Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 128 άτομα (11 μέλη και 117 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Καμπουριάζει λίγο και περπατάει κάπως μάγκικα. Την φαντάζομαι στο Μενίδι με φούτερ να καπνίζει Davidoffa.
Κατα τ'άλλα το υπόλοιπο σύνολο εμφανισιακά τρώγεται, αλλά είμαι περίεργος να μάθω τι σου έκανε.
Σε εμένα χθες ήταν ένα επιπλάκι που τον έφαγε αδιαμαρτύρητα. Περιμένω κριτική σου.
Τωρα εστειλα την κριτικη, ειχα αραξει. Οχι επιπλακι με τιποτα, λιγη αγαπη θελει κι αυτο το κουταβι, αλλα τα ptsd της μαζι με την ασυννενοησια, κανουν το σεξ μαρτυρικο.

δφσγδσαφδσαφαδσφαδσφδσαφ.jpg

εδω το σημα της adidas απτα νυχια της καριολιτσας. Οι παντρεμενοι εκτος απο τα παπουτσια, να μην βγαλετε ουτε την μπλουζα :2funny:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Δεύτερη σερί γαμισάρα με Μπέτυ Λιοσίων 73α.
Τα έδωσε όλα ο κορίτσαρος, χαμογελαστή , ψηλή πάνω από 1,70, μοντελέ (Ναι άκωλη, σταρχιδια μου γάμα την Αλεξάνδρα απέναντι εσύ ), σκινιάρικο τσικνιάρικο κορμί όπως μ'αρέσουν .
Αρκετά προκαταρκτικά ,χορταστική πίπα άνευ με περιποίηση παντού.
Καβάλα λικνιζόμενη και να την ακούει πάνω στην χιλιάρα 1000%%% παρα τα χρόνια στύση μου.
Το τέλος ήρθε ιεραποστολικά κοιτώντας το αγγελικό, φωτοβόλο, φωτογενές, σκαμπρόζικο (aka Mindreader) μικρούλι, γλυκούλι, χαριτωμένο προσωπάκι της.
Μουνοζουμα δεν πρόλαβα να γευτώ, next time τον Σεπτέμβρη όμως αφού φεύγει για vacation...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
με εχετε καυλωσει με τις ουζμπεκες, πρεπει να παω να τις ξεκωλιασω αμεσα, πριν χαθει η φλογα.
ur,pin_large_front,square,600x600.jpg
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
712
Κριτικές
128
Like
6.588
Πόντοι
17.336
Γεια σας αδέρφια συναγωνιστές!!!! Θα ήθελα αν μπορείτε να μου πείτε 1. Η Φωτεινή milf από Ιάσωνος 44β επέστρεψε;;;; 2.πως μπορώ να βρω την Πέπη τον κρυφό δεν τον γνωρίζω....θα σας είμαι ευγνώμων!!!!! Καλή συνέχεια και καλά βόλια σε όλους!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.042
Πόντοι
45.465
Δεύτερη σερί γαμισάρα με Μπέτυ Λιοσίων 73α.
Τα έδωσε όλα ο κορίτσαρος, χαμογελαστή , ψηλή πάνω από 1,70, μοντελέ (Ναι άκωλη, σταρχιδια μου γάμα την Αλεξάνδρα απέναντι εσύ ), σκινιάρικο τσικνιάρικο κορμί όπως μ'αρέσουν .
Αρκετά προκαταρκτικά ,χορταστική πίπα άνευ με περιποίηση παντού.
Καβάλα λικνιζόμενη και να την ακούει πάνω στην χιλιάρα 1000%%% παρα τα χρόνια στύση μου.
Το τέλος ήρθε ιεραποστολικά κοιτώντας το αγγελικό, φωτοβόλο, φωτογενές, σκαμπρόζικο (aka Mindreader) μικρούλι, γλυκούλι, χαριτωμένο προσωπάκι της.
Μουνοζουμα δεν πρόλαβα να γευτώ, next time τον Σεπτέμβρη όμως αφού φεύγει για vacation...
Φίλε μου ξεκίνησε τις αφιλτρες πιπες η Μπέτυ? Δύο φορές που την έχω πετύχει στο πάνω, μαζί με την Κατερίνα κάνει αυτή τη παρουσίαση και ανακοίνωσε για τον εαυτό της απλό πρόγραμμα και για τη Κατερίνα πιπα χωρίς προφυλακτικό και τελείωμα στο σώμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.042
Πόντοι
45.465
Γεια σας αδέρφια συναγωνιστές!!!! Θα ήθελα αν μπορείτε να μου πείτε 1. Η Φωτεινή milf από Ιάσωνος 44β επέστρεψε;;;; 2.πως μπορώ να βρω την Πέπη τον κρυφό δεν τον γνωρίζω....θα σας είμαι ευγνώμων!!!!! Καλή συνέχεια και καλά βόλια σε όλους!!!!
Λοιπόν ας ξεκινήσουμε από το δεύτερο, δεν υπάρχει κρυφός οίκος με Πέπη, απλά τρολαρουμε.... όσο για τη Φωτεινή δεν έχει γυρίσει
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
. Οχι επιπλακι με τιποτα, λιγη αγαπη θελει κι αυτο το κουταβι
Ίσως μου φάνηκε εμένα, επειδή την πήρα σε μία στάση μόνο κλειδώνοντας την και μην αφήνοντας να ξετυλίξει το ταλέντο αλλά και τα νύχια της.
Ήταν fast food η φάση γιατί έπρεπε να πάω σε κάτι δουλειές.
Ωστόσο βλέπω τελευταία κριτική σου, έναν χρόνο πριν ακριβώς στον ίδιο οίκο. Ο γαμιάς επιστρέφει στον τόπο του πηδήματος.

με εχετε καυλωσει με τις ουζμπεκες, πρεπει να παω να τις ξεκωλιασω αμεσα, πριν χαθει η φλογα.
ur,pin_large_front,square,600x600.jpg
Να πας, πριν τις μαγαρίσουν και αυτές.
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.554
Πόντοι
736
Καλησπέρα
Είμαι καινούργιος εδώ και κάπου διάβασα εδώ οτι υπάρχουν κοπέλες σε κάποιους οίκους οτι το δίνουν και ακάποτα αν είναι αλήθεια πρώτον σε ποιο μέρος μπορείς να βρείς και δευτερόν δεν τίθεται και απο τους ίδιους θέμα υγιεινής
ναι καλή κυριακή και σε σένα
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Μια βοήθεια από τους συναγωνιστές..
Ένα φιλαράκι παντρεύεται αύριο.. και θέλουμε μια παρτουζιτσα, 3 είμαστε οι άντρες, ξέρει κανείς αν γίνεται να κλείσουμε ένα μπουρδελο για μισή ωρίτσα?

Η αν έχει να προτείνει κάτι κανείς γιατί τα call girl ζητάνε 150€ το κεφάλι και για 1 ώρα μόνο

Μου πέρασε από το μυαλό για σαμπινα βεργας 7, θα το δεχόταν πιστεύετε?
Ευχαριστώ

Τί έγινε τελικά την κάνατε την παρτουζίτσα {εάν ναι με ποιά;;} ή τελικά την βρήκατε μεταξύ σας;;;;; :think:
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
712
Κριτικές
128
Like
6.588
Πόντοι
17.336

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Φίλε μου ξεκίνησε τις αφιλτρες πιπες η Μπέτυ? Δύο φορές που την έχω πετύχει στο πάνω, μαζί με την Κατερίνα κάνει αυτή τη παρουσίαση και ανακοίνωσε για τον εαυτό της απλό πρόγραμμα και για τη Κατερίνα πιπα χωρίς προφυλακτικό και τελείωμα στο σώμα.
Μπορεί να κάνει επιλεκτικά ελεύθερο μέσα στο δωμάτιο.
Την πρώτη φορά που την πήρα προχθές είχε βάλει προφυλακτικό.
 

Giorgospower

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2022
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Κανονικά αυτός θα πρέπει να με κερασει καθ'οτι είμαι ενας 'μικρός' μπουρδελιάρης 22 ετών , θα πρέπει να με ενισχύσει για να συνεχίσω να πηδάω οχι να μου φάει το πενιχρό με δυσκολία αποκτημένο 20 που θα εχω πάνω μου για να πηδήσω 1 φορά :2funny::2funny::2funny::2funny:.
Άσε τα σάπια μικρέ πορνολάτρη,
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.042
Πόντοι
45.465
τώρα live

Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ χοντρή με 2. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 2β Μαργαρίτα ξανθό χοντρό γκρανι με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1α Μαρίνα ξανθοκαστανη μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 1β αριστερά Αλινα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα μιλφ παχουλη με 3.5-4αρια βυζια, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 1β δεξιά κλειστο.

Ιάσωνος 1γ Κατερίνα ξανθιά γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, χοντρή με 2.5αρι βυζι , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 10, 16, & 20α κλειστά.

Ιάσωνος 20β Τζασμιν μελαχρινή νταρντανοχοντρη με 2.5αρι-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20γ Βαλερία καστανοξανθη παχουλη με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 19α Χριστίνα μελαχρινη κοντή παχουλη με 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ στον αυχένα, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 19β Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με κοντό μαλλί, χοντρουλα με 2-2.5αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί μπράτσο/ώμο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λεωνιδου 28 όροφος & ισόγειο κλειστά.

Ιάσωνος 27α κλειστό.

Ιάσωνος 30α Ζωιτσα ξανθιά κατσαρομαλλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, πιρσινγκ στον αφαλό και στη μύτη.

Ιάσωνος 30β Έλενα/Λόλα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ στα πλευρά αριστερά, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31α διάδρομος δεξιά Ελένη καστανοξανθη χοντρή μιλφ με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Ιάσωνος 31α ευθεία υπόγειο Άντζελα ξανθιά μιλφογκιλφ ψηλή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, Πακιστανός την έκλεισε για μισή ώρα...

Ιάσωνος 31β κλειστό.

Ιάσωνος 32 όροφος αριστερά κλειστό.

Ιάσωνος 32 όροφος δεξιά Σοφία μελαχρινή μαυριδερή νταρντανα με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 32 ισόγειο δεξιά Πατρίτσια ξανθιά πολύ χοντρή με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Ιάσωνος 32 ισόγειο ευθεία Ντιαννα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 37 κλειστό.

Ιάσωνος 37α Σονια μελαχρινή πολύ κοντή λεπτή με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39(1) κλειστό.

Ιάσονος 39(2) Ζετα/Γεωργία/Βίκυ μελαχρινή μιλφ, σώμα με πιασιματακια 3αρι βυζι,πολλά τατουάζ απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Ιάσονος 39(3), 39(4),39(5),39(6) κλειστά.

Ιάσωνος 44 είχε σκούπα που έκλεινε τη πόρτα, είπαν σε μισή ώρα.

Ιάσωνος 44 νέο κλειστό.

Ιάσωνος 44β δεξιά ισόγειο Μαίρη καστανή χοντρή με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44β μεσαίο Αλισα καστανή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 44β αριστερά όροφος κλειστό.

Ιάσωνος 46 από το αδελφό 109β Νελι καστανή κοντή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι και Σοφία ξανθιά ψιλολιγνη με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 46α Αντζελα μελαχρινή ψιλολιγνη με το μαλλί φράντζα, 1.5αρι βυζι, τατουάζ καρδούλα στον αριστερό ώμο Βίκυ καστανή χοντρουλα με 4αρι συν βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ελένη καστανοξανθη με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 46β Όλγα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι και Μικαελα καστανή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 43 Μάγκι καστανή με ατσουμπαλο πια σώμα, 1.5αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ιωάννα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 3.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

στη πιάτσα πέτυχα και το συναγωνιστή @Junax
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.042
Πόντοι
45.465
συνέχεια live



Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Εύα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι, πιρσινγκ στη μύτη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69αρια & 67 κλειστά.


Φυλης 86β Άντζελα καστανοξανθη κοπέλ, σώμα με πιασιματακια από τη περιφέρεια και κάτω, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α κλειστό.

Φυλής 84β Άννα μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους με λεπτό κορμί, 1.5αρι συν βυζι,τατουάζ κάθετα στη σπονδυλική στήλη απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84α κλειστό.

Φυλής 65β Χριστίνα καστανοξανθη με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α, 61, 59αρια, 74αρια & 72αρια κλειστά.

Φυλής 66δ Συλβια ξανθιά ψηλή νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66α, 56 & 54αρια κλειστά.
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του σάιτ. Πριν από λίγο γύρισα από βόλτα Φυλής, Φώκαιας, Αλκιβιάδου και διδύμου.
Ο συναγωνιστής n. smirni76 ενημέρωσε για τα πιο πολλά, όπως και κάνει πάντα. Τον ευχαριστώ για την προσφορά του.
Δεν θα σταθώ στην υπόλοιπη ενημέρωση, ούτως ή άλλως λίγα πράγματα.
Αυτό που θέλω να αναφέρω, είναι ότι στο Διδύμου 20 ισόγειο , με τον μελαμψο τσατσο, υπήρχαν 2 κοπέλες, με φουλ πρόγραμμα στα 20 '. Η μια καινούργια όπως είπε ο τσα2 Ελένη. Δεν την έχω ξαναδεί, αν και έχω καιρό να περάσω από εκεί.
Δίνω το μπλε και περνάω.
Μετά από λίγο έρχεται η κοπέλα, γυμνή, ξυπόλητη και μόλις μπαίνει, κάθεται στο κρεβάτι και μου λέει το εξής: Αν θέλεις ακαποτο 20€ και για κωλαρακι και για χύσιμο στο στόμα. Φρικαρα. Φυσικά δεν πήρα και της είπα για τους κινδύνους, αλλά αυτή μου έλεγε ότι ορισμένοι δεν μπορούν με προφυλακτικό. Έλεος.

Δεν ξέρω αν είναι γνωστό, δεν ημουνα σίγουρος ότι θα έπρεπε να το αναφέρω, αλλά τελικά νομίζω ότι πρέπει να το αναφέρω , για να προλάβουμε καταστάσεις περίεργες.
Τα υπόλοιπα από την κριτική σε λίγο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom