1
Like
663
Πόντοι
81
Ρε παιδιά ξέρεις κανείς τι στο διάολο γίνεται στο Διδύμου 18 (Μαρία αλβανιαρα) ??? Οπότε έχω κατέβει εννοείται πριν τις 16:00 είναι κλειστό.
Έχεις κατέβει κ καθημερινές ;
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.428
Πόντοι
19.306
Ρε παιδιά ξέρεις κανείς τι στο διάολο γίνεται στο Διδύμου 18 (Μαρία αλβανιαρα) ??? Οπότε έχω κατέβει εννοείται πριν τις 16:00 είναι κλειστό.
Την Τρίτη ήταν πάντως
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.428
Πόντοι
19.306
Όταν ο άλλος κάνει κάθε μέρα ενημέρωση από τα σπίτια του Μεταξουργείου και της φυλης όχι ρε δεν το έχει δευτερο σπίτι..γελάω..μάλλον στέλνει ντρουν και βαράει της πόρτες να δει τι παίζει μέσα.
Μάλλον εσυ είσαι ο εξυπνάκιας
Δεν φτάνει που ενημερώνει ,θες να πεις την εξυπνάδα σου. Θα μπορούσε να πηγαίνει για πάρτη του και να μην γράφει τίποτα. Να δω τότε τι θα λέγατε. Μερικοί κάθονται σπίτι τους και περιμένουν το μουνί στο πιάτο. Ποια δουλεύει Διδύμου, Ποια δίνει κώλο, πότε πάει η Βικτώρια πότε η Τάνια τι το ένα τι το άλλο. Δεν πάει έτσι η δουλειά
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
762
Πόντοι
81
Παιδιά καλησπέρα στην φυλής ποια έχει πιο ωραίο πρόσωπο και με σώμα μη κόκκαλιαρικο (υπηρεσίες ακόμα και μέτριες να είναι αρκούν)
Ρωτάω γιατί δεν οηγαινω συχνά ωστόσο θα γράψω κριτική για όποια πάρω η οποιες
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.435
Κριτικές
39
Like
6.985
Πόντοι
1.936
Παιδιά καλησπέρα στην φυλής ποια έχει πιο ωραίο πρόσωπο και με σώμα μη κόκκαλιαρικο (υπηρεσίες ακόμα και μέτριες να είναι αρκούν)
Ρωτάω γιατί δεν οηγαινω συχνά ωστόσο θα γράψω κριτική για όποια πάρω η οποιες
Πανε Καρολινα στο Φιλιπιδου 11.Νεα ειναι,βυζουκλες ωραιες και τιμιο γαμησι.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Καταγωγή? Ευχαριστώ πάντως αδερφέ
Από την Αυστραλία είναι.

Πήγαινε και Φυλής 69 πάνω στην Άννα. Αν σου αρέσει βέβαια.

Και βέβαια περιμένουμε στο
επόμενο μήνυμα σου να μας πεις εντυπώσεις.
Και να γράψεις και κριτική Οκ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom