Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 444 άτομα (57 μέλη και 387 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Κοντουλα, με κόκκινο μαλλί τώρα και σχετικά μικρό βυζακι
Αυτή είναι απλά τα έχει βάψει ..!! Απόγευμα την πέτυχες ; Εγώ πάντα πρωινή ώρα βασικά μεσημέρι …12-5 δούλευε τότε …
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
601
Κριτικές
30
Like
3.859
Πόντοι
2.836
Καλησπερα,επειδη φυλης-φωκαιας κ γενικα εκει κατω ειναι ολο τα ιδια κ τα ιδια κ δεν μου κανει καμια το κλικ να περασω(αν εχετε καμια προταση πειτε)
Πέτυχες στο φωκ 19 την καινούργια την Ιζαμπέλα σήμερα ή πριν από μέρες? Στις φώτο του στουντιο που δούλευε φαίνεται καυλομουνο !!!!!
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
Αν θέλεις ακαποτο 20€ και για κωλαρακι και για χύσιμο στο στόμα.
======
Ναι ..Kαι όταν την διώξανε από την Αλκιβιάδου , πήγε στο υπόγειο της Διδύμου με τον τσατσο Περικλή Περράκη :priest: και έλεγε στο σαλόνι " > Τώρα με λένε Ελένη" = για να θυμηθεί και να τσιμπήσει κανενας πρωην akapovic της από την Αλκιβιάδου
:headbang:Βρε ουστ ....
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
Πέτυχες στο φωκ 19 την καινούργια την Ιζαμπέλα σήμερα ή πριν από μέρες? Στις φώτο του στουντιο που δούλευε φαίνεται καυλομουνο !!!!!
την μονη Ιζαμπελα που ξερω κ εχω παρει αλλα δεν μ αρεσε ,ηταν εκεινη π την ωρα που με πιπωνε εκανε εε,εε,εε(wtf)αν λες αλλη κ ειναι καυλομουνο πρεπει να παω να δω.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Γνώμη για Ουζμπεκες μιας και πριν λίγο ήμουν εκεί.
Η Τζούλια έχει μια αλλιωτικη ομορφιά από αυτές που έχουμε συνηθίσει,η άλλη μετρια.
Στο δωμάτιο δεν είδα καμιά υπερπαραγωγήτιπικο μεταξουργιωτικο μαμησι,πίπα κατευθείαν,αγαρπη πίπα,τον τρώει τουλάχιστον καλά.
Δεν αμφισβητώ τους συναδέλφους που πέρασαν καλά αυτή είναι η δικιά μου εμπειρία.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
601
Κριτικές
30
Like
3.859
Πόντοι
2.836
την μονη Ιζαμπελα που ξερω κ εχω παρει αλλα δεν μ αρεσε ,ηταν εκεινη π την ωρα που με πιπωνε εκανε εε,εε,εε(wtf)αν λες αλλη κ ειναι καυλομουνο πρεπει να παω να δω.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
Πέτυχες στο φωκ 19 την καινούργια την Ιζαμπέλα σήμερα ή πριν από μέρες? Στις φώτο του στουντιο που δούλευε φαίνεται καυλομουνο !!!!!
Πριν από λίγο πήρα την Ιζαμπέλα από Σαντορίνη, όπως μου συστήθηκε, στο Φωκαίας 17 όροφο, ψηλή μελαχρινή με μικρό βυζί, ενώ στην αρχή η συνεύρεση φαινόταν άχρωμη και άοσμη, στο τέλος φούλαρε σε καύλα και κατάφερα να τελειώσω. Το τυπικό πρόγραμμα είναι ελεύθερο στοματικό τελειωτικό με "69". Δεν έχει συμπεριφορά καθαρόαιμης επαγγελματία, με τα καλά της και τα στραβά της... Ο χρόνος μάλλον πιεστικός χωρίς λόγο.
 

GiogrosMou

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
319
Πόντοι
20
Φαντάσου , ότι υπάρχει από ΣΜΝ το έχει πάνω της Το γυφτάκι
Οχι ρε φιλε τωρα, εγω πηγα προχθες μαζι της αλλα δε μου ειπαι για ακαποτο και την καταεγλιψα στο 69 λες να κολλησα τιποτα ?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Κάπου εκεί την πέτυχαινα και εγώ 12 με 5 απόγευμα συνηθος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν θέλεις ακαποτο 20€ και για κωλαρακι και για χύσιμο στο στόμα.
======
Ναι ..Kαι όταν την διώξανε από την Αλκιβιάδου , πήγε στο υπόγειο της Διδύμου με τον τσατσο Περικλή Περράκη :priest: και έλεγε στο σαλόνι " > Τώρα με λένε Ελένη" = για να θυμηθεί και να τσιμπήσει κανενας πρωην akapovic της από την Αλκιβιάδου
:headbang:Βρε ουστ ....
Η πλάκα είναι πως αυτός μετά δεν παραδεχόταν τίποτα και τα έριχνε στην κοπέλα όλο το blame εννοώ !!
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Οχι ρε φιλε τωρα, εγω πηγα προχθες μαζι της αλλα δε μου ειπαι για ακαποτο και την καταεγλιψα στο 69 λες να κολλησα τιποτα ?
Τύπε μου κάνε εξετάσεις για Αφρικανικό Σκουλαμέντο για να είσαι σίγουρος ότι δεν κόλλησες τίποτα...
 

GiogrosMou

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
319
Πόντοι
20
Τύπε μου κάνε εξετάσεις για Αφρικανικό Σκουλαμέντο για να είσαι σίγουρος ότι δεν κόλλησες τίποτα...
εχω χεστει απο το φοβο μου τωρα,αυριο πρωι θα παω στο συγγρος με το λεωφορειο να κανω εξετασεις εματος
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Τύπε μου κάνε εξετάσεις για Αφρικανικό Σκουλαμέντο για να είσαι σίγουρος ότι δεν κόλλησες τίποτα...
Δεν γλύφετε αυτό το νιμου τύπε μου ..μυρίζει όχι ψαρίλα αλλά σαν 10 ψοφιες γάτες μέσα σε κάδο σκουπιδιών με 40 βαθμούς Κελσίου !!Ηρωας
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
εχω χεστει απο το φοβο μου τωρα,αυριο πρωι θα παω στο συγγρος με το λεωφορειο να κανω εξετασεις εματος
Δεν φαινετε αμεσος .. μετά από 3 μήνες κάνε εξαιτασεις τώρα είναι τέλειος λάθος και η τπατιτιδα θέλει χρόνο επώασης ..!! Τα έχω πέραση και ξέρω ..Στους 4 μήνες έκανα καθαρές !!μετα ακόμα 6 μήνες παλυ καθαρές !!και έκανα μετά από 6 μήνες ξανά και ήταν καθαρές !! Όποτε όλα οκ !! Από τότε όλα με καποτα τέλος !!κανα τσμπουκι μόνο ακα και σπάνια και αν νιώσω κάτι ( τσούξιμο κτλ ) αντιβίωση 7 μέρες και όλα οκ !!
 

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
πηγα κ εγω να γαμησω την ουζμπεκα...ενας συναγωνιστης τσακονοταν με την τσατσα επειδη δεν εχυσε τελικα καταληξαν σε ονειρικο βρισιδη που κλιμακωθηκε μεχρι να πεφτουνε μανες,παρολα αυτα μπηκα να γαμησω,καλο γαμηση για 10αρικο αλα μεχρει εκει τπτ το τρομερο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
τώρα live

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 Ναταλί ξανθιά μιλφογκιλφ λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 17 Χριστίνα μελαχρινή γκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο μια μελαχρινή πάρα πολύ χοντρή με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22όροφος Νικόλ ξανθιά κοπέλα με μακρύ ραστα μαλλί, κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, τατουάζ στα κωλομέρια, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 Ρωξανα η πολύ χοντρη πιτσιρικά, με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 αριστερά Χριστίνα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, νταρντανα με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 δεξιά Αλεξία/Αλεξάνδρα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου 28α αριστερά Ελένη μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι και Αναστασία μελαχρινή μιλφ παχουλη με 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά (που έχει είσοδο και από Περδικκα 3 αριστερά) κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο κουρτίνα Αλεξάνδρα μιλφ με ξανθό κατσαρρο μαλλί σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπράτσο και στην αριστερή ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικκα όροφος Άννα μελαχρινή πιτσιρικά με ωραίο πρόσωπο αλλά χοντρή με πάρα πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, 2.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Περδικκα 3β αριστερά(που έχει είσοδο και από Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά) κλειστό.

Περδικκα 3α Μαρία ξανθοκαστανη χοντρή με 2αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί χέρι, απλό πρόγραμμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
πετάχτηκα και στο Ιάσωνος 44 να δω τις κοπέλες από το Ουζμπεκιστάν, Μαρίνα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2αρι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι και Τζούλια που στη φάτσα έμοιαζε με ladyboy από τη Ταϊλάνδη, μελαχρινή πάρα πολύ λεπτή με μακρύ μαλλί και 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα,ειχε πολύ αναμονή κ για τις δύο.
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
Δεν φαινετε αμεσος .. μετά από 3 μήνες κάνε εξαιτασεις τώρα είναι τέλειος λάθος και η τπατιτιδα θέλει χρόνο επώασης ..!! Τα έχω πέραση και ξέρω ..Στους 4 μήνες έκανα καθαρές !!μετα ακόμα 6 μήνες παλυ καθαρές !!και έκανα μετά από 6 μήνες ξανά και ήταν καθαρές !! Όποτε όλα οκ !! Από τότε όλα με καποτα τέλος !!κανα τσμπουκι μόνο ακα και σπάνια και αν νιώσω κάτι ( τσούξιμο κτλ ) αντιβίωση 7 μέρες και όλα οκ !!
Ξεσάλωσες σήμερα, ακάποτη Ελένη και σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα ο συνδυασμός που σε κάνει να γράφεις σεντόνια και να δίνεις οδηγίες προς κάθε κατεύθυνση, άντε για ύπνο τώρα και όταν επανέλθει το θέμα βουρ στον πατσά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom