Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 369 άτομα (27 μέλη και 342 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Ιασωνος 44 τερμα δεξι σκαλακια τώρα Μαρίνα και Τζούλια απο Ουζμπεκιστάν.
Μήτσο, πήρα την Τζούλια σήμερα και μάλιστα δύο φορές. Πρώτη φορά πράττω κάτι τέτοιο.
Περιττό να σου πω ότι έγινε της καριόλας μέσα. Θα γράψω κριτική.
Καινούργιες είναι αυτές;
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.557
Πόντοι
736
Φίλε ακόμα και στα πμ με το που γράφεις την οδό δε σε αφήνει να το στείλεις, βγάζει αστεράκια
στειλτο με συνθηματικό @n.smirni76 ! όπως λέγαμε για τη βέργας "εργαλείο με το οποίο μας σάπιζαν οι δάσκαλοι"
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.016
Πόντοι
10.336
λοιπον τωρα που τελειωσα με κατι δουλιτσες, να γραψω 2 πραγματα για το μεσημεριανο μου περασμα απο μεταξι (16.30+-)
εννοειται δεν ειναι "ενημερωση" μιας και καθε ονομα και προγραμμα που ακουγα το ξεχναγα μετα απο 1 λεπτο, αλλα ετσι, για τον ευθυμο σχολιασμο. (θα προσπαθησω να συνδιασω εμφανιση με ονοματα απο αλλες ενημερωσεις, αν δεν θυμαμαι κατι)
Εδω να πουμε οτι οι περισσοτερες τσατσαδες δεν διαφημιζαν το προιον τους και ελαχιστες ελεγαν το ονομα της κοπελας που σαλοναριζε. Υπηρχε κινησουλα παντως για αυγουστιακο μεσημερι σαββατου.

Ι43 ο διαδρομος μεταξυ μπουρδελου και πεζοδρομιου εχει 3-4 εξωτερικες μοναδες aircondition και μοιαζει με μικρη βολτα απτην κολαση, ιωαννα με μαλλον φουλ, μου εριξε μπινελικια επειδη εκανα γρηγορη μεταβολη. απεναντι
Ι46 αριστερα 2 κοπελες η μια χειροτερη απτην αλλη, τα βυζια της μιας ηταν υπερτατες αεροδυναμικες τορπιλες που μου εβγαλαν τα ματια αλλα το υπολοιπο κορμι ηταν λιγο γαμησετα, Βικυ ή Ελενη, σε απλο
Ι46 με πολλες σκαλες, συναγωνιστες που κατεβαιναν μου ειπαν οτι δεν αξιζει, βαριομουν και να ανεβω:2funny:
Ι44 αριστερα οροφος ο δροσερος υπηρετης παρουσιασε την Νταρια σολο, μελαχρινη ομορφουλα νεαρα με λιγα ταττου, 1.5 βυζι πεσμενο και σχετικα καλο κωλο, σε απλο και για γελια προγραμμα, μετα την γρηγορη τσαρκα επεστρεψα και την πηρα με μετριοτατες εντυπωσεις, θα ακολουθησει κριτικη.
Ι44 τερμα τερμα δεξια μια μελαγχρινη κοπελα με μπολικη ακμη για δυο ζωες στη μαπα σε απλο με συνεχομενα δωματια
Ι44 δευτερο απο δεξια (ισογειο κι αυτο) μπηκα μεσα και με πεταξε εξω με τις κλοτσιες η τσατσα που μοιαζει με τσατσο :think: δεν ειχε ερθει η κοπελα

Ι32 ο οροφος κλειστος, ισογειο πρωτο δεξια μια νταρντανα αδιαφορη με εβρισε που την ξεσηκωσα απτην κουζινα, λογικα Πατρισια, στο βαθος μια χοντρη (τατιανα;) δεν θυμαμαι τιποτα εγινα λουης
Ι30β ισογειο μια γνωστη ξινομουρα ξανθια σαλοναρε ολογυμνη, πολυ καλο κορμι αλλα φολα
Ι30α οροφος η ξεδοντιαρα τσατσα μου εκλεινε το διαδρομο για να περασω με το ζορι, της ειπα οτι ξεχασα το θερμοσιφωνα ανοιχτο και εφυγα, η κοπελα ηταν μια πετιτ καστανη μετριας προς καλης εμφανισης, σε απλο
Ι37β ισογειο χωρις να ειμαι 1000% σιγουρος νομιζω βγηκε μια γυναικα-πατατα, η τσατσα εκανε δημοσιες σχεσεις με κατι πωλητες
Ι27ημιυπογειο (διπλα λεωνιδου) τρεις κοπελες, η πρωτη ηταν λεπτη σα στεκα και μικροσκοπικη (ναταλια), η δευτερη ηταν μια ψιλονταρντανα ακυρη δεν συγκρατησα τιποτα, η τριτη ηταν μια νταρντανα πιο χοντρη μαλλον Ελενα σε ακα πιπα. Σαν τις μπαμπουσκες εβγαιναν ολο και πιο μεγαλες. Η τσατσα με μοναδικο υφακι βγαλμενο απο ρολο υπαλληλου προμοσιον-μαρκετινγκ παλιας ελληνικης ταινιας, δεν γελασε με ενα γαματο αστειο μου οποτε παρεξηγηθηκα και εφυγα. Ειχε μπολικο κοσμο ο οικος (θα ελεγα κατι αν ημουν κακος αλλα δεν θα το κανω)

Γρηγορη μικρη στροφη στην κολωνου, Κ45 βαθος δεξια η ναταλι και Κ47(αριστερο) μαλλον η Κελλυ, και οι δυο ξανθιες αδιαφορες μιλφογκιλφ, καπου εκει τα παρατησα και επεστρεψα στο Ι44 για καταθεση γιατι ηθελα να ριξω μια βουτια στην παραλια πριν επιστρεψω σπιτι. Αυτα τα λιγα.

Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους οσους ενημερωνουν, οποιος δεν εχει δοκιμασει να προσπαθησει να γραψει ενημερωση, δεν ξερει τι αθλος ειναι και απο θεμα περπατηματος και απο θεμα ορθης καταγραφης. Οι νταβαδες της περιοχης θα επρεπε να εχουν προτομη του ν.σμυρνη διπλα στο καφενειο.:hi:

edit: προσθετω λιγα ονοματα
 
Τελευταία τροποποίηση:

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.672
Κριτικές
34
Like
4.466
Πόντοι
7.195
Αν και σου απάντησε ο μύστης Σμύρνης, έχω να σου πω κι εγώ 2 λόγια. :woldman: Ο τύπος που αναφέρεις μάλλον είναι ο Καβλωφ, πρώην Σωτηρωφ, από τους διπλανούς. Ο τύπος πληρώνεται από τα αφεντικά για να κάνει ενημερώσεις, όπως μου επιβεβαίωσε κάποτε φίλη/υπηρεσία του Φυλής 65 και γι αυτό ανεβάζει τυποποιημένες ενημερώσεις πρωί και βράδυ, συνήθως χωρίς καν περιγραφή της εκάστοτε κοπέλας, αφού είναι φανερό ότι έχει βαρεθεί τη ζωή του...:2funny: Δεν είναι κάποιος επικίνδυνος ή υπόδικος ή ψυχακιας (ονόματα δεν λέμε :rolleyes:) οπότε μπορείς άφοβα να τον χαιρετήσεις. Προσωπικά δεν του μιλάω γιατί κάνει ότι δεν με γνωρίζει (χεστηκαμε κιόλας)...:dunno:
Από την άλλη ο Σμύρνης είναι πραγματικός ενημερωτης γιατί επισκέπτεται όλες τις πιάτσες, προσφέρει περιγραφές, γράφει τόνους κριτικές, γνωρίζει το ιστορικό των κορασίδων και πάνω απ'όλα το κάνει ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ για την καβλα του. :rockon:

Υ.Γ. το μόνο μέλος και δυνατός γνώστης του Μεταξουργείου από τους δίπλα είναι ο μύστης Πονόλαιμος, τον οποίο σέβομαι και θα χαιρομουν αν ήταν μέλος της παρέας μας...:grouphug:
δεν συμμετέχω στους δίπλα, αλλά τους κρυφοκοιτάω πότε πότε, είναι φανερό ότι έχουν επιλέξει άλλη πολιτική για τις ενημερώσεις. Όλοι οι καλοί χωράνε..
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.382
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.246
δεν συμμετέχω στους δίπλα, αλλά τους κρυφοκοιτάω πότε πότε, είναι φανερό ότι έχουν επιλέξει άλλη πολιτική για τις ενημερώσεις. Όλοι οι καλοί χωράνε..
Οι καλοί είναι έξω και οι κακοί στη φυλακή :police:. Εκτός κι αν πλήρωσαν εγγύηση... :2funny:
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
404
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Αν και σου απάντησε ο μύστης Σμύρνης, έχω να σου πω κι εγώ 2 λόγια. :woldman: Ο τύπος που αναφέρεις μάλλον είναι ο Καβλωφ, πρώην Σωτηρωφ, από τους διπλανούς. Ο τύπος πληρώνεται από τα αφεντικά για να κάνει ενημερώσεις, όπως μου επιβεβαίωσε κάποτε φίλη/υπηρεσία του Φυλής 65 και γι αυτό ανεβάζει τυποποιημένες ενημερώσεις πρωί και βράδυ, συνήθως χωρίς καν περιγραφή της εκάστοτε κοπέλας, αφού είναι φανερό ότι έχει βαρεθεί τη ζωή του...:2funny: Δεν είναι κάποιος επικίνδυνος ή υπόδικος ή ψυχακιας (ονόματα δεν λέμε :rolleyes:) οπότε μπορείς άφοβα να τον χαιρετήσεις. Προσωπικά δεν του μιλάω γιατί κάνει ότι δεν με γνωρίζει (χεστηκαμε κιόλας)...:dunno:
Από την άλλη ο Σμύρνης είναι πραγματικός ενημερωτης γιατί επισκέπτεται όλες τις πιάτσες, προσφέρει περιγραφές, γράφει τόνους κριτικές, γνωρίζει το ιστορικό των κορασίδων και πάνω απ'όλα το κάνει ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ για την καβλα του. :rockon:

Υ.Γ. το μόνο μέλος και δυνατός γνώστης του Μεταξουργείου από τους δίπλα είναι ο μύστης Πονόλαιμος, τον οποίο σέβομαι και θα χαιρομουν αν ήταν μέλος της παρέας μας...:grouphug:
Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση και το ενδιαφέρον.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Ι46 με πολλες σκαλες, συναγωνιστες που κατεβαιναν μου ειπαν οτι δεν αξιζει, βαριομουν και να ανεβω:2funny:
Στο 46άρι όροφος ήταν η Σοφία μιλφ, κανονικό κορμί, 1,5άρι βυζί αλλά δεν μου λέει κάτι σαν σύνολο. Πάντως έχει πελατεία αρκετή 50+.
Ι44 αριστερα οροφος ο δροσερος υπηρετης παρουσιασε την Νταρια σολο, μελαχρινη ομορφουλα νεαρα με λιγα ταττου, 1.5 βυζι πεσμενο και σχετικα καλο κωλο, σε απλο και για γελια προγραμμα, μετα την γρηγορη τσαρκα επεστρεψα και την πηρα με μετριοτατες εντυπωσεις, θα ακολουθησει κριτικη.
Πίπα στα όρθια σου έκανε; όπως επίσης και το περπάτημα του καγκουρώ;
Ι27ημιυπογειο (διπλα λεωνιδου) τρεις κοπελες, η πρωτη ηταν λεπτη σα στεκα και μικροσκοπικη (ναταλια), η δευτερη ηταν μια ψιλονταρντανα ακυρη δεν συγκρατησα τιποτα, η τριτη ηταν μια νταρντανα πιο χοντρη μαλλον Ελενα σε ακα πιπα. Σαν τις μπαμπουσκες εβγαιναν ολο και πιο μεγαλες. Η τσατσα με μοναδικο υφακι βγαλμενο απο ρολο υπαλληλου προμοσιον-μαρκετινγκ παλιας ελληνικης ταινιας, δεν γελασε με ενα γαματο αστειο μου οποτε παρεξηγηθηκα και εφυγα. Ειχε μπολικο κοσμο ο οικος (θα ελεγα κατι αν ημουν κακος αλλα δεν θα το κανω)
Πολύ υφάκι η συγκεκριμένη τσατσά. Μας είχε διώξει μία φορά επειδή τρώγανε έλεγε.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.016
Πόντοι
10.336
Πίπα στα όρθια σου έκανε; όπως επίσης και το περπάτημα του καγκουρώ;
ασε με φιλε με τρελανε. το περπατημα του καγκουρω δεν εχω ιδεα τι ειναι αλλα αν ειναι αυτο που φανταζομαι τοτε ναι το εκανε :2funny:
μαλακα τι σουργελο ειναι αυτο :2funny: πλακα ειχε, κι αφου καταφερα και τελειωσα (ο τσατσος ηταν κυρια με Κ, 15 λεπτα με αφησε) δεν με νοιαζει τοσο. Αλλα τι σουργελο, επικες στιγμες εζησα
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
ασε με φιλε με τρελανε. το περπατημα του καγκουρω δεν εχω ιδεα τι ειναι αλλα αν ειναι αυτο που φανταζομαι τοτε ναι το εκανε :2funny:
μαλακα τι σουργελο ειναι αυτο :2funny: πλακα ειχε, κι αφου καταφερα και τελειωσα (ο τσατσος ηταν κυρια με Κ, 15 λεπτα με αφησε) δεν με νοιαζει τοσο. Αλλα τι σουργελο, επικες στιγμες εζησα
Καμπουριάζει λίγο και περπατάει κάπως μάγκικα. Την φαντάζομαι στο Μενίδι με φούτερ να καπνίζει Davidoffa.
Κατα τ'άλλα το υπόλοιπο σύνολο εμφανισιακά τρώγεται, αλλά είμαι περίεργος να μάθω τι σου έκανε.
Σε εμένα χθες ήταν ένα επιπλάκι που τον έφαγε αδιαμαρτύρητα. Περιμένω κριτική σου.
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Αλλα μου είπανε πιο πάνω αλλα μου λες εσύ , πάντως εαν εισαι εσυ να ξέρεις οτι είσαι μεγάλη μορφή και οτι την επόμενη φορα που θα σε πετύχω θα εχεις χαιρετούρες .
Όχι απλή χαιρετούρα, αφού θα έρθεις τετ τα τετ με αυτόν τον ημίθεο πορνορεπορτερ,πρέπει να πέσει κέρασμα για την τιμή που θα έχεις
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
404
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Όχι απλή χαιρετούρα, αφού θα έρθεις τετ τα τετ με αυτόν τον ημίθεο πορνορεπορτερ,πρέπει να πέσει κέρασμα για την τιμή που θα έχεις
Κανονικά αυτός θα πρέπει να με κερασει καθ'οτι είμαι ενας 'μικρός' μπουρδελιάρης 22 ετών , θα πρέπει να με ενισχύσει για να συνεχίσω να πηδάω οχι να μου φάει το πενιχρό με δυσκολία αποκτημένο 20 που θα εχω πάνω μου για να πηδήσω 1 φορά :2funny::2funny::2funny::2funny:.
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
566
Κριτικές
11
Like
1.501
Πόντοι
496
Ι43 ο διαδρομος μεταξυ μπουρδελου και πεζοδρομιου εχει 3-4 εξωτερικες μοναδες aircondition και μοιαζει με μικρη βολτα απτην κολαση, ιωαννα με μαλλον φουλ, μου εριξε μπινελικια επειδη εκανα γρηγορη μεταβολη. απεναντι
:2funny:
Ι44 αριστερα οροφος ο δροσερος υπηρετης παρουσιασε την Νταρια σολο, μελαχρινη ομορφουλα νεαρα με λιγα ταττου, 1.5 βυζι πεσμενο και σχετικα καλο κωλο, σε απλο και για γελια προγραμμα, μετα την γρηγορη τσαρκα επεστρεψα και την πηρα με μετριοτατες εντυπωσεις, θα ακολουθησει κριτικη.
Ι44 τερμα τερμα δεξια μια μελαγχρινη κοπελα με μπολικη ακμη για δυο ζωες στη μαπα σε απλο με συνεχομενα δωματια
Ι44 δευτερο απο δεξια (ισογειο κι αυτο) μπηκα μεσα και με πεταξε εξω με τις κλοτσιες η τσατσα που μοιαζει με τσατσο :think: δεν ειχε ερθει η κοπελα
Κοιτα να δεις, πέρασα σήμερα από αυτα τα τρια κάθως είχα λαθος πληροφόρηση ότι στο 44 θα βρω την Ιωάννα την βολευμπολίστρια που ήθελα να γνωρίσω. Τελικά ήταν στο 43 φαίνεται
Το δευτερο από δεξία είναι αυτό που είχε την κορδελα με το στοπ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
Κοιτα να δεις, πέρασα σήμερα από αυτα τα τρια κάθως είχα λαθος πληροφόρηση ότι στο 44 θα βρω την Ιωάννα την βολευμπολίστρια που ήθελα να γνωρίσω. Τελικά ήταν στο 43 φαίνεται
Το δευτερο από δεξία είναι αυτό που είχε την κορδελα με το στοπ?
αυτό είναι το 44β όροφος, η Ιωάννα δουλεύει στο αριστερά απ αυτό που πήγες
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
566
Κριτικές
11
Like
1.501
Πόντοι
496
αυτό είναι το 44β όροφος, η Ιωάννα δουλεύει στο αριστερά απ αυτό που πήγες
Εκεί μπήκα πρώτα, η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο, ο τσατσος μου ειπε ότι σημερα ήταν η Ντάρια. Εν πάσει περιπτωσει, τρεις ίδιες πόρτες + μια, μπήκα σε όλα τα 44άρια, Ιωάννα δεν είχανε (σήμερα τουλάστιχον).
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Πρωϊνή βόλτα σε τρίγωνο Ομόνοιας και Φυλής, με ευχάριστη έκπληξη στο Αγκύρας 12 (σκαλάκια). Μετά από κάμποσα χρόνια απουσίας, επέστρεψε ένα παλιό στανταράκι μου, η Μαρία. Milf με βυζάρες και καλούτσικο σώμα, και πολύ κοντό μαλλί. Ο χρόνος όμως φαίνεται πάνω της. Ξεπέρασε πολύ βαριά ασθένεια, ξόδεψε την περιουσία της, ευτυχώς είναι καλά τώρα. Πραγματικά χάρηκα που την είδα. Με αναγνώρισε και με εντυπωσίασε η μνήμη της για διάφορες φάσεις μεταξύ μας. Σα να μην πέρασε μιά μέρα.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Σε ευχαριστώ για την αμεσότητα της απάντησης σου απλά επηρεάστηκα ακούγοντας διαφορά , ταιμπουκια ΑΚΑ με τελειώματα , πρωκτικά , γλυφοκολια , παρτουζες ….. και όλα αυτά από 10-50€ …. Νεαρές κοπέλες Silicon Valley . Μπορεί να παίζει και πολύ ψέμα άλλωστε
Oι υπηρεσίες που γράφεις παίζουν τουλάχιστον μεμονωμένα και στο απλό 20άρι. Για την εμφάνιση τι περιμένεις να μάθεις από δω ακριβώς...; Βόλταρε λίγο στα πηδηχτήρια και θα βγάλεις συμπέρασμα μόνος σου. Άσε που αν δεν σ’ αρέσει το κοράσιο του τσαρδιού, απλά τη κάνεις. Όχι όπως με τα έσκορτ που αν έρθει καμμιά άκυρη (σε σχέση με τις φωτό) μένεις με το πουλί στο χέρι μέχρι να βρεις την επόμενη. Επίσης σε κάποια σπίτια στη Φυλής παίζουν και ντουζιέρες (ρώτησες νομίζω σε προηγούμενο σου ποστ)
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Μήτσο, πήρα την Τζούλια σήμερα και μάλιστα δύο φορές. Πρώτη φορά πράττω κάτι τέτοιο.
Περιττό να σου πω ότι έγινε της καριόλας μέσα. Θα γράψω κριτική.
Καινούργιες είναι αυτές;
Κουφάλα έχεις ποτίσει στη καλτίλα το τελευταίο διάστημα...
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom