Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 420 άτομα (54 μέλη και 366 επισκέπτες)

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
Στο ότι είχα αμφιβολία για την αναφορά, έχει να κάνει με το αν θα εδειχνα για αυτούς που κινηγανε κάτι τέτοιο. Αλλά δεν θα πρέπει να τους προλάβουμε; Αύριο θα πάνε εκεί που πάμε και εμείς, στις υπόλοιπες κοπέλες.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
Ναι γνωστή ακα
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του σάιτ. Πριν από λίγο γύρισα από βόλτα Φυλής, Φώκαιας, Αλκιβιάδου και διδύμου.
Ο συναγωνιστής n. smirni76 ενημέρωσε για τα πιο πολλά, όπως και κάνει πάντα. Τον ευχαριστώ για την προσφορά του.
Δεν θα σταθώ στην υπόλοιπη ενημέρωση, ούτως ή άλλως λίγα πράγματα.
Αυτό που θέλω να αναφέρω, είναι ότι στο Διδύμου 20 ισόγειο , με τον μελαμψο τσατσο, υπήρχαν 2 κοπέλες, με φουλ πρόγραμμα στα 20 '. Η μια καινούργια όπως είπε ο τσα2 Ελένη. Δεν την έχω ξαναδεί, αν και έχω καιρό να περάσω από εκεί.
Δίνω το μπλε και περνάω.
Μετά από λίγο έρχεται η κοπέλα, γυμνή, ξυπόλητη και μόλις μπαίνει, κάθεται στο κρεβάτι και μου λέει το εξής: Αν θέλεις ακαποτο 20€ και για κωλαρακι και για χύσιμο στο στόμα. Φρικαρα. Φυσικά δεν πήρα και της είπα για τους κινδύνους, αλλά αυτή μου έλεγε ότι ορισμένοι δεν μπορούν με προφυλακτικό. Έλεος.

Δεν ξέρω αν είναι γνωστό, δεν ημουνα σίγουρος ότι θα έπρεπε να το αναφέρω, αλλά τελικά νομίζω ότι πρέπει να το αναφέρω , για να προλάβουμε καταστάσεις περίεργες.
Τα υπόλοιπα από την κριτική σε λίγο
Αν αναφέρεσαι στη μελαχρινή Ελένη τη Βουλγάρα ναι έχει αναφερθεί πολλές φορές
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
Στο ότι είχα αμφιβολία για την αναφορά, έχει να κάνει με το αν θα εδειχνα για αυτούς που κινηγανε κάτι τέτοιο. Αλλά δεν θα πρέπει να τους προλάβουμε; Αύριο θα πάνε εκεί που πάμε και εμείς, στις υπόλοιπες κοπέλες.
Οσοι τα κυνηγάνε, τη γνωρίζουν καλά και από εδώ παλιότερα και από Αλκιβιάδου 16α
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
Α καλά! Διαβάζω εδώ 5 χρόνια περίπου και πρώτη φορά το ακούω. Σιγή ιχθύος από όλους. Μήπως πάει να ξαναδούμε
μελαχρινή πιτσιρικά με κανονικό σώμα και 2αρακι βυζι?
Ναι
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
Α καλά! Διαβάζω εδώ 5 χρόνια περίπου και πρώτη φορά το ακούω. Σιγή ιχθύος από όλους. Μήπως πάει να ξαναδούμε

Ναι
Να ξαναδούμε συνεχίζω, το θέμα με τις κρυφές υπηρεσίες; Μαύρο από μένα σε όλες αυτές τις πρακτικές.
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
Και γω μαυρο. Ειμαι καρπερος και χανουν μερες εργασιας τα κοριτσια :2funny:
1659873154179.png

Και γω μαυρο. Ειμαι καρπερος και χανουν μερες εργασιας τα κοριτσια :2funny:
Κλεμμένο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
Α καλά! Διαβάζω εδώ 5 χρόνια περίπου και πρώτη φορά το ακούω. Σιγή ιχθύος από όλους. Μήπως πάει να ξαναδούμε

Ναι
μπορείς να ανατρέξεις σε ποσταρισματα του 2019
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Οι ουζμπεκες 5 η 6 πιάνουν δουλειά?
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
Καλησπερα,επειδη φυλης-φωκαιας κ γενικα εκει κατω ειναι ολο τα ιδια κ τα ιδια κ δεν μου κανει καμια το κλικ να περασω(αν εχετε καμια προταση πειτε)+οτι τις 2 τελευταιες που πηρα ηταν φολες,πεταμενα λεφτα,σκεφτομαι να περασω απο μεταξι μετα απο πολυ καιρο να δω βαση με αυτα π διαβαζω οτι εχει καπιοιες καλες,2η βαρδια ποιες προτεινεται?δεν 8ελω μιλφογκιλφοχοντρες,ευχαριστω
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του σάιτ. Πριν από λίγο γύρισα από βόλτα Φυλής, Φώκαιας, Αλκιβιάδου και διδύμου.
Ο συναγωνιστής n. smirni76 ενημέρωσε για τα πιο πολλά, όπως και κάνει πάντα. Τον ευχαριστώ για την προσφορά του.
Δεν θα σταθώ στην υπόλοιπη ενημέρωση, ούτως ή άλλως λίγα πράγματα.
Αυτό που θέλω να αναφέρω, είναι ότι στο Διδύμου 20 ισόγειο , με τον μελαμψο τσατσο, υπήρχαν 2 κοπέλες, με φουλ πρόγραμμα στα 20 '. Η μια καινούργια όπως είπε ο τσα2 Ελένη. Δεν την έχω ξαναδεί, αν και έχω καιρό να περάσω από εκεί.
Δίνω το μπλε και περνάω.
Μετά από λίγο έρχεται η κοπέλα, γυμνή, ξυπόλητη και μόλις μπαίνει, κάθεται στο κρεβάτι και μου λέει το εξής: Αν θέλεις ακαποτο 20€ και για κωλαρακι και για χύσιμο στο στόμα. Φρικαρα. Φυσικά δεν πήρα και της είπα για τους κινδύνους, αλλά αυτή μου έλεγε ότι ορισμένοι δεν μπορούν με προφυλακτικό. Έλεος.

Δεν ξέρω αν είναι γνωστό, δεν ημουνα σίγουρος ότι θα έπρεπε να το αναφέρω, αλλά τελικά νομίζω ότι πρέπει να το αναφέρω , για να προλάβουμε καταστάσεις περίεργες.
Τα υπόλοιπα από την κριτική σε λίγο
Ακόμη και για τους ακάποτους κασκαντέρ είναι ακριβή καθώς παλαιότερα με λίγη κλάψα το έδινε χωρίς έξτρα χρέωση!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.557
Πόντοι
736

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
  • Χαχα
Αντιδράσεις: spor48

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του σάιτ. Πριν από λίγο γύρισα από βόλτα Φυλής, Φώκαιας, Αλκιβιάδου και διδύμου.
Ο συναγωνιστής n. smirni76 ενημέρωσε για τα πιο πολλά, όπως και κάνει πάντα. Τον ευχαριστώ για την προσφορά του.
Δεν θα σταθώ στην υπόλοιπη ενημέρωση, ούτως ή άλλως λίγα πράγματα.
Αυτό που θέλω να αναφέρω, είναι ότι στο Διδύμου 20 ισόγειο , με τον μελαμψο τσατσο, υπήρχαν 2 κοπέλες, με φουλ πρόγραμμα στα 20 '. Η μια καινούργια όπως είπε ο τσα2 Ελένη. Δεν την έχω ξαναδεί, αν και έχω καιρό να περάσω από εκεί.
Δίνω το μπλε και περνάω.
Μετά από λίγο έρχεται η κοπέλα, γυμνή, ξυπόλητη και μόλις μπαίνει, κάθεται στο κρεβάτι και μου λέει το εξής: Αν θέλεις ακαποτο 20€ και για κωλαρακι και για χύσιμο στο στόμα. Φρικαρα. Φυσικά δεν πήρα και της είπα για τους κινδύνους, αλλά αυτή μου έλεγε ότι ορισμένοι δεν μπορούν με προφυλακτικό. Έλεος.

Δεν ξέρω αν είναι γνωστό, δεν ημουνα σίγουρος ότι θα έπρεπε να το αναφέρω, αλλά τελικά νομίζω ότι πρέπει να το αναφέρω , για να προλάβουμε καταστάσεις περίεργες.
Τα υπόλοιπα από την κριτική σε λίγο
Ήταν Κοντούλη μελαχρινό με μαύρο μαλλί ; Λίγο πιο πρησμένα μπουτακια και μικρό σχετικά βυζακι ; Αν ναι υην γαμουσα και αλκιβιαδου και δίδυμου εν θυμαμε καλά το 2018
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ακόμη και για τους ακάποτους κασκαντέρ είναι ακριβή καθώς παλαιότερα με λίγη κλάψα το έδινε χωρίς έξτρα χρέωση!
Πια κλάψα ; Ζήταγε -+ 10 ευρο και αν της έλεγες πως δεν έχεις επάνω σου ..Σου έλεγε δεν πειράζει την επόμενη φορά μου τα δίνεις και γαμιοταν φουλ του άσου !!
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: spor48

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
Ήταν Κοντούλη μελαχρινό με μαύρο μαλλί ; Λίγο πιο πρησμένα μπουτακια και μικρό σχετικά βυζακι ; Αν ναι υην γαμουσα και αλκιβιαδου και δίδυμου εν θυμαμε καλά το 2018
Κοντουλα, με κόκκινο μαλλί τώρα και σχετικά μικρό βυζακι
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom