Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 162 άτομα (15 μέλη και 147 επισκέπτες)

drapetsona

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες μια αλινα νταρντανα που δουλευε Διδυμου 16 ξερουμε αν δουλευει καπου?
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
590
Like
1.852
Πόντοι
206

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.379
Πόντοι
45.465
Όχι η Ειρήνη
Παλιά καραβανα και παλιότερα ήταν στο 22 ισόγειο
Πραγματικά όμορφη και κλασσατη γυναικάρα
Ναι την ξέρω την Ειρήνη αλλά εχω πάρα πολύ καιρό να την πετύχω στο 28 αριστερα, τελευταία φορά τη πέτυχα 28 κουρτίνα, τέλος πάντων να σαι καλά
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
590
Like
1.852
Πόντοι
206
Ναι την ξέρω την Ειρήνη αλλά εχω πάρα πολύ καιρό να την πετύχω στο 28 αριστερα, τελευταία φορά τη πέτυχα 28 κουρτίνα, τέλος πάντων να σαι καλά
Παίζει κάθε μέρα 6 με 11
 

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
43
Like
523
Πόντοι
20
Παιδιά μία Βικη από
Φυλής 56..... πρόκειται για καινούρια η είναι καμιά γυρολόγος.....??????
Την έχει πάρει κάνεις....????
Έχουμε πληροφορίες....???????
Αρχοντα John Smith, το ανέφερα παραπάνω για την
Βίκυ, αλλά ως νεο μέλος (είμαι παμπαλαιος αλλά ειχα σταματήσει να γράφω), είναι η γνωστη μουναρα απο
Πιπινου 118 και Βέργας 3, επανήλθε στο αξιοπρεπες
Φυλής 56. Από όσο ανέφερε σε κριτική ενας συναδελφος σε διπλανο site, στην επιστροφή της έβαλε πάλι το αφιλτρο στο πρόγραμμα.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.783
Like
4.288
Πόντοι
456
Στο Μεγ Αλεξανδρου 28 αριστερα πορτα τι πελατεια ειχει αυτη η μαυρομαλα ρωσιδα ρε μαγκες ? νομιζω ειρηνη. περιμενουν ακομα κ εξω στα αμαξια τους μερικοι η μεσα στις καρεκλες και αλλοι την κλεινουν για μισαωρα γαμω το σπιτακι τους :buck2:
τοσο καλη ειναι ?
Φιλε , ωραριο και προγραμμα εχουμε ?? .
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Οι τιμες κανονικα θα επρεπε να ειναι 5 ευρω το μεταξι, 10 ευρω εκτος μεταξι, και 20 ευρω τα στουντιο! με 15λεπτα προγραμματα! Θα χεζοντουσαν στο χρημα! Αλλα ειναι και μαλακες, δεν τους κοβει!!!
Αυτό που λες είναι μέγιστη είσπραξη 560 στην απογευματινή βάρδια. Και μείον όταν η κοπέλα δεν έχει πελάτη. Δηλαδή από τις 5 μέχρι τις 12 να έχει πελάτες επί τέταρτο, 4 πελάτες την ώρα επί 7 ώρες 28 πελάτες σύνολο επί 20 ευρώ ο καθένας 560 τελική πιθανή είσπραξη. Και αφαίρεσε όταν δεν έχει δουλειά. Δεν θέλουν αυτό αλλά να πάνε όσοι περισσότεροι γίνεται.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.379
Πόντοι
45.465
τώρα σφηνάκι live

Λιοσιων 73β Εμμι ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, Λανα ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη, με 2αρι συν βυζι, τατουάζ κάθετα στη σπονδυλική στήλη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Νικόλ καστανή με κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Λιοσιων 73α Ιζαμπελα μελαχρινή(πιο παλιά που δούλευε ήταν ξανθιά) νταρντανα με ραστα μαλλί 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ιωάννα κοντοπουτανο με κάστανο σκούρο μαλλί κανονικό σώμα ωραίο κωλαράκι 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι , απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 79β μπήκα για να δω μια Τανια μιλφ που αναφέρθηκε από συναγωνιστή αλλά κλασσικά δούλευε η Άντζελα ξανθοκαστανη μιλφ σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Βεργας 2 Βίκυ ξανθοκαστανη γκιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6β Μπαρμπορα μου φώναξε από το κουζινακι, μωρό μου καλησπέρα εγώ είμαι η αγάπη σου, μπαίνω δωμάτιο και φεύγω..

Βεργας 7 Τανια ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.614
Πόντοι
4.546
Προσοχή προσοχη. Επικίνδυνη φόλα η Μόνικα Περγάμου 1.Ξεκινησα για Εβελινα αλλά είχε κόσμο και πήγα στο κάτω. Εκεί είδα την Μόνικα και έκανα το λάθος. Μου καθάρισε το πέος με μωρομαντηλο με μανία. Τα βυζια δεν αφήνει να τα γλυψεις και έβαζε ειδικά στις ρωγες χέρι για να μην τις γλειψω. Και για να φύγει έγινε πόλεμος. Η περιγραφή είναι μεγάλη γιατί δεν ξέρω αν θα περάσει η κριτική.

Όποτε έχεις χρόνο τύπε κάνε τον κόπο να ανεβάσεις μια κριτική μπας και σωθεί κανένας συναγωνιστής.
:hi:
 

niagaras

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
155
Πόντοι
0
Προς απανταχού μπουρδελιαρηδες, κατέβηκα σήμερα καταδρομικη με σκοπό να τον σταξω στη βενους από Φώκαιας 25. Με υποδέχτηκε με ναζί κ τσαχπινιά δε λέω κ έχει ένα σοκολατί πατουρακι σκέτος πειρασμός. Αλλά πρώτου γυρίσω κ μπω ήθελα άλλες 2 περιπτώσεις να τσεκάρω... Η 2η περίπτωση, Ανδριάνα η πρώην βερονικα από Φώκαιας 13, μπαίνω να την δω η τσατσά αναγγέλλει ένα μπάζο ονόματι Μαρία. Ρωτάω για την κορασίδα που ήθελα, έφυγε από το μαγαζί λέει, πάλι τα ίδια σκέφτηκα η βερονικα που σε ένα μέρος δεν έχει στεριώσει μετά το Φυλής 86 όπου έκανε κ καριέρα μαζι με την αξέχαστη αννυ. Τέλος για την καταδρομικη μου ήταν το Φυλής 54 όπου ξανάνοιξε με καινούργια διεύθυνση κ στόχος να δούμε το ξανθό πιπίνι ονόματι Βίκυ.... Μπαίνω, ο τσάτσος γνώριμος, ένα καχεκτυπο του Χάρη ρομα που δούλευε κ βεργας 3. Εκεί λέω όπα... Λες.... Να τυχουμε καμία παλιά γνώριμη... Που πολύ θα το ήθελα κιόλας.... Δεν προλαβαίνω να το σκεφτώ κ ο ρομας μου παρουσιάζει λέγοντας "καινούργια κοπέλα" .... Όχι κ τόσο καινούργια ακούω να λέει μια φωνουλα πίσω από την κουρτίνα όπου ανοίγοντας μου παρουσιάζετε η βικαρα. Η γνωστή από πιπινου κ άγκυρας μετά από βεργας κ τέλος από μεταξυ. Όπως καταλαβαίνετε μεγάλη καψούρα από παλιά το βικακι οπότε η φάση ήταν μονόδρομος. Ίδια σχεδόν όπως την θυμάμαι κ εξωτερικά αλλά κ μέσα... Πολλά από τα 20ρικα μου πήραν ήδη το δρόμο τους προς συγκεκριμένη κατάθεση.... Μόνο κρίμα που δεν δαγκωσα εκείνο το σοκολατί κωλαράκι της βενους...
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481
Τέλος για την καταδρομικη μου ήταν το Φυλής 54 56 όπου ξανάνοιξε με καινούργια διεύθυνση κ στόχος να δούμε το ξανθό πιπίνι
μηπως εννοεις φυλης 56 ?.. εγω που πέρασα σημερα το πρωι μπηκα στο 56. και χτες διπλοβαρδια εκει ηταν
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Πέρασμα πρώτη φορά με Λαρίσα, ωραία κατάσταση, συνεργάσιμη σε ιεραποστολική στάση και στα 4 (υπέροχη κωλάρα, κρίμα που δεν την δίνει).
Όπως είπε και ο n. smirnis76 νωρίτερα ακάποτη πιπούλα μαεστρική όχι όμως τελειωτική, 69 δεν ρώτησα αφέθηκα στο στόμα της και τελείωμα στο χέρι της . Παρεμπιπτόντως καθαρά δωμάτια με ντουζιέρες(τζακούζι αν είχε θα ήταν παλάτι).Χρόνος περίπου 12 -13 λεπτα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.379
Πόντοι
45.465
τώρα live

Πιπινου 65 κλειστό.

Φυλής 136, 134β,134α & 134 κλειστα.

Φυλής 109β Κατερίνα ξανθοκαστανη μιλφ με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 109α Ελένη μελαχρινή λεπτή μιλφ με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 105 δεξιά, 105 αριστερά, 81, 71α, 71, 69β, 69α & 67 κλειστά.

Φυλης 86β Αντριαννα μελαχρινή με κανονικό ωραίο σώμα, με ακόμα πιο ωραίο κωλο, 2αρι βυζι, 3-4 μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Άντζελα το μελαχρινό κοντοπουτανο κανονικό σώμα 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β Λάουρα ξανθιά κατσαρομαλλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α Σιμονα μελαχρινή με ψιλοκανονικό σώμα 2άρι βυζί ωραία κωλαρα και Εύα μελαχρινό κοντοπουτανο με μπουταρες τατουάζ στο αριστερό μπούτι 3.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 40 όμως ευρώ. Δοκιμάστηκε η Εύα με κακές εντυπώσεις, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Φυλής 65β Μπιουτι μελαχρινή μαυρουλα νταρντανοχοντρη με 4-4.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Εμμανουέλα καστανή με κανονικό πολύ ωραίο σώμα σώμα 2αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11α Συλβια μελαχρινή ψηλή με ψιλοκανονικο σώμα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Αλισια ξανθιά με κοντό μαλλί αλά Μπριγκιτε Νιλσεν, σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, παρά πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα κ τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 όροφος, 74 αριστερά, 74 δεξιά & 72 αριστερά κλειστά.

Φυλής 72 δεξιά Ρίτα κοκκινομάλλα πιτσιρικά σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66δ Μπιουτη μελαχρινή μαυρουλα με κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, ωραίο κωλο πεταχτώ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α, 56, 54β & 54α κλειστά.

Φωκαιας 7 υπόγειο, 7 ισόγειο, 9, 13 υπόγειο & 13 ισόγειο, κλειστά .

Φωκαιας 17α Παολα μελαχρινή ψηλή νταρντανοπαχουλη με 3-3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β Μικαελα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα, 3αρι σιλικονατο βυζι διαφορά τατουάζ, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φωκαιας 19 Τζούλια καστανοξανθη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα, 2αρι συν βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25α Εύα ξανθιά μελαμψη λατινα κοντή με λεπτό ωραίο κορμί 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα μελαμψη μελαχρινή(κ ξανθιές ανταύγειες) λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α κάτω Άννα Κου μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Ντιαννα μελαχρινή κοντή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί πήχη με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Εμμανουέλα(από το 27α) μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό

Φωκαιας 24 κλειστό,για κάποιους που εξαχναν τη Ντιαννα τη ξανθιά θα δουλεύει σε αυτό 1700-0000 κ κάποιες φορές πρωί στο 27β πάνω.
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Ρε μάγκες επειδή από φυλής έχω να πάω χρόνια
Αυτή η ( Φυλής 65β Μπιουτι μελαχρινή μαυρουλα νταρντανοχοντρη με 4-4.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.) από υπηρεσίες τι λέει ;;;;;
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Προς απανταχού μπουρδελιαρηδες, κατέβηκα σήμερα καταδρομικη με σκοπό να τον σταξω στη βενους από Φώκαιας 25. Με υποδέχτηκε με ναζί κ τσαχπινιά δε λέω κ έχει ένα σοκολατί πατουρακι σκέτος πειρασμός. Αλλά πρώτου γυρίσω κ μπω ήθελα άλλες 2 περιπτώσεις να τσεκάρω... Η 2η περίπτωση, Ανδριάνα η πρώην βερονικα από Φώκαιας 13, μπαίνω να την δω η τσατσά αναγγέλλει ένα μπάζο ονόματι Μαρία. Ρωτάω για την κορασίδα που ήθελα, έφυγε από το μαγαζί λέει, πάλι τα ίδια σκέφτηκα η βερονικα που σε ένα μέρος δεν έχει στεριώσει μετά το Φυλής 86 όπου έκανε κ καριέρα μαζι με την αξέχαστη αννυ. Τέλος για την καταδρομικη μου ήταν το Φυλής 54 όπου ξανάνοιξε με καινούργια διεύθυνση κ στόχος να δούμε το ξανθό πιπίνι ονόματι Βίκυ.... Μπαίνω, ο τσάτσος γνώριμος, ένα καχεκτυπο του Χάρη ρομα που δούλευε κ βεργας 3. Εκεί λέω όπα... Λες.... Να τυχουμε καμία παλιά γνώριμη... Που πολύ θα το ήθελα κιόλας.... Δεν προλαβαίνω να το σκεφτώ κ ο ρομας μου παρουσιάζει λέγοντας "καινούργια κοπέλα" .... Όχι κ τόσο καινούργια ακούω να λέει μια φωνουλα πίσω από την κουρτίνα όπου ανοίγοντας μου παρουσιάζετε η βικαρα. Η γνωστή από πιπινου κ άγκυρας μετά από βεργας κ τέλος από μεταξυ. Όπως καταλαβαίνετε μεγάλη καψούρα από παλιά το βικακι οπότε η φάση ήταν μονόδρομος. Ίδια σχεδόν όπως την θυμάμαι κ εξωτερικά αλλά κ μέσα... Πολλά από τα 20ρικα μου πήραν ήδη το δρόμο τους προς συγκεκριμένη κατάθεση.... Μόνο κρίμα που δεν δαγκωσα εκείνο το σοκολατί κωλαράκι της βενους...
Καλησπέρα,τι βάρδια ήταν;
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Τιμημενοι και μη συναγωνιστες σας χαιρετω!Αρχες Μαρτιου βρεθηκα στο Μ.Αλεξανρδου 28 κουρτινα με την Αλεξανδρα.Ειχα χρονια να την τιμησω και επειδη δεν εβρισκα κατι αλλο λεω να περασω!

Ναζια και μιαου μιαου,γλωσσοφιλα φουλ απο την αρχη και της ζητησα να βαλει σκουφο απο την πιπα!

Την επισκεφτηκα ξανα την επομενη εβδομαδα...το ιδιο στυλ αλλα τον πηρε στο στομα χωρις σκουφο.

Αρχες της προηγουμενης εβδομαδας αρχισε να πρηζεται το πετσακι μου στη μερια της ουρηθρας
και απο την επανω μερια να εμφανιζεται ενα σπυρακι λευκο.


Ο αφροδισιολογος εχθες μου ειπε οτι μαλλον προκειται για μυκητα οπως το βλεπει.

Να σημειωσω πως δεν εχω σταθερη σχεση τα τελευταια 3 χρονια, παρα μονο οτι επισκεψεις κανω αραια και που στις κοπελες.

Δεν θελω να μπειτε-μπουμε στη διαδιακασια να το συζητησουμε,με αποτελεσμα σπαμ στο θεμα,αλλα οφειλω να σας ενημερωσω να εχετε το νου σας!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom